loorzitting Veronica einig opzienbarend POKON m PUUR Een valk voor 'n koningin U Onderzoek: 74 pet achter Veronica 'De Kruisiging' teleurstellend 'WH 1 plantenvoedsel door Catherine Gaskin UW/KWARTET DONDERDAG 19 APRIL 1973 BINNENLAND/RADIO EN TV T4/K15 ms de hoorzitting over Radio Veronica die gisteren in de Tweede Kamer werd gehouden, namen een il artiesten plaats in de banken die normaal voor parlementariërs zijn gereserveerd. Op de foto: r.: De Zangeres Zonder Naam, Willeke van Ammelrooy en Willy Alberti. Op de tweede rij scheids ter Frans Derks en pistolen) Paul Wilkins. jonze verslaggevers de HAAG De verdedigers van radio-Veronica hebben gisteren tijdens de lioorzittin- :de Kamer geen nieuwe gezichtspunten naar voren gebracht die voor hun zaak van belang zijn. teer de anti-piratenwet is aangenomen, zullen radio-Veronica en andere zenders op de Noord- uit de ether verdwijnen. Radio-Veronica wil als legale zender blijven bestaan Maar het werd duidelijk uit de antwoorden op de vragen van de leden van de Kamercommissie voor CRM hoe zich deze toekomst van de populaire zender denkt. J. Sluijter, de pleiter voor •Noordzee was nog het duide- J Hij zei: 'Radio-Noordzee eist |echt van bestaan als commerciële Ir. Wij vragen daarom geen zend- jtiging. Het is duidelijk, dat de lepwet op de helling moet'. aan de inbreng van de NOS M^en hadden de Kamerleden, die ^^^een anti-piratenwet moeten be- weinig houvast. De belangrijk- Jraag of Hilversum 3 het verlies %^radio-Veronica zou kunnen com- fren werd door NOS-vertegen- jdiger mr. W. J. Wagenaar nau- ks beantwoord, ^'vertegenwoordiger van radio- ^™dzee mr. Sluijter liet nog het ||^;ement horen, dat wanneer de J wordt aangenomen en radio- ^^•dzee moet verdwijnen, zal wor- nagegaan of schadevergoeding Kirden geëist. Mr. Wagenaar van OS sprak over piratenzenders en tenschepen. Het leverde hem een ictie op van voorzitster mevrouw |T ïardeniers-Berendsen, die de \zit- Jl L charmant en beslist in de hand 'Op het ogenblik zijn de zen- nog niet buiten de wet', stelde l^ast. zitting bijwoonde. Bijeen waren twee geheel verschillende werelden: de po litieke en de artiesten-annex platen- wereld. Hoe gering de raakvlakken daartussen zijn bleek uit de vragen en het antwoord, dat PPR-kamerlid Dolf Goppes kreeg. Als de grootste moei lijkheid zag hij het commerciële ka rakter. 'Moet er met Veronica privé- winst worden gemaakt in een stukje ether, dat als gemeenschappelijk bezit wordt beschouwd?' vroeg hij. 'Zou u het leuk vinden als ik winst maakte op iets dat van u was?' Het antwoord van Veronica's pro grammaleider Rob Out was na hevig aandringen: 'Ja, dat is een zeer gela den politieke kwestie, maar dat is juist het kenmerk van Veronica, dat ree werelden was een bont gezelschap, dat de ADVERTENTIE Voortreffelijk Schoentje J iinnWeurkombinafcies... J U.J.IOlunxiF DEN HAAG Van de Neder landse bevolking schaart 74,4 procent zich achter Veronica. Dit heeft een onderzoek uitge wezen, dat een particulier bu reau in opdracht van het zend- schip heeft gedaan. Eenzelfde percentage luistert naar radio- zendschepen. Zestig procent van de Veronica- aanhangers bevindt zich in de leeftijdsgroepen van 12- tot 34 jaar. Veertig procent is ouder. Van de Nederlandse bevolking zou 21 procent lid willen wor den van een