eoeo ThJw NOS doet niet mee aan internationaal bureau sluikreclame Een valk voor 'n koningin S£HOJOHH£IDSBRIJS Goodies Kwalijk Rengelink terughoudend Landschapspark van vuilnis komt in Westwoud Saneringsfonds voor strokartonindustrie door Catherine Gaskin TROUWKWARTET WOENSDAG 25 .APRIL 1973 BINNENLAND/RADIO-TV T°U^ The Goodies', het komische Engelse trio, dat een grote poulariteit ge niet, is vanavond weer eens te zien. Van links naar rechts: Tim Brooke Taylor, Graeme Garden en Bill Oddie. MARY PERKINS Van een onzer verslaggevers HILVERSUM Het is zeer onwaarschijnlijk, dat de NOS binnen korte tijd zal deelnemen aan 'Sport-tv', een reclamebureau dat is opgericht door een aantal radio- en tv-organisaties van landen in Europa. Dit bureau probeert sluikreclame in de hand te houden bij het uitzenden van belangrijke internationale sportwedstrijden en wil van de opbrengst van reclame een graantje meepikken. Horizontaal: 1. voetpunt-denkbeeld. 2. vaarwel-honingdrank-pers. voornaamw. 3. vervoermiddel-zilverboordsel. 4. woonboot-nachtvogel-vreemde munt. 5. vallei-watering-atmosfeer overdruk (afk.). 6. landschap in Griekenland- mand-heden. 7. balk-voorlichting. 8. vriend (Fr.)-gesloten-meisjesnaam. 9. modegek-gevat Verticaal: 1. waternimf-afval van graan. 2. bloedbuis-engels bier-familie lid. 3.aanw. voornaamw.-steile harde rots in zee-afk. van item. 4. aandrift- wandversiering. 5. spelleiding-wel. 6. meisjesnaam-scharnier (Z.N.)- buiten haven. 7. duinvallei-muzieknoot-ver- binding. 8. ik (Lat.)- vulkaan-chinese •lengtemaat. 9. ongekunsteld. Omdat sluikreclame dat is reclame die aangebracht is nadat is vastgesteld dat de televisie een wedstrijd zal uitzenden steeds meer opdringt is verleden jaar op advies van de heer J. W. Rengelink, programmacommissaris televisie van de NOS voorgesteld, dat een speciale commissie dit probleem zou bestuderen. De heer Rengelink sprak toen over een verloren strijd tegen de sluikreclame. Deze commissie heeft als voorlopige uitslag in een interim-rapport zich met de grootst mogelijke meerderheid uitgesproken voor deelneming in 'Sport-tv'. Daarentegen heeft de heer Rengelink, voorzitter van deze com missie, als enige de mening uitgespro ken dat men dit voorlopig beter niet kan doen. Zijn standpunt is overgeno men door de raad van beheer. Omdat de dagelijkse leiding van de NOS zich dus ook uitspreekt tegen deelneming aan 'Sport-tv' zal dit er op korte termijn niet inzitten. De bezwaren die de raad van beheer ziet zijn zowel van praktische als principiële aard. Gezegd wordt, dat 'Sport-tv* in concurrentie met andere reclamebureaus zal moeten opereren. Het zal dan ook voor de reclamerech ten bij grote evenementen niet min der kunnen betalen aan rechten dan andere bureaus bieden. De raad van beheer constateert voorts, dat de fi nanciële voordelen de eerste twee jaar vrijwel nihil zijn. Als principieel be zwaar wordt genoemd, dat het deelne men aan 'Sport-tv* het gevaar oproept van een vermenging van de program ma's met de reclame. Hoewel die ook nu plaats vindt en moeilijk is te voorkomen, zou een eigen exploitatie van de reclame toch een geheel ande re situatie scheppen. Thans is uitgangspunt van het beleid om juist reclame zoveel mogelijk te vermijden. Deelneming in de exploita tie van de reclame zou het standpunt van de omroep ernstig verzwakken, is de mening van de raad van beheer. Men voorziet nationaal een verder gaande commercialisering van de om roep. Nog niet bekend is hoe de raad van beheer en vooral de heer Renge link dan wel het reclameprobleem te lijf wil gaan. Vrijdag zal over deze kwestie gesproken worden tijdens de bestuursvergadering. Ander standpunt De commissie, waarin ondermeer zit ting hebben STER-directeur drs. C. J. Smeeks, mr. R. E. Lunshof namens de reclameraad, drs. Ch. E. van der Ploeg, financieel-economisch commis saris van de NOS en enkele andere NOS-vertegenwoordigers, neemt een geheel ander standpunt in. Ze constateren, dat de financiële las ten, verbonden aan het organiseren van sportevenementen dermate zijn HAARLEM In Westwoud wordt op 27 april een vuilstortplaats in gebruik genomen door de zevenentwintig ge meenten die zijn aangesloten bij het samenwerkingsorgaan Westfriesland. Samengeperst vuil zal in sleuven wor den gestort, net zolang tot de toege stane storthoogte is bereikt Dit wordt uitgevoerd volgens een ontworpen plan, dat erop is gericht in het gebied een landschapspark te laten ontstaan. Naar verwachting zal dat over vijftien k twintig jaar worden verwerkelijkt. De stortplaats ligt in een polder waar van het Centrale Afvalverwerkingsbe drijf West-Friesland de waterbeheer sing in eigen hand heeft. Deze water loopkundige voorziening is getroffen om te voorkomen dat het water in het omringende gebied zou worden verontreinigd. Oipdat andere verge- gen op zandgrond is daan-oom idpzo-- i speciale voorziening niet nodig. gestegen, dat de organisatoren zich genoodzaakt achten een financiële dekking te zoeken door enerzijds ho gere bedragen voor het recht tot tele visie-uitzendingen te vragen en ander zijds de inkomsten uit reclame te vermeerderen. De omroep wordt daar bij door de exploitant genegeerd en kan nauwelijks invloed uitoefenen op omvang, vorm en inhoud van de re clame, meent de commissie. De commissie meent, dat de omroep organisaties bij deelneming aan 'Sport-tv' zelf niet in direct contact komen met de reclame. Bovendien zou de STER voor Nederland als aandeelhouder kunnen optreden. Over de mogelijke invloed op de omzet van de STER-reclame behoeft men volgens de commissie niet al te ongerust te zijn. De commissie vindt het wel een nadeel, dat deelneming aan 'Sport-tv* nog geen oplossing biedt voor de nationale situatie. OPLOSSING VAN GISTEREN. 1. kaan. 2. alge, 3. agio, 4. neon. Ergens pijn voelen is voor veel men sen een alledaags verschijnsel. Over het hoe en waarom denk je haast nooit na: het is er gewoon. Maar in zijn documentaire 'ln pijn gevangen' laat Henk Mochel duidelijk uitkomen, dat pijn helemaal niet zo gewoon is en dat er zelfs wonderlijke pijnen be staan, waarvoor de wetenschap nog geen allesverhelpende remedie heeft gevonden. Mochel heeft voor de NCRV opnieuw een knap werkstuk afgeleverd. Door zijn opvallend rustige benadering van degenen die hem interesseren, vertel len zii hem onbevangen de verhalen die zijn programma zo boeiend en in trigerend maken. Het effect was ook deze keer soms zo sterk, dat ik mij zelf erop betrapte mee te zitten pieke ren over wat misschien een oplossing zou kunnen