Lekkere koffie... met de nieuwe snelfilterautomaat van Douwe Egberts. T DE UITDAGING FAMILIEBERICHTEN Douwe Egberts koffie lekkere koffie. LIEFDEDOfl «EREN TROUW/KWARTET VRIJDAG 27 APRIL 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. GEBOREN: Hendrik-Willem Wander Eiisa Petronella Hofs-de Bruijne Willem J. E. Hofs Heemstede, 25 april 1973, Koediefslaan 78. ..Hij schiep ons. Hem behoren wij". Geboren: Berend Kaamu zoon van Menno cn Bep Pol 24 april 1073. Unaza B.P. 1825 Lubumbashi Rép. du Zaïre. Bedum: Fam. Potjer Maasland: Fam. Korpershoek Zo de Here wil hopen onze geliefde Ouders en Groot ouders C. Goedkoop en J. Goedkoop-Brouwers de 2e mei 1973 hun 45-jarige echtvereniging te her denken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinnderen. Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 5 mei vanaf 16 30 uur ten huize van familie C. Goedkoop, W. Vliegenstraat 1, Dordrecht Jezus zei de: 'Ik ben de opstanding en het leven, die in mij gelooft zal leven, al ware hij ook ge storven'. Vanuit Canada ontvingen wij het bericht dat op de le Paasdag van ons is heengegaan, onze zo innig geliefde Broer, Zwager en Oom Willem Hendrik van Soelen geliefde echtgenoot van P. J. Smit op de leeftijd van bijna 65 jaar. Zijn diepbedroefde familie: Wageningen: G. J. van Brenk Geldermalsen: A. H. G- v. Brenk-v. Soelen Joh. v. Brenk Rhenen: C. de Schiffart-v. Soelen A. S. de Schiffart Trigt: K. v. Soelen A. W. v. Soelen-Versteeg Alphen a.d. Rijn: H. W. Maan-v. Soelen F. J Maan Canada: S. A. v. Soelen E. J. van Soelen-Meijer De kerkeraad van de Nassau-wijk van de Gere formeerde Kerk te Hillegersberg deelt hierdoor mede, dat na een kortstondig lijden God tot Zich genomen heeft ons medelid mevrouw J. de Vrijer-Pouwer Wij leerden haar kennen als een ouderlinge die haar dienst met grote ijver en trouw verrichtte. Sterke de Heer haar kinderen en kleinkind in dit grote verlies. Namens de wijkkerkeraad: Ds. J. van de Wal, praeses. C. W. van Herwerden, scriba. Met diep leedwezen geeft het Algemeen bestuur van de Stichting Toonkunstmuziekschool voor de Drechtsteden kennis van het overlijden van de directeur van de Toonkunstmuziekschool voor de Drechtsteden, de heer H. J. Berghout Gedurende 34 jaren, waarvan 32 als directeur, heeft hij op uitnemende wijze de belangen van de Toonkunstmuziekschool behairtigd. Met dankbaarheid gedenken wij zijn voortdurend streven de muziek in ruime kring en voor een ieder toegankelijk te maken. Het algemeen bestuur voornoemd: J. C. de Ridder, voorzitter- J. G. T. Diender, secretaris. Met diepe droefheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze Directeur, de heer H. J. Berghout Zijn werklust en doorzettingsvermogen zullen een lichtend voorbeeld blijven. Directie, leerkrachten, administratief en overig personeel van de Toon kunstmuzieksoh ooi voor de Drechtsteden te Dordrecht. Heden nam de Here tot Zich, mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Aioeder, Dochter, Zuster. Schoon zuster en Tante Elizabeth Engelina Bozuwa-Rollfs in de leeftijd van bijna 60 jaar. God heeft zelf tot haar gezegd: 'Ik ben met u', dit woord heeft haar in haar langdurig lijden troost en kracht gegeven. Uit aller naam: W. J. C. Bozuwa. Dordrecht, 26 april 1973. Keizershof 1. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum van de begrafenisonderneming Dordrecht b.v\. Kon- Wilhelminastraat 46-48. Gelegenheid tot bezoek aldaar zaterdag a.s. van 15.00 tot 15.45 uur. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 1 mei a.s. op de Algemene Begraafplaats, om 11.30 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.15 uur. j i» Speciaal voor de snelfiltermethode werd dit nieuwe apparaat ontivorpen. Een ideale automaat om snel en handig verse koffie te zetten. Bovendien gezellig in de keuken door de moderne, Strakke vormgeving en de leuke glazen schenkkan. Twee belangrijke punten. Voor een lekker kopje koffie zijn de zettemperatuur en de filtertijd van groot belang. Zonder dat u er een hand naar hoeft uit te steken, régelt de nieuwe D.E.- snelfilterautomaat WJ deze beide faktoren perfekt. 8 lekkere kopjes koffie. Met de nieuwe snelfilterautomaat kunt u in één keer acht koppen koffie zetten. Per twee kopjes doet u een afgestreken maatschep koffie in het papieren filterzakje (formaat 4 van Douwe Egberts). U giet koud water in het reservoir, schakelt het apparaat met het knopje in en... kort daarna staat de verse koffie voor u klaar. Geurig en wel! En precies op de juiste schenkklare temperatuur, dankzij een ingebouwd verwarmingselement. 4000-D.E.punten T I 44,- Altijd versgemalen koffie. Als u zelf uw koffie maalt, doet u dat natuurlijk vlak voor het zetten. Dan gaat er zo niin mogelijk van het geurige aroma verloren. Roodmerk van Douwe Egberts is dan een goede keus, want daarvan weet u zeker dat het door de grote vraag altijd vers is. Als u liever gemalen koffie wilt, kant-en-klaar voor de snel- filter, neem dan vacuum-verpakte koffie van Douwe Egberts. Stuur per aangetekende brief (met uw naam, adres en de vermelding „snelfilterautomaat, bestelnummer 422") 4000 waardepunten naar Douwe Egberts, Postbus 2076, Utrecht. Tegelijkertijd maakt u f 44,- over op giro 79.900. Binnen enkele weken is de snelfilterautomaat in uw bezit. U kunt het apparaat ook afhalen tegen inlevering van de 4000 waarde punten en betaling van f 44,- bij onze geschenkencentra te Amsterdam, Amsteldijk 13; Den Haag, Theresiastraat 32; Rotterdam, Meent 85; U trecht, Keulsekade 143 Joure, Slachtedijk 16. En vanaf begin april ook Arnhem, Stationsplein 25. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30-16.30 uur. t: "De Heer-is waarlijk opgestaan". Op Zijn tijd nam de Heere tot Zich' onze Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder en Overgrootmoe der, mevrouw Gijsberdina van den Heuvel geboren Van der Meyden, sedert 21 april 1960 weduwe van Herman van den Heuvel, op de leeftijd van ruim 75 jaar. Meeuwen: A Brouwers-Van den Hettyel M. G. A. Brouwers f f-' Genderen: H. Brouwerj-Van den: Heuvel G. A. Brouwers Genderen: II. J. Moutliaarf- Van den Heuvel M. P. Mouthaan Bijlmermeer: J. van den Heuvel - Rheden: G. C. Aleiresonne- Van den Heuvel J. B. Meiresonne Genderen: J van den Heuvel A. W. van den Heuvel- Lankhaar klein- en achterkleinkinderen Aalburg, 24 april 1973. "Wijkestein". De teraardebestelling zal plaatsvinden op zater dag 28 april 1973 op de algemene begraafplaats te Genderen. Daaraan voorafgaande zal in cte Gè- ref. Kerk te Genderen een rouwdienst worden gehouden, die aanvangt om 2.00 uur n.m. Er is gelegenheid tot het condoleren van de fa milieleden in genoemd kerkgebouw voo* aan- j vang van de rouwdienst tussen 1.30 uuT- en'2.