omroepvereniging Radio-Veronica. Gevraagd naar de politieke richting van de aanhangers blijkt, dat 29 pro cent lid van de progressieve partijen is, 17 procent van de confessionele partijen en 8 pro cent van de overige partijen. we daar buiten staan. Dat is het geheim van onze formule. Alles is best als we maar kunnen zenden'. Veronica's advocaat mr. Bordewijk zei in dit verband: 'Veronica doet niet aan politiek, net zo min als een autofabriek vliegtuigen bouwt'. Geen antwoord kreeg de heer Coppes op de vraag hoe de rechtszekerheid van het personeel is, hoe groot de winsti sen waar deze naar toe gaat. Rob Out ontkende, dat Veronica-men- sen veel minder zouden verdienen dan het personeel bij de omroepen. Dat er meer uren gemaakt werden bij Veronica vond hij een gezonde zaak voor .zo'n bedrijf. Vader Abraham (Pierre Kartner) zei geheel in smartlappenstijl dat hij met een boos gevoel wakker was geworden omdat hij een verjaardag moest vie ren van iemand, die hij binnenkort ten grave moest dragen (misschien is dit de tekst voor een toekomstige hit?). Arnold Muhren van The Cats zag de onschatbare waarde van het zendschip voor de Holland-Promotion in het buitenland. Het schip heeft heel wat artiesten groot gemaakt en 'er zullen nog velen volgen, die zich nu in buurthuizen en schoollokalen blauw repeteren als Veronica blijft'. Corrie, ditmaal zonder Rekels, tracht te de Kamerleden te ontwapenen door te zeggen weinig van politiek te we ten, maar ze pleitte voor het beginsel van democratie, met de theatrale woorden 'U bent onze gekozenen'. Prof. mr. L. J. Héijmans van den Bergh leverde nog een opmerkelijke bijdrage aan de hoorzitting. Het hos pitaalkerkschip De Hoop, met zijn uitzendingen van kerkdiensten voor de vissers; zal straks ook in overtre ding zijn. Het is een uitzending van een preek, orgelmuziek en psalmen voor publiek en het maakt niet uit of het publiek zich op zee bevindt of aan de wal, was de redenering van de hoogleraar. Dit is hetzelfde als de uitzending van popmuziek. Over het verfilmen van fragmenten uit de bijbel, de religieuze waarde daarvan of het al dan niet geoorloofd zijn. wor of het al dan niet geoorloofd zijn, wordt zeer uiteenlopend gedacht. De één vindt elke poging ongepast, een ander ervaart de film als een stimulering van zijn geloofsbeleven. Als ik nu zeg dat de door de AVRO uitgezonden film 'De Kruisiging' voor mij op vele punten te leurstellend was, wil ik daarmee be slist niet uitsluiten, dat andere kijkers daar heel veel aan hebben gehad. Hét actualiseren van de profane en ge wijde historie is niet nieuw. Integen deel; het is eigenlijk al een maniertje geworden. We trekken zoveel zaken naar het eigentijdse beeld en zetten ze over in eigen taal, omdat we benauwd zijn dat de oorspronkelijke versie niet voldoende meer wordt verstaan. En dus aan betekenis heeft verloren. Vaak twijfel ik ernstig aan de juistheid van deze redenering. Ik meen dat juist door het toepassen van de stijl die gangbaar is voor de ac tualiteitenreportage, veel van het au thentieke verloren gaat. Omdat het in feite een absurd anachronisme is te doen alsof Pontius Pilatus en al die an dere 'ooggetuigen' voor camera en mi crofoon een interview weggeven. Ir reëel vond ik ook dat de lijdenstafere len werden uitgezonden als beelden uit de periode van de