\NWB: service aan gestrande toeristen autobiografie Eenvoudiger versie van Peugeot 504 Hanoi: gesprek van Kissinger met Tho staat nog niet vast Zuidmolukkers in opleiding op Texel Alfa Sud boven 10 mille Dagvaarding tegen bezetters MOB Leiden nietig verklaard Die jeugd toch..! I LERAREN voor de vakken a. staffunctionaris b. maatschappelijk werk (st) er c. gediplomeerde gezins- verzorgsters ASS. HOOFDLEIDER geestelijk verzorger psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" 'UW/KWARTET ZATERDAG 28 APRIL 1973 K13 or Si' 9. Sicco de Jong rJF it de dag en nacht bereikbare irmcentrale in Den Haag, drie steunpunten Bar- _-jDna, Lyon en Mendrisio bij de itsers-Italiaanse grens plus i uitgebreide repatriërings- inst, waaraan dit jaar voor het 1st een speciaal ambulance- fegtuigje van Martinair is toe- /oegd, helpt de ANWB gestran- i.O.) Nederlandse automobilisten iet buitenland. Het is een unie- iervice, waartoe ook nog de ra- iproepdienst van binnen- en Taa3tenlandse stations behoort. i hard de Nederlandse vakantiegan- |*Js deze hulp nodig hebben blijkt Toorbeeld al uit het feit, dat er vo- j jaar zo'n 10.000 aanklopten op de ind Via Carlos III te Barcelona, vijkjnje is trouwens een vakantieland, ïr zich nogal wat problemen plegen •r te doen, ongevallen incluis. De Vnk« ntelijke P°hcia Municipal en de ptoriseerde Guardia Civil de Tra- op de weg nemen bij proces-ver- 1 rij- en kentekenbewijs, groene en soms de pas van bij een on- al betrokkenen in beslag en het is di tergend karwei om die terug te Iets waaraan men zelf nooit - J.Tinnen moet want alleen de ANWB de Spaanse justitie met zekerhe- vermurwen. iwege de Spaanse perikelen publi- de de bond onlangs in Autokam- en een uitvoerige voorlichting, jruit blijkt dat de politie in dit d 's zomers niet gauw proces-ver- il opmaakt. Dat kan echter ook na- en hebben. Is de tegenpartij schul- en wil men verhaal maken, dan ft men zelf aangifte bij het ge- t doen. Dit gelukt dan echter ilijk. Daarom moet men in dat ge- I altijd de ANWB te Barcelona in ikelen en hier zoveel mogelijk ge ms over de tegenpartij naam, ss, kenteken, verzekeringsgegevens, —aanbrengen, zodat de ANWB vaak langdurige zaak kan overne- n. en er wel een proces-verbaal opge- .akt dan ligt de zaak zonder schuld kkelijker en kan de ANWB ook de aire overnemen. Maar heeft men 1 schuld, dan volgt een strafgeding, arbij men op voorhand zekerheden iet geven. Dat gaat om garantie van assuradeur en vaak een persoonlij- Iwn f" +0ok llier fungeert de JWB als tussenpersoon en vandaar ee raadgevingen: bel de ANWB, ook als u denkt de estie zelf te kunnen oplossen, probeer dergelijke geschillen nooit vlug af te wikkelen. andere landen ligt de zaak door- ins wel gemakkelijker, maar is het ineens bij moeilijke zaken raad- m niet alleen te gaan pionieren. ANWB weet de weg. jtodiefstal 1 bijzonder precair geval is auto- fstal, met als variant in Spanje dat is fljfêeparkeerde auto's weggesleept "rden naar een speciaal terrein P7iolr0ver de P°htie geen nadere me- d faeüngen doet. Vindt men die auto maanden "'et terug, dan heeft Jn kans dat de Spaanse justitie dit oog meldt. Zeker is dat echter niet. 'f zeker is, dat de auto na zes anden bij opbod verkocht wordt bate van de Spaanse staat lië heeft behalve de diefstal van illen uit auto's tegenwoordig een il toenemende joy-riding gekregen, ■k met bijbedoelingen om de niet cUluggevonden auto later weer te ver- jkeremanen. Dat kan een hoop na- Repatriëring van pechvogels: de ANWB-ophaaldienst rijdt door heel Europa. Operakoor in stijgende lijn ROTTERDAM Een zeer talrijk pu bliek is er getuige van geweest boe een concert na de pauze stukken be ter kan zijn dan er voor. Want het Rotterdams Operakoor was