Eigen eengezinswoning in Merenwijk met f. 300 aan maandelijkse lasten Caféhouders moeten proberen vandalisme helpen oplossen Alleen 'praten', bij gesloten deuren Agenda voor Leiden -üm Commentaar ondienstig Stichting heeft al 600 serieuze kandidaten ff Dependance lyceum Leiderdorp BEV0LKIN&S0NDERZ0EK TUBERCULOSE LEIDEN HAAST U DUS Dodenherdenking Marekerk Leiden Nieuwe Leidse Courant Werf mee! Win een abonnee Gemeenschappelijke basisschool in Merenwijk TROUW/KW ART ET WOENSD AG 2 MEI 1973 REGIO L3 LEIDEN Evenals gisteren slaat ook vanavond en morgenavond de grote zaal van De Burcht in liet teken van de nog jonge Stichting Eigen Huis, die zich presenteert aan de ongeveer 600 serieuze gegadigden voor een woning in het eerste bouwpl an van de stichting in het noordoostelijk deel van de Merenwijk. De Stichting Eigen Huis, die op initi atief van enkele Leidse secretarie ambtenaren eind vorig jaar van de grond kwam. stelt zich ten doel het Devorderen van huisvesting voor de zgn. 'middengroepen', zij die eigelijk een te hoog inkomen bezitten voor een woning in de woningwetsfeer, maar voor wie aan de andere kant het kopen van een woning op de vrije markt nog altijd onbetaalbaar is. In ronde getallen gaat het zo ongeveer om de inkomensgroep van 20 tot 30 mille per jaar. Het mes snijdt daarbij aan twee kanten, doordat een bouw plan als dat van Eigen Huis ervoor zorgt, dat een groot aantal goedkope huurwoningen door de middengroe pen wordt leeggemaakt (doorstro ming). Eerste paal In september zal onvoorziene om standigheden voorbehouden de eer ste paal worden geslagen voor het door snelheid en opzet nogal bijzonde- Evenwel gaf verdachte te kennen, dat hij van zes brandstichtingen zich niets meer kan herinneren, in elk ge val daar niets van afweet. 'Dan blijven er altijd nog negen over,' zo constateerde de president van de rechtbank. De Officier van justitie had in diens dagvaardiging. drie brandstichtingen vermeld nl. op 3 september een kip penhok bij een woning aan de Hoorn, op 25 november in een schuur van de Handelsraad aan de Hoorn en op 14 januari in het kantoor van de maalde rij van dat bedrijf. Op een vraag van de p'resident stemde verdachte toe, te hebben begrepen dat hierdoor gevaar ontstond ook voor andere panden. Gewoonlijk gebeurde de brandstich ting middels een in olie gedrenkte lap, door verdachte aangestoken. De president constateerde, dat deze berechting eigenlijk door een medisch team zou moeten gebeuren, daar de maatregelen ook in het medisch vlak liggen. Verdachte gaf toe te weten, een straf baar feit te hebben gepleegd. Echter De Algemene voetbalt tegen Radio Veronica LEIDEN Ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum van de korfbalvere niging De Algemene is er een voetbal wedstrijd georganiseerd tegen een elf tal van Radio Veronica. De wedstrijd zal gespeeld worden op zaterdag 5 mei a.s. om 11.00 uur op het L.D.W.S.-ter- rdin aan de Voorschoterweg te Lei den. De opbrengst van deze wedstrijd komt ten bate van de Leidse Invali den sportvereniging 'De Sleutels'. Voorverkoop kaartjes vanaf heden bij San van Wessel en Zoon, Hogewoerd 112 (Leiden) en zaterdag 5 mei vanaf 10.00 uur bij de kassa op het L.D.W.S.-terrein. De aftrap zal verri- cijt worden door de heer P. Biegstra- ten, voorzitter van de Sportstichting Leiden. re plan. Ongeveer 15 k 20 weken later kunnen de eerste woningen al worden opgeleverd. Dit tempo, dat erop is ge richt om eind 1974 alle woningen be woond te laten zijn, is mogelijk door een bouwmethode, die de aannemer (N.V. Panagro te Warmond) ook in Velsen en Leiderdorp (Binnenhof) heeft toegepast. De 408 woningen worden voor twee derde gebouwd in een gevelbreedte van 5.40 m. Eenderde van de wonin gen krijgt een gevelbreedte van 6.30 m., maar deze woningen zijn weer iets minder diep dan het andere type. Wat de indeling van de woningen be treft, valt op dat het merendeel wordt gebouwd als zgn. tuinkamerwoning. Dit is mogelijk omdat meer den 80 procent van de tuinen op het zuiden is gelegen. Schuivende puien in de woningen zorgen ervoor, dat deze tui nen een eenheid met het interieur gaan vormen. In het plan zijn opk een aantal door zon- en meanderwoningen opgenomen. Een kommissie uit de gegadigden heeft zich kunnen uitspreken over hetgeen standaard dan wel extra in de woningen wordt aangebracht. Een li miet vormden daarbij de grenzen, waarbinnen optimale rijkspremie mo gelijk is. Niettemin bleek het moge lijk een aantrekkelijk aantal accessoi res in te bouwen, waarvan met name genoemd kunnen worden de natte cel met ligbad cn afzonderlijke douchge- legenheid en de voorziening die het mogelijk maakt de wasmachine op de kapverdieping te situeren. V,:. De Rotterdamse architect Van der Berg heeft bij de opzet van de 408 woningen een tuindorp-achtige aanleg nagestreefd. Blokjes van 8 wo ningen, gelegen aan waterpartijen en/of verkeervrije pleintjes. ma aan leefruimte en privacy in het plan in te bouwen. In de gedachten van de architekt zal er een woongebied ontstaan, dat volle dig afwijkt van het traditionele stede- bouwkundige patroon. Bouwblokjes van gemiddeld steeds 8 woningen zijn zoveel mogelijk gesitueerd aan water partijen, aan volledig verkeervrije pleinen of aan voetgangersgebieden waarover hoogstens met de auto gere den «mag worden om de parkeerplaats op eigen erf of de her en der gegroe peerde parkeerterreintjes te hereiken. Opzet De stedebouwkundige opzet van het plan mag voor Leiden uniek genoemd worden. De Rotterdamse architekt Van der Berg heeft namelijk een tuindorp-achtige aanleg nagestreefd, toen hij 'voor de moeilijke opgave stond op de beschikbare 9 ha grond een bebouwingsdichtheid van tenmin ste 42 l/j woning per ha te scheppen. Het mag knap worden genoemd hoe hij er in ieder geval reeds op pa pier in geslaagd is ondanks deze grote bebouwingsdichtheid een maxi- Lasten Daar waar wel een verbindingsweg door het plan voert, noodzaken drem pels en grillig beloop tot langzaam rijden. Een fietspad aan de noordrand is bedoeld voor het bereiken van school- en sportgebieden. Bij dit alles komt dan nog de natuurlijke ligging van het te bebouwen gebied tegen de grens van Warmond aan, waar het toekomstige rekreatieplan Kagerzoom en de Kagerplassen de noordrand af grenzen en waar de oostgrens wordt bepaald door de Zijl. Dwars door het plan voert de eeuwen-oude Broekweg, die als fiets- en voctverbinding gaat fungeren. Het wonen in dit plan zal de toekom stige bewoners niet zwaar behoeven te vallen omdat als laatste opmerke lijke feit de maandelijkse lasten voor de koopwoningen naar verhou ding laag kunnen zijn. Met inbegrip van fiskale faciliteiten en rijkspremie vergt dit namelijk voor het gemiddel de gezin een maandelijkse last van 310 tot 350, voor de brede wonin gen, van 265 tot 295 voor de an dere woontypen. Door de zeer gevarieerde ligging en kavelgrootte van de verschillende bouwpercelen is er een veelheid van mogelijkheden, aan te passen aan ie ders beurs. Om die redenen ook zal zelfs een klein aantal woningen bui ten de premieseUtor vallen. Burgemeester voelt niets voor intrekking ontheffingen LEIDEN Hel ziet er naar uit dat bet ongenoegen van een aantal bewoners van de