(Jb uur n.m. Corresp.-adres: KleibergsestraSt Genderen-'1 j Hedenmorgen heeft God uit zijn lijden verlost onze lieve jzorgzame Man, Vader, Grootvader en- Overgrootvader Willem Stans weduwnaar van mevrouw H. W. Knoll, oud-directeur van de Scheepswerl Jonker en Stans, op de gezegende leeftijd van 86 jaar. Held, Cathechismus Zondag 1. Driebergen: J.-C. J. Stans-Van Exel Kaapstad (Z.rA.): M. J. A. Wiechers-Stans S. G. Wiechers Soest: G. A. van Helsdingen-Stans C.' C. van Helsdingei) Hendrik W. Stans I. Ambacht: C..D. Stans-Verbeek Hilversum: L. Ekelmans A. S. Ekelmans-Van Klaveren Almelo: G. A: Ekelmans A. I. Ekelmans-Wind Nieuwerkerk J. N. J. van Aller-Ekelmans a.d. IJssel: C. F. W. Van'Aller Den Haag: J. Ekelmans J. Ekolmans-Rietveld kleinkinderen en achterklei nkin deren. Driebergen;"26 april 1973.. Beukenhorst 63.., De l-ouiidifjilst wordt gehouden op zaterdag 28 apriFónr 11.30-irur-in de Ger. Kerk aan de Schild- mansstraat te Hendrik Ido Ambacht, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Oude Algemene Begraafplaats aan de Graaf Willemlaan. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de consistoriekamer van de Ger. Kerk. Heden overleed tot onze die pe droefheid, nog vrij onver wacht, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd- en Groot moeder. Zuster, Behuwdzus ter en Tante Helena den Os- Pkilippo weduwe van Isaac den Os, eerder weduwe van Hendrik Rlbot. in de ouderdom van 84 Jaar. J. Ribot A. Ribot-Cornet H. Ribot J. N. Ribot-Buij! Hendrik en Helen A. Ribot G. Ribot en verdere familie. Leiden. 26 april 1973, Antlllenstraat 50. De overledene ls opgebaard ln het Rouwcentrum Van der Lult. Haagweg 31, Lel den. Bezoek vrijdagavond van 8-S.30 uur. Thuis liever geen bezoek. De rouwdienst ls bepaald op zaterdag 28 april a.s. om 12.30 uur in de aula van de begraafplaats „Rhijnhof" te Lelden, waarna de begrafe- nrs zal plaats vinden. Op 22 april is in zijn 91e levensjaar overleden onze zeer geliefde Vader en Grootvader Abraham Glasbergen sinds 1 april 1969 weduwnaar van Hendrika Bartholomina Anker. Amersfoort: Prof. Dr. W. Glasbergen E- Glasbergen-Duyvis Rijnsburg: A. C. Glasbergen Bunde (L.): L. van der Heijen- Glasbergen L. A. W. van der Heijden en kleinkinderen De teraardebestelling heeft op 26 april 1973 te Rijnsburg in stilte plaatsgevonden. Voor de overstelpende belangstelling ondervonden tij dens de ziekte en na het overlijden van onze zo innig geliefde Man, Papa en Opa Luitje Bakema zeggen wij u allen langs deze weg hartelijk dank. Fam. Bakema Haarlem, april 1973, Van Hogendorpstraat 14. OKKE JAGER Boeiend* overdenkingen vai een televisieprediki Over het evangelie onze menselijke eigenschappen e verlegenheden gebonden f 12.90 Verkrijgbaar In da boekharv ZOMER KEUNII WAGENINGEN BILLY GRAHAM HET BOEK DAT ONOMWONDEN ZEGT WAAR HET OP STAAT. Het vernietigende werk vin tfe satan in de moderne wereld wordt erin ontmaskerd. En met overtuiging spreekt het van de reddende liefde ven Jezus Christus, ven de kracht van de Hsillge Geest en de machtige toekoraet van Gods kinderen. EEN WARE UITDAGING! VERKRIJGBAAR IN DE BOEKHANDEL EEN UITGAVE VAN ZOMER t KEUNIN® WAGENINGEr f9.90

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 20