Hijs jezelf in de nieuwste streepjes. Öp naarLampe's Girly Club. FAMILIEBERICHTEN een maatschappelijk werk(st)er TROUW/KWARTET WOENSDAG 2 MEI 1973 DR] Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383 Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Met grote dankbaarheid aan de Here berichten wij u dat heden, 2 mei het 55 jaar geleden is, dat onze gelief de Ouders en Grootouders C. de Wit A. de Wit-Van Dorp in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. 's-Gravenhage: P. J. Holthuizen P. Holthuizen-De Wit Elly Voorburg: C. A. van Aalst J. van Aalst-De Wit Marleen Kees Arjen. Voorburg, 2 mei 1973. Koninginnelaan 28. Gelegenheid tot feliciteren op D.V. woensdag 9 mei van 1417 uur in "De Koepel", Oosteinde 1, Voorburg. Heden kregen we het bericht uit Californië dat na een ernstige ziekte in de volle zekerheid des geloofs is overleden onze lieve Schoonzuster en Tante Alice de Graaf-van Aalst echtgenote van Pieter de Graaf op de leeftijd van 62 jaar Aarlanderveen: Fam. De Graaf Geheel onverwachts nam de Heere tot Zich mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Zuster, Schoon zuster en Tante Janna Pieternella Aalbers-Nelisse in de ouderdom van 72 jaar. Dordrecht: D. Aalbers A. .1. Jalvingh-Nelisse F. Jalvingh Stavenisse: N. L. Gaakeer-Nelisse H. Gaakeer. Dordrecht, 29 april 1973. Breitnerstraat 17. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het Rouwcen- trum van de Begrafenisonderneming Dordrecht B.V., Kon. Wilhelminastraat 46—48. Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdag a.s. van 18.45 tot 19.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donderdag 3 mei a.s. op de Algemene Begraafplaats om 13 uur, vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.45 uur. ENIGE KENNISGEVING Heden werd van ons weggenomen onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader, Behuwdbroeder en Oom Stephanus Hendrik Ma rek weduwnaar van Catharina Maria Schroef in de ouderdom van 86 jaar. Rotterdam: C. Lobensteijn-Marck Leiden: J. van der Werf-Marck P. van der Werf kleinkinderen en verdere familie. Katwijk, 29 april 1973. "De Wilbert", Overrijn 7. Correspondentie-adres: Rotterdam, Mathenesserdijk 360a. De overledene is opgebaard in het Morthuarium "De Wilbert". De begrafenis is bepaald op donderdag 3 mei a.s. om 1.30 uur op de begraafplaats "Rhijnhof" te Leiden. Vertrek van "De Wilbert" om ca. 1 uur. Heden overleed tot onze diepe droefheid in haar Heer en Heiland, na een kortstondig ziekbed, zacht en kalm, onze lieve zorgzame Moeder, Be huwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Bastiana Dekker weduwe van Arie Herbert op de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam: A. Herbert. De Lier, 30 april 1973. Achterlaantje 37. Gelegenheid tot condoleren woensdag 2 mei en donderdag 3 mei a.s. des avonds van 79 uur. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 4 mei a.s. in de aula op de algemene begraafplaats te De Lier, aanvang 2 uur n.m., waarna de teraardebe stelling aldaar zal volgen. Heden nam de Heere van onze zijde weg, na een langdurig geduldig gedragen lijden, mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder, Behuwd- en Groot moeder Willemina Cornelia van Felius echtgenote van M. Evertse in de ouderdom van bijna 78 jaar. Vlaardingen: M. Evertse Weert: H. Evertse H. Evertse-Vorderman Den Haag: A. A. Evertse en kleinkinderen. Vlaardingen, 27 april 1973. Rietgansstraat 34. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de aula van de verpleeginrichting "Soenda": gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 30 april a.s. van 7 tot 8 uur namiddag, ingang Soendalaan 2. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 1 mei a.s. in het Kerkcentrum "Holy", Reigerlaan, om 11 uur, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats "Holy" te Vlaardingen. Aankomst aldaar om 11.45 uur. Heden nam de Here tot onze diepe droefheid in de volle zekerheid des geloofs na een geduldig gedragen lijden tot zich, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa, Broer, Zwager en Oom Philippus van Houwelingen op de leeftijd van 59 jaar. "Mijn tijden zijn in Uw hand". Psalm 31 vers 16a, onberijmd. Hardinxveld- Giessendam: M. van Houwelingen-De Mik Oosterhout,N.B.: J. Ph. van Houwelingen A. van Houwelingen-Bijl Philip Hardinxveld- Giessendam: A. E. van Houwelingen. Hardinxveld-Giesscndam, 30 april 1973. Rivierdijk 622. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 4 mei van 19.0021.00 uur in de aula van het Hervormd centrum, Talmastraat 9 te Neder-Hardinxveld. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 5 mei a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats te Neder-Hardinxveld. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in voornoemde aula die om 13.00 uur aanvangt. Geen toespraken. „De Here zal uw uitgang en vtc ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid". Heden nam de Here tot Zich, na een langdurige ziekte, mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Frits Remmers op de leeftijd van 65 jaar M. P. B. Remmers-van Dijk Rijswijk (Z.-H.): Ton Remmers Silvia Remmers-Schotte Sjoerdje Toronto (Canada): Tineke Mastenbroek- Remmers Paul Mastenbroek Marissa 's-Gravenhage: Willy Remmers 's-Gravenhage, 1 mei 1973. Laan van Eik en Duinen 102. Liever geen bezoek Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden zaterdag 5 mei om 11.00 uur in de aula van 'Nieuw Eykenduynen'. Kamperfocliestraat 2a te 's-Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze vriend en gewaardeerde col lega. de heer Harry P. M. Uytenhaak Zijn vriendschap en inspirerend aandeel in ons werk zullen bij ons in dankbare herinnering blijven. John Gale en zijn andere medwerkers van The Associated Press. In vast vertrouwen op zijn Heiland is zondag rustig naar het Vaderhuis gegaan, mijn innig ge liefde Man, onze Broer, Zwager en Oom Jacob van den Broek ruim 72 jaar oud. Uit aller naam: J. van den Broek-Hoff. Arnhem, 29 april 1973. Pastoor van de Loolaan 31. Geen bloemen - Geen bezoek - Geen toespraken. De rouwdienst wordt D.V. gehouden op donder dag 3 mei te 11.00 uur in de Paasbergkerk aan de Da Costastraat te Arnhem (te bereiken vanaf het station met buslijn 7). Na afloop is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Daarna zal, alleen begeleid door de naaste fami lieleden, de begrafenis plaatshebben op "Heide- rust" te Worth-Rheden. Heden nam de Here tot Zich in volle vrede, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Jacob van den Broek in de ouderdom van 72 jaar. Zijn leven was ook voor ons een levend getuige nis van het geloof in de Heiland, onze Verlosser. Familie Van den Broek Familie Hoff nichten en neven. Arnhem. 29 april 1973. ,,'k Zal dan gedurig bij u zijn". Voor ons geheel onverwacht heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde zorgzame Vader, Schoonvader, Grootvader en mijn Overgroot vader Jacob Boudewijns weduwnaar van Lijntje Keiler hij mocht 82 jaar worden Drunen: M. N. Bosman-Boudewijns L. Bosman Rotterdam: A. v. Bokkum-Boudewijns P. v. Bokkum Marssum: P. Boudewijns W. Boudewijns-Huisman Kleinkinderen en achterkleinkind Rotterdam, 30 april 1973. Bejaardenflat 'Tuynenburgh' Oosterse Tuin 511. Corr.-adres: Fam. P. van Bokkum, Jan Kooyman- straat 6. Geen bloemen Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek in de rouwkamer van 'Tuynenburgh', Oosterse Tuin 83 en woensdag en donderdag van 20.0020.30 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden vrijdag 4 mei a.s. op de begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. te Rotterdam-Z.: Charl. Lage- dijk 680 te Rotterdam-Z. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de ka pel van de begraafplaats om 13.30 uur. Vertrek van 'Tuynenburgh', Oosterse Tuin 83 om 13.00 uur. In Jezus ontslapen onze lieve Zuster, Vriendin en Tante Jannetje van Woerden op de leeftijd van 64 jaar Haar laatste woorden waren: „De Here heeft dlles welgemaakt". Stadskanaal: J. v. Woerden M. W. v Woerden-Klatter Australië: N. Strickling-v. Woerden B. H. Strickling 's-Gravenhage: J. Bijkerk M. v. Woerden C. v. Woerden E. v. Woerden-v. d. Woerd Voorburg: F. v. Woerden W. v. Woerden-v. Hoffe 's-Gravenhage: I. J. v. Woerden-Bosch Zoetermeer: J. v. Driel-v. Woerden Heemstede: M. Loeber-v. Woerden J. N. Loeber 's-Gravenhage: M. v. d. Berg M. Wit-Mostert C. Wit Neven en nichten 's-Gravenhage, 30 april 1973. Hengelolaan 478. Correspondentie-adres: Den Hoorn 29, Zoetermeer Geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'Leyenburg', Leyweg 275. Be zoekuren aldaar van 17.0019.