Pieterswijk over wat zij noemen "liet toenemend cafévandalisme* met de medewerking van de verschillende bar en café-exploitanten zal moeten worden opgelost. Ge.ref. Kerk Rijnsbürg Zo komen de woningen er uit te zien. Ze werden reeds gebouwd in Velsen en in Leiderdorp (Binnenhof) ALPHEN AAN DEN RIJN 'Ik wil hier alleen maar over praten, wanneer de zaak met gesloten deuren wordt gehandeld', zo stelde dinsdagmiddag een 30-jarige chauffeur uit Alphen aan den Rijn zijn eis aan de Haagse rechtbank, toen hem door de president werd ge vraagd, in hoeverre hij zich de door hem gestichte branden kon her inneren. Het vermoeden bestaat, dat verdachte in totaal vijftien branden heeft gesticht in het tijdvak van september tot januari j.l RIJNSBURG Naar aanleiding van de kwestie 'barcentrum' in Rijnsbürg gaf de kerkeraad van de Geref. kerk te Rijnsbürg ons de volgende verkla ring ter publikatie. 'Van verschillende zijden wordt ons telkens gevraagd, waarom wij als Ge ref. Kerk geen commentaar geven op alles wat door televisie en pers naar voren is gebracht inzake het barcen trum van de heer Leo van Duyn. Op deze vraag kunnen wij kort ant woorden. Nu de gemeenteraad een beslissing heeft genomen achten wij het niet dienstig om in dit stadium onzerzijds deze aangelegenheid in de publiciteit te brengen'. LEIDEN Mot ingang Van 15 maart 1973 is als opvolger van mejuffrouw Timmers, tot direkteur/projektleider van de Stichting Dinestencentrum Leiden de heer B. A. Schuurman Hess benoemd. (ADVERTENTIE) zou het een dwangmatig handelen zijn geweest. 'Men zou er dus over kunen twisten, of hier sprake is van een opzettelijke brandstichting,' aldus de president. Al zou verdachte even wel niet strafbaar zijn, dan blijft ech ter wel de civielrechterlijke strafbaar heid bestaan. De negen brandstichtingen gaf ver dachte wel toe. Hij wilde er evenwel in het openbaar ter zitting niet over praten, zodat de verdere behandeling van de zaak plaats vond met gesloten deuren. De Officier van justitie eiste zes maanden gevangenisstraf waarvan twee maanden voorwaardelijk met proeftijd van 2 jaar, met psychiatrisch toezicht. Mej. mr. L. C. D. F. Bienen verklaar de de eis redelijk te vinden en ver zocht de rechtbank dienovereenkom stig te veroordelen. Vonnis op 15 mei. LEIDERDORP Met ingang van 1 augustus 1973 zal in Leiderdorp een dependance worden gevestigd van het christelijk lyceum Dr. Visser 't Hooft. In een later stadium zal Leiderdorp ook een dependance krijgen van de Louise de Colligny-schoiengemeen- schap, het Sint Agneslyceum en het Bonaventuralyceum. WARMOND Verzilvering. De ver zilvering van de landbouw-vakantie- bonnen of van het restant kan gebeu ren op vrijdag 4 mei 's avonds van 8 tot 9 uur bij de heer J. G. Sikking, Dorpsstraat 46. Wegblijven, krijgen geen herhaalde oproep. Daarom: Benut de laatste gelegenheid tot onderzoek: DONDERDAG 3 mei 9—12 en 15 16»2 uur VRIJDAG i mei 9—12 cn 14 16ft uur MAANDAG 7 mei 9—12 en 17^—20 uur DINSDAG 8 mei 912 cn 14 1614 uur in het HOOGLANDSE HUYS, Moriaansteeg 7. Tijdens de eerste vergadering van de commissie voor politionele aangele genheden bleek althans burgemeester Vis hiervan een voorstander te zijn. In tegenstelling tot de heer Van Aken (PvdA) bleek hij er niets voor te voe len om diens verzoek (collectieve in trekking van ontheffing voor het slui- tingstijdstip) in te willigen. Evenals tijdens de onlangs gehouden hoorzit ting voor de betrokken bewoners her haalde Van Aken dit verzoek, omdat naar zijn zeggen hij niet inzag waar om zoiets niet mogelijk was. Burge meester Vis vond deze maatregel ech ter te grof. 