Vrijenbanselaan op grens Rijswijk-Delft veiliger Gezonder te stelen van een onderneming 11 Geen exploitanten voor parkeergarage ij J Raadhuis Katwijk wordt verbouwd Jeugddienst in de Hooglandse kerk Burgemeester bij diamanten paar Storm of toestand dak oorzaak schade Markenseplein? Geleidecommissie deelgemeenten geïnstalleerd Cash and Carry blijft voorlopig Dronken automobilist plunderde garages FAMILIEBERICHTEN tl< hr "PR0T. GHR. TEHUIZEN VOOR ZWAKZINNIGEN" ENIGE LEIDSTERS en ASSISTENT LEIDSTERS TROUW/KWARTET ZATERDAG 7 APRIL 1973 Gevaarlijke bocht verdwijnt na reconstructie 'ij DELFT Nu de reconstructie van de wegverbinding tussen het Noord- einde en het Kalverbos en de oprit naar de zogenaamde trambrug vol tooid is zijn de werkzaamheden be gonnen tot verbetering van de Vrijen banselaan, het plein bij de Insulinde- weg en de Broekmolenweg. Ook de oprit naar de trambrug vanaf de Vrij enbanselaan wordt gereconstrueerd. De gemeente wil hiermee een grotere veiligheid en een vlottere doorstro ming van het verkeer bereiken. Het brugdek wordt breder gemaakt en er komen gescheiden rijbanen. De bus sen en de trams zullen over vrije banen de beschikking krijgen. Teneinde een haakse aansluiting van de eerste afslag naar Delft vanaf Rijksweg 13 na de Hoornbrug in Rijs wijk mogelijk te kunnen maken is kortgeleden een aantal bomen gerooid op de hoek van de Broekmolenweg en de Vrijenbanselaan. Hier ligt de grens met de gemeente Rijswijk. Het ver keer kwam vanaf de rijksweg veel te snel Delft binnen razen. Meermalen zijn hierdoor ongelukken ontstaan. Met de haakse aansluiting op de Broekmolenweg hoopt men te berei ken dat het verkeer zich aan de maximum-snelheid van 50 km zal'hou den. Op de belangrijkste knooppuntenj van de gereconstrueerde wegen zullentver- keerslichten worden geplaatstil] De werkzaamheden zullen ongeveer!een jaar in beslag nemen. Op de foto de afslag naar Delft vanaf Rijksweg 13 die uitkomt op de Vrijen banselaan. De scherpe bocht zal bijl de reconstructie vervallen. Links de Broekmolenweg, waarop een loodrech te aansluiting van de afslag wptdt gemaakt. Een flink aantal bomen is' al verdwenen. Waakhond was bane voor dief DORDRECHT 'Een "riendelijke verdachte, die geen weerstand kan bieden aan de verleiding van de drank', zo tvpeerde president van de rechtbank r. F. Muller de 26-jarige A. v.d. R ujrdt. Van de R. li«J op 28 en 29 januari geld weggenomen om drank te kopen. Eerst was hij het sporthalrestaurant aan het Admiraalsplein binnengedron gen door een ruit te verwijderen. Toen hij in de keuken van het resta- rant was gekomen, bleek daar een hond te liggen. 'Geen goede waak hond' want hij schrok meer van mij dan ik van hem. Hij begon dan ook niet te blaffen', aldus V. d. R., die het allemaal nogal komisch vond. Na enig zoeken had hij geld gevonden, ongeveer 400, De eigenaar van dit geld, de heer L. J. M. van Harmeien, wist echter zeker dat er 800 verdwe- Inspraak gebrekkig bij Werkmanswoningen LEIDEN In een aantal vragen aan B. en W. noemt het raadslid Ampt- meijer de huidige structuur van de woningbouwvereniging Werkmanswo ningen zeer ondemocratisch wat be- GcZOFldCF treft de inspraakmogelijkheden van de bewoners. De gemeente Leiden benoemt vier van de zeven bestuursle den, reden waarom de PSP-er vraagt of een meer democratische structuur niet mogelijk is. nen was. Met het geld was verdachte in Breda aan de boemel