kennelijk nog niet op peil in het openingskoor van Verdi's 'Luisa Miller', maar reeds in het laatste nummer voor de pauze, de 'Triomfmars' uit 'Aida' ook van Verdi had het koor zijn stralende klank weer, die het ook daarna in het 'Landliedenkoor' uit 'Cavalleria rusti- cana' van Mascagni en in het machti ge openingskoor van 'Nabucco' tot een genot maakte er naar te luisteren. Van de solisten was tenor Gaetana Bardini dadelijk helemaal in zijn ele ment met 'Celeste Aida', dat hij gran dioos zong met een tot in de hoogste hoogten stralende stem en levendige voordracht en hij wist het publiek zó tot geestdrift te brengen met 'Recon- dita armonia' uit 'Tosca' van Puccini en 'Vestil a giubba' uit 'I Pagliacci' van Leoncavallo, dat aan herhaling van het laatste niet te ontkomen viel. Geen wonder, dat de platenmaatschap pij Decca opnamen maakt van zo'n heldentenor! De stem van Antoinette Tiemessen klonk in het begin wat onzuiver door een te groot vibrato, maar in het tem peramentvol gezongen 'Ritoma vinei- tor' uit 'Aida' vielen mooie lage tonen op. Prachtig zong zij 'Madre pietosa' uit 'La forza del destino' van Verdi en bepaald groots klonk haar volle dramatische sopraan in 'Anch'io dis- chiuso' uit 'Nabucco'. De bas Boris Carmeli had in het begin enige moei te met de hoge tonen, die dikwijls te laag waren, maar na de pauze klonk 'In diesen heil'gen Hallen' uit Mozarts 'Die Zauberflöte' prachtig en zowel met 'II lacerato spirito' uit Verdi's 'Simone Voccanegra' als met de in het Russisch gezongen 'Dood van Boris' uit 'Boris Godoenow' van Moessorgski bracht hij met zijn geweldige basstem en meeslepende voordracht het pu bliek terecht tot laaiende geestdrift. Dat dirigent Piet Struijk zijn koor en het orkest dat eveneens na de pau ze heel wat beter musiceerde dan er voor stevig in de hand had, spreekt vanzelf. G. M. Dersjant righeid geven, ook als de auto terug gevonden wordt en dan op kosten van de bestolene in een stalling wordt ge plaatst. De Italianen zenden dan de rekening wel na en maken daar geen haast mee. In Noord-Afrika is deze folklore ook normaal: daar reageert men soms zelfs pas na een paar jaar. De rekening in Italië enkele honderden guldens loopt bijv. in Marokko op tot duizen den guldens. En men wordt maar ge acht de auto, al is die nog zo oud en dat helemaal niet waard, terug te ha len. Anders willen de regeringen rond de Middellandse Zee de wagen zelf wel tot schroot persen, ook weer op kosten van de bestolene. De moeizame positie van de getroffe ne bij elke diefstal, zeker zonder daders kan slechts worden opgehe ven door een goede verzekering met tenminste aanvullende casco-assuran tie. De ANWB raadt bovendien aan behalve aangifte te doen bij de verze keraar altijd de politie in te lichten en vervolgens een paar dagen vakan tie te blijven houden om bij de poli tie te informeren of de auto al terug is. Drie kwart van de diefstallen be treft joy-riding en dan vindt men de wagen zij het zonder benzine en met lege accu vaak al na een paar dagen terug, aldus de ervaring van de ANWB. Waaraan men toevoegt, dat de verblijfkosten gedurende die paar dagen niet door de bond vergoed kun nen worden op grond van de reis- en kredietbrief. Repatriëring Wat wèl vergoed wordt door middel van deze verzekering is de repatri ëring. Die geldt bij panne die niet binnen redelijke tijd 5 8 dagen gerepareerd kan worden, ook niet provisorisch, en wanneer men zelf niet in staat is de auto binnen die termijn terug te rijden naar Neder land om medische redenen. Vorig jaar zijn bovendien 400 patiënten 100 meer dan in 1971 door de ANWB gerepatrieerd. De ANWB heeft zojuist ook bekend gemaakt de eigen reisverzekering uit te breiden door 75 pet. van de trein- kosten