zijn. Maar zoiets onder druk je natuurlijk snel, want anders zou je voor kwakzalver gaan spelen en daar is niemand bij gebaat. Omdat ik af en toe ook op het andere net heb gekeken weet ik niet of er over gerept is: ik had namelijk in dit verband graag de mening van deskundigen wil len horen over de eventuele mogelijk heden die yoga voor pijnlijders kan bieden. De aardige Tweekamp zorgde roor spanning, de mensen van Gerard van den Berg trokken voorbij zonder grote opmerkelijkheden en Adam Smith liep met zijn mededogen voor de zwarte mens stuk op het systeem van de Zuid- afrikaanse regering. Al met al een NCRV-programma dat variatie bood. Over de Waaldrechtserie van de VARA schrijven wordt een vervelende repeterende aangelegenheid Omdat bijna elke aflevering op de een of an dere manier rammelt. Daar is dan met deel 9 ook een brok ergernis bij ge komen. Het door Max Dender monde .geschreven verhaal 'De ingreep' werd geen bloedwarm theater en bleej boe kentaal. Maar goedkoper en platvoer- ser dan van een keukenmeidenroman. Om een Nederlandse acteur voor Indo nesiër te laten doorgaan, is een giller. Zoiets kan alleen opkomen in het brein van iemand die een Indische Neder lander niet van een Indonesiër weet te scheiden en denkt dat je met de uit roep 'Adoe-seg' al een heel eind komt. Ik vind het ook uitermate kwalijk om te suggereren dat hier op bezoek zijn de Indonesiërs verzot zijn op vrouwen en de hele rosse rimram. Een echte Inodnesiër spreekt en gedraagt zich anders dan de schertsfiguur in dit on waarachtige verhaal. In hel cabaretprogramma 'Van wie is die tekst' zong Nelly Frijda 'n liedje van onze toneelredacteur Ber Huising, dat hij kort na de bevrijding heeft ge schreven, een gevoelig en zinvol lied, dat de cabaretliefhebber doet vragen waarom we van Huising niets meer horen in dit genre. TON HYDRA GRONINGEN De ministerraad heeft besloten vijf miljoen gulden te spenderen aan de strokartonindustrie, teneinde de sanering van deze bedrijfs tak mogelijk te maken. 87 Maar ze kwam zelf. Heel rustig sloot ze de deur van de eetkamer achter me en liep tot dicht bij de tafel. Ze sprak met zachte stem. Ik wist waar ze die nacht geweest was, en Morag had me die ochtend in enkele korte zinnen verteld dat het kind geboren was en de moeder het goed maakte en dat juffrouw Sinclair vlak voor het ontbijt was thuisgekomen en direkt aan haar dagtaak was begonnen. Nu keek ik naar die vrouw, en vroeg me af of de scherpe trekken op haar gezicht ver oorzaakt werden door die talloze nachten waarin ze had zitten waken naast de bedden van zieken en baren den, om daarna tot haar gewone werkzaamheden terug te keren. De rode, gegroefde handen werden plotse ling eretekens. 'Meesteres, kan ik met u spreken?' Automatisch stond ik op. De gelegen heid scheen dat te eisen. 'Wat is het, mevrouw Sinclair?' 'Ik sprak vanmorgen met mijn zoon. Hij heeft dit aan me gegeven'. Ze stak haar hand uit en ik zag de leren buidel, waarin Callum altijd het vlees bewaarde voor Giorsal, klaar als de jacht van de valk niets had opgele verd en de vogel teruggelokt moest worden op de handschoen. 'Aan u gegeven? Ik hij weg? Waar. 