gegaan en dronken en wel was hij teruggekeerd in Dordt. Waar is bursens? Zijn dorst was onlesbaar geweest, want onmiddellijk weer had hij zich naar een café begeven, waar hij naar W. Bursens gevraagd had. Deze was niet aanwezig geweest 'Ik wilde van die man geld voor drank', gaf V. d. R., op als reden voor die vraag. Hij was vertrokken om na enige tijd weer terug te komen. Bursens was er toen nog niet geweest en de deur was op slot geweest. Met dreigementen was hij binnengedrongen. De raadsman van verdachte, mr. P. G. Gilhuis, kon dit moeilijk geloven, omdat 'verdachte eerder handelt op basis van humor dan geweld'. In ieder geval had hij 350 uit de kassa gehaald.Hij had het geld zelfs nog netjes op de bar uitgeteld. Op dat moment was Bur sens binnengekomen. V. d. R., had Bursens voorgesteld om 'een zaak' op straat uit te knokken. 'Dan kon ik er meteen vandoor', aldus verdachte. Officier mr. Niessen zei: 'Die jongen wil wel. maar hij is gewoon te zwak. Toch kan zo iets niet onbestraft blij- h ven. Ik eis dan ook 6 maanden met aftrek van voorarrest waarvan 2 maanden voorwaardelijk en 2 jaar proeftijd. De raadsman vond de tijd, van het voorarrest (2 maanden) straf, genoeg omdat het 'gezonder' is te stelen bij een onderneming dan van een particulier'. Uitspraak vrijdag 13 april. KATWIJK Maandag zal worden begonnen met de verbouwing van het gemeentehuis. De verbouwing houdt tevens een uitbreiding in. De werk zaamheden zullen worden uitgevoerd door het bouwbedrijf Van der Marei te Katwijk. In verband met het werk. zal de Nieuwe Duinweg tussen de bebouwing en de Julianalaan worden afgesloten. Als alles meezit zal het werk tien maanden in beslag nemen. Aan de uitbreiding zal een gedeelte van de raadhuistuin worden opgeofferd. Aan de kant van de Nieuwe Duinweg wordt een gedeelte aangebouwd, opge trokken in dezelfde stijl als het ge meentehuis. De kosten liggen rond de negen ton. Leids Vredes Kontakt werkt aan Vredesweek LEIDEN Het Leids Vredes Kon- takt begint maandagavond om half acht met de organisatie van de ko mende Vredesweek. Het thema is dit jaar: 'De vrede bij u thuis'. De Leids Vredes Kontakt meent, dat er in de dagelijkse samenleving mogelijkheden genoeg zijn om bij te dragen aan de wereldvrede. Die mogelijkheden lig gen in het gezin, op school, in de kerk. het bedrijf, het leger en de sport, om maar enkele voorbeelden te noemen. Een ieder, die in de komen de Vredesweek (van 23 tot 30 septem ber) is geïnteresseerd, is maandaga vond van harte welkom op Oude Vest 13. Leidse schermcoinpetitie LEIDEN Dezer dagen werd de door de heer P. Eradus georganiseer de, Leidse schermcompetitie gehou den. De deelnemende verenigingen wa ren de Leidse schermvereniging A. E. W.. de Leidse Politie Sportvereniging, de Leidse Universitaire Schermvereni ging. het Marine Vliegkamp Valken burg en de Universitaire Schermvere niging. Eerste werd MVKV, 2: LUSV, 3: LPSV, 4: USV en 5 AEW. De heer E. de Vos LPSV werd individueel kampioen en M. M. Rancuret van USV tweede. LEIDEN Zondag 8 april om 10 uur is er een jeugddienst in de Hoogland se Kerk. In deze dienst gaat voor de jeugdpredikant ds C. H. Bijl. Mede werking wordt verleend door de Leid se Cantorij onder leiding van Joop Brons. Het onderwerp voor deze dienst: 'Zijn bloed kome over ons en onze kinderen.' LEIDEN Vandaag, zaterdag, bezoe ken burgemeester Vis en zijn vrouw het echtpaar Tegelaar-Arkeveld. Het