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrij dag 4 mei om 15.00 uur in de aula van 'Oud Eik en Duinen', Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gra venhage, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het Ursulaland 171 om 14.20 uur. PROT. STICHTING SOCIAAL CENTRUM 'LAND VAN IIEUSDEN, DE LANGSTRAAT en s'-HERTOGENBOSCH' te WIJK EN AALBURG (regionale stichting - gekombineerde A-instelling) vraagt: in samenwerking met de direktie van PROT. ZIEKENHUIS te 's-HERTOGENBOSCH, Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie of gelijkwaardige opleiding, ofwel hiervoor studerend. Deze funktionaris dient bij voorkeur belang stelling te hebben voor ziekenhuis maat schappelijk werk. Wij bieden U: Salaris volgens rijksregeling. Werkzaam in team van 14 funktionarissen. Ruime autokosten/telefoonkostenvergoeding. Een open verhouding met bestuur, direkteur en staffunktionarissen. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle medewerking verleend. Sollicitaties te richten aan de direkteur van de Stichting, de heer A. K. Bouman, Grote Kerk straat 35 te Wijk en Aalburg. Inlichtingen over deze funktie aan het zelfde adres. Tel. 04164-2151, Met groto verslagenheid ge ven wij kennis dat plotseling uit onze vriendenkring Is weggenomen mevrouw J. A. Aalbers-Nelisse Haar genegenheid en harte lijk medeleven zullen wij niet lichl vergeten. Fam. W. Kulk-Guyt Fam. M. de Waard-Kulk Fam. J. Staat-Kulk Fam. N. Kulk-Van Ginkel. Heden overleed, tot onze die pe droefheid, na een lang durige ziekte, onze lieve, zorgzame Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante, mevrouw Aaltje van der Weijden weduwe van Pieter van Geraert. in de ouderdom van 79 Ja ren. Kinderen, behuwd-, kleinkinderen en achterkleinkind. Dordrecht 30 april 1973. huis. Vincent van Goghstraat 11 Moeder ligt opgebaard In do rouwkapel van het dlacones- senhuis Refaja, Van der Steenhovenpleln 1. Gelegen heid tot condoleren aldaar woensdagavond van 6.30 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsheb ben vrijdag 4 mei a.s op de Algemene Begraafplaats, vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis te 11.15 uur. 'Maar de Heer zal uitkomst geven.' Op Gods tijd Is van ons heen gegaan en in Zijn Heerlijk heid opgenomen mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder cn Grootmoeder Neeltje van Staalduinen echtgenote van Gerrit van der Sar. op de leeftijd van 53 jaar R.R. 1 Scbringville: (Ontario, Canada) Plet en Tilly Garret Nagele: Mary. Leen Plcunle en Wil Ria Corrie Willy Neli Henk Elsje Nagele. 28 april 1973. Ramsweg 19. Er zal gelegenheid zijn tot condoleren woensdag 2 mei 's avonds van 20.00-20.30 uur in de aula op de begraaf plaats te Emmeloord. De begrafenis is op de be grafenis te Nagele. Voor af zal er een dienst gehou den worden in de Gerefor meerde kerk te Nagele op donderdag 3 mei om 13 30 uur. Jouw eigen boetiek op de meisjesafdeling. Je vindt er vrolijke kleding te kust en te keur. En alles is met elkaar te kombineren naar de laatste trends, nu streep bij streep. 1. Kortjackje. Rode of groene strepen in ■vorm.Mt. 116 (27.-)t/m 167 (39.-). Effen salopette in de kleur van de streep. Mt. 116 (28.-)t/m 167(40.-). Va.27-+28- 2. Effen tentjasje in de kleur van de streep. Broek: mt. 116 (23.-) t/m 167 (35.-). Jasje: mt. 140 (46.-) t/m 167 <52->- Va.23.-+46.- 3. Tuinrokje. Rode of groene strepen. V-vorm motief. Mt. 116 (25.-) t/m 167 (37.-). Va. 25.- 4. Puur katoenen salopette. Rode of groene streep Mt. 116 (28.-) t/m 167 (40.-). Erondor: tricot overhemdbloesje. Streepje. Pastookinandera kombinaties.Mt.ll6(16.-, t/m 164 (20.-). Va. 28.-+16.- Gestreept tentjasje. Mt. 140 (43.-) t/m 167 (49.-). Pet 9.-.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16