met een maximum van ƒ250, oodvrije benzine )st meer olie' "TkÜIens een conferentie van de Britse n.4'r Society de 'schone lucht leniging' is opnieuw kritiek lit op het loodvrij maken van ben- p. Volgens British Petroleum betekent de thans voorgeno- sdienh verlaging van het loodgehalte in 8 ijbenzine al dat er een extra invoer- van 1,5 pet aan ruwe olie is. Dit zou Engeland ruim hon- 'd miljoen gulden per jaar méér (ten. uitspraak werd gedaan door ir. jrtes Goodacre, die tevens de scha- Ijkheid van uitlaatgassen voor de iq| ondheid in twijfel trok. Hij beriep i hierbij op onderzoekingen van de Medische Research Raad, het Gral lerikaanse ministerie van Gezond- deliril en het Zweedse ministerie van pdel. Engeland gaan stemmen op om te ben tot een zakelijker afweging op gebied van schone uitlaatgassen. fder dit jaar noemde de voorzitter 7? i de Koninklijke Commissie Milieu- jaenontreiniging. Sir Eric Ashby, vele tten voor schonere uitlaatgassen Iconisch'. W-kampeerwagen )mt er meer in Ie maand is in de Westfalia-fabriek Wiedenbrlick de 125.000ste kampeer- gen op basis van het VW-busje van >nrihf1)311(1 Sel°Pen- De produktie van '9unJe Volkswagen-kampeerauto begon 'an 01952, kwam in mei 1969 aan de lfiSCli>00 en in juli 1972 aan de 100.000. iral in Engeland komt de VW-kam- irwagen er meer in met een ver- P van 9.300 in 1972 tegen 5.500 in ^~^L Engeland staat ook als caravan- 0 bovenaan in Europa. Peugeot 504L: alleen nog in Frankrijk De Franse Peugeot-fabriek heeft, voorlopig alleen voor eigen land, een eenvoudiger versie van de 504 geïntroduceerd. Het is de 504L, die met 1,8 liter benzinemotor of 50 DIN-pk dieselmotoren geleverd wordt. De 504 L komt in het najaar ook naar Nederland. Sinds 1970 heeft de normale GL-uitvoe- ring van de Peugeot 504 een 2 liter motor. De eenvoudiger modellen zijn zeven procent goedkoper dan de normale uitvoeringen van de Peugeot 504. Behalve dat de motor kleiner is en in benzine-uitvoering geen super doch normaal vraagt, is ook de wielophan ging van de Peugeot 504 L goedkoper uitgevoerd. In plaats van onafhanke lijk geveerde achterwielen is er een starre achteras en zijn schijfremmen achter door trommelremmen vervan gen. De 504 L heeft weer stuurschake- ling in plaats van de thans voor de GL geleverde vloerpook en tenslotte is ook het dashboard iets simpeler door het ontbreken van de ronde me ters. De Nederlandse importeur van Alfa Romeo te Amsterdam heeft de prijzen van het Italiaanse merk met gemid deld 2,8 pet. verhoogd. Door de prijs verhoging is het nieuwe model Alfa Sud boven de 10 mille gekomen. De Alfa Sud kost thans 10.290. De Alfa Romeo 1600 GT Junior, 1,3 liter komt thans op 15.490 en de nieuwe Alfet- ta op 17.390. PARIJS, PHNOM PENH (Reuter, UPI, AP) De Noordvietnamese ambassade in Parijs heeft ontkend dat al vast staat de Nixons advi seur Henry Kissinger binnenkort in Parijs met de Noordvietnamese topdiplomaat Le Doec Tho den naleving van het bestand in Indo-China zal bespreken. ADVERTENTIE fauto-inzittenden brand glas inbraak ongevallen rechtsbijstand reis storm wettelijke aansprakelijkheid voor particulieren ziekte KINW ziektekosten om zéker tezijnl vraag uw In een officiële verklaring zegt de am bassade dat Amerika eenzijdig een communiqué gepubliceerd heeft over deze ontmoeting die voor half mei op het programma zou staan. Amerikaan se en Noordvietnamese functionaris sen hebben gisteren de eerste bespre kingen gevoerd die het gesprek van Kissinger en Tho moeten voorberei den. Volgens het Franse dagblad Le Figaro hebben de Noordvietnamezen gezegd dat Tho niet naar Parijs zal komen als Amerika niet bereid is het vegen van mijnen in Noordvietnamese wateren te hervatten en niet verder wil praten over de