echtpaar, dat aan de Sieboldstraat woont, viert zijn diamanten huwe lijksfeest. DEN HAAG De gemeente kan geen exploitant vinden voor de grote parkeergarage bij het nieuwe station Centraal. Hoewel in diverse kranten advertenties zijn geplaatst is nog niet gereageerd. De kosten van de pacht van de garage bedragen 200.000 gulden per jaar. De financiële lasten waar de toekom stige pachter voor komt te staan vor men waarschijnlijk het grootste strui kelblok. Zo moet hi] behalve de jaar lijkse pachtsom gedurende tien jaar een vast bedrag aan de gemeente betalen. Mocht het exploitatie-saldo tekort schieten, dan boekt de gemeen te gedurende alleen het eerste jaar deze schuld op een aparte rekening, die in de latere jaren door de pachter zal moeten worden afgelost. Boven dien moet de gegadigde over het eer ste jaar een voorschot van anderhalve ton betalen. Daarbij komt dat de exploitant tweederde van de netto- opbrengst aan de gemeente moet af staan. De pachter staat voor nog andere zware lasten. Zo moet hij zelf voor onderhoud en bewaking zorgen. De parkeerprijs bedraagt 50 cent per uur per plaats. AI deze zaken lijken voor DEN HAAG Het gemeenteraadslid mej. mr. A. P. Schilthuis heeft aan het college van B. en W. gevraagd om een overzicht van de schade aan de gemeentewoningen aan het Markense plein. Zij wil voorts weten of deze schade uitsluitend het gevolg is van dc storm of dat ook de constructie en/of de onderhoudstoestand van de daken een rol hebben gespeeld. Wat is de schade, die de bewoners hebben geleden en wat zijn de mogelijkheden tot vergoeding van die schade, voor zover niet gedekt door de eigen verze kering van de bewoners?, zo vraagt zij tot slot. eventuele pachters niet lucratief ge noeg te zijn. Men wacht nu af tot de huurprijzen zullen dalen. In de garage zullen 825 auto's een parkeerplaats kunnen vinden. Slechts een gedeelte daarvan (500) komen ten goede aan het 'vrije verkeer*. Want de Stichthage Trust BV, die het kantoor gebouw boven het station beheert, heeft aanspraken op 325 gereserveerde parkeerplaatsen, voor o.m. het perso neel ROTTERDAM Burgemeester Tho massen heeft vrijdagmiddag in het stadhuis de commissie voor evaluatie en begeleiding deelgemeentebestel geïnstalleerd. De commissie zal zich, verdeeld in drie sub-commissies, bezighouden met de verhouding tussen de deelgemeen teraden en de sociale wijkopbouwor- ganen, de verhouding tussen de deel gemeenteraden en het gemeentebe stuur en de juridische aspecten van het bestel. In juni 1974 wordt een evaluatie van het deelgemeenteraads werk verwacht. Voorzitter van de commissie is de wethouder van wijkaangelegenheden. de heer H. van der Pols. Secretaris is drs. W. J. M. Steeman, plaatsvervan gend hoofd van de secretarie-afdeling Sociale Zaken, Volksgezondheid en Wijkaangelegenheden. Verder maken deel uit van de commissie de gemeen tesecretaris, een gemeenteraadslid, de voorzitters van de deelgemeenteraden, een vertegenwoordiger van de Raad voor het Maatschappelijk Welzijn, vertegenwoordigers van de ministe ries van Binnenlandse Zaken en CRM en G.S. Zuid-Holland, vertegenwoordi gers van gemeentelijke secretarie-afde lingen en de voorzitter van de wijk raad voor Kralingen. ALBLASSERDAM Burgemeester mr. J. H. Vijgeboom zal het besluit van de gemeenteraad met betrekking tot de consumentenmarkt in zijn ge meente ter vernietiging aan de Kroon voordragen. De