stomme film. Finaal in strijd giet dit geluidloze procédé was, dat alleen het roepen om Bar Ab bas wel hoorbaar werd gemaakt. In de dramatische handeling schiet deze film ernstig tekort. Van een doorleefde expressie die je toch bij een actualiteit mag verwachten, was hoegenaamd geen sprake. Het sum mum van uitdrukkingloosheid was het gezicht van de Maria-vertolkster. In de toelichting bij deze film werd ver meld, dat theologen en historici de laatste veertig jaar zoveel geschied kundige gegevens hebben verzameld, dat er voldoende materiaal aanwezig bleek ojn het te gieten in de vorm van een actuele reportage. Zouden die nieuwe gegevens dan niet tot mij zijn doorgedrongen? Op beide netten ging de hoofdmoot van deze avond verloren aan een on- beduidendt film. Hoe Fred Astaire en Ginger Rogers hebben gedanst, kun- nen we nu zo zoetjes aan wel dromen. En het gecompliceerde verhaal met de dikke Cannon was slaapverwek kend. Daarna boden NOS en AVRO al weer een gelijksoortig programma: bij de één kijken naar kinderen en bij de ander naar het verschijnsel van de broze beenderen. Dr. Van Zwol wist echter de betrokkenheid sterker te realiseren door zijn uitleg en zijn ge sprek met de dappere Rina die vrij moedig praatte over haar handicap. TON HYHRA (ADVERTENTIE) IOWIETJE n. SMIDJE VERHOLEN EN DE BOPPERTJES Pokon is óók ideaal voor de planten in uw bloembakken. Nu tevens in mini-emmertjes. 40. 'Wees dan maar blij, dat er nu wèl benzihe in Rijkhuyzen te koop is', lachte smidje Verholen. 'En nog wel vlak naast je eigen huis'. 'Buur man, buurman, je praotjes benne goedkoop genogt', zei boer Knolle ver drietig. 'Maor wat koop ik veur ben- ziene as ik geen trektor heb om het in te giete' Nou mot ik nog een nieuwe kope ook en da's een dure grap. Een raerakels dure grap Doch toen loosde de slimme boer een zucht van verlichting en hij sloot zijn oratie af met de woorden. 'Gelukkig was het maor een olde trektor en gelukkig heb boer Knolle cente zat'Dan weet ik het g oed gemaakt, boer Knolle', stelde smidje Verholen voor. 'Ik moet direct even naar de stad om een grote kluisdeur te bestellen voor graaf Bennick van Ryckensteyn. Als je wilt mag je mee rijden. Dan zet ik je wel ergens in de buurt van een zaak af waar ze land- bouwspul verkopen'. 'Veur de bak ker", antwoordde boer Knolle. 'Dan gao ik noe gauw naor huus om mien zundagse goed an te trekke. As je naor de stad gaot, mot je d'r netjes uutzien'. En met een blij gezicht verdween boer Knolle om de hoek van de smederij. Hij glom al bij het vooruitzicht, dat-ie over een kwar tiertje met de auto naar de stad zou gaan. Ook smidje Verholen verdween toen. Hij ging zijn woning binnen om zich te ontdoen van zijn overall en om zich te wassen en netjes te kle den. En terwijl de beide huurlieden dus ijverig bezig waren om zich voor te bereiden op hun tocht naar Gra- veödrecht, geschiedde het dat er twee keurige heren kwamen aanlopen door de smalle straatjes van Rijkhuyzen. Twee keurige heren in zwarte jas en streepjesbroek. Ze torsten een levens grote fruitman tussen zich in en het was duidelijk dat ze een zeer bepaald doel voor ogen hadden Ze begaven zich tenminste met vaste tred in de richting van smidje Verholen's wo ning. Ze trokken een allervriende lijkst gezicht en ze zagen eruit alsof ze van de prins