economische hulp aan Noord-Vietnam. De Amerikanen en Noordvietnamezen zijn overeenge komen morgen weer bij elkaar te ko men. De onvoorwaardelijke vrijlating van burgergevangenen door de Zuidvietna- mese regering is gisteren voor onbe paalde tijd opgeschort. Op het laatste moment zijn er moeilijkheden ont staan tussen Saigon en de Viet Cong over plaats en tijd van de vrijlating. Saigon had aangekondigd dat het gis teren en vandaag 750 gevangenen zou vrijlaten. De Viet Cong zou tussen vandaag en 1 mei 637 gevangenen vrijlaten. Volgens de Viet Cong zijn dit alle burgergevangenen die zij heeft GEVAARLIJK Het hoofdkwartier van Amnesty Inter national in Londen heeft gisteren ge zegd dat de uitwisseling van gevange nen tussen Saigon en de Viet Cong 'nauwelijks iets betekent'. Amnesty noemt het hele gebeuren zelfs gevaar lijk en misleidend. Wij zijn beducht dat dit los laten van gevangenen op het laatste ogenblik de gevangenen moesten voor afgelopen nacht 12 uur allemaal zijn uitgewisseld het pu bliek ertoe zou kunnen brengen te ge loven, dat het probleem van de poli tieke gevangenen in Zuid-Vietnam thans geregeld is. Volgens Saigon zou den er maar 5081 politieke gevange nen in Zuid-Vietnam zijn, maar vol gens Amnesty zijn er wel 200.000. In de buurt van de Cambodjaanse hoofdstad Phnom Penh wordt nog steeds hevig gevochten. De guerrilla strijders hebben gisteren weer raket ten afgevuurd op het internationale n.v. verzekeringsmaatschappij ys-Brav»ndlll>wal 88 rdim-3 tl. 010-388844y vliegveld bij de stad. Amerikaanse jachtbommenwerpers en B-52-bom- menwerpers hebben opnieuw zware bombardementen uitgevoerd. Cambod jaanse regeringstroepen zijn gisteren de Mekong overgestoken in een wan hopige poging de omsingeling van de stad te doorbreken Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De veertien studenten, die destijds het kantoor van de geneeskundig inspecteur voor de geestelijke volksgezondheid in Zuid-Holland hebben bezet, gaan vrijuit. Het gerechtshof in Den Haag heeft gisteren de dagvaarding nietig verklaard. per persoon te vergoeden, als men naar Nederland moet terugkeren doordat de auto gerepareerd moet worden of verloren zou gaan tengevol ge van aanrijding, brand of diefstal. De ANWB betaalt voorts op grond van de reis- en kredietbrief de invoer rechten, wanneer een auto volgens ex pertise, beter niet gerepatrieerd kan worden, en in het land moet blijven je mag de auto slechts tijdelijk 'in voeren' en dus nergens achterlaten en ook de transportkosten voor nazen ding van onderdelen (niet de kos ten van die onderdelen zelf). Dat pakt alleen soms wel teleurstellend uit, want 10 pet. van de gevraagde onder delen, inderhaast door de ANWB ge haald, verpakt en per vliegtuig opge stuurd, wordt nooit afgehaald. Forse bedragen Maar ondanks vaak ondankbare reac ties, zoals het moeizaam innen van door de ANWB als voorschot betaalde onkosten in het buitenland voor niet verzekerden blijft de bond iedere Ne derlander kosteloos advies geven. Wel moet nu echter wie geen reis en kre dietbrief heeft vooraf de aan de ANWB gevraagde diensten zelf beta len, welk bedrag fors kan oplopen. Vandaar nogmaals de raad die reis- en kredietbrief mee te nemen op vakan tie. En tenslotte om te noteren de ANWB-steunpunten in het buiten land, die gedurende de zomer iedere dag van de week open zijn en waar Nederlands personeel elkeen te woord staat: Frankrijk Porte de Lyon, 69 Dardilly (Lyon-Nord), tel. Lyon 474377. Spanje. Edificios Trade, Gran Via Carlos III 86-2-3, Barcelona 14. Tel. 2305706 of 2506107; Zwitserland Via Gas, Mendrisio (Ti) Tel. 465331. Het telefoonnummer van de alarmcen trale in Den Haag is 070-264426. Wie hulpt vraagt, wordt wel verzocht zich te vergewissen