raad besloot de exploitant van de illegaal gevestigde consumentenmarkt een bouwvergunning te verlenen om de loodsen, waarin zijn bedrijf is gevestigd, af te bouwen. Volgens bur gemeester Vijgeboom gaat dit raadsbe sluit tegen de wet in. De raad verwierp de motie, waarin b. en w. werden uitgenodigd de zaak voorlopig ongemoeid te laten. Bij een eerdere stemming hierover staakten de stemmen. De drie Alblasserdamse ■wethouders hadden aan het aannemen van deze motie de terbeschikking stel ling van hun portefeuille verbonden. In de situatie rond het zonder ver gunning gevestigde cash and carrybe- drijf dat bij de Alblasserdamse huis vrouwen zeer in trek is, zal voorlopig geen verandering komen. Het wachten is op een uitspraak van de Kroon en dat zal wel enige tijd in beslag ne men. DEN HAAG Het was een heel lijstje waarvoor een 22-jarige lassej uit Rijswijk zich voor de Haagse rechtbank had te verantwoorden. Verdachte was reeds eerder voor de rechter verschenen, die echter de zaak had aangehouden voor een nader on derzoek. Het betrof niet alleen het feitl dat verdachte onder invloed van drank verkerend een auto bestuurd had, doch hij zou ook hebben ingebro ken in garages aan Den Hoorn in de gemeente Schipluiden. Uit een garage aan de Hof van Delft straat haalde hij gereedschap weg en twee aarden potten. Bij inbraak in een garage aan de Dijkshoornseweg. werd o.a. een autoradio, een boorma chine en eveneens gereedschap gesto len. Verdachte bekende. De Officier van justitie vorderde wegens het autorij den onder drankinvloed, voorwaarde lijk een maand gevangenisstraf en een geldboete van 100, voor de inbraken 150 boete en twee maanden voor waardelijke gevangenisstraf. Vonnis op 19 april. Béter onderdak voor de studentenpastores LEIDEN De studentenpastores zul len over enkele maanden hun zich steeds uitbreidende gezamenlijke werk in de welzijnssfeer (nog) beter kunnen verrichten dank zij de aan koop van het. naast het reeds bij hen in gebruik zijnde huis gelegen, pand Rapenburg 102. Met de aankoop heeft de Stichting Leidse Studenten-Ekklesia zich echter kwetsbaar opgesteld, want het bedrag in totaal 126.350 gulden is er nog maar gedeeltelijk en dan nog in de vorm van een lening. Volgende week zullen de stu denten-pastores door verspreiding van een folder een beroep doen op de vrijgevigheid van de universitaire ge meenschap. Wie hen financieel wil helpen, kan dit doen door storting op girorekening nummer 2635559 ten na me van de penningmeester van de Leidse Studenten-Ekklesia, Rijnsbur- gerweg 44, Leiden, of bij de Neder- landsche Middenstands-Bank NV.. Leiden, rekeningnummer 67.88.14.937 ten name van de Leidse Studenten- Ekklesia. Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogeli]k, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te 'geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw -l- Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte!' DRINGEND VERZOEK, Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telbfonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. INPLAATS VAN KAARTEN R. W. H. J. Zijlstra en M. A. Bavitick hebben het voornemen om op 10 april a.s. te trouwen- Bevestiging van hun huwelijk om 14.15 uur in de Gere formeerde Kerk, Raphaëlplein 37, Amsterdam-Zuid. Gelegenheid tot gelukwensen in het Hilton-notel, Apollolaan 138, Amsterdam-Zuid van 15.45 tot 17.15 u. Rotterdam, Burg. Meineszlaan 