FAMILIEBERICHTEN Nieuwprodukt in tie Bijenkorf Verjonging deBijen^ DOCENTE Districtsbestuurder BILDERDIJK MAVO leraren Zitte doet pi ZWIT5AT TROUW KWARTET DINSDAG 8 MEI 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht hot telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. D.V. 20 mei zijn onze geliefde Ouders Jac. van Vliet A. van Vliet-v. d. Eijkel 25 jaar getrouwd. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van Gerrit en Monique Henk Gerrie Henriëtta Rijnsburg, Vliet N.Z. 70 Zij die hen willen gelukwensen zijn hartelijk welkom op 16 mei vanaf 20 uur in motel „Sassenheim". F. Kamp en G. G. Kamp-de Haan 25 jaar getrouwd. Dat zij nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kin deren Corrie en Ad Arie Madelljn Henny en Leo Cobie Gerda Elly Jaco 's-Gravendeel. mei 1973, Zweedsestraat 5. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 18 mei van 19.30 uur tot 21.00 uur in het Verenigingsge bouw te Mookhoek, Vlskilstraat Psalm 72 11, berijmd: Zijn naam moet eeuwig eer ontvangen. Heden nam de Heere zacht en kalm tot Zich, onze lieve Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Neeltje Vonk Zij ls ons voorgegaan. Uit aller naam: P. C. Kroon Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De bijzetting in het familie graf op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhot- laan te "s-Gravenhage is be paald op donderdag 10 mei om 1.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de bijzetting in de ont vangkamer van de begraaf plaats. Heden heeft de Here in volle vrede, na een lang durige ziekte van ons wéfegenomen, mijn innig geliefde, zorgzame Man, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Pleun Groenendijk op de leeftijd van 72 jaar. Bij U schuil ik". Namens verdere familie: H. Groenendijk-de Lange Rotterdam (25), 5 mei 1973, Lange Hilleweg 45b. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. woensdag 9 mei a.s. op de Algemene Zuider Begraafplaats, Slinge 50, Rotterdam-Zuid. Vertrek vanaf de Lange Hilleweg 45b te pl.m. 14.15 uur. Aankomst in de kapel op de begraafplaats pl.m. 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid voor condo leren in de kapel op de begraafplaats. Heden heeft de Heere tot Zich genomen, onze geliefde Broeder. Zwager en Oom Pleun Groenendijk echtgenoot van H. de Lange op de leeftijd van 72 jaar Nunspeet: F. Groenendijk W. H. P. M. Groenendijk- Tollig Rotterdam: J. J. Groenendijk C. W. Groenendijk-Koedood en kinderen W. H. Groenendijk Berkel: Adr. van Loon J. N. van Loon- Konijnendijk en kinderen Rotterdam, 5 mei 1973 De Heer is mijn Herder. Heden, op haar 90ste verjaardag nam de Here na een langdurig ziekbed uit ons midden, onze lieve onvergetelijke Moeder, Oma, Zuster en Tante Maartje van den Berg weduwe van Gerrit Pieter Roos. Zoetermeer: A. Roos-Bouman R. Hogeveen-Roos W. Hogeveen Benthuizen: J. J. C. Schellingerhout- Roos G. Schel linger hout Zoetermeer: G. P. Roos E. W. Roos-de Zeeuw Barendrecht: J. Lems-Roos Zoetermeer: A. W. Willemse-Roos G. Willemse Jac. Roos G. Roos-Nieuwenhuijsen G. Clement-Roos J. Clement I. J. Roos N. Roos-Loef L. Roos J. Roos-de Jong Zeist: M. P. Roos Zoetermeer: R. A. Roos D Roos-de Ruiter 's-Gravenhage: N. Weijer-Roos A. Weijer Zoetermeer: P. G. Roos M. H. Roos-van de Water Tante Saartje Klein-, achter- en achter-achterkleinkinderen Zoetermeer. 5 mei 1973. Stationsstraat 83. Op donderdag 10 mei wordt D.V. om 13.00 uur een rouwdienst gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Stationsstraat, waarna om 14.00 uur de teraardebestelling zal plaa'shebben op de Al gemene Begraafplaats aan de Binnenweg te Zoe termeer. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de zaal van het „Centrum" aan de Frans Halsstraat, achter de Gereformeerde Kerk. Liever geen bezoek aan huis Heden nam de Here nog onverwacht tot Zich onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Jacomina Wittekoek-Oorbeek weduwe van C. J. Wittekoek in de ouderdom van 88 jaar. C. Pas-Wittekoek J. Pas P. Wittekoek N. Wittekoek-van Muyen Leidschendam: B. C. Keuvelaar-Wittekoek J. P. Kcuvelaar 's-Gravenhage: D. van der Zwart-Wittekoek W. van der Zwart kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 7 mei 1973 „Campduinen", Alberdastraat 5 Correspondentie-adres: Hoefbladlaan 40 De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden vrijdag 11 mei om 11.00 uur in „Camp duinen", waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamper foeliestraat 2a te 's-Gravenhagc. Heer, ai maak mij Uwe wegen door Uw woord en Geest bekend; Psalm 25 vers 2. Heden behaagde het de Here, zacht en kalm uit ons midden weg te nemen, mijn geliefde Man, onze Vader, Behuwd-, Groot en Overgrootvader Jacob van Rijn in de ouderdom van bijna 83 jaar. Katwijk: K. v. Rijn-Tavenier G. de Jong-v. Rijn KI. de Jong Rijnsburg: R. Kromhout-v. Rijn C. Kromhout Katwijk: C. v. Rijn W. v. Rijn-Bol J. v. Rijn A. v. Rijn-v. d. Plas D. van Rijn G. v. Rijn-Moes Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 7 mei 1973, Friezenstraat 21. Rouwbezoek: des nam. van 35 en 79 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 10 mei 1973, des nam. 1.45 uur in het Jeugdhuis, Voorstraat 72, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. „Jezus! Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart" Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Hendrik Andries van der Poel op de leeftijd van 64 jaar. N. E. van der Poel-Soeting kinderen en kleinkinderen Rotterdam, 7 mei 1973. Hugo Molonaarstraat 74a. Geen bloemen - Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de kerkzaal van de Gereformeerde Kerk aan de Burg. Meineszstraat 2 en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 10 mei om 1.45 uur in bovengenoemde kerkzaal, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Hofwijk" aan de Delft- weg 230 (Overschie), na aankomst aldaar om circa 2.45 uur. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve lieve Broer, Zwager en Oom Hendrik Andries van der Poel op de leeftijd van 64 jaar. Scheveningen: W. van der Poel Noordwijk: E. M. van der Poel Schiedam: N. E. Loch-van der Poel Chr. Loch Rotterdam: W. M. van der Poel Rotterdam, 7 mei 1973. Algemene kennisgeving De Here heeft thans thuis gehaald onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Jantina van Halsema Haar gehele leven heeft zij in onze familiekring door haar warme interesse en haar vrolijk karak ter veel voor ons allen betekend. Namens de familie: J. van Halsema Rotterdam, 4 mei 1973. Kelloggplaats 168. De begrafenis zal plaatshebben D.V. woensdag 9 mei 1973 op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam om 13.30 uur. Vertrouwend op Christus' verzoeningswerk ont sliep mijn trouwe vriendin-huisgenote Tine van Halsema Jo Buyser Rotterdam, 4 mei 1973. Kelloggplaats 168. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 9 mei a.s. op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam om 13.30 uur. Er worden geen kaarten verzonden Heden nam de Heere tot Zich, na een korstondige ziekte, onze geliefde, zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom Johan Christoffel Baars weduwnaar van Cornelia Tromp op de leeftijd van 69 Jaar. S. H. Baars M. H. J. Baars-van Berkel Remko Marcel Edwin A. G. Baars Dordrecht, 6 mei 1973. Diepenbrockweg 278. De overledene ligt opgebaard in het rouwcentrum van de begrafenisonderneming Dordrecht B.V., Kon. Wilhelminastraat 4648. Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdag a.s. van 18.45 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 10 mei a.s. op de Algemene Begraafplaats, om 11 uur, vanuit de aula. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 10.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Na een arbeidzaam leven is na een kortstondige ziekte in volle vrede ontslapen in zijn Heer en Heiland, mijn innig geliefde Man, onze Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Jan Baardman op de gezegende leeftijd van 82 jaar. Want zij hebben allen gezondigd en derven de heerlijkheid Gods, en worden om niet gerechtvaardigd uit Zijn genade, door de verlossing die in Christus Jezus is. Romeinen 3 vers 23 en 24. Hardinxveld-Giessendam: A. E. Baardman-van Es Apeldoorn: Ph. Baardman H. Baardman-Boelhouwer Hardinxveld-Giessendam: J. Baardman M. Baardman-Mosterd Oegstgeest: P. C. Baardman H. Baardman-Boerstra Hardinxveld-Giessendam: G. Baardman W. C. Baardman-de Ruiter H. I. Ambacht: S. Bouwman-Baardman G. J. Bouwman Koog a. d. Zaan: G. Suijdendorp-Baardman P. Suijdendorp kleinkinderen en achterkleinkind. Hardinxveld-Giessendam, 7 mei 1973. Peulenlaan 177. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7.30-9.00 uur in de aula van het 'Hervormd-Cen trum', Talmastraat 9. De begrafenis zal D.V. plaats vinden zaterdag 12 mei a.s. om 2 uur op de begraafplaats te Neder- Hardinxveld. Geen bloemen Geen toespraken. Na een leven vol vreugde en zorgen is vanuit een korte ziekte opgenomen in Gods Vaderhuis, mijn geliefde Man, onze Vader en Opa dr. Dirk de Vries in leven rector van de Chr. Scholengemeenschap te Aalten Geboren op 15 maart 1913 te Winsum (Fr.), overleden op 6 mei 1973 „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn van de Heer". Rom. 14 8 Aalten: J. de Vries-van der Wilt Nieuwpoort: W. Stelwagen-do Vries J. Stelwagen Jeroen en Dirk Jan Leiderdorp: C. A. Weenink-de Vries G. G. Weenink Mark: Ermelo: R. D. de Vries Driebergen: A. C. Oosterwijk (verloofde) Aalten, 6 mei 1973 Frankênstraat 12 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 10 mei 1973 op de begraafplaats „Berkenhove". Rouwdienst in de Gereformeerde Oosterkerk, aanvang 13.30 uur. Na afloop van de begrafenis bestaat er gelegenheid tot condoleren in de aula van de Chr. Scholengemeenschap te Aalten. Slin- gelaan 28. Liever geen bezoek aan huis Liever geen bloemen Met verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van dr. D. de Vries rector van de Christelijke Scholéngemeenschap te Aalten Met buitengewone bekwaamheid en toewijding heeft hij vele jaren aan onze school leiding ge geven. Hij deed dit vanuit zijn eenvoudig en groot ge loof, en heeft op deze wijze voor allen die bij onze school zijn betrokken, veel mogen beteke nen. Het Bestuur van de Christelijke Scholengemeenschap Aalten. 7 mei 1973 Bedroefd maar in dankbare herinnering aan wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van dr. D. de Vries rector van de Christelijke Scholengemeenschap te Aalten „Want ik schaam mij het Evangelie niet; want het is een kracht Gods tot behoud voor een ieder die gelooft." Rom. 1 16 Het personeel van de Christelijke Scholengemeenschap Aalten. 