'Dat heb ik niet gevraagd. Het is zijn eigen zaak. Hij komt terug.natuur lijk, hij komt terug'. Ze kon onmoge lijk iets anders zeggen, trouwens een onderzoek was onvermijdelijk. Ze streek zenuwachtig over de buidel, en ik wist hoeveel moeite het haar ge kost had om onder deze omstandighe den naar me toe te komen. 'Hij vraagt of u 'Ja?' Ik wist dat ik te gespannen was. 'Hij vraagt of u de goedheid wilt hebben om de vogel te voeren. Hij zegt dat de vogel u kent, en voedsel van u zal aannemen. Maar u moet maar het was noodzakelijk. Ik nam een stukje vlees en stak het uit naar Giorsal. Eerst wilde ze haar stang niet verlaten maar ten slotte wonnen honger en een gevoel van vertrouwen het van haar schuwheid. Ze stapte op de handschoen, rukte het vlees uit voorzichtig zijn en ervoor zorgen dat u de handschoenen draagt; er is een tweede voor de rechterhand in de schuur. En u moet de kap vooral niet afnemen'. Ze zette de buidel op tafel. 'De vogel moet elke dag gevoerd worden, tot hij terugkeert. Maar dat wist u ook, zei hij. Niemand kent de vogel zo goed, nu We dachten allebei aan Marga ret, en wisten het van elkaar. Ik knikte en wendde me van haar af, zodat ze werd gespaard voor een ge baar van dank. Alles wat ik hoorde was de deur, die zacht achter haar gesloten werd. Hoe goed, hoe wreed aardig goed kende Callum mij, zijn dienares in alles behalve in hetgeen ik werkelijk wilde. Op hetzelfde moment dat ik de deur van de schuur opende vloog Giorsal woest krijsend op van haar stang, voor zover de lijnen waarmee ze was vast gebonden dat toelieten. Ik bleef dood stil bij de deur staan tot ze kalmeerde en haar positie op de stang weer innam. Het leek een klein wonder dat ze dat deed; ze had evengoed onder steboven hangend aan haar riemen terecht kunnen komen en dan had ik haar in mijn handen moeten nemen cn terugzetten. Toen ze stopte met krijsen begon ik zacht tegen haar te praten, waarbij ik zoveel mogelijk haar naam gebruikte om haar te kal meren en haar vertrouwen te wekken. Na een tijdje begon haar onder de kan verborgen kop te wiegen en knik ken op het ritme van mijn stem en ik stapte dichter naar haar toe en streel de haar met de veer die Callum daar altijd voor gebruikte. Ik bleef door praten terwijl ik haar streelde, en ten slotte hield ze ermee op van het ene eind naar het andere op haar stang te schuiven. Ze zat doodstil, tevreden en een tikkeltje gehypnotiseerd. Het was alsof ik in zijn wezen kroop toen ik Callums handschoen aantrok, mijn andere hand en wachtte vol (ADVERTENTIE) Neem de 14-dagen-proef met die verrassend goede Beautycream van Wills, voor f. 1.r Vochtinbrengend, voorkomt rimpels, maakt de huid zacht en soepel. _±AR] IOWIETJE SMIDJE VERHOLEN EN DE BOPPERTJES 44: 'Dat trammetje zullen we gauw genoeg te pakken hebben', lachte smidje Verholen. 'Een tram is immers lang niet zo snel als een auto'. 'Zet de sokke d'r dan maor in', vond boer Knolle, die best van een beetje sensa tie hield. 'Ik durf met een automobiel die elektriekse tram best veurbie. Ik ben helegaor niet bang uutgevalle'. Om boer Knolle nu te plezieren, drukte smidje Verholen het gas op de plank en zo geschiedde het dat de tramreizigers tot hun stomme verba zing een oud koetswerkje waarnamen, hetwelk de gezegde tram voorbij stoof met de snelheid van een uit de kluiten gewassen racewagen. Dit wonderlijke gebeuren werd natuurlijk ook waarge nomen door de twee heerschappen, die op het voorbalkon van de tram stonden en die beleefd een groet brachten aan de koene automobilist, die hen daar zo pijlsnel voorbij- stoof. 