'Je moet de belangen af wegen van de betrokkenen. En dat zijn niet alleen de bewoners'. Oosterman (D'66) had zich inmiddels op de hoogte gesteld van de situatie in Amersfoort, waar men met hetzelf de probleem kampt. 'Men heeft daar geen bonnen uitgedeeld, maar het sluitingsuur afhankelijk gemaakt van het gedrag van de cafébezoekers. Men wordt er dus gewoon voor gewaar schuwd geen eigen glazen in te gooi en'. Wiebenga (VVD) informeerde of het niet mogelijk was om 'schokacties' te houden. Politiecommissaris Barends daarover: 'Schokacties kosten perso neel. En we werken nu eenmaal met beperkte middelen. Nogmaals, ik ben het eens met de briefschrijvers. We hebben er ook meer aandacht aan be steed, maar voor hetzelfde geld kun nen ook de winkeliers van de Haar lemmerstraat met de klacht: Ze don deren bij ons de ruiten in. En dat vind ik net zo verdrietig als de over last in de Pieterswijk'. Waarmee hij bedoelde te zeggen: de politie kan met haar beperkte mankracht niet overal zijn. Over de bedoelde 'schok acties' kon inspecteur Ehrens overi- LEIDEN Ter gelegenheid van de dodenherdenking op 4 mei zal ook dit jaar weer in de Marekerk een herden kingsbijeenkomst worden gehouden. De bijeenkomst van a.s. vrijdag begint om 19.30 uur met een openingswoord van de burgemeester dr. A. J. Vis. Na de samenzang, begeleid door organist J. van der Meer, volgen de Introïtus en de Graduale uit het 'Requiem' van Herman Strategier door het Neder landse Madrigaalkoor, met orgelbege leiding van Jan van der Meer. Vervol gens zal Rabbijn J. Soetendorp een herdenkingswoord uitspreken. Na de twee minuten stilte en het gezamen lijk zingen van het Wilhelmus wordt door het Nederlands Madrigaalkoor. begeleid op het orgel, een gedeelte uit het 'Mors Responsura' van Her man Strategier uitgevoerd. De bijeen komst wordt besloten met samenzang en een orgelimprovisatie. Direct aan sluitend aan deze bijeenkomst vindt om ongeveer 20.15 uur de Stille Tocht plaats naar het monument voor de ge vallenen. tegenover de molen 'De Valk'. - - --r.TnaiüJttAg*—V Tgl gens nog zeggen dat ze dagelijks ge middeld vier keer worden uitgevoerd, al noemde hij ze liever gerichte poli tiecontroles. Bereidheid Ook Amptmeijer (PSP) toonde zich geen voorstander van een collectieve maatregel ten aanzien van de caféhou ders. 'Er zijn café's waar men na slui tingstijd rustig nog wat drinkt zonder dat iemand daar last van heeft. Maar er zijn ook café's waar ook voor slui tingstijd al overlast wordt veroor zaakt. Het probleem ligt dus niet zo zeer bij het sluitingstijdstip als wel bij de vraag: hebben wc er last van'. Burgemeester Vis vond het geluid op een laat tijdstip eerder hinderlijk vanwege de stilte op dat moment en vanwege het feit dat er mensen zijn, 'die zichzelf niet meer zo in de hand hebben'. En commissaris Barends: 'Ei genlijk is er maar één oplossing en dat is de medewerking van de café houders. Ik kan nou wel zwaaien met een papiertje dat ik er zestien be keurd heb, maar daar los je niets mee op. Ze gaan nu de politie al bedrei gen. Dan zien ze een jonge agent en dan mot het effe'. Burgemeester Vis vertelde, dat hij tij dens het onderhoud met de betrokken horeca-exploitanten ongeveer hetzelfde had meegedeeld en dat de bereidheid tot medewerking in elk geval door de genen die waren opgekomen (lang niet allemaal) was getoond. Het eigen ochtendblad voor élk protestants Christelijk gezin in Leiden en omgeving j LEIDEN Op woensdag 9 mei zal in de Merenwijk (Valkenpad 1) een gemeenschappelijk gebouw voor basisonder wijs worden geopend. In dit nieuwe gebouw worden een openbare, een prot.