Nieuw! Roodmerk nu óók gemalen, vacuum verpakt. Nieuw. Adverteren doet FAMILIEBERICHTEN Douwe Egberts koffie .lekkere koffie. CENTRAAL KANTOOR HERVORMDE GEMEENTI bedrijfseconomisch medewerker TROUW/KWARTET DONDERDAG 12 APRIL 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. de heer en mevrouw van wieren- hummel geven, met dankbaar heid. kennis van de geboorte van een zoon. broertje van meta marco egbcrt tijdelijk: delfzijl vlamoven 7 Z. O. Broek Roelofs en M. I. Zeillemaker Almelo. Vriezenveenseweg 69. Met dankbaarheid aan de Heere hopen wij met onze ouders en grootouders G. Horst A. Horst-Keizer op D.V. 26 april hun 50 jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid om te feliciteren na 7.30 uur in Hotel Casa 400, James Wattstraat 75, Amsterdam. Corr.adres: Krugerstraat 18 h. Amsterdam. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Mijn genade is U genoeg 2 Kor. 12:9 Heden nam de Here van oas mijn lieve Man en onze zorgzame Vader Hendrik Jan Smit echtgenoot van H. Houpst eerder weduwnaar van M. H. v. d. Grift op de leeftijd van 51 jaar Vreeland: H. Smit-Houpst Jeannette Edo en Annita Vreeland. 10 april 1973. Raadhuislaan 15. Geen bloemen, bezoek en toespraken De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 14 april a.s. op de Algemene Begraafpaats te Vree land. Vooraf word er een dienst in de Geref. Kerk ge houden, aanvang 11.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Geref. Kerk. Voor ons toch nog onverwacht overleed heden onze lieve Broer, Schoonzoon en Zwager H. J. Smit Fam. Smit Fara. Houpst Vreeland 10 april 1973. "d'Eenvoudigen wil God steeds gadeslaan" Heden nam God tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Cornelis Jansen, in de leeftijd van 74 jaar. Vleuten: M. Jansen-Hoogendoorn Doetinchem: E. Jansen K. Jansen-Muizelaar Anja en Robert Arnhem: H. A. Ravestein K. Ravestein-Mout Frans, René en Marius Bunnik: A. C. Vrij-Ravestein A. Vrij Bertjan, Henk en Marleen Vleuten, 10 april 1973 Utrechtseweg 89. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaats hebben vrijdag 13 april om 15 uur op de begraafplaats te De Meern; vertrek vanaf de Gereformeerde kerk te De Meern na afloop van de rouwdienst die aldaar om 14 uur aanvangt. De Here nam tot Zich onze geliefde oudste Zus ter en Tante Willemina Frederika Hajer Oud-onderwijzeres aan de School met de Bijbel te Zuidland. Zij mocht de leeftijd van 84 jaar bereiken. Rotterdam: J. Hajer Delft: Rotterdam: Ede: R. Hajer-Hartog A. Hajer G. F. Hajer P. Hajer-Poldervaart neven en nichten Rotterdam, 11 april 1973 Boergoensevliet 36 a De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 14 april a.s. op de Ned. Hervormde begraafplaats van Charlois, Charloisse Lagedijk 680, na een rouwdienst om 12.00 uur in de kapel van de be graafplaats. Vertrek vanaf het sterfhuis te 11.30 uur. Op 10 april 1973 overleed onze zeer toegewijde medewerker, de Heer B. Moolenaar in leven penningmeester van de Centrale Zen dingscommissie Den Haag. Wij gedenken hem met grote dankbaarheid. Zending der Ned. Herv. Kerk Kantoor Den Haag. De crematie is bepaald op zaterdag 14 april om 10.30 uur in het crematorium „Ockenburgh" te Loosduinen. Bestuur. Raad van Toezicht, Direktie en Perso neel van de Coöp. Raiffeisenbank 'Oudewetering' geven met leedwezen kennis v^i het onverwacht overlijden van de heer 4 M. R. van der Veld Van 1940 tot 1968 heeft hij als direkteur zijn beste krachten gegeven voor het welzijn van onze bank. Oudewetering, 11 april 1973 Roodmerk Gemalen, vacuum verpakt 250 gram f 2.50 Goed nieuws voor gebruiksters van gemalen koffie. Naast Roodmerk bonenköffie is er nu óók Douwe Egberts Roodmerk, kant en-klaar gemalen en vacuum verpakt. In twee maalgroften: Snelfiltermaling voor uw snel- filterkoffie (herkenbaar aan de blauwe band op het pak) en de iets grovere Standaardmaling voor de rondfilterpot. Beide met hetzelfde volle V Roodmerk Bonen 250 gram f 2.45 geurige aroma 'zoals u dat al zolang van Roodmerk bonenkoffie kent. Nu keuze uit drie. Voortaan kunnen gebruiksters van vacuumkoffie dus kiezen uit drie heerlijke melanges: Roodmerk; Zilvermerk en Fijne Dessert. Roodmerk, uw vertrouwde koffiemelange; Zilvermerk, als u houdt van een pittig kopje koffie. En Fijne Dessert om op extra gezellige dagen eens te genieten van een feestelijk kopje koffie. Merk 'ns hoe handig dat is: altijd vers gemalen koffie bij de hand.Vacuum verpakt. Kant-en klaar voor uw snelfilter.<fif5» Roodmerk f 2.50, Zilvermerkf 2.55. Fijne Dessert f 2.65. Alle drie kant-en-klaar gemalen, vacuum verpakt. infl sch de I tc da he „Doch de meeste van deze is de liefde" 1 Corr. 13 13b. Heden nam God tot Zich mijn lieve Vrouw, onze zeer zorgzame Moeder en Oma, Antonia Johanna Ravensberg-van den Bosch in do ouderdom van 79 jaar. Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht: de dood van Christus voor de zonden, van eeuwigheid als grond gelegd. Die grond zal onvenvrikt bestaan, schoon aard'en hemel ondergaan. Gez. 371 H. Ravensberg P. J. Ravensberg Maassluis: J. P. Ravensberg L. C. E. Ravensberg-Jaeger Lucien Henri Pieter Bas Voorschoten, 11 april 1973 Willem de Zwijgerlaan 80 Geen bezoek, geen bloemen. Op verzoek van de overledene zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de algemene begraafplaats 'Rosenburgh' te Voorschoten. 'Laat mij de voorhof binnen treden en loven 's-Heren majesteit'. Psalm 118 7 Kort nadat wij de negentigste verjaardag van onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Aaltje Maaskant weduwe van Johannes van der Veen eerder weduwe van Jan Johannes Keijzer mochten vieren, heeft de Herehaar na een kort stondig ziekbed tot Zich genomen. Uit aller naam: C. Keijzer Verzoeke geen bloemen. Amsterdam, 11 april 1973 Van Nijenrodeweg 232 Gelegenheid tot condoleanlie-bezoek zaterdag middag van 2 tot 3 uur in bet gebouw van de Protestantse Coöp. Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaats vinden maandag 16 april om 14.00 uur op de „Nieuwe Oosterbegraafplaats" aan de Kruislaan. Vertrek van v. Nijenrodeweg ongeveer 13.15 uur. Tot onze grote droefheid is van ons heengegaan op 69-jarige. leeftijd Tcunis Cornelis de Greef echtgenoot van N. J. de Bontridder eerder weduwnaar van J. J. van Cooten Oud-hoofd van de Koningin Wilhelminaschool te IJsselmonde 'Ik zal geen kwaad vrezen, want Gij zijt met mij' (Psalm 234). N. J. de Greef-de Bontridder P. W. Kroeze-de Greef J. Kroeze Dennis Miriam H. W. van Oordt-de Greef J. R. van Oordt Vincent Roemer Woudenberg, 9 april 1973 Nico Bergsteynweg 17 De begrafenis vindt plaats donderdag 12 april op de hervormde begraafplaats te Langbroek. De rouwdienst wordt gehouden om 15.00 uur in de hervormde kerk aldaar. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 19.00-21.00 uur te Woudenberg en tevens na de begrafenis in het Verenigingsgebouw, Doornse- weg 10, Langbroek. Woudenberg: Krimpen a. d. IJssel: 's-Gravenzande: Want Gij zijt mijne verwachting, Heere'., Heere mijn vertrouwen van mijne jeugd aan- Psalm 71 5 Heden behaagde het de Heere na een kortston dige ziekte van ons te nemen onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Jacoba Catharina Zonneveld op de leeftijd van 91 jaar. Uit aller naam: J. V. Zonneveld. Scheveningen, 11 april 1973 Gewoond hebbende: Vijzelstraat 35. Correspondentie-adres: Van Heutszstraat 23, 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Atropos', Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek van 3.304.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 14 april om 11 uur op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer om 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenisplechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Henk Nap Lelden: Annie Nap Duitsland: Ria Nap Apeldoorn. 10 april 1973. Groot Schuylenburg. Na een kortstondige ziekte is tot onze droefheid overle den. mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder. Schoonmoeder, Oma. Zuster, Schoonzuster en Tante Pieternella Buikbuisen-Jans op de leeftijd van 70 jaar. Dordrecht: T. Buikhuisen J. Wanner-Buikhuisen D. Wanner Alblasserdam: E. H. de Jager-Buikhuisen B. de Jager en kleinkinderen Dordrecht. 10 april 1973. Willy Martensstraat 25. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren: vrijdag 13 april a.s. van 18.30 tot 19.30 uur in de rouwkamer van het Gemeen teziekenhuis, Bankastraat 57. De begrafenis is vastgesteld 14 april a.s. om 11 uur van uit de aula op de Algemene Begraafplaats, alhier. Ver- Folkert Veenstra oud 76 jaar, weduwnaar van T. Keizer. Assen. 11 april 1973. Uit aller naam: J. F. Veenstra. Heemskerkstraat 4. Assen. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 14 april a.s. om 10.30 uur in de aula van de Prot. Chr. Uitv. Ver., Jelsumerstraat 43. Leeuwar den. waarna de begrafenis /al plaatsvinden om ca. 11.30 uur op de Noorderbegraaf plaats. Na de begrafenis is in de aula gelegenheid tot condo- .gr teil teVGravenhage Conradkade 53 vraagt ten behoeve van de administratie van zijn instellingen een Zijn taak zal bestaan uit het opmaken van periodieke overzichten voor budgetbewaking en analyse van bedrijfsresultaten, interne kontrole, etc. Voor deze funktie gaan de gedachten uit naar een kandidaat met M.B.A.-diploma en goede boekhoud kundige ervaring. Salaris overeenkomstig overheidsregeling, afhanke lijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties aan bovengenoemd kantoor, afd. Perso neelszaken, postbus 6445, 's-Gravenhage. Telef. in lichtingen (070) 61 43 51 toest. 29. Na een kortstondige ziekte werd nog onverwacht van ons weggenomen onze ge waardeerde Oom Johan Zwijnenburg Namens neven en nichten: B. van Zeideren Aalsmeer. 11 april 1973. Machineweg 143. De begrafenis zal plaats vinden zaterdag 14 april om 10.00 uur op de Alg. Begraafplaats, „Ophelialaan te Aalsmeer. Vertrek van huis om ongeveer 9.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Voor uw hulp en medeleven tijdens haar ziekt het overlijden van onze Tante Antonia van Eersel-Kielen zeg ik namens de familie hartelijk dank. J. Rosenbrand, Lindelaan 99, Dordrecht. ge ige Wgi be w al het in s sol istr |iir gen H< i vi ge di aai i oj ing hgen zal r.v], s'.e;: t; lel de I van brak iofo\ n z 321 oude stole 'derc

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12