geen kwaad wisten FERDNAND In héél 1973 geen prijsverhoging voor Pokon en Chrysal. Hoog in kwaliteit. Laag in prijs. BENDIEN - NAARDEN - HOLLAND Radio vandaag F iziH&hgoed9 stam uitstekend bij de mode W3 L 1 'n Schoen om mee te winkelen, ^pfe h/indelen en blij mee te^ny Afazsbaar natuurlijk...maar y alléén echt met de. naam opdthiel. y In>t JRANK&CoOIO - 8124 51 3 S¥¥¥VVV¥VVPV* >erei met doperwten diepvrieserwten eren peper gr. gepelde garnalen gr. boter irselie doperwten vqlgens de gebruiksaan- ing bereiden. Wat boter smelten !en pan en hierin de eieren doen. ze los met een garde en laat de S1 op een laag pitje voorzichtig len. Af en toe roeren en geleide- de rest van de boter toevoegen, oneer de eieren goed gaan sto'len de garnalen bij doen en er wat 'alen peper over strooien. De ro^r en nu op een v arme schaal leg- en er de dn;-erwten nheen kken. Bestrooi het geheel met ge le peterselie 'utip: Roerei met doperwten, kom- imersla, stokbrood, frutf Ik draaide me om en sloot de deur voorzichtig achter me. Ik weet niet hoe lang ik daarna buiten heb gestaan, om alles te ver werken wat mijn ogen hadden gezien. Er waren nu geen dromen meer, geen twijfels. Wat Margaret Campbell ook mocht voelen, ik wist dat Calluan onbereikbaar ver was gegaan. Het in stinkt dat me had gezegd, dat hij de mijne zou zijn als ik maar lang ge noeg wachtte, was volkomen verkeerd geweest. Voor mij zou de lemen vloer niet bedekt worden met een bed van schoon stro; voor mij zou het turf vuur niet branden. Ik was me daar op dat moment nog slechts oppervlakkig, versuft van bewust, en realiseerde me vaag dat het verstrijken van de tijd de pijn alleen maar dieper en heviger zou maken. Ik strompelde naar de stal, wankelend als een idioot, en rukte Ailis ruw bij de voederzak van daan, alsof ik haar kwalijk nam dat ?e van iets at dat ikzelf nooit zou proe ven. 'Inhalig beest! Is er niet genoeg voor jou op Cluain? Ze keek me aan mpt verontwaardigde ogen en haan trage gang bespotte mijn ongeduld. Maar haar brede rug droeg me even gewillig als altijd, en even later had ik mijn armen om haar hals geslagen en kuste haar licht tussen de oren. 'Nee, ik begrijp het. Er is voor mij evenmin genoeg op Cluain.' Op 'K'ii normale tocht zou ik het veel eerder hebben gemerkt Maar nu wa ren we al bij de poel onder de waterval voordat ik me volledig be wust werd van de vreemde rillingen die door haar heL lichaam woelden. Haai vreedzame traagheid was nu iets anders geworden, een slepende, sjok kende gang, en toen we de dam bereikten weigerde ze haar voorpoot in het water te zetten; ze schudde haar hoofd in een heftig néé met bijna de laatste kracht waarover ze beschikte. Ik liet me van haar rug afglijden en streelde haar hals, ver baasd over het feit, dat ik het donke re zweet op haar huid niet eerder had opgemerkt. 'Ailis, wat is er?' De gewoonlijk wetende, intelligente ogen keken me versuft aan. Ik leidde haar met oneindige voorzichtigheid over de stenen dam, mijn enkels en rok diep in het water. Ze wilde niet komen. Ze was bang geworden, ver ward; de poel leek zo diep en naast de dam schenen de rotsen puntiger en dreigend. Maar we Kwamen er overheen. Ik beefde bijna even hard als Ailis, maar veel wanhopiger. Ik durfde haar niet meer te bestijgen; de weg was zo ruig dat ik betwijfelde of ik haar ooit weer op haar benen kreeg als ze eenmaal struikelde en viel. Ik nam mijn plaid en legde die over haar rug; het was de beste deken die ik had. Ik bad onderweg dat ik rook uit Callums schoorsteen zou zien of Douglas op zijn erf zou horen blaffen. Maar het huisje was gesloten en stil zoals zo dikwijls, en behalve een paar kreten toen ik dichtbij genoeg was, verspilde ik er geen tijd. Ailis volgde me lijdzaam; ik had het gevoel dat ze te versuft zou zijn om verder te gaan als we onderweg halt hielden. Haar ogen toonden een soort domme verba zing tot.-n we ten sint e de weg bereik ten Het trillen van haa: wollige po ten werd nog heviger Vorsen Uende mensen kwamen uit hun huisjes en boden aan te helpen, en Ailis kon bij hen in de stal. Maar ik voelde dat Ailis bovenal behoefte had aan het geruststellende van haar eigen plaats, en hield haar gaande. Een vrouw stuurde een van haar zoons mee voor de rest van de afstand; hij zette zijn jonge schouder tegen die van Ailis, zodat ze nu aan twee kanten onder steund werd. Eindelijk waren we de pakhuizen voorbij en bij de stallen. Ik stuurde de jongen om John Farqu- harson te waarschuwen en bracht Ai lis binnen. Farquharson kwam en hielp me met het zadel. 'Rustig maar, meisje, rustig maar, mompelde hij tegen Ailis. 'Wat is er gebeurd, juffrouw?' ik schudde mijn hoofd. 'Laat haar alleen maar gaan liggen, alsjeblieft, John, en geeft haar niets. Geen water, niets Ik kom terug.' Toen rende ik weg en viel de keuken binnen, en Mairi Sinclair keek op van haar werk. 'Mevrouw Sinclair, wilt u dadelijk meekomen, alstublieft! Het is Ailis. Er is iets vreselijks met haar!' Haar donkere ogen ontmoetten de mijne, aarzelden slechts een ogenblik. Er was iets wonderlijk geruststellends in haar kalmte. Ze knikte. 'Ik zal meebrengen wat nodig is'. Er was geen verrassing in haar blik; het was de instinktieve, ervaren en kalmerende reaktie van een dokter op een kreet om hulp. De uitroep kwam van Morag, niet vragend, maar een klein kreetje van pijn toen ze haar hand onvoorzichtig tegen een hete pan op de oven hield. Maar toen was ik al op weg naar buiten en Mairi Sinclair tastte naar de sleutels van haar kruidenkamer en sloeg haar plaid om haar schouders. Voor het eerst sinds mijn komst op Cluain renden we naast elkaar, op weg naar hetzelfde doel. (Wordt ttervulgd) HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje. (8.00 Nws; 8.11 Radiojournaal.) 8.50 Morgenwijding. 9.00 Toppers van toen. (9.35 Waterst.) 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.10 (ged.S) Arbeidsvitami nen. (11.00 Nws; 11.03 Radiojournaal.) 11.30 (S) Rondom twaalf: een uur allerlei voor iedereen. (11.55 Beursber.) 12.30 (S) Sport- revue. 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. 13.21 Alert: op het vlak van mui. en mij. 13.50 (SP De wereld van de opera: Idomeneo, opera van Mozart. 15.00 (S) V.d. zieken. 16.00 Nws. 16.03 Radiojournaal. 16.05 (S) Aspecten: kunstrubr. 17.00 (S) Mobiel: een beweeglijk progr. voor beweeglijke mensen. 17.55 Med. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. P.P. 18.20 Ultz. van de K.V.P. I^OR: 18.30 Kleur: lnf. en comm. over zaken van kerk en samenl. NCRV 19.00 BIJ de tijd, serie uitz. over de Ondernemingsraad. 19.20 De kerk vandaag nws en comm. 19.30 Beter Samen: Op het TV-progr. van 17 april jl. wordt nader ingegaan. 19.55 Kunst- en vliegwerk: lnf. over act. tentoonstellingen. 20.00 Veel ge vraagde gewijde muz. 20.25 (S) De laars op de nek. seriehoorspel. 20.50 Der Tod Jesu, Paas-oratorium van Carl Helnrich Graun, uitgev. door Symf.Ork. en koor van de SUdfunk en sol. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 (S) Hier en Nu. 22.50 TV vandaag NEDERLAND I NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal EO 19.05 Inf. over de Matthaeus Passion van Bach NOS 20.00 Journaal EO 20.20 Matthaeus Passion van Joh.Seb.Bach, uitgev. door het Gewestelijk Orkest voor Zuid- Holland. met koren en solisten NOS 23.30 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal VPRO 19.05 Beertje Colargol 19.20 Zwijgen is goud: collages van stomme filmfragmenten 19.45 Popeye Wereldpanorama. 23.00 De uitgestelde revo lutie. lezing. 23 20 (S) NCRV-Vocaal Ensem- ble en sol.: mod. gewijde muz. 23.40 (S) A'dams Kamerork.: klass.muz. 23.55 Nws. HILVERSUM II NCRV 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.08 (S) Preludium: klass.muz. 7.30 Nws. 7.41 (S) Hier en Nu. 7.55 Progr. overz. 8.00 Te Deum laudamus: gewijde muz. 8.24 Op de man af evangelisch comm. 8.30 Nws. 8.36 Gymn v.d. vrouw. 8.45 (S) Tot uw dienst: klass.muz. op uw verzoek 10.00 Schoolradio. 10.30 Nws. 10.33 (S) Podium v.d. vrouw: maatschappij-lnf. 11.05 (S) V.d. zieken. 11.40 Elementair poëzleprogr. 11.55 Med. l^.OO Zingen met Cecilia: volksmuz. 12.15 (S) NCRV-klnderkoor en instrumentaal ensemble liederen v.d. lljdenstijd. 12.26 Me. t.b.v. land- en tulnb. 12.80 Nws. 12.41 (S) Hier en Nu. 12.50 Mlddagpauzedlenst. 13.10 (S) Lichte koorzang. 13.20 (S) Licht ensemble. 13.45 (S) Orkestenparade. 14.05 Schoolradio. 14.25 (S) Ned. kamermuz.: mod.muz. 15.15 De Bijbel maakt nieuwsgie rig: gesprek over schriftwoorden die vragen oproepen. 15.30 Nws. 15.33 (S) Studio 6 mlddagmag. met om 16.30 (S) Hier en Nu. 17.30 Nws. 17.32 (S) Hier en Nu. 18.00 (S) Tijd vrij voor muz. in vrije tijd: amateursprogr. 18.30 Nws. 8.41 (S) Leger des Hellsmuz. 18.54 Zojuist verschenen: boekbespreking. AVRO: 19.00 (S) O: Jonge- renprogr. 19.30 Trefpunt act. zaken ter disc. NOS 19.50 Den Haag vandaag. AVRO: 20.00 Nws. 20.05 Radiojournaal. 20.10 Resi dentie ork. en sol.: mod. en klass.muz. 20.55 (S) Mod kamermuz. 21.30 (S) Oorlog en vrede, hoorspelserie. 22.38 (S) Dat zit goed NOS 20.00 Journaal VPRO 20.21 Berichten uit de samenleving 20.35 All in the family 21.00 De terugkeer naar het Zilvermeer, doe. film over Amerikaanse Indianen 21.55 Hollywood - een einde van een droom: fragmenten uit films van vroeger 22.45 Zipcode in Wounded Knee NOS 23.15 Den Haag vandaag 23.25 Journaal DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Herh. Journaal van gisteravond. 10.30 Sport. 11.15 Filmrep. 12.00 Act. progr. 12.50 Persoverz. 13.00 en 16.15 Journaal. 16.20 Serie ultz. 17.05 V.d. kinde ren 17.40 V.d. kinderen. 17.55 Journaal. Reg. progr.: NDR: 9.30 Sesamslrasse. 18.00 Filmrep. 18.30 Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Nordschau-Mag. 19.26 DrUben bel Leh- manns, tv-serie. 19.59 Progr. overz. WDR 9 30 Sesamstrasse. 18.00 Reg. nws. 18.10 V.d. kinderen. 18.15 Doe.progr. 18.25 Gevar. progr. 18.40 Act. 19.20 Forscher. Tlere und vlbiere, zv-serie.) 20.00 Journaal en weer- ber. 20.15 Duitse speelfilm uit 1940. 21.53 TV-disc. 22.40 Journaal, comm. en weer- ber. fout een korte ludleke-culturele happening. 22.55 (S) Muze zonder make-up: Intern, kleinkunst. 23.20 (S) Essay: progr. waarin over kunst wordt doorgepraat. 23.50 Radio journaal. 23.55 Nws. HILVERSUM III TROS 7.00 Nws. 7.02 De Hugo van Gelderen Show. (8.00 Nws.) KRO: 9.00 Nws. 9.03 KRO-op-Drle: dlscjockeyshow. (10.00 en 11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Van twaalf tot twee KRO's pauzeprogr. (13.00 Nws; 13.03 Raden maar.) 14.00 Nws. 14.03 Dlscjockey show. (15.00 Nws.) NOS: 16.00 Nws. 16.03 De daverende dertig. (17.00 Nws.) 18.00 Nws. 18.02 Joost de Draayer Show. TROS: 19.00 Nws. 19.02 U spreekt met Plet. 20 00 Nws. 20.02 Poster. 21.00 Nws. 21.02 Club Tropicana. 21.30 Kabaretteketet. 22.00 Nws. 22.02 De Hugo van Gelderen Show met o.a. Tros-Sport-Tijd: sport en muz. 24.00 Nws. 00.02 Act. 00.12 Jazz-Slr. 00.53 Nws. BELGIE 324 m (Nederlands) 12.00 Nws, med. en SOS-ber. 12.08 Licht muz.progr. (12.50 Buitenl. persoverz. 13.00 Nws, act., weerber. en schouwburgprogr.'s.) 13.55 Beursber. 14.00 Nws. 14.03 Lichte muz. (Tussen 15.00 en 18.00 rep. wielrennen. 15.00 en 16.00 Nws.) 16.10 Passieverhaal. 16.40 Lichte muz. (17.00 Nws en med.) 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18.28 Paardesportber. 18.30 R.K.-godsdienstige uitz. 19.00 Nws en act. 19.30 Israëlische godsd. ultz. 20.00 Country and Western. 20.30 Gevar. muz.progr. (21.00 Splinternws. 22.00 en 23.00 Nws. 23.10 Muz.progr.) 23.40 Nws. DUITSLAND II 15.30 Journaal. 15.35 Robinson Crusoe. tv- film. 17.00 Vd. kinderen. 17.25 Weerber. v.d. wintersport. 17.30 Journaal en weerber. 17 35 Filmrep. 18.05 Rep. en muz. 18.35 Sachs unter Mlllionen tv-serle. 19.10 Die Kutsche, tv- spel. 19.45 Journaal, act. en weerber. 20.15 Showprogr. Aansl.: Journaal. 21.30 lnf. progr. 22.15 Journaal, comm. en weerber. Aansl.: weerber. v.d. wintersport. 22.35 Doc.-tv-spel. DUITSLAND III NDR 18.00 Sesamstrasse. 19.00 Tv-cursus. 19.30 Filmrep. 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Sympathy for the devil, tv-fllm. 21.00 Beat- progr. 21.15 Showprogr. DUITSLAND III WDR 9.30 Sesamstrasse. 17.00 FUmportret Hani Fallada. 17.50 Pianorec. 18.00 Sesamstrasse. 18.30 Ausblldung der Ausbllder, tv-cursus. 19.00 Zandmannetje. 19.05 Voor Turkse werknemers. 19.15 Hierzu- lande - Heutzutage. 19.45 Reg. nws. 19.55 Comm. 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Doe.progr. 21.00 Mltteilungen aus der Isola tion, docprogr. 21.45 Journaal. 22.05 Der Weg des Hans Monn, doc.film. BELGIE (Frans) 15.10 Relsrep. 15.40 Eurovisie wielrennen De Waalse Pijl. 16 45 Vakantlelnf. 18.05 Journaal. 18.10 Kinderprogr. 18.30 Pop-Shop. 19.00 Feuilleton. 19.30 Het uit gaansleven. 19.45 Weerber. en Journaal. 20.15 Sport. 20.30 Major Dundee. Western. 22.25 Nieuwe films 23.05 Journaal. 23.10 Uitz. v.d. Middenstand. BELGIE (Nederlands) 15.4o Eurovisie: Wielrennen De Waalse Pijl 16.45 Het spookhuis, jeugdfilm. 18.00 Fabeltjeskrant. 18.05 Koning Arthur, tv-serle. 18.30 Voor oudere kijkers. 19.00 Israëlitisch godsdienstige ultz. 19.38 Zoek licht. 19.43 Med. 19.45 Journaal. 20.10 Laat alle hoop varen, tv-spel. 21.40 Inspraak 73. 22.25 Nieuwe films. 23.05 Journaal.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 15