welzijns- en vormingswerk Het Haags Boddaerttehuis is een goed geoutilleerd dagtehuis voor 24 normale jongens en meisjes (leeftijd 6-13 jaar). Zes pedagogische werkers helpen deze kinderen buiten schooltijd bij hun relatieproblemen en opvoedingstekorten, opdat zij in hun milieu beter gaan funktioneren. Het gezin, waarin het kind dagelijks terug keert, wordt in de behandeling betrokken door onze maat schappelijk werkster. Wij zoeken op korte termijn een A. Hoofdleid(st)er die door persoonlijke kwaliteiten, ervaring en opleiding (niveau HBO, MO-peda e.d.) verant woordelijk gesteld kan worden voor de koördinatie van het werk in het tehuis. Teamgerichte instelling bij programmering, bijstelling van opