FAMILIEBERICHTEN UHKA\fmïde£l^e\! TROUW/KWARTET VRIJDAG 20 APRIL 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke oladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet» of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartel), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. GEBOREN: Wiebe Pier Laren, 16 april 1973. Wlebe en Paula Cnossen- Majoor Barbara Jacinta Jannemlen In plaats van kaarten. Zondag 29 april hopen wi] met de Jongens ons 25-jarig huwe lijksfeest te vieren. Receptie op de deel van onze hofstee: vrij dag 27 april, 's avonds na half acht. M. Kool J. Kool-Schep Araeide. april 1973. Hogewaard 6. Met diepe verslagenheid na men wU kennis van het plot selinge overlijden van ons trouwe koorlid A. H. van der Nadort- Niemantsverdriet Moge God de familie troos ten. Namens het Bestuur en leden van Strijen's Chr. Gem. Koor. Strijen, 18 april 1973. Het behaagde de Here tot Zich te nemen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Grootvader Jan Hagen ln de ouderdom van 83 Jaar Amsterdam: H. G. Hagen-Hovlngh Upper Hutt Nieuw Zeeland: J. Hagen S. Hagen-Redeker Robin, John, David, Joanne, Diane Amsterdam: F. Hagen D. 1. Hagen- van der Vennlp Marcel, Theo Amsterdam. 18 april 1973, Eerste Helmersstraat 190 I. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condolean- tie-bezoek vrijdagavond van 7-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatie ve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a„ Vondelstraat 101. De crematie zal plaatsvin den zaterdag 21 april om 10.30 uur In het cremato rium op „Westgaarde". Ook- meerweg 275 einde Osdor- perban te Amsterdam, be reikbaar met bus 23. God nam plotseling op in Zijn Heerlijkheid onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Adriana Hillegonda van de Nadort-Niemantsverdriet op de leeftijd van 40 jaar Klaaswaal: J. C. Niemantsvcrdriet B. Niemantsverdriet- de Bruyne Zaandam: T. Niemantsvcrdriet Numansdorp: G. dc Bruvne- N iemantsverdriet C. de Bruyne Thunder Bay (Can.): N. I. Joffers- Ni em antsverdri ef P. Joffers Nichten en neven Strijen, 18 april 1973. Geheel onverwachts heeft God heden tot zich ge nomen onze goede zorgzame Vader en Grootvader Willem Koetsier weduwnaar van Centir.a Slingerland op de leeftijd van 80 jaar Den Haag, 19 april 1973. Den Haag: C. Koetsier A. M. J. Koetsier- Suurmeyer Erwin Amersfoort: J. Koetsier C. Koetsier-Buitenhek Eddy Ingrid Maurice René Correspondentie-adres: Kepplerstr. 258, Den Haag Vader ligt opgebaard in de Kapel van het Haags Hervormd Rusthuis, Goetlijfstraat 5. Bezoekuur zaterdag van 24 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Lucas- kapel, Hobbemastraat 1, Den Haag op dinsdag 24 april a.s. om 10.30 uur, waarna de begrafenis van daaruit zal plaatsvinden op de Algem. Be graafplaats Westduin, Ockenburghstraat Loosdui nen om 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren in de wachtkamer van de Aula op de begraafplaats. Geen bloemen Geen toespraken IN PLAATS VAN KAARTEN ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn." Na een moedig gedragen lijden is van ons heen gegaan, in de hope des eeuwige levens, onze lieve en zorgzame Moeder en Oma Maria van der Meij weduwe van Jacobus Faas op de leeftijd van 67 jaar M. C. van der Laan-Faas A. van der Laan Jaco Annemarie Sasscnheim, 19 april 1973. Angelenhorst 14. Correspondentie- en condoleance-adres: Angelenhorst 12, Sassenheim. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 21 april a.s. 11.30 uur v.m. in de Hervormde Kerk te Sas senheim, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar plm. 12.15 uur n.m. Na een langdurig zeer geduldig gedragen lijden, nam God tot Zich onze lieve Schoonzuster en Tante Garritdina Cornelia Anes echtgenote van H. N. Geijsman op de leeftijd van 56 jaar. Leiden: M. A. A. de Mooy-Geijsman H. de Mooy H. van Bendegem-Herden J. van Bendegem Pijnacker: E. Swagerman-Geijsman F. Swagerman Den Haag: J. Geijsman Pijnecker: A. A. Both-Geijsman C. Both Neven en nichten. Leiden, 18 april 1973 Zomerse dubbeldekker in 6 kleurkombinaties; De polo is van jersey en de TankTop van acryl. 