-christelijke en een rooms-katholieke school gehuisvest. De indeling is zodanig, dat optimale samenwerking en wederzijdse dienstverlening mogelijk is. De Inspec teur van het lager onderwijs in de inspectie Leiden, de he»r A. Bogaard, zal de opening verrichten. WOENSDAG 2 MEI Den Burcht. 8 uur: afd Leiden Genootschap Ned.-Israel, sederavond t.g.v. 25-Jarig be- staun van de staat Israel. Den Burcht. 7 30 uur: voorlichtingsbijee nkomst stichting Eigen Huis te Leiden. C.choorzaaw, 8 15 uur: Paul van Vilei. Hooglandse Huys, 2 tot 4.30 en 5.30 tot 8 uur: Bevolkingsonderzoek. Dijkstraat 2a, 10 lot 11 uur: spreekuur soc raadsvrouw Stadhuis. 4.30 tot 6 uur spreekuur soc raadsvrouw. DONDERDAG 3 MEI Den Burcht. 7 30 uur: voorlichtingsbijee nkomst stichting Eigen Huis te Leiden. Gehoorzaal. 8.15 uur: Paul van Vliet. Hooglandse Huys. 9 tQt 12 en 3 tot 4.30 uur: bevolkingsonderzoek. Stadhuis 6 lot 8 uur spreekuur soc. raads- VRIJDAG 4 MEI Jazz-zolder Hot House Rapenburg 1 uur: Kwintet Leo van Oostrom. ZATERDAG 5 MEI Microtheater Vestestraat 40. 8 30 uur 'Fan tastische vertellingen' door chr toneelgroep Imperium ItexGeopende lippen 18 j Tijden zie Tria non Nachtv Sex A contant. 18 J vr-ta 23.30 uur. Slirhting Gezinsverzorging Leiden. Gezins verzorging. hulp aan bejaarden en chro nisch zieken. Spreekuur ma I m vrijdag tot 10 uur. Lange Mare 45. tel 49441. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst der apo theken in de regio Leiden wordt waargenomen van vrijdag 27 april4 mei look 30 april! door Havcnapotheek. Leiden en apotheek Voorschoten Op zaterdag tevens apotheek Oegstgeest. Wilhelminapark TENTOONSTELLINGEN rieterskerkgrachi 9 Leiden- tentoonstelling Ars. poppen, olieverf, tekeningen, aquarel, pastel, lapjesdoeken en gouaches. Opening zal. 21 april. Tot 12 mei. Dagelijks van 2 KINDEROPVANG LEIDEN Haarlemmerstraat 73b. dinsdag en vrijdag half 10 lot 12 uur. woensdag van 2 tot 4 uur en donderdag van 7 tot 9 uur. RIOSCOPEN TOT 3 MEI Camera: Zwerftocht in de ruimle. 14 j Dag 20 uur en do. vr. ma en di 14 uur. Matinee Dik Trom a 1. za en wo 14.30 en zo 14 en 16.15 uur. Nachtv. The Touch. 18 J. vr. za 23.30 uur I.ldo: Turks Fruit 13 j Dag. 14.30. 19 en 21.15 uur en zo extra 16.45 uur. Luxor: De vier vuisten de lucht ln. 14 J Tijden zie Lido. Studio: Fellini's Roma. 18 J Tijden zie Lido. Trianon: Ben ik abnormaal. 18 j. dag. 14 30. 19 en 21.15 uur. zo 14.15. 10.30. 19 en 21.15 lol 4 en van 7 tot 9 30 uur. zat en zond van 2 tot 4 uur. Galerie v. d V(isl. Botermarkt 3 schilderij en Rob Brouwers keramiek Dinl Henkes Tot en met 30 april. De Lakenhal. Oude Singel 28: De Hollandse Molens in de 18e Eeuw. Tot 13 mei. Dag. 10 tot 17 uur. zon- en feestdagen 13 tot 17 uur. Sted. Museum De Lakenhal: Oude Singel 28, ma t.m. za 10-10 uur, zo en fd 13-16 uur. vanaf 1-4 Molententoonstelllng. Galerie Van der Vllst: Botermarkt 3. dl t.m. za 10-18. De gehele maand Rob Brouwers met schilderijen. Ding Henkes emet kera miek. Itijksra. v. Volkenkunde: Steenstraat l. ma t.m. 19-17 uur en zo en fd 13-17. In het prentenzaallje 'Japanse Prentkunst uit eigen bezit' van 1670 tot 1750. Drukkerij De Bink, Rooseveltstraat 3 Lelden: tentoonstelling 'De wereld van Victor IV'. (Amerikaans kunstenaar wonend In Amster dam). dag. van 0-5 uur, behalve op zater dag en zondag. WERELDWINKEL OEGSTGEEST Elke zaterdag In de hal van het Gemeente centrum Lljtweg 9 van 11 tot 3 uur. ACTIE VOOR MOEDERS Hofdijk 32 Oegstgeest: Actie Moeders voor Moeders mevr. zr. E. Janssen-Niemeyer. tel. 01710-53652. DIVERSEN Leidse koopavond: Iedere