hij zit z'n eigen gezondheid in de weg goed voor hart en bloedvaten De eerste model bungalows staan nu klaar Te Balkbrug (Ov.) kunnen wij u aanbieden vrijstaande recreatie bungalows op eigen grond, dus geen erfpacht Bureau Projectontwikkeling Woutersen Beekman FAMILIEBERICHTEN 60 65 TROUW/KWARTET DONDERDAG 19 APRIL 1973 „HERE der heerscharen, welzalig de mens die op U vertrouwt." Psalm 84:13 Met droefheid geven wij U kennis van het plot selinge overlijden van onze lieve Man en Vader Jan Pieter Haije Venema op de leeftijd van bijna 72 jaar Waddinxveen: Delft: De Meern: Amsterdam: J. A. Venema-van Baren C. P. Venema S. H. M. Venema-Bosma E. T. C. Venema-v. d. Wiel J. S. M. Venema Waddinxveen, 17 april 1973. Henegouwerweg 41. Geen toespraken. Liever geen bloemen Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rouwcentrum, Jan van Bijnenpad 1, ingang tunnelzijde te Wad dinxveen, waar gelegenheid is tot condoleance op donderdag 19 april a.s. des avonds tussen 7 en 8 uur. Op zaterdag 21 april a.s. zal er des morgens om 11 uur een korte rouwdienst worden gehouden in de aula van de nieuwe algcmne begraafplaats, Alberdingk Thijmlaan 2 te Waddinxveen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. „Nu blijf ik bij U voor altijd" Ps. 73 9 (N.B God heeft tot Zich genomen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder Garritdina Cornelia Geijsman-Anes op de leeftijd van 56 jaar. H. N. Geijsman Herno en Wil Gerdien en Nick Siebe Jan Leiden, 18 april 1973. Franchimontlaan 8. Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud", van Ingen Schonau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer vrijdagavond a.s. van 8.00 tot 9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 21 april a.s. in de aula van de algemene begraaf plaats „Rhijnhof" aanvang 12.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de be grafenis gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Na eert langdurig lijden nam God van ons weg onze innig geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Garritdina Cornelia Anes echtgenote van H. N. Geijsman, op de leeftijd van 56 jaar. Utrecht: W. H. v, d. Griendt-Anes D. v. d. Griendt Leiden: S. J. Anes E. Anes-de Jong Oegstgeest: N. Anes M. H. Anes-v.d- Meer Leiden: C. M. v. Zwieten-Anes G. v. Zwieten Nelspruit J. W. J. Slingerland-Anes (Z.-Afr.): A. Slingerland Eindhoven: P. S. Smit-Anes P. J. Smit Rijnsburg: Wed. E. Heemskerk-Anes Neven cn nichten Leiden, 18 april 1973. Gepreen zij de Here, dag aan dag draagt Hij ons, die God is ons heil. Psalm 68 20 onberijmd Na een zeer moedig gedragen lijden heeft God in Zijn Heerlijkheid opgenomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa, mijn Zoon, onze Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Arie Joliannis van Dijk op de leeftijd van 55 jaar. Poortugaal: L. van Dijk-Groeneweg Rotterdam: Ria Toronto (Can.): Leny Oud-Vossemeer: Nel en Jacques Poortugaal: Lize en Kees Poortugaal: Arie en Gert Kleinkinderen en verdere familie Poortugaal, 18 april 1973. Kerkstraat 41. De overledene ligt opgebaard in het verenigings gebouw „de Haven", Emmastraat 9, Poortugaal. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek al daar donderdagavond en vrijdagavond van 8.00 tot 9.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden zater dagmiddag 21 april a.s. om 3.00 uur in de Geref- kerk aan de Emmastraat, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Poortugaal omstreeks 4.00 uur. De Raad der Geref. kerk van Poortugaal maakt met droefheid bekend dat in zijn Heere en Hei land is ontslapen onze Broeder Arie Johannis van Dijk op de leeftijd van 55 jaar. In dankbaarheid gedenken wij hoe hij onze ge meente heeft mogen dienen in de commissie van beheer, waarvan vele jaren als voorzitter. Moge de Heere de familie troosten met de woor den van Joh. 11 25 waarvan onze broeder heeft mogen getuigen: „Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven ook al is hij gestorven". Namens de Kerkeraad, L. Hordijk, voorzitter H- Martena, scriba Poortugaal, 18 april 1973 Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van ons geacht bestuurslid, de Hper A. J. van Dijk Zijn grote belangstelling voor het Christelijk On derwijs hier ter plaatse zal bij ons in dankbare herinnering blijven. Namens Bestuur en Personeel van de School met de Bijbel en de Chr. Kleuterschool te Poortugaal Poortugaal, 18 april 1973. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de Heer Gijsbertus Aalst Dankbaar gedenken wij zijn toewijding en trouw in zijn ruim 40-jarige arbeid voor onze Hervorm de Gemeente. Namens de kerkvoogdij der Hervormde Gemeente te Pijnacker: W. Hofman, voorzitter P. Tegelaar, secretaris. Pijnacker, 18 april 1973. Voor de vele blijken van belang stelling bij ons 50-jarlg huwe lijksfeest ondervonden, /eggen wij u hartelijk dank. A. Varkevisscr J. Varkevisser-v. Tilburg. 1 Psalm 25:6 o.b. Heden ging zacht en kalm naar zijn Heer en Hei land mijn innig geliefde Mail, onze zorgzame Va der en Grootvader Gerrit Jungerius echtgenoot van Anna Catharina Vooys in de ouderdom van 72 jaar Rijnsburg: A. C. Jungerius-Vooys A. J. Jungerius G. J. Jungerius-Bouwman N. W. Buys-Jungerius H. Buys J. Jungerius II. A. Jungerius-Tijl en kleinkinderen Canada: Rijnsburg: Rijnsburg, 17 april 1973. Dubbele Buurt 20. Aan huis liever geen bezoek. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 21 april a.s. des voormiddags om 11.30 uur op de begraafplaats van de Geref. Kerk aan de Zand- laan te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouw dienst in de aula op de begraafplaats, welke aan vangt om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begra fenis in één der zalen van 't Centrum in de Kerk straat. Heden behaagde het de-Heere uit onze familie kring tot Zich te nemen, na een geduldig gedra gen lijden, onze geliefde Broeder, Befiuwdbroe- der en Oom Gerrit Jungerius echtgenoot van Anna Vooys op de leeftijd van 72 jaar Moge de Heere deze krachtige roepstem heiligen aan ons aller hart. G. van Klaveren-Jungerius Joh. Jungerius J. A. C. Jungerius-Haasnoot Neven en nichten Rijnsburg. 17 april 1973. Het bestuur van de vereniging DE NE DERLANDSE GIDEONS geeft met droefheid kennis van het plotseling overlijden van de Heer E. J. Holtrust oprichter en voorzitter der vereniging. Zijn energie en bezieling hielpen onze vereniging gedurende de 25 jaren van haar bestaan steeds vooruit. Hij leefde dan ook in de vaste overtuiging dat de bijbel, als het Woord van God, voor een ieder van fundamentele betekenis is. Mr. H. S. Dijk secretaris. Ontroerd door het ondervinden van zoveel modeleven naar aanleiding van het overlijden van mijn lieve Man Jacobus Bosman wil ik u mede namens kinderen en kleinkinderen, dank zeggen voor uw welgemeende belangstelling. C. Bosman-Erades Leiden, april 1973. Jan van Goyenkade 42. God nam plotseling op in Zijn Heerlijkheid mijn lieve Vrouw en onze lieve zorgzame Moeder Adriana Hillegonda van de Nadort-Niemantsverdriet in de leeftijd van 40 jaar. P. van de Nadort jr. Robert en Saskia Strijen, 18 april 1973. Nieuwestraat 67. Geen bloemen De begrafenis vindt plaats D.V. op zaterdag 21 april te Strijen 's middags 2 uur. Na de begrafe nis gelegenheid tot condoleren in de aula. 3 verschillende types Aangesloten op: riolering, waterleiding, aardgas en electriciteit. In totaal komen er 54, waarvan er nog 20 over zijn. Alle bungalows zijn geiegen aan asfaltwegen, dus zeer goed bereikbaar zowel zomer als winter. Indeling: Salon met originele open schouw. Moderne keuken met roestvrijstalen aanrecht. Twee of drie slaapkamers, open trap naar boven. Geheel betegelde badkamer met vaste wastafel, douche en toilet. Aparte bergingsruimte. Terras met gewassen grindtegels. Alle bungalows met spouwmuren en voorzien van CENTRALE VERWARMING. Totale oppervlakte van dc bungalows 55 tot 60 m2. Prijs per bungalow v.a. ƒ32.300,t.e.m. ƒ35.500,—. Excl. B.T.W. Het terein grenst aan uitgestrekte bossen en vijvers, nabij verwarmd zwembad en ijsbaan. Deze bungalows zijn ook een zeer goede geldbelegging door de steeds nijpende geldontwaarding. Hoge hypotheek beschikbaar. Grondprijs ƒ20,per m2 k.k. Percelen van 800 m2 tot 1400 m2. Bezichtiging: a.s. zaterdag 21 april van 11 uur tot 16 uur en maandag 23 april van 13 uur tot 17 uur, vanuit Hotel de Vierspong te Balkbrug. Inlichtingen en voor het maken van afspraken op een ander tijdstip Brummenseweg 4 - Eerbeek Telefoon 08338-1786 of 1985 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke oladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. In plaats van kaarten. Op 24 april a.s. hopen de hr. Adr. Vellekoop Lzn. en mevr. A. Vellekoop-Booit tc herdenken dat zt] 60 Jaar celeden ln de echt werden ver bonden. Door ziekte liever geen bezoek aan huls. 