46-54 Niet alleen de kraag is groot, maar ook de pullover- manchetten van dit shirt. o.a. in tomaatrood. 36-43 26,- V-hals vest in een Kabelpatroon, de boord is extra breed. In fel rood, geel, bruin, navy en écru. 28,- Met grote verslagenheid ontvingen het bestuur van de Vereniging Het Christelijk Lyceum en het personeel van de daarvan uitgaande Scho len bericht van het overlijden op 15 april 1973 van de Heer Dr. L. Bakema Bestuurslid der vereniging In dankbaarheid gedenken wij zijn warme vriend schap en grote liefde voor onze scholen. God trooste degenen die hij achterlaat. Namens het bestuur: Mr. J. Sprey Mr. J. H. van Wijk Namens het Eerste Chr. Lyceum: Drs. J. W. Bomhof Namens het Marnix van St. Aldegondc College: J. van Linschoten Namens het Chr. Atheneum Adriaen Pauw: Dr. C. P. Koene. Psalm 116 4 o.b. In Heerlijkheid opgenomen onze geliefde Zwager en Oom Gerrit Jungerius echtgenoot van A. C. Vooys op de leeftijd van 72 jaar. Leiden: W. Brugmans-Vooys Rijnsburg: Oegstgeest: Den Haag: Nieuw Zeeland: C. Vooys T. Vooys-van Leeuwen W. J. Vooys J. Vooys-van der Meij M. Willems-Vooys P. Willems A. J. Vooys C. Vooys-van Klaveren Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen lijden, van ons is heenge gaan, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Moe der en Oma Wilhelmina de Zeeuw echtgenote van Johannes van Waardenburg op de leeftijd van 68 jaar „Mijn oog zal op u zijn" Psalm 32:8 Sassenheim: Joh. vun Waardenburg P. J. van Waardenburg A. J. van Waardenburg- Oudshoorn Hans Hetty Mieke Conny F. W. Uithol van Waardenburg J. Uithol Bert Leiden: J. van Dongen- van Waardenburg B. B. van Dongen Fransje Bastiaan Sassenheim, 18 april 1973. Kerklaan 18. De rouwdienst is bepaald D.V. op zaterdag 21 april a.s. 2.00 uur n.m. in de Gereformeerde Kerk Julianalaan, Sassenheim, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Begraafplaats van de Her vormde Kerk te Sassenheim plm. 2.45 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond a.s. van 8.309.30 uur in het Rouwcentrum 'Vliem', Ja- coba van Beierenlaan 4, Sassenheim alwaar de overledene is opgebaard. Liever geen bezoek aan huis Op 13 april ging plotseling van ons heen onze lieve Man, Vader en Schoonvader, Zoon, Schoon zoon, Broer, Zwager en Oom Paul de Jong op de leeftijd van 48 jaar A. W. J. de Jong- van den Pol Chris en Emmy Peter Ingrid Annemaria en verdere familie Leiden, 17 april 1973. Park die Leijthe 8. Liever geen bezoek In overeenstemming met de wens van de over ledene heeft de crematie in stilte plaatsgevon den in het crematorium „Ockenburgh" ten Den Haag. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de Heer Gijsbertus van Aalst administrateur der Nederlands Hervormde Diakonie Dankbaar gedenken wij zijn toewijding en trouw in zijn ruim 40-jarige arbeid voor onze Hervorm de Gemeente. Namens de Diakonie der Nederlands Henormde Gemeente te Pijnacker, H. Dijkshoorn, voorzitter L. M. van Zielst, secretaris Pijnacker, 18 april 1973. Na een moedig gedragen lijden is heden vantQ^ heengegaan de Heer T. de Klerk vanaf l-9-'58 directeur van de M.A.V.O. „De 1 genster". Doordat niets hem te veel was, wanneer het om de belangen van „zijn" school en daarbij oprechte collegialiteit, zal hij als een blijwy»/ voorbeeld in onze herinnering voortleven. 1 Bestuur cn personeel van Ver. v. Chr. Volksonderwijs* Zwijndrccht, 18 april 1973. Met grote droefheid delen wij u mede dat ofo april 1973 is overleden onze directeur Ir je T. dc Klerk Hij is door zijn ijver cn zijn rechtvaardigheid altijd tot een voorbeeld geweest. De leerlingen en de leraren van de Hervorihigi: M.A.V.O. „De Morgenster". Spbo Je t< Langs deze weg willen wij u oprecht dank zeggi het medeleven dat u hebt betoond tijdens de zi^( na het overlijden van onze Man en Vader Hendrik Willem de Mooy F Uit aller naam: t< Mevr. D. dc Mooy-van Dijis Rijnsburg, april 1973. Evertsensiraat 6.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12