peugeot, een eiland van veiligheid in ieder verkeer Autobedrijf Den Hollander B.V Autobedrijf Devilee-Reizevoort B.Vv "i ADVERTEREN DOET VERKOPEN administratieve kracht reserve portier ASSISTENTE MACHINEFABRIEK DEN HOLDER B.V. TROUW/KWARTET ZATERDAG 7 APRIL 1973 De 104 rijd hem zelf en ontdek de koploper van een nieuwe auto-generatie! De 104 is wezenlijk anders dan andere kompakte auto's. Hij is niet gebouwd als „prijskonkurrent" maar, geheel in Peugeot traditie, als volwaardige en kwalitatief uitnemende gezins-reisauto. Inhaerent hieraan is, dat aan de veiligheid de grootste aandacht is besteed. Het koetswerk is degelijk. Voor- en achterdeel van de carrosserie zijn schok- absorberend, terwijl de passagierskabine een bijna onvervormbare veiligheidskooi vormt. Wij zeggen u nog dat de Peugeot 104 een ruime en komfortabele 4 deurs, 4 persoons auto is met royale beenruimte voor iedereen. maar laat u hem verder zelf aan het woord. Rijd hem. Al is 't maar 'n enkel proef-rit uurtje om die nog-niet-beleefde ervaring van behagen en veiligheid in een auto. Om te genieten van een geweldig weggedrag. Van een auto die speels luistert naar uw hand, die flitsend optrekt, formidabel remt. Bewijs u dat werkelijke verschil in klasse. Bij elke Peugeot dealer staat de 104 op uw scherp-kritische testrit te wachten I Zuinige en krachtige 50 pk motor met bovenliggende nokkenas 135 km/u. Voorwielaandrijving Versnellingspookje Draaistraai .slechts 492 centimeter Schijfremmen vóór, trommelremmen achter Automatische remkrachtverdeler en rembijstelling 4 portieren «Rondom veiligheids sloten Instelbare kinderstaten op beide achter deuren Voorstoelen voorzien van 3-punts veiligheidsgordels Bekleding stof/teppluxe kombinatie. (Teppluxe is een superieur kunstleder.) Grote bagageruimte 300 dm3 Aanhangergewicht 700 kg Achterruitverwarming f. 8.595.- (excl. biwf. 7.409.48) een wonder op wielen Imp. Gebr. Nefkens' Airtomobielmij. N.V. Postbus 2097 Utrecht, tel. 030 - 44 30 44. Na medio april030 - 44 9711. Peugeot-dealer voor Katwijk en omstreken. KATWIJK A/ZEE, Koningin Julianalaan, telefoon (01718)-71041 Peuaeot-dealer voor Leiden en omstreken LEIDEN: Levendaal 71-79, telef. (01710)-40441* OEGSTGEEST: Rhijngeesterstraatweg 42-46, tel. 01710-52945' Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, '«-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe Wij zoeken op korte termijn voor ons kantoor te Leiden een administratieve kracht. Enige type-ervaring is gewenst. De werkzaamheden worden verricht in een plezierige en aangename werksfeer. Goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. Telefonische of schriftelijke sollicitaties naar ons kantooi Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden, tel. (01710) 2 11 45. Melse&co accountants 3M Nederland is een verkoopmaatschappij van een groot, internationaal bedrijf. De sfeer wordt er bepaald door prettige samenwerking van nogal jonge mensen. Daaraan dankt 3M haar oorspronkelijkheid. 3M research levert daarvan steeds opnieuw de bewijzen: vele vernuftige produkten op allerlei terrein. Bedacht om iedereen 't werken een beetje makkelijker te maken, en 't leven een beetje aangenamer. de uitvinders 3M NEDERLAND BV Postbus 193, Leiden. Voor de bewaking van onze gebouwen en inventaris zoeken wij een die indien zijn collega's, die full-time bij ons werken, door ziekte of vakantie verhinderd zijn voor hen kan invallen. De gemiddelde werktijd per week bedraagt dan 42 uur en wordt middels een rooster geregeld. Voor de functie denken wij aan een gepensioneerd militair, politie- of brandweerman van onbesproken gedrag. Wij stellen hier tegenover een vast wachtgeld per maand en een hoog uurloon, indien hij daadwerkelijk ingezet wordt gratis uniform. Belangstelling? Belt U even voor een afspraak 01710 - 4 50 44, toestel 245 of schrijft U een briefje aan de afdeling Personeelszaken. Wij zoeken voor onze afdeling administratie een Zij typt de correspondentie, verzorgt de in- en uitgaande post. houdt het hierbij behorend archief bij en doet ander afwisselend werk. Voor het typen van Duitse en Engelse brieven is enige kennis van die talen gewenst. Aan een goede kracht bieden wij een uitstekend jj salaris. Met vakantie-afspraken kan rekening worden gehouden. Rooseveltstraat 12 Tel. 01710-20241. Leiden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16