Shell biedt meer dan u denkt merwerode FAMILIEBERICHTEN Shell DOCENTEN dordrecht TROUW/KWARTET DINSDAG 17 APRIL 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw -f Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. IN PLAATS VAN KAARTEN D.V, 27 april a.s. hopen onze geliefde ouders V. Griffioen en J. Griffioen-Vogelaar de dag te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwe lijk zijn getreden. Dat zij nog vele jaren voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Janny en Bert, Nieuwkoop Jan en Meta, Canada Rein en Nel, Wilnis Henny en Piet, Vianen Theo en Riet, Wilnis Tiny en Piet, Zeist Kamerik Burg. Talsmaweg 9 Receptie, vrijdag 27 april van 18.3020.00 uur in het Dorpshuis 'Schulenburch', Mijzijde te Kamerik. INPLAATS VAN KAARTEN Op woensdag 25 april hopen F. N. de Witt en N. de Witt-Breedijk in grote dankbaarheid hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Wie hen hiermee wil gelukwensen is die dag hartelijk welkom van 16.30 tot 18.00 uur in het 'Hof van Holland', Voorstraat, Noordwijk-Binnen. Noordwijk, 17 april 1973. Dobbelmanduin 15. De kinderen en kleinkinderen Wij weten nu, dat God alle dingen doet medewer ken len goede voor hen, die God liefhebben. Rom: 8:28 Heden heert de Here thuisgehaald Zijn kind, onze lieve Vader, Schoonvader en Opa Marius Hagendoorn weduwnaar van Martha Grietje Groenendijk op de leeftijd van 78 jaar Barendrecht: H. Hagendoorn C. Hagendoom-Nugteren K. den Otter-Hagendoorn W. A. den Otter Twello: M. Hijweege-Hagcndoorn W. Hijweege Barendrecht: W. Hagendoorn G. Hagcndoorn-de Jong Numansdorp: F. Leeuwenburg-van Dijk J. Leeuwenburg Barendrecht: M. Hagendoorn J. J. Hagendoorn-v. d. Berg en kleinkinderen Barendrecht, 16 april 1973. Correspondentie-adres: Dorpsstraat 58, Baren drecht. Geen bloemen Rouwbezoek: Oranjestraat 37, woensdagavond van 7.308.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 19 april a.s. te Barendrecht. plm. 3.00 uur nam. Vertrek van het woonhuis, Oranjestraat 37, 2.45 uur. „Vaste rots van mijn behoud." Gez. 83:1 God nam tot Zich in Zijn heerlijkheid onze ge liefde Broer en Zwager Marius Hagendoorn weduwnaar van Martha Grietje Groenendijk Familie Hagendoorn Familie Groenendijk Barendrecht, 16 april 1973. Wat buigt gij u neder, o mijn ziel, en zijn gij onrustig in mij? Hoop op God, want ik zal Hem nog loven, mijn Verlosser en mijn God!" Psalm 42. Met grote verslagenheid berichten wij u, dat. na een korte ziekte, in vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland, van ons is weggenomen, onze dier bare Man. Pappa, en Opa Luitje Bakeina dr. math., op de leeftijd van 57 jaar. Z. M. Bakema-Rijpma Riteke, Ton en Cor Guido, Ineke en Lude Wieke en Fred Pi eter Jan en Loesje Marjan en Jur Martine Lutger Aldrik Haarlem. 15 april 1973. Van Hogendorpstraat 14. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. Papa ligt opgebaard in de rouwkamer Parklaan 36 te Haarlem. Bezoekuren aldaar 's middags van 3—4 uur en 's avonds van 77.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaats hebben donderdag 19 april a.s. omstreeks 2.00 uur in het familie graf op de begraafplaats „Rhijnhoff" te Leiden, voorafgegaan door een dienst in de Pelgrimkerk aan de Stephensonstraat te Haarlem (hoek Pijls laan), aanvangend om 12.00 uur. Op Palmzondag is in Jezus ontslapen mijn ge liefde Zoon, onze lieve Broer, Zwager en Oom dr. Luitje Bakema Hij werd 57 jaar. Oegstgeest, W. E. Bakema-Pilon Oostcrhesselen, K. L. Bakema Z. G Bakvma-Huizing Leiderdorp, H. Bakema A. Bakenia-Laman Leiden, M. J. Bakema J. Bakema-Verver Zuidlaren. R. J. Bakeina A. Bakema-Mandersloot Neven en nichten Maria Catliarina van Dijk in de ouderdom van 78 jaar Uit aller naam: De teraardebestelling heeft plaats gevonden maandag 16 april op de Algemene Be graafplaats aan de Nassau- weg. het medelevei overlijden var Man en Vader R. Kool* ivii u langs deze weg dank. M. Kools-Brunt. Wat vindt u van oe kerkdienst? Nieuwe geiuiden over de leert- nenst zoais die s en zou (imnen ziin fwaait auteurs un verschillende Kerken Dr G Dekke' Or. C. Graariana Os A. J. Hoorn. Prol. Di H. Jonker O van katwijk. Prol Or G N Lammens Os. J Overduin. Os R. J. van Pagée. Eimer Pruim Prof. Dr. P. Smits Herman Ver- oeek en Os. H A. Viatai. ervaringen inz'chten idealen suggesties uturgie. preek, sacramentsbe- diening. huisdienst leugddierun ai ol nier experimenteel an •iternatiei aiies komi aan d» orde m dit interessante t>oek da' veie perspectieven opent paperback f 9.90 Verkrijgbaar n ae ooeKhancte ZOMER KEUNING WAGENINGEN Handboek voor de dieetkeuken bewerkt door W. E. L M«* Het Doek dat ieder die met het bereiden van een dieet te maken heeft vfllledig wegwijs maakt Ooot een overvloed van goede recepten is men in staat van dag »ot dag smakelijke maaltijden op te dienen. Precies naar het door de dokter voorgeschreven diee» en vol vanatiel Met calorieëntabai •n vele zwart/wit en kleurenfoto's gebonden f29.50 Verkritgbaor re, Om boekhand* Shampoowas. Hoge kwaliteit Shell auto shampoo met echte was. z Flakons voor vele wasbeurten. Nu met gratis spons in handig tasje, 5,30. .aas ''<A> V Zonnebrillen in alle maten. De laatste mode uit Parijs nu in de Shell-shop. Van 6,- tot 25,-. Easytripper bromfiets- en motorhelm. Goed gekeurd door 1W/TNO. In vele maten. Knalgeel, knalblauw of Kreidler-rood. f 34,50. Shell Super Motorolie. De zekere motorolie die geheel is aangepast aan de zware eisen die auto mobielfabrikanten stellen aan smeermiddelen. Alle maten en merken banden. Plus de vakmensen en het gereedschap om ze vlot en goed tc monteren. En niet te vergeten: onze benzine! "Wegenkaarten van de meeste landen van Europa. Goed gedetailleerd en uiterst overzichtelijk. Nederland f x,25. Andere landen 1,50. De raad van de geref. kerk van Haarlem-Zuid geeft met ontroering kennis van het overlijden van onze geliefde Broeder Dr. L. Bakema oud 57 jaar- Met grote toewijding heeft hij de kerk des Heren gediend als ouderling. Zo gaarne gaf hij het Evangelie gestalte in zijn arbeid als curator van de stichting Jeugdbaken. Groot is aller verdriet en innig ons medeleven met rijn echtgenote en de kinderen. Gelukkig weten wij dat onze Broeder is ingegaan in de vreugde zijns Heren. Haarlem, 15 april 1973. Namens de kerkeraad: J. C. W. van 't Hoff, praeses T. Scheper, scriba Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van dr L. Bakema wetenschappelijk hoofdmedewerker bij de subfaculteit. llij verkeerde en werkte in ons midden als een vriend, die vanuit een warme belangstelling voor de persoonlijke omstandigheden van anderen, velen, studenten en collega's, tot daadwerkelijke steun is geweest. Het Bestuur van de Subfaculteit Wiskunde van de Vrije Universiteit, G. Y. Nieuwland, voorzitter. P. J. Holewijn, secretaris. Amsterdam, 15 april 1973. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden op zondag 15 april van ons mede bestuurslid l)r. L. Bakema Dankbaar gedenken wij zijn toewijding en trouw in zijn arbeid voor het Christelijk onderwijs, in het bijzonder als bestuurslid van de thans met onze vereniging gefuseerde Dreef-scholen alhier. Namens het bestuur der vereniging van scholen met de Bijbel te Haarlem: Drs. J. Groenevelt, voorzitter J. Vemhout, secretaris Heden behaagde het de Here plotseling uit ons midden op te nemen in Zijn heerlijkheid onze geliefde Man, Vader, Grootvader en Overgroot vader Dirk Dijkkamp op de leeftijd van 74 jaar. 'Zo ik niet had geloofd Psalm 27 13 (onber.) N. Dijkkamp-Schep G. C. Dijkkamp E. Dijkkamp H. Dijkkamp-Cottier W. J. Dijkkamp B. J. Dijkkamp-Wiertsema C. Dijkkamp kleinkinderen en achterkleinkinderen Apeldoorn, 15 april 1973. Wulpenlaan 33. Vader is opgebaard in een der rouwkamers van de Monuta Stichting, Loolaan 67, Apeldoorn, waar gelegenheid is voor condoleren woensdag a.s. van 18.00 tot 19.30 uur. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 19 april om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats 'Neidehof' te Ug- chelen. Na een werkzaam leven heeft God tot Zich ge nomen, voor ons nog onverwacht, mijn onver getelijke Man, onze zeer zorgvolle Vader, Be huwd-, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Aric Neeleman in de gezegende ouderdom van 86 jaar. M. Neeleman-Verheul J. N. den Hollander-Neeleman M. den Hollander N. J. Maasland-Neeleman D. H. Maasland J. Neeleman L. Neeleman P. Neeleman-Hoogeveen W. Neeleman E. A. Neeleman-Vcenman klein- en achterkleinkinderen. Bergschenhoek, 16 april 1973 Rottekade 47 Geen bloemen. De begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden donderdag 19 april op de Algemene Begraaf plaats te Bergschenhoek. Vertrek vanaf het woonhuis ca. 11 30 uur. Aankomst op de begraafplaats om 12 uur. Psalm 90 (onber.) Plotseling heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde Broer en Oom Jacob Dwarswaard echtgenoot van Maria Vis in de leeftijd van 72 jaar. Breezand: P. Dwarswaard A. Dwarswaard M. Dwarswaard-Vos Breezand: L. J. Dwarswaard M. Dwarswaard-Boer Sassenheim: G. Helmus-Dwarswaard A. Helmus Nijmegen: J. Schweig-Dwarswaard L. Schweig Anna Paulowna: C. H. Veenstra-Dwarswaard H. Veenstra Andelst: J. Vens-Dwarswaard Th. Vens neven en nichten Nijverdal, 14 april 1973. Psalm 43 vers 3 en 4 berijmd. Heden nam de Heere van ons, na een langdurige ziekte, mijn onvergetelijke Man en der kinderen zorgzame Vader, Grootvader en Overgrootvader Jacobus Vooijs in de ouderdom van 81 jaar. Mede namens de verdere familie: M. C. Vooijs-Vlasveld J. Vooijs Jr. A. W. Vooijs-Keus D. Vooijs A. J. Vooijs-de Boer kleinkinderen en achterkleinkind Scheveningen, 14 april 1973. Mennickstraat 74. Geen bloemen Geen toespraken. Condoleance-bezoek van 24 en 7-9 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 18 april om 10.30 uur in de Prinses Julianakerk, Vlielandstraat 1, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage, circa 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met leedwezen namen wij kennis van het ovi lijden van onze ere-voorzitter, de heer A. Tukker Bz.11. Met grote bekwaamheid en ijver heeft hij in moeilijke aanloopperiode de belangen van 1 Centraal Laboratorium voor Melkonderzoek van de veehouders voorgestaan. Hoornaar, 13 april 1973. Het bestuur en directie Stichting Centraal Laboratorium voor Melkonderzoek. pedagogische academie protestants-christelijke opleiding voor onderwijzer, met h.a.v.o. afdeling Per 1 augustus 1973 gevraagd ter vervulling van de volgende vacaturi NEDERLANDS 12 GESCHIEDENIS EN MAATSCHAPPIJLEER 29 AARDRIJKSKUNDE BIOLOGIE 29 TECHNIEK VAN IIET SPREKEN 3 Combinaties en V.B.'s mogelijk. Sollicitaties kunt u richten aan de directeur, d heer R. J. Caspers, die tevens alle gewenste ii lichtingen verstrekt. oudendijk 3, telefoon 01850-75150

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16