vanwaar hij of zij belt, want aan de veelgehoorde mede deling 'Ik sta midden in Frankrijk' heeft de ANWB niet veel. Van een verslaggever HILVERSUM De Dutch Skydiving school, een opleidingsinstituut voor parachutisten op het eiland Texel, fungeert sinds enige tijd als oplei dingscentrum voor Zuidmolukse jon geren. Directeur Bob Rienks verklaar de gisteren in een vraaggesprek met VARA's actualiteitenrubriek 'dingen van de dag' dat al meer dan tien Zuidmolukkers voor hun a-brevet zijn opgeleid en dat nog veel meer Zuid molukkers in opleiding zullen gaan. De heer Toepamahoe, opperbevelheb ber van het leger en ondeqninister van defensie van de republiek Malugu Selatan, dat is de Zuidmolukse rege ring van generaal Tamaela, is de man die Zuidmolukse jongeren recruteert voor para-opleidingen. De jongens, die nu het a-brevet ge haald hebben (een brevet dat voor (ADVERTENTIE) militaire parachutisten voldoende is) zullen nu nog het b- en c-brevet gaan halen om instructeur te worden. Deze instructeurs zullen dan op hun beurt weer Zuidmolukse jongeren gaan op leiden. In totaal zullen zo 800 jonge ren worden opgeleid om daarna opge nomen te worden in de commando troepen van de RMS. Onder de nu opgeleide Zuidmolukkers zitten ook de ex-bezetters van de wo ning van de Indonesische ambassa deur, aldus 'dingen van de dag'. Het hof zag een innerlijke tegenstrij digheid in de motivering van de advo caat-generaal. Uit zijn dagvaarding kan enerzijds worden opgemaakt dat overtreding van huisvredebreuk wordt bedoeld, terwijl elders wordt gezin speeld op lokaalvredebreuk. De veertien studenten hadden op 29 februari 1972 het bureau in Leiden bezet uit protest tegc'n de (voorgeno men) opheffing van het Leidse Me disch Opvoedkundig Bureau (MOB). De bezetters (bijna allemaal medische studenten)vreesden dat de tachtig pa tiënten van het bureau de dupe zou den worden. Andere pogingen om op heffing van het bureau te voorkomen, hadden niets uitgc'haald. De politierechter in Den Haag had de veertien vrijgesproken omdat zij er van mochten uitgaan dat de bezetting, gezien het dreigend onheil voor de patiënten, een gewettigde maatregel was. De officier van justitie, die 60 gulden had geëist, was in appèl gegaan. De advocaat-generaal eiste vervolgens 100 gulden bo'dte, maar in de dagvaarding werd een innerlijke tegenstrijdigheid opgemerkt. Onze juridische medewerker tekent hierbij aan: Met dit arrest is eigenlijk niets beslist. Het is jammer dat het Haagse gerechtshof op formele gron den een principiële uitspraak heeft vermeden na het vrijsprekende vonnis van de Haagse politierechter. Er zijn nu drie mogelijkheden. Ten eerste: het openbare ministerie gaat in cassatie bij de Hoge Raad van de vernietiging van de dagvaarding op formele gronden, ten twdede: het maakt de zaak opnieuw aanhangig (en dan moet het weer van voor af aan, dus bij de politierechter beginnen) of als laatste mogelijkheid: het openbaar ministerie laat het er bij zitten en dan gebeurt er verder niets. In het eerste geval zal het gerechts hof, als de' Hoge Raad de dagvaarding wel toelaatbaar vindt;' alsnog een principiële uitspraak moeten doen. Wat ons zelf betreft kiezen wij toch maar voor de laatste mogelijkheid. Nu de hele problematiek van kraken en bezetten nog zozeer in ontwikkeling is en er bovendien een duidelijk (en zeer goed gemotiveerd) vonnis van de Haagse politierechter is, terwijl an derzijds ook wel duidelijk is hoe de Hoge Raad over dit soort zaken denkt, moet voorkomen worden dat deze kwestie net zo'n langdurige en slepen de zaak wordt als die van de Sosjale Joenit. HL! VERZEKERINGEN PENSIOEN-ADVISEURS. Firma J. GROENEVELD JR. MAKELAARS IN ASSURANTIËN ROTTERDAM - SEDERT 1931 ALLEEN EEN GOEDE