donderdag tot 21.00 u. Groenoordhal: Iedere vrijdag van 04.00-14.00 u veemarkt. AHCHITEKTEN-Informatlecentrum Rijnland: donderdagavond 19.30-21.30 uur zitting in I.eids Volkshuis. ApolhekersdIJk 33. Telefoni sche afspraak noodzakelijk. Tel. 01710-26385. op alle werkdagen tussen 2 en 5 uur. Bezoekhuren ACAD. ZIEKENHUIS LEIDEN Voor alle.patiënten (behalve kinderen» zijr. de bezoekuren als volgt: Elke dag: 15.00 16.00 uur cn van 18.3020.00 uur: voor de kinderafdelingen elke dag: 15.0016.00 uur en van 18.3019.00 uur. Voor de prematurenafdeling gelden de vol gende bezoekuren (alleen voor ouders): Maandag tem. vrijdag 18.30-18.45 uur en zaterdag aan ernstige patiënten: Wanneer voor ernstige patiënten doorlopend bezoek wordt toegestaan, kan de hoofdverpleegkun dige hiervoor speciale kaarten verstrekken. LEIDEN DIENSTVERLENING DUINSTREEK Rijnstraat 20 te Katwijk (01718-733441: Ge. zinszorg. mej. T. Lijster: bejaardenverzor ging. mevr. M. Boskamp-Van Gorkum: maat schappelijk Werk. mevr. T. Sanders, spreekuren Gezinszorg en bejaardenverzor ging: maandag t.m. vrijdag 9.0010.00 uur: maatschappelijk Werk: maandag 13.0014.00 uur. dinsdag 19.0020.00 uur. woensdag en vrijdag 9 00—10.00 uur. Hulpverlening voor NoordwIJk: Huls ter Duinstraat 28 te Noordwljk (01719-2437). Gezinszorg en Bejaardenverzorging: mej. W. de Bruin: maatschappalijk werk: mevr. G. van Eik-de Gorter. Spreekuren: Gezinszorg en bejaardenverzor ging: maandag t.m. vrijdag 9.0010.00 uur: maatschappelijk werk: maandag t.m. vrijdag 9 00—10 00 uur. dinsdag 18.30—19.30 uur. Voorstraat 31 te Noordwljk (01719.35931: Gezinszorg en bejaardenverzorging: mej. C. J M. Schne'ders: maatschappelijk werk: mej. H J. (|e Groot. Spreekuren- maandag t.m. vrijdag 9 00 in 00 uur. dinsdag 19 00—20.00 uur. Hulpverlening voor Rijnsburg en Valken burg: 't Centrum. Kerkstraat 7 te Rijnsbürg 01718-14298 Gezinszorg, mevr. A. Timmer Schravesande; bejaardenverzorging, mevr. N. van Duin-Barnhoorn: maatschappelijk werk: mevr. T. Sanders. Spreekuren: Gezinszorg en bejaardenverzor ging: maandag, woensdag en vrijdag 9.00— 10.00 uur; maatschappelijk werk: dinsdag en donderdag 9.00.10.00 uur. Bezoekuren ziekenhuizen BEZOEKUREN ST. ELISABETHZIEKENHU1S LEIDERDORP. Klasse-afdelingen: Volwassenen dagelijks van 11.15-12 uur. 14-14.45 en van 18.45-19.45 uur. Kraamafdeling: dagelijks van 11.15-12 (al leen v. echtgen.). 15-16. en van 18.45-19.45 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18.30 uur 3e klasse: Volwassenen: dagelijks van 14- 14 45 en van 18.45.19.45 uur. Kraamafdeling: dagelijku van 15-16 en van 18 45 19.45 uur. Kinderafdeling: dagelijks van 15-18.30 uur Endegeest: dinsdag en vrijdag 13.00-14.00 u. 's zondags 11.00-12.00 u en 14.00-15.00 u. Ie klasse: de gehele dag. Annakliniek; dag. 13.30-14.30 u en 18.00-19.00 DIACONESSEN HU IS le klas: dagelijks van 11-12 uur. van 13.15- 14 uur en van 18.45-19.30 uur. 2e ktas: dagelijks van 13.15-14 uur en van 18.45 19.30 uur- 3e klas: dagelijks van 13.15-14 uur en van 18.45 19.30 uur. Kinderafdeling dagelijks van 14 19 uur. ALPHEN AAN DEN RIJN Rijnoord: Ie en 2e klasse; 10.30-11.00. 14.00- 14.45 en 18.00-19.00 u. 3e klasse 14.00-14.45 en 18.00-19.00 u. Kraamafdeling 16.00-17.00 u alleen voor echtgenoten 19.00-20.00 u. Kin. derafdeling 15.00-15.30 U. Juridisch Adviesbureau (Rechtswinkel). Apothekersdijk 33. Geopend dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 13 uur. Donderda gavond van 19 tot 21 uur. Dependance in De Zevenspjong. Bernhardkade 35. Geopend vrijdagavond van 19 tot 21 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 3