's-Gravenzande, 11 april 1973. Heenweg 18. Met grote dankbaarheid aan de Here, hopen wij met onze Ouders en Grootouders D. Slot M. Slot-Huisnian op D.V. dinsdag 24 april hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Receptie van 710 uur in hotel 'Meerzicht' aan de Blau- wehand te Wanneperveen. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. 'Kettingbrug'. Wanneperveen. Vcneweg 233. Deze maand zijn onze geliefde Ouders en Grootouders Marius Boon en Francien Boon-Eygenraam 50 jaar getrouwd Ieder die hen wil feliciteren is hartelijk welkom op za terdag 28 april a.s. tussen 45.30 uur namiddag in de hal van de ontmoetingskerk Den Haag, Louis Davids- straat 2, hoek Aaltje Noordewierslraat. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Den Haag, 18 april 1973. Aronskelkweg 180. na 7 mei van Z. Nijenveltstaat 313 (flat 402) te Wassenaar. De Here riep plotseling tot Zich onze lieve Schoonzuster en Tante Jansje Smit-Mecrtens echtgenote van L. Smit op de leeftijd van 67 jaar Gezang 42:4 Maassluis: P. C. Smit Nuth: H. F. Poot-Smit P. Poot Maassluis: W. Smit Hamilton (Can.): J. Smit-Verschoor Spijkenisse: A. A. Knegt-Smit A. Kncgt Vlaardingen: W. den Boer-Smit Neven en nichten Nieuw-Buinèn, 17 april 1973. „Mijn tijden zijn in Uw hand." Psalm 31:16a. Na een langdurig geduldig gedragen lijden, werd heden opgenomen in het Vaderhuis, onze lieve zorgzame Man, Vader en Opa Willem Jan Jongenotter op de leeftijd van 61 jaar Namens de familie: G. A. Jongenotter-Elzerman Barcndrecht, 17 april 1973. Dordtsestraatweg 41. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de begraafplaats te Barendrecht. Bezoek al daar: donderdagavond van 19.3020.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 21 april a.s. in de „Hordijkkerk", Hordijk 215 te Rottcrdam-IJsselmonde en vangt aan om 10.50 u., waarna de begrafenis plaats zal hebben te Ba rcndrecht, plm. 12.15 uur. „En ik hoorde een stem uit de hemel zeggen: schrijf: zalig de doden die in de Here sterven, van nu aan, ja zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na." Openb. 14:13 Heden overleed in zijn Heer en Heiland, onze in nig geliefde Broer, Zwager cn Oom Willem Jan Jongenotter op de leeftijd van 61 jaar Barendrecht, 17 april 1973. Fam. Jongenottcr Fam. Elzerman Houd hoog Uw kruis voor mijn verdonk'rend oog, licht in de schemer, leid mij naar omhoog. De morgen daagt, de schaduw gaat voorbij: In dood en leven. Heer blijf mij nabij. Gez. 2825 Na een langdurig, zeer moedig gedragen lijden, nam God tot Zich onze lieve Man en Vader Teunis de Klerk op de leeftijd van 53 jaar. A. de Klerk-van Breugel Ineke en Hans Ans Elly Zwijndrecht, 18 april 1973 Griend 4 Liever geen bezoek aan huis, geen toespraken, geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 20 april a.s. van 21.0022.00 uur in zaal 1 van de Johannes- kerk, Melkwegsingel 11. Zwijndrecht. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 21 april a.s. om 12 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Johanneskerk, aanvang 11 uur. De gezondheid van hart en bloedvaten komt steeds meer in het gedrang door de manier waarop wij in deze tijd leven. Te weinig be weging, teveel roken, te ge spannen werken en vooral... verkeerd eten. Allemaal slecht voor de gezondheid van hart en bloedvaten. Waarom zouden zee daar niet zvat aan doen? Beginnen met verstandig eten! Dat betekent dat we het ge bruik van verzadigd vet in de voeding moeten verminderen. En dit vet zoveel mogelijk moeten ver vangen door meervoudig onver zadigde vetzuren van het type (cis-cis) linolzuur. Die verlagen de hoeveelheid cholesterol (een vetachtige stof) in het bloed. Daar gaat het om. Want een lager 'cholesterol-gehalte is goed voor de conditie van hart en bloedvaten. Bccel margarine bevat maar liefst 60-65% meervoudig onverzadigde vetzuren. Dat is veeL Voldoende om hart en bloedvaten te helpen in goede conditie te blijven. Becel is dus een bijzondere mar garine. En niet alleen wat gezond heid betreft. Want Becel heeft een voortreffelijke smaak en is verrassend goed smeerbaar. Begin er jong mee! Het is van belang op jeugdige leeftijd al met Becel te beginnen. Dan zijn uw bloedvaten nog in goede conditie. Becel helpt mee ze langer zo te houden. Vraag de Becel folder, Postbus 37, Rotterdam. meervoudig.onvèrzadigde vetzuren.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 18