'Zie je wel, Knolle', lachte de smid. 'Nog voor het grote viaduct hebben we de tram al te pakken!' Maar boer Knolle had op dit ogenblik meer belangstelling voor de twee vreemde snaken die op het voorbal kon van de tram stonden. 'Zeg Verho len', wilde de brave landbouwer we ten. 'Ken jij die twee rare collectan- te? Ze name de pet veur je af. Het zal wel niet veur m ien geweest hebbe, want ik ken ze niet'. 'En of ik ze ken', antwoordde de smid. 'Dat waren nu die twee dubieuze figuren, waarvan ik je vertelde'. 'O jao, ik snap het', stplde de boer vast. 'Die twee dubeleuze manskerels van de grote fruutmand. Jao jao, dan „rou het wel. Ik heb ze al eerder b in het derp gezien. Ze motte u± in de bosse wone in die olde BT6 berg van Leendert de Sik'. het', zei smidje Verholen. daar een soort muziekcafé begOOi Een nog al merkwaardig soort Echt iets voor een bepaald sool* ,"a| gelui, als je begrijpt wat f doel'Dat begriep ik héé?a zei boer Knolle en zijn gulle I1" lach daverde schaterend over 1 loei van de motor heen. 'If gisteren een paar van die be| jongeluu in het derp gezien, zo'n opgedirkt deerntje bie en precies zo'n peerdesteert achte: kop hangen als o: an de rugge! Ze konkoer-hippiek! CC W/JXUXfiS FERDNAND ongeduld op het volgende stuk. Het ging haast boven mijn kracht om het gewicht van de vogel te dragen en de heftige schommelingen wanneer ze zich naar het vlees boog. Het moei lijkste kwam toen ik haar het borst stuk van een sneeuwhoen gaf; ik her innerde me dat Callum had gezegd, dat er wat veren in het voedsel van een valk moesten zitten om haar maag schoon te houden. Eenmaal voelde ik de harde scherpte van haar snavel door de handschoen heen en de verschrikkelijke kracht van haar klauwen toen ze een steviger houvast zocht om de vogel uit elkaar te kun nen plukken. Haar kap scheen haar bij het eten te hinderen, maar ik durfde hem niet af te nemen. Callum verwachtte wel veel van me, zoals altijd. Giorsal at dankbaar alles wat er was. Toen er niet meer kwam, sprong ze enigszins opgelucht terug op de stang en ik liet mijn verkrampte arm zak ken. Ik was blij dat het regende en vroeg me af, of Callum zou verwachten dat ik de riempjes om mijn eigen pols bond en Giorsal naar de beek bracht, waar ze zou kunnen baden, als het mooi weer was. Hij zou alles verwach ten, dacht ik, alles, behalve dat ik zijn valk kwijtraakte. Nee, ik kon de beek niet riskeren, zelfs als Giorsal het geruime tijd zonder haar bad moest stellen voordat Callum terug kwam. Ik kende de valkeniersknopen niet; ze zou in één nelle ruk wegvlie ten en met de kap op jaar kop te pletter slaan tegen een boom of een rots. Nee, dat kon hij niet bedoeld hebben. Ze moest veilig in de hut blijven en ik moest haar elke dag voeren, en de goot onder de stang schoonmaken. Ze moest daar veilig en rustig blijven zitten in haar versufte duisternis, en Callum zou terugkomen omdat hij nog meer van zijn vogel hield dan van Margaret, die zijn hart stocht en waanzin had gewekt. XL Radio vandaag Rieek g. '1 rach' HILVERSUM i VOOR 18 UUR VARA: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag woensdag: muz. bij het ontbijt. (7.25 V.d. voorpagina.) VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nws. 8.11 Dingen van de dag. 8.23 (S) Dag woensdag, verv. (8.35 Van alle markten thuis.) 