k Bossen krijgen nieuwe bomen als u nu komt sparen bij de ABN. fi ;o HART FAMILIEBERICHTEN Algemene Bank Nederland m Ik ben met jou getrouwd gemeenteziekenhuis BROOD TROUW/KW\RTET DINSDAG 24 APRIL 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke oladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartel), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. D.V. hopen onze Ouders en Grootouders A. Komijn W. J. Romijn-Srherff op 26 april a s. de dag te herdenken dat zij 50 jaar ge leden in het huwelijk traden. Gelegenheid lol feliciteren op 2 mei a.s. van 7.309.00 uur n.m. in 'Het Wapen van Emmikhoven' te Almkerk. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Almkerk. Kerkstraat 16. Hij kan en wil en zal in nood zelfs bij het naderen van de dood volkomen uitkomst geven. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen onze geliefde Zustei en Tante Alida Maria van der Willik op de leeftijd van 75 jaar Lisse: M. van der Willik Pr. Anne, U.S.A.: E. v. Ginhoven-v. d. Willik Neven, nichten en ver-Jere familie Lisse. 23 april 1973. Huize 'Rustoord'. Huize Rustoordlaan 1. De begrafenis is bepaald op vrijdag 27 april a.s. des namiddags 3.30 uur op de Prot. Begraafplaats 'Duinhof', voorafgegaan door een te houden rouw dienst, aanvang 2.30 uur in huize 'Rustoord'. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7.308.30 uur in huize 'Rustoord'. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Moeder en Grootmoeder Martha Margaretlia Dekker-Smit in de ouderdom van 81 jaar Zuid-Afrika: A. Greeff-Dekker H. J. Grceff Noordwijk: A. Dekker W. G. Dekker-Rienks en kleinkinderen Noordwijk, 20 april 1973. Achterzeeweg 2. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden dins dag 24 april a.s. om 13.30 uur in de Gereformeer de Kerk. Vinkenlaan, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk om ongeveer 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren direct na de begrafe nis in de zaal van de Gereformeerde Kerk, Vin kenlaan. „Zo dan, indien iemand in Christus is, die is een nieuw schepsel; het oude is voorbij gegaan, ziet, het is alles nieuw geworden." 2 Cor. 5:17 In Jezus ontslapen, na een geduldig gedragen ziekte, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Oma, Schoondochter. Zuster, Schoon zuster cn Tante Johanna Cornelia Roeleveld-Dijkhuizen op de leeftijd van 58 jaar 's-Gravenhage: M. Roel e veld Waddinxveen: P. J. Pronk-Rocleveld C. Pronk Scheveningen: A. Roeleveld P. Roeleveld-Terol Michael 's-Gravenhage: M. Roeleveld 's-Gravenhage, 21 april 1973. Hengelolaan 1043. Correspondentie-adres: Heulstraat 18a. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in „Het Rouwcen- trurh" van Diemenstraat 167, 's avonds om 7.15 8.15 uur. De rouwdienst wordt gehouden, donderdag 26 april te 1 uur in de Salvatorkprk, Vrederustlaan 96. waarna de teraardebestelling zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerk hoflaan. Aankomst aldaar te 2.30 uur. Toch nog onverwachts heeft God thuisgehaald, onze lieve Zuster, Tante, Nicht en Achternicht Catliarina Alplierts op de leeftijd van 79 jaar „Jezus' xerzoenend'sterven, was het rustpunt van haar hart." Namens de fam. G. Alpherts Apeldoorn, 21 april 1973. De Hegge 15a. Corr-adres: De Beukenhof, kamer 116, Roosen- daalseweg-Velp. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 25 april a.s. om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats Heidehof te Ugchelen. Gelegenheid lot condole ren na dc begrafenis in de aula op de Begraaf plaats. Vertrek van Loolaan 67 te Apeldoorn om 13.45 uui. Op de avond van Goede Vrijdag nam de Levens- vorst geheel onverwachts tot Zich, mijn lieve Man en onze zorgzame Vader Wilhelmus de Graaf op dc leeftijd van 59 jaar „Hetzij dan dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heeren." (Rom. 14:8b) M. B. dc Graaf-Valk Annètje 1 Evert-Jan Hardinxveld-Giessendam, 20 april 1973. Stationsstraat 14. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 25 april om 2.30 uur op de begraafplaats Kerkweg te Ncder-Hardinxveld. Vertrek van hot Hervormd Centrum. Talmastraat 9 om 2 uur. Na dc begra fenis gelegenheid tot condoleren in het Her vormd Centrum, Talmastraat 9. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Op de morgen van de eerste Paasdag werd mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Robartus Krol op de leeftijd van 67 jaar tijdens de kerkdienst in Gods heerlijkheid opge nomen. Het lied, dat hij het laatste met de gemeente zong, was: „Deel ons zelf de voorsmaak mee, van der zaal'gen sabbatsvree". Gezang 39:1 J. Krol-van der Spdk Vlaardingen: Rob en Wil Krol- van Suylekom Bart en Wiesette Heelsum: Willy en Cor Bins-Krol Nico, Geerlof en Jolientje Leidschendam: Hannic en Ruud Koopman- Krol 's-Gravenhage, 22 april 1973. Kauwlaan 10. Geen bezoek Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden donderdag 26 april om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Daal en Bergselaan 50 waarna de crematie in de kring van zijn gezin zal plaats vinden. Onze geliefde Broer en Zwager Robartus Krol werd heden door zijn Heer uit de feestelijke dienst in de kerk naar het feest van de Opstan ding in de hemel geroepen. U.S.A.: F. Krol M. Krol-Borst Zoetermeer: A. H. v. d. Spek-Meijer 's-Gravenhage: J. Lankhuijzen-v. d. Spek P. A. Lankhuijzen Amsterdam: T. v. d. Spek-Verdara Voorburg: J C, v. d. Spek N. v. d. Spek-Linzel 's-Gravenhage: J. v. d. Spek I. v. d. Spek-Koolstra Middelstum: W v. d. Spek J. P. v. d. Spek-de Kort Amstelveen: W. J. Hofstee-v. d. Spek H. Hofstee Zeist: P. J. v. d. Spek L. v. d. Spek-Brinkers 's-Gravenhage, le Paasdag 1973. De kerkcraad van wijk 2 van de gereformeerde kerk van 's-Gravenhage-West, geeft hierbij kennis dat de Heer op Paasmorgen zeer plotseling tot Zich heeft genomen Robartus Krol op de leeftijd van 67 jaar De wijkraad gedenkt met dankbaarheid het werk dat hij als ouderling voor de kerk heeft mogen verrichten. De Here trooste de familie in dit zo plotselinge verlies. Dr. B. Rietveld, praeses J. Simons, scriba. Met droefheid berichten wij U het overlijden op le Paasdag van onze Vriend en Oud-compagnon de Heer R. Krol registeraccountant Zijn vriendschap was een weldaad voor velen. de Tombe/Melse Co. Accountants Met ontroering namen wij kennis van het plot seling overlijden van dc Heer R. Krol onder wiens stimulerende leiding wij zo veel ja ren hebben gewerkt. In zijn spoor gaan wij ver der. De personeelsleden van het vroegere accountantskantoor Krol Op de vroege morgen van de Eerste Paasdag nam de Heere voor ons nog geheel onverwacht tot Zich onze lieve, zorgzame Man en Vader Arie van den Ban in de leeftijd van 50 jaar. Dubbeldam, 22 april 1973. Dubbelsteynlaan 66. H. van den Ban-Huisman Nell Willem en Simone Suzanne en Kees Marianne Ariena Geeri bloemen - Geen toespraken Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal worden gehouden in de Maranathakerk aan de Gravensingel te Dubbel dam op vrijdag 27 april a.s. om 11.00 uur. Daarna is in de hal van de kerk gelegenheid tot condoleren. In aansluiting zal de teraardebestelling plaats-* vinden in het familiegraf op de Algemene Be graafplaats te Dubbeldam om 12.30 uur. Vertrek vanaf de kerk omstreeks 12.15 uur. Samen met u wil de ABN helpen ons land weer wat groener te maken. Na die zware storm van april en die van verleden jaar november is dat echt hard nodig. Wij hopen dat u meedoet, sparend voor uzelf. Dan nemen wij een boom voor onze rekening. Als nieuwe spaarder maakt u ons land groener. Als u een spaarrekening opent bij de ABN (en hierop f25.