7 mei 1973 Klinkt misschien als een charlatans- praatje, maar is dat niet. Biotherm is een nieuw merk cosmetica in de Bijenkorf dat werkelijk een verrassend effekt op uw huid heeft, j Komt door de basis van Biotherm; plankton thermal, 'n Speciaal soort l plankton, die alleen voorkomt in de warme mineraalbronnen van Molitg Les Bains. 'n Planktonsoort bovendieni die wonderlijk verwant is met het menselijk huidweefsel. Biotherm dringt diep in de huidvezels door en begint daar zijn voedende taak. Met resultaat. Komt u deze week even langs de Bijenkorf. Een speciale Biotherm- adviseuse legt 't u dan allemaal haarfijn uit. Laatste tip: niets aan uw man vertellen. Gewoon wachten tot-ie uit zichzelf over uw verjonging begint. Afd. Parfumerie. Heden nam God tot Zich onze lieve Vader en Grootvader Dr. Antonie Hutter zenuwarts weduwnaar van Wijtske van der Wielen, Officier in de Orde van Oranje-Nassau, in de ouderdom van 76 jaar. Amsterdam: J. A. Hutter Rijswijk: S. A. Vermeulen Naayen- Huttei; W. Vermeulen Naayen Amsterdam: W. Hutter E. J. Hutter-van der Hoek Hoogeveen: F. J. Hutter W. P. Hutter-Josephus Jitta Amstelveen: J. H. Rutgers-Hutter C. A. Rutgers en kleinkinderen Zeist, 5 mei 1973. Boslaan 2. Correspondentie-adres: Bolestein 644, Amsterdam-Buitenveldert. Thuis geen bezoek Liever geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 10 mei om 11.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Het is moeilijk te begrijpen dat na een korte ziekte van ons is heengegaan onze fijne en altijd met iedereen meelevende Rector dr. D. de Vries „Weest niet bezorgd over uw leven. Maar zoekt eerst Zijn Koninkrijk en Zijn gerechtigheid en dit alles zal u bovendien geschonken worden." Mattheüs 6 25, 33 De leerlingen van de Christelijke Scholengemeenschap te Aalten Aalten. 7 mei 1973 Vol geloofsvertrouwen ging naar haar Heer en Heiland, onze lieve Moeder en Oma Siempje Knigge in de ouderdom van 75 jaar, sinds 7 december 1965 weduwe van Cornelis Vos Haar getuigenis was: „Maar blij vooruitzicht dat mij streelt, ik zal ontwaakt Gods lof ontvouwen". Emmen: B. Vos J. Vos-van der Zee Zeist: C. Vos-den Hartog Staphorst: T. Jongbloed-Vos D. Jongbloed Goes: F. Vos J. G. Vos-Oostijen cn kleinkinderen Emmen. „Avondrust", 5 mei 1973. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden In de aula van de begraafplaats „De Wolfsbergen" aan de Weerdingerstraat te Emmen op woensdag 9 mei om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van genoemde begraaf plaats. Correspondentie adres: Hunenbaan 9. Emmen. Geen bloemen. Heden nam de Here geheel onverwacht uit ons midden weg, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Gerrit Hogewoning echtgenoot van G. den Heijer op de leeftijd van bijna 60 jaar. G. Hogewoning-den Heijer Bram en Lenie Marja, Kees en Keesje Henny Rijnsburg, 7 mei 1973 Anemonenstraat 5 Gelegenheid tot condoleren a.s. woensdag- en donderdagavond van 7.30-9.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 11 mei a.s. des n.m. om 2.45 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. kerk te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de Ned. Herv. kerk welke aan vangt om 2 uur. Na afloop der begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in één der zalen van 't Centrum in de Kerkstraat. Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Gerrit Hogewoning echtgenoot van G. den Heijer op de leeftijd van 59 jaar. Rijnsburg: P. Poslmus-Hogewoning J. L. Postmus Voorhout: L. Verdoes-Hogcwoning J. P. Verdoes Leiderdorp: C. F. Hogewoning-Plesman Rijnsburg: J. Hogewoning H. Hogewoning-van Rijn neven ën nichten Rijnsbiirg 7 mei 1973 De Here nam op Zijn tijd tot Zich, voor ons ge heel onverwacht, onze geliefde Zwager en Oom Gerrit Hogewoning echtgenoot van G. den Heijer op de leeftijd van 59 jaar. Rijnsburg: A. den Heijer A. den Heijer-Parlevliet W. L. van der Guglen A. M. van der Guglen- den Heijer Wassenaar: C. Nell-den Heijer Rijnsburg: Th. de Mooij M. A. de Mooij-den Heijer neven en nichten Rijnsburg, 7 mei 1973 In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid en op Zijn dag nam God tot Zich ons Oud-Bestuurslid en Vriend Jakob Helder Dankbaar zijn wij voor het werk dat hij in het belang van onze vereniging heeft verricht. De Here die Zijn woord waar maakt, zal ook me vrouw Helder en kinderen de kracht en bijstand geven die Hij in Zijn woord heeft toegezegd. Meppel, 6 mei 1973. Namens de Gereformeerde School vereniging te Meppel: P. Holtrop-voorzitter, J. Boers, secretaris. Christelijk atheneum „Jan van Arkel" - scholengemeenschap voor v.w.o. en h.a.v.o HARDENBERG - NOORD-OOST OVERIJS Het bestuur vraagt per 1 augustus 1973 voor: NEDERLANDS - 26 a 29 ui AARDRIJKSKUNDE - 11 uur Inlichtingen en sollicitaties bij de rector, J. H. Drewes, Burg. Schuitestraat 3, Hardenb tel. 05232 -1870 (thuis 1460). Het Dagelijks Bestuur van de Industriebond roept sollicitanten op voor de functie van Voor deze functie is belangstelling voor orga torische en sociale vraagstukken vereist De reidheid moet aanwezig zijn om zich met 1 van de gehele persoonlijkheid aan het werk de christelijke vakbeweging te geven. De hoofdtaak is gelegen in de rechtstreekse langenbehartlging van ca. 2000 leden in één o districten. De standplaats zal nader worden paald. Actieve en enthousiaste leden van de christe vakbeweging kunnen in deze functie ruinu tegenheid vinden tot ontplooiing van hun ca teiten. Sollicitanten moeten bereid zijn zich aan psycho-technisch onderzoek te onderwerpen. Sollicitatiebrieven, waarin een uitvoerig over moet worden gegeven van opleiding en lei loop, dienen vóór 25 mei 1973 worden gericht het Dagelijks Bestuur van de Industriebond Nijenoord 2 te Utrecht. uitgaande van de Vereniging voor Gereformi onderwijs in 's-Gravenhage zuid, P. van Trootstwijkstraat 93. Om ons team volledig te maken vri wij van positief Christelijke overtui voor 20 uur wis-, natuur- cn scheikund 10 uur handelskennis. Sollicitaties te richten aan de secretaris van schoolbestuur de heer K. F. Witt, Miquels 125, Den Haag. Inlichtingen te bevragen bij S. Bakker (m tel. 070-832537 (thuis); 070-986200 (school). De Heer heeft hem die in alles recht door zee ging cn die in onze gedachten ecu grole plaats innam, bi) Zich geroepen Tlieodorus Johannes Knoops Wij missen hem zeer. maar weten dat zijn blijdschap vol komen is. Familie H. J. van Dalen Leiderdorp. 6 mei 1973. Lopen ook. als u li van aambeien. Die ni gaat voorbij met Zi van Zwitsal. Dat hel brengt die noodJ verlichting: u hebt m minder pijn. De Jeu en de gevoelige z« verdwUnon.Zwitsana tenschappelijko coi van helende, verzi en pijnstillende stof! u vlug van uw aa ellende afhelpen. Mede namens de familie zeggen wij u allen dank voor de vele blijken van belangstelling leven bij het zo plotseling heengaan van onze 1 en Vader Piet de Jong Deze zijn ons tot grote steun en troost gewee droeve tijd. Ria de Jong-Cleme Rianne Hazerswoude, mei 1973, Jan Reviusstraat 2.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16