55 a. Amsterdam, Joh. Verhulststraat 25 hs. Toekomstig adres: Joh. Verhulststraat 25 hs. Amsterdam-Zuid. Zalig dc armen 3 an geest want hunner Is hel ko ninkrijk der hemelen. Mattheus 5 vers S. Heden heeft dc Heerc voor ons onverwacht tot Zich ge nomen mijn lieve vrouw, onze zuster, schoonzuster en tante Crijntje van Prooijen- van den Ende op de leeftijd van 63 Jaar. Geen bloemen. Condoleantiebezock aan huls uitsluitend zaterdagmiddag van 4.005.00 uur. De begrafenis ln het familie graf zal plaatsvinden D.V. dinsdag a s. op de begraaf plaats 'Oud-Krallngen', Kra- lingsewcg 334. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.00 uur. Aankomst aan de begraafplaats circa 13.20 Na de begrafenis is er ge legenheid tot condoleren ln de kapel. Loof de Here, mijn ziel en vergeet niet één van Zijn weldaden. Dankbaar en blij berichten wij u dat onze lieve Ouders, Groot- en Overgrootouders J. de Buck en M. dc Buek-Aarnoutse D.V. 13 april a.s. hun 50-jarig huwelijksfeest hopen te vieren. Receptie van 1618 uur in het gem. verenigingslokaal, Badhuisstraat 4 te Koudekerke (Walcheren). Vlissingen, Gerbrandystraat 78. Koudekerke: J- de Lange-De Buck A. de Lange Vlissingen: C. Stroo-De Buck D. Stroo 's-Gravenhage: W. Wielemaker-De Buck F. Wielemaker Vlissingen: J de Buck Ens (NOP.): C. Abbekerk-De Buck A. Abbekerk klein- en achterkleinkinderen. 14 april a.s. zijn 1948 - 1973 Leen Noor! en Rie Botermans 25 jaar getrouwd. De trouwtekst was: zijt dan niet bezorgd. De ervaring is: zo zal Hij alles maken dat g'u verwondren moet. Zij hopen deze dag feestelijk te beleven met hun kin deren: Frans en Jeannette Adriaan Albert Leo. Gelegenheid om te feliciteren geven zij op zaterdag middag 14 april a.s. van 5.00 tot 6 30 uur in rest De Zwaan, Zuid Boulevard 111 te Katwijk. Valkenburg (Z.-H.). Dr. A. E. Remouchampsstraat 7. „Uw genade is mij genoeg" Na een langdurige ziekte heeft God lot Zich ge nomen onze geliefde Broeder, Zwager en Oom Vincent Kuijveiilioven Jaczoon weduwnaar van J. M. Kuijvenhoven, in de ouderdom van 83 jaar Naaldwijk: F. Valk L. J. Kuijvenhoven A. M. Kuijvenhoven J. Kuijvenhoven-Jaczoon F. M. Leerdam-Kuijvenhoven 's-Gravenzande: Rijswijk: A. W. Ridder van Toorenenbergen Neven en nichten Naaldwijk, 6 april 1973. Na een zeer lang en smartelijk lijden, dat zij moedig en vol overgave aan Gods leiding heeft gedragen, is in vrede ontslapen mijn lieve Vrouw, onze Zuster en Tante Lenie van Egmoiul-Treurniet Zij mocht de leeftijd van 75 jaar bereiken Dan ga ik op tot Gods altaren, Tot God, mijn God, de bron van Vreugd; dan zal ik juichend stem en snaren ten roem van zijne goedheid paren, dio na kortstondig ongeneugt mij eindeloos verheugt. A. van Egmond v H. E. Treurniet-Kevelmann 's-Gravenhage: Berkel (Z.-H.): 's-Gravenhage: G. Treurniet A. J. Treurniet-van Etten F. Steenbergen-Treurniet J.W. Steenbergen E. van Egmond Neven en nichten Rotterdam. 5 april 1973. Randweg 38b. Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10, Rotterdam-Zuid, zaterdag van 15.00 tot 15.30 uur: maandag van 19.30 tot 20.00 uur. De teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden dinsdag 10 april a.s. op dc begraaf plaats Charlois van de Herv. Gem., Rotterdam-Z., Charl. Lagedijk 680 te Rotterdam-Z. Aankomst in de aula van de begraafplaats om 15.00 uur. Vooraf wordt èen dienst gehouden in de kerk Breeplein te Rotterdam-Zuid, welke be gint om 14.00 uur. Psalm 116 1. Heden heeft de Heere uit ons midden weggenomen, rot onze diepe droefheid, mijn lieve Man. onze zorg zame Vader. Behuwd- en Grootvader. Broeder. Be- hnwdbroeder en Oom. dc heer Jan de Leeuw van Weenen in de ouderdom van 80 jaren. Dordrecht: A. P. de Leeuw van Weenen-Boender Amsterdam: C D. Wuijten- De Leeuw van Weenen J. J. Wuijten Dordrecht: A. de Leeuw van Weenen K. B. de Leeuw van Weenen-Harmsen Delfzijl: A A. Bosiqa- De Leeuw van Weenen H. J. Bosma en kleinkinderen. Dordrecht. 6 april 1973. Lombokstraat 6. De overledene ligt opge baard in het rouwcentrum van dc begrafenisonderne ming Dordrecht B.V.. Ko ningin Wilhelmlnastraat 46- 48. Gelegenheid tot bezoek aldaar zaterdag- en maan dagavond van 6.45 tot 7.30 De begrafenis zal D.V. plaatshebben dinsdag 10 april a.s. op de Algemene Begraafplaats, vanuit de aula. Vertrek vanaf het rouwcentrum te 12.45 uur. Langs deze weg willen wij allen hartelijk danken voor het medeleven dat wij mochten on dervinden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn Man. onze Vader. Opa en Broer Simon Huisman Uit aller naam: J. P. Huisman-Harkei Hazerswoude, april 1973. Kamplaan 4. In plaats van kaarten. Wij werden zeer getroffen door de buitengewone belangstelling bij de ziekte en het overlijden van mijn innig geliefde Man Willem Jan van Onck en danken u daar oprecht voor. Ook namens: Aat v. d. Jagt N. v. Onck-Schonevcld Amandelboom 88, Bllthoven. Cornelis Willem van Oosterom weduwnaar van A. Magnin gepens. Adjudant Onder officier van het wapen der Artillerie in de ouderdom van 80 jaar. W. E. van Oosterom M. A. J. F. van Oosterom- Stevens E. W. van Oosterom en kleinkinderen. Leiderdorp. 5 april 1973. Zijldtjk 15. De overledene is opgebaard in do rouwkamer 'Eenvoud' van Ingen Schenau, Hoge- woerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: zondagavond a.s. van 7.00 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsvin den maandag 9 april a.s. te 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Hoog- madeseweg te Leiderdorp. Na de begrafenis gelegen heid tol condoleren in de aula van de begraafplaats. Vertrek vanal de rouwka mer te 10.15 uur. ALGEMENE KENNISGEVING Br.ven de sterren daar zal het eens lichtei Heden werd plotseling uit ons midden weggeno] men ïpijn innig geliefde Man, en der kinderen zorgzaine Vader en Opa Willem van der Bent in de ouderdom van 71 jaar Katwijk: G. v. d. Bent-Aandewiel Leiden: A. Brussee-v. d. Bent D. Brussee Rob, Adré, Dick, Wilco Katwijk: Wed. H. A. v. d. Bent- Haasnoi Leen, Nelly, Jaco A. v. d. Bent L. v. d. Bent-v. d. Plas Jan, Wim, Klaas, Gea ;nc jas ital Katwijk aan Zee, 6 april 1973. Romeinenstraat 21. Rouwbezoek: des nam. van 4-5 en 7.30-9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 1( april 1973, des nam. 1.45 uur in het Jeugdhuis n p Voorstraat 72, waarna de teraardebestelling za plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe be J)n- graafplaals 'Duinrust' aan dc Parklaan te Katwijl aan Zee. ste eters Voor ons onverwacht heeft de Here uit ons mid den weggenomen mijn lieve Vrouw, onze zorg zame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Adriana Johanna Bakkeren-Konings Zij mocht de leeftijd van 81 jaar bereiken. J. A. Bakkeren G. J. Bakkeren J. J. Bakkeren-Heijboer P. Bakkeren R. Bakkeren-Brink A. Bakkeren F. Bakkeren-Poepjes M. G. Hanse-Bakkeren C. P. Hanse klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 5 april 1973 Van Dieststraat 20 b Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdaj 10 april a.s. op de begraafplaats Charlois van d< Herv. Gem. Rotterdam-Z., Charl. Lagedijk 680 t< n Rotterdam-Z. om ongeveer 13.15 uur. Vertrel van Portlandstraat 57 (zij-ingang Bethelkerk om 13.00 uur. won ls g bo tterl kaar inse n, d ■de. ueri e st onde wer de fan odja; Sil s I irug Ar 11 c het lijk: Jijde Fiere de Ta fin Ik ben verstomd, ik zal mijnen mond niet opendoei want Gij hebt het gedaan. Psalm 39:10 Heden nam de Here van ons, geheel onverwacht onze lieve Vader, Grootvader, Broer, Zwager ei Oom Pieter Cornelis van der Toorn weduwnaar van Maria de Graaf op de leeftijd van 74 jaar Mede namens verdere familie: J. Jongman-van der Toorn Scheveningen, 6 april 1973. Terschellingsestraat 53. Condoleancebezoek van 24 en van 7-9 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 10 april te 1.30 uur in de Christelijk Gereformeer|, de Thaborkerk, Prins Mauritslaan 15, waarna dqn" teraardebestelling zal plaatshebben in het famr liegraf op de begraafplaats „Oud Eik-en-Duinen" Laan van Eik en Duinen 38. Aankomst aldaar te 3 uur. SBl gi weo proi INPLAATS VAN KAARTEN ildi t O] roei dee ziel Met dank aan Hem, die ons 50 jaar Zijn bescherme hand deed ervaren, willen wij dit heugelijke feit onze kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind denken. W. J. M. Grooteiulorst en LI. C. Grooteiulorst-Van tien Akerboom $C i irea Er bestaat gelegenheid om van uw persoonlijke bel: twa; stelling blijk te geven tijdens de receptie op woen 25 april van 19.30 tot 21.00 uur in "De Werf" achti Geref. Kerk, Leidseweg 21 te Voorschoten- Voorschoten, 12 april 1973, Pauwenstraat 3. Allen die met ons meegeleefd hebben na het plotsi overlijden van mijn lieve Man, onze zorgzame Vade Opa LIendrik Bastiaan van Wijk betuigen wij hiermede onze hartelijke dank. Uit aller naam A- van Wijk-Houwii Alphen aan de Rijn, april 1973. Prins Hendrikstraat 142. Niet in staat ieder persoonlijk te schrijven, zeggen it v u op deze wijze dank voor uw medeleven betoom het overlijden van onze Kinderen Serge en Nathalie Wij en onze familie voelen ons gesterkt door uw lij 1 lekri irkls or J F kse idii ()rzi poli kc Vogelezang 61, Sliedrecht. DANKBETUIGING Uit aller naam: W. J- Kruk H. M. Kruk-Hendril al® che lisn dt Wij bedanken de directrice en het verplegend perso rloz en allen die in de verpleeginrichting "De Eli Rani t t Lombardijen, vooi onze Zuster en Schoonzuster L. Morisse-Meerkerk gezorgd hebben, onze hartelijke dank. Barendrecht, Oude Haven 6. Namens de fanfv, K. Meerkerk. lev h ti en hei rop ste Hit Butuufvan da Stlchtlns ti Rotterdam voor di verzorging vin geestelijk gehandicapten, .wtirvia'di meeiten vraagt op zier kort# termijn overdag bulunihuli werkzaam zijn. Leeftijd vinaf ci. 20 Jur. Zr beitait t.z.t. gelegenheid deel te nameh aan da O.P.M.-opleldlng. Da Stichting is arkend voor het diploma K.B.A. Plaitaing als leidstar ol ali leelitenMcldster li afhankelijk van ervaring an opleiding. De mogelijkheid bestaal ceril eeni te komen praten na telefonleche a/apraek. B»lr!*n inlichtingen gaarne richten aan de directeur dar Stichting Talafoon MÓ 14 2M1." V°°r Zw,lulnnl*en"' Avenue Concordia *9 te Botterdam, isch uid tuur cessi libe dha' hij ltse ale d r de oe; ire, pen iwd dfra

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 8