BRAND-POLIS IS GOED GENOEG VOOR U Rotterdom-3 - Postbus 1857 Claes de Vrieseloon 177 Tel. 23.17.36 - 23.89.63 Men schrijft ons: Gewend als wij zijn te generaliseren over het doen en laten van de jeugd van tegenwoordig, moet mij toch het volgende van 't hart. Als één der wijkhoofden van de Ne derlandse Hartstichting (Afd. Den Haag) heb ik het genoegen gehad met 50 collectanten in onze omgeving te mogen samenwerken. Van deze 50 wa ren totaal 40 meisjes en jongens in de leeftijd van 14 t.m. 22 jaar. De overi gen waren boven de 22 jaar. Met bij zonder veel genoegen heb ik geconsta teerd, dat óók de jongeren in genoem de leeftijdsgroep zich op voortreffelij ke wijze bij het collecteren hebben geweerd. In niet geringe mate hebben zij m.i. bijgedragen tot het welslagen van de ze aktie van de Nederlandse Hart stichting (afd. Den Haag) en het uit eindelijk resultaat van ƒ72.500. Deze jonge mensen waren voor mij een schijnwerper, die zich duidelijk richtte op het welzijn van de mens in nood, in het belang van de gezond heid van hun medemensen. Hun en thousiasme was hartverwarmend, onze strijd was ook duidelijk hun strijd; de bestrijding van de hart- en vaatziekte. Zij gaven hiermede een treffend voor beeld aan hun leeftijdsgenoten, een oproep als het ware tot hen: 'doe óók mee, collecteer zelf of werf collectan ten voor verschillende erkende doe leinden'. Jeugdige collectanten: nogmaals harte lijk dan! Mevr. G. G. G. van den Bogert-Van Sluijs Bouwlustlaan 53, 's-Gravenhage. I LEIDSCHENDAM Gevraagd per 1 augustus 1973 aan de Prot. Chr. Mavo Spechtlaan 3 NATUUR/SCHEIKUNDE 16 uur GESCHIEDENIS 16 uur AARDRIJKSKUNDE 8 uur MUZIEK 8 uur Combinaties van genoemde vakken mogelijk, evenals deelbetrekkingen. Voor inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot de directeur G. Verloop, Burg. Key- zerlaan 6, Leidschendam. Tel. 01761-4605. CENTRUM VOOR GEZINSVERZORGING EN MAATSCHAPPELIJK WERK (A-instelling) Regentesselaan 9a, Rijswijk (Z.H.) vraagt: voor de sector algemeen maatschappelijk werk. Diploma voortgezette opleiding ver eist. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Diploma sociale academie, studierichting algemeen maatschappelijk werk of H.S.A. voor full-time dienstverband. Voor de functies A en B geldt de salaris en ove rige rechtspositieregeling volgens de C.O.A.M. Voor de functie genoemd onder C. geldt het rechtspositiereglement voor gezinsverzorgsters en -helpsters in volledig dienstverband. Sollicitaties te richten aan de directie van boven genoemd Centrum, Regentesselaan 9a te Rijswijk (Z.H.). In de medewerkerskring van het kinderhuis Nieuw Voordorp te Voorschoten (tussen Leiden en Den Haag) vaceert de funktie van Van betrokkene wordt verwacht dat hij /zij vanuit een oecumenische gezindheid bereid is in teamverband mede hulp te verlenen aan een 50-tal kinderen. Opleiding (diploma B) en ervaring is vereist. Sollicitaties te richten aan de Alg. Direkteur van de Stichting Haagse Herv. Kindertehuizen, Scheveningseweg 78b. 's-Gravenhage. Tel. inlichtingen onder nr. 070-550200, toestel 36. In ons ziekenhuis, waarin 700 patiënten worden verpleegd, kan op korte termijn worden ge plaatst een die bereid is om - met de reeds in dienst zijnde geestelijk ver zorgers - multi-disciplinair werkzaam te zijn. De aan te stellen funktionaris moet een pastorale vorming hebben gevolgd, dan wel ge negen zijn hieraan deel te nemen. Een woning is beschikbaar. Nadere inlichtingen worden gaarne (bij voorkeur 's avonds) verstrekt door Ds. J. H. Jim- mink, tel. (023) 28 36 56. Belangstellenden worden ver zocht hun sollicitaties te rich ten aan de geneesheer-direk- teur van ons ziekenhuis. Rijks straatweg 113, Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 13