9.00 (S) Radio weekblad: progr. v.d. woensdagochtend. <9.15 Koning Klant; 9.35 Waterst.; 10.45 V.d. kleuters; 11.00 Nws.) 12.00 Denekamp Cen traal: gesprekken. 13.00 Nws. 13.11 Dingen van de dag. 13.25 (S) Licht vocaal en instrumentaal ensemble met zangsol. 13.45 Gesproken portret. 14.00 (S) Speelruimte: hedendaags progr. vol goede Jeugdherinne ringen. <16.00 Nws.) 17.00 (S) Pianorec.: mod.muz. 17.40 (S) Bariton en piano: mod. liederen. 17.55 Med. 18.00 Nws. 18.11 Dingen van de dag. P.P.: 18.20 Uitz. van de R.K.P.N. VARA: 18.30 (S) Dansork. met sol. EO: 19.00 Klankbord: act., inf en comm. 19.15 (S) Licht ensemble. 19.35 (S) WIJ hebben een woord v.d. wereld: geestelijke liederen. 20.00 Stude en Inf.: Bijbelstudie. 20.30 (S) Paasappel 1973: rep. van de op 2e Paasdag gehouden Toogmlddag van de Ned. Herv. Jeugdver, op G.G. EO-Metterdaad: progr. over Chr. hulpverlening. 21.10 (S) Gramm.muz. 21.20 Avondsluiting. TROS: 21.30 (S) Specialiteiten a la carte: verzoekpl.progr. 22.20 Aktua. 22.30 Nws. 22.40 Apollo XXI: ruimtevaart mysterie. 23.00 (S) In Pirn Jacob's Noten- bar: licht muz.progr. 23.55 Nws. HILVERSUM II TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Ontbljt-Soos: gevar. prógr. (7.30 Nws; 7.41 Aktua; 8.30 Nws; 8.36 Gymn. v.d. vrouw.) 10.00 Kabou- tertijd. 10.30 Nws. 10.33 (S) V.d. vrouw. 11.30 Aktua. KRO: 11.45 Bejaardenprogr. 11.54 Rondom Alfrlnk. 11.55 Med. 12.00 <S) Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Nws; 12.41 Echo; 13.00 Raden maar.) 14.00 Huisbezoek: pastoraal gesprek. NOS: 14.10 Onder de groene linde: oude liedjes en balladen. 14.30 (S) Aspecten van de kamermuz. 15.30 Nws. 15.33 Meer over minder: de stem van de sprekende minderheid. 17.00 Bopthema's en swingsessions: Jazz uit de Jaren 1935-1955. 17.20 Overheldsvoorl.: tekst en uitleg: drie wekelijkse rubr. van het Min. van O. en W. 17.30 Nws. NCRV: 17.32 (S) Hier en Nu. NOS: 18.00 Spiegel van Duitsland: lnf. en muz. uit de Bondsrepubliek. 18.30 Nws. 18.41 Voor blinden en slechtzienden. 18 50 (S) Lichte gramm.muz. 19.00 Openbaar Kunstbezit. 19.10 RVU: Wie was Mondriaan?, progr. naar aanleiding van een tentoonstel ling in de Zonnehof in Amersfoort. 19.50 Den Haag vandaag. 20.00 Nws. 20.05 (S) Woensdagavond muz.mag. (22.30 Zin- tuig: arbeidsliteratuur ln Duitsland.) 23 55 Nws. HILVERSUM III AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Steevast. (8.00 Nws; 8 02 Radiojournaal.) 9.00 Nws. 9.03 Den negen-uurshow. 10.00 Nws. 10.03 Arbrma tamlnen. (11.00 Nws.) 12.00 Nws>r) Radiojournaal. 12.00 Zet 'm op. (13.1-' 13.03 Cup.communicatie - nws over f cupwedstrijden van vandaag) 14.O0n, 14.03 Cupcommunicatie. 14 06 De hitMieil top-pop. 15.00 Nws. 15.03 CupcommiL- 15.06 Cees van Zljtveld. (16.00 Nwfn' Cup-communicatie.) 17.00 Nws. 17.03t>rma journaal, 17 06 Postbus 700: ve(an C 'progr' jerin NOS: 18.00 Nws. 18.02 Joost de Lnfi Show. 19.00 Nws. 19.02 Lichte granf. (20 00, 21.00, 22.00 cn 23.00 NwsRTeC Med.) 24.00 Nws. 00.02 Metro's Moekh Music. 