- of meer stort) krijgt u meteen een premie van f 5.- bijgeschreven. Bovendien ontvangt u een fraai bewijs dat de ABN ergens in Nederland jonge bomen voor u gaat planten. Staatsbosbeheer geeft ons daarbij advies. Nóg een manier om te helpen. TEIIJ raat U kunt deze actie ook steunen door f2.- bij een ABN-kantoor te storten. Ook u krijgt dan het bewijs dat de ABN een boom gaat planten. I I Doe mee, help mee. Öp elk ABN-kantoor kunt u aan deze spaaractie deelnemen. I Daar liggen ook aardige boekjes over bomen en^-r—^bossen voor u klaar. I Gebruik de coupon of kom even Ja,ik wil helpen en sparen. Neem contact met mij op, voor het openen van een spaarrekening. woonplaats:, wel geen ABN-cliënt bij kantoor_ Opzenden in envelop zonder post zegel aan: ABN Spaaractie, Antwoordnummer 3502, Amsterdam. LM In verirouwen op haar Hei land is van ons heengegaan onze lieve Zuster. Schoon zuster en Tante Aleida Egbertlina Broek roelofs familie H. Drcnth familie G. J. Brink familie R. Knol familie E Broekroelofs familie G. J. Gerrits familie K. Broekroelofs De besturen van de Stichting Bejaardenhuisves ting Dubbeldam en de Stichting Dienstencentrum Dubbeldam geven met grote verslagenheid kennis van het plotseling overlijden van hun Voorzitter, de Heer A. van tien Ban Zijn grote toewijding en energieke leiding zullen in dankbare herinnering blijven. Het bestuur der Stichting Bcjaardenhuisvesting, R. van Brummen, 2e voorzitter, Mevr. A. E. C. v. Duijvendijk-Blind, secretaresse Het bestuur der Stichting Dienstencentrum Dubbeldam: J. Ketel, 2c voorzitter R. van Brummen, secretaris door WALTER TROBISCH schrijver v«n Ik had een meisje lief Overman en vrouwin het huwe- lijk.Trobisch laat ons meeluiste ren naar zijn boeiende lezingen hierover in een moderne Afri- kaansestad. Enkele van zijn toe hoorders leren we van nabij ken nen: Miriam, Fatma. Maurice. Daniël.mensen met een ande re huidkleur, maar met dezelfde problemen als wij. Een heel mooi boek. Paperback f 8.90 )aar in de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN Verky/gbae Zij die belang stelling hebben worden verzocht te solliciteren bij de verpleegkundig direktrice, Zr. A. van der Plas, Bankastraat 57 te Dordrecht. Telefoon 01850- 32222 toestel 115 of 266. Spreekuren: dinsdag en vrijdag van 11 tot 12 uur. aorcfrecfltbankastraat 57 Op de OPERATIEAFDELING van het ZIEKENHUIS wordt een AÜAESTHESEE- VERPLEEG'CUKDIGE (mannelijk of vrouwelijk) gevraagd of een verpleegkundige die hiervoor opgeleid wenst te worden. Voorts worden sollicitanten opgeroe pen voor verpleegafdelingen in de rang van VERPLEEGKUNDIGEN (mannelijk of vrouwelijk) Salaris en onregelmatigheidstoeslag volgens rijksregeling. Premie AOW/AWW voor rekening van de werkgever. Andere secundaire arbeidsvoorwaar den volgens gemeentelijke regeling. Het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds is van toepassing. Dr. J.J. BUSKES VOOR HET Bijbels dagboek f 15.S0 Met diep leedwezen geeft het bestuur van de Wo ningstichting Dubbeldam en de Stichting 'Beter Wonen' kennis van het plotseling overlijden van zijn Voorzitter, de Heer A. van den Ban die vanaf de oprichting zijn gaven en krachten in dienst van de stichtingen gesteld heeft. Dankbaar zullen wij zijn initiatief en doorzettings vermogen gedenken. Het bestuur: A. Bijl, 2c voorzitter R. van Brummen, secretaris Op Tweede Paasdag nam dc Heer tot Zich Zijn goede en getrouwe Dienstknecht Ds. A. J. van Sluijs op dc leeftijd van 66 jaar Het laatste jaar van zijn leven diende hij met toewijding de wijk Ommoord van onze gemeente. God trooste zijn vrouw, kinderen en kleinkin deren. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 27 april op dc begraafplaats „Crooswijk" na afloop van een kerkdienst die om 10.30 uur aanvangt in de Open Hof, Hesseplaats 221, Ommoord, Rotterdam. De Kerkeraad Algemene Zaken, van de Gereformeerde Kerk van Hillegersberg-Tcrbregge, Ds. A. J. Dondorp, praeses Mevr. H. Ph. Duermeyer-de Bok, scriba Dc Wijkkcrkeraad Ommoord. A. Bax, voorzitter J. H. Brik, scriba Gezang 591 Op Zijn tijd nam de Heere, voor ons allen vol komen onverwacht, tot Zich onze geliefde Man, Vader, Groot- en Overgrootvader Willem Prins in de ouderdom van 73 jaar. Honselersdijk: A. M. Prins-Valstar Waterdown: E. Reitsma-Prins W. Reitsma Honselersdijk: M. van der Eist-Prins N. P. van der Eist Honselersdijk: W. Prins Grimsby: G. van der Hout-Prins A. M. van der Hout Amsterdam: J. van der Eist-Prins N. P. van der Eist Burlington: A. van der Lingen-Prins J. van der Lingen Honselersdijk: W. Prins J. F. Prins-van den Bos Honselersdijk: G. Prins F. ,M. Prins-van den Bos kleinkinderen en achterkleinkind Honselersdijk, 23 april 1973. Middelbroekweg 75 a. Gelegenheid tot condoleren van 19.3020.30 uur. Geen bloemen De rouwdienst wordt D.V. gehouden op donder dag 26 april a.s. in de Gereformeerde Kerk te Honselersdijk om 14.00 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Naaldwijk om 14.45 uur. Goed nieuws voor mensen met aambelet2 enj Er bestaat een middel t vo< dat aambeien doet £es wegschrompelen Itterd Pün kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verduf'nL; De wetenschap kent tegen woordig: een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam- heien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Sperti Preparation K ver schrompelen ook h aambeien. Sperti Preparation H en ontsmettend. Voorh syr snelle, afdoende behilgv van aambeien is er rtU vft middel: Sperti Prepai^JT1 zalf ec zetpillen. ^ai) de ai «redei Koningin Julianaschool voor mavo (nschi St. Jorisweg 3 Delft ;de 1 Gevraagd s ziel LERAREN EN/OF P= LERARESSEN van positief christelijke beginselen voor: GESCHIEDENIS 18 uur Pak TEKENEN 5 uur O HANDVAARDIGHEID 10 uur MUZIEK 7 uur Per 1 september a.s.: WISKUNDE 6 uur NATUURKUNDE 12 uur Combinatie van vakken is' mogelijk, evt. mei? de sen aan de andere prot. chr. mavoscholen in D'i 20 Sollicitaties aan de directeur J. J. van de |k oo kamp, Kagerdreef 37, Sassenheim, tel. 02Pl'ge. 10385. Rst ii Inlichtingen bij de adj. directeur C. Haver Herculesweg 44, Delft, tel. 015 - 560644. Zon in 9 _Jistre fn v irgei Moi IX- Heden werd van ons weggenomen onze zorgzame Man, Vader, Grootvader en Overgjn en vader |tuur. Krijn Verhoeven in leven tandarts in de ouderdom van 85 jaar. Rotterdam: S. N. Verhoeven-Huise Voorburg: I. Verhoeven M. G. Verhoeven- van Haf^ Zuid-Beijerland: J. L. Verhoeven P. Verhoeven-de Jong Rotterdam: A. Henkemans-Verhoe Vollenhove: K. Verhoeven M. C. Verhoeven-Zwaa£- kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, 21 april 1973. Adriaen van der Doeslaan 289, Olympusflat. Liever geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470, wA- dag a.s. van 19.0019.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden dol dag 26 april a.s. op de Algemene Begraafpi te Zuid-Beijerland. Vertrek vanaf Dorpstraat 115 te Zuid-Beijei om 14.30 uur. Aankomst aan de begraafplaats circa 15.00 J Na de teraardebestelling gelegenheid tot co: leren in het Dorpshuis aan de Tuinweg te Z. Beijerland.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16