00.55 Nws. BELGIE 324 m (Nederlands) PPrO' 12.00 Nws. med. en SOS-ber. 12.06nee muz.progr. (12.50 Buitenl. persover»ut Nws, act., weerber. en schouwburgpa 13.55 Beursber. 14.00 Nws. 14.03 Schip N o. 14.25 Intermezzo. 14.30 V.d. JeugC Lichte muz. (15.00 Nws.) 15.30 SchoP"111 16.00 Nws en beursber. 16 10 WalsmuBCtil V.d. kinderen. 17.00 Nws en medTnivr Lichte ork.muz. 17 55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten!12- Lckenmoraal- en filosofie. 18.45 Span 18.55 Taalwenken. 18.57 Gramm mutnion Nws en act. 19.30 Lichte muz. 19.407, "t, Engels. 19.45 Missierubr. 20.00 MHflsc'' country, folk en pop. 21.00 Spllitter» 22.00 Nws. ^22.05 ^Amusementsprogry. J fir. i Nws. 23.10 Blues. 23.40 Nws. TV vandaag (Wordt vervolgd) NEDERLAND I TROS 17.00 Kinderprogramma NOS 18.15 Ti Ta Tovenaar 18.20 Van gewest tot gewest 19.10 Journaal 19.20 Socutera 19.25 Eerste helft voetbalwedstrijd FC Twente-Borussia Mönchen- Gladbach 20.15 Zendtijd politieke partijen (PvdA) 20.25 Eerste helft Real Madrid-Ajax 21.20 Journaal 21.25 Tweede helft Real Madrid-Ajax 22.15 Tweede helft FC Twente- Borussia Mönchan-Gladbach (niet rechtstreeks) 23.05 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal TROS 19.05 Sjoko - kinder programma NOS 20.00 Journaal TROS 20.21 De laatste dagen van John Dillinger, misdaadfilm. 21.10 The Goodies, amusem.serie 21.40 Grouse Country (film over korhoenders in Canada) IKOR 22.05 Kenmerk NOS 22.50 Journaal TELEAC 22.55 Hoe word ik de computer de baas DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Journaal van gistera vond. 10.30 Dagboek. 10.45 Amusement- sprogr. 11.30 SOS-Charterbooti, tv-serle. 12.20 Act. mag. 12.50 Persoverz. 13.00 en 16.15 Journaal. 18 20 Ein Platz fur TIere. serie uitz. 17.05 V.d. kinderen. 17.35 V.d. kinderen. 17.40 V.d. kinderen. 17.55 Jour naal. (Reg. progr. NOB: 9.30 Sesamstrasse. 18.00 Cultuurspiegel-mag. 18.30 Act. 18.45 Zand. mannetje. 18.55 Noordschau-Mag. 19.26 Die Melchiors. tv-serle. 19.59 Progr. overz. WDR: 9.30 Sesamstrasse. 18.00 Reg. nws. 18.10 V.d. kleuters. 18.15 Pinocchlo, tv-serle. 18.40 Hier und Heute. 19.20 Pinocchlo. tvserie.) 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Filmrep. 21.00 Denkspel. 21.45 Fllmrep. 22.30 Journaal, comm. en weerber. Jilem jun:, lis J( Journaal en weerber. 17.35 Lassies 1 er, tv-serie. 18.05 Act. en muz. 18.35 Die Paladl serie. 19.10 Schatzsucher unserer Taj serie. 19.45 Journaal en weerber. 201, en aansl.: Journaal. 21.00 Ober-Ost™ spel. 22.10 Journaal, comm. en wT 22.25 Disc, over het voorgaande spell DUITSLAND III NDR 18.00 Sesamstrasse. 18.30 TV-cursuiJ Studieprogr. 19.30 Tv-cursus EngelsU Weekjournaal in het Engels. 20.00 Jc en weerber. 20.15 Filmrep. 20.45 DocanCi 21.00 Serie uitz. 21.45 Concert. lEU DUITSLAND III WDR O0nt< 9.30 Sesamstrasse. 17.00 Schooltv. 18.00 Sesamstrasse. 18.30 Tv-cursu(orc voedingsleer. 19.15 Handel en verkeeden t Reg. nws. 19.55 Comm. 20.00 Journkatip 70 1 Onal.TlnHa, """'jOtt 'n je BELGIE (Nederlands) Jr balletwereld. 22.30 Journaal BELGIE (Frans) 1 13.00 Tv-cursus. 14.00 en 15.45 Sci u u 16.40 Journaal. 16.45 Feu vert. gevar. progr. tCL1" 18.25 Kleuterprogr. 18.30 Jeugdoroi 19.00 Fraine d'Ortie. feuilleton. 19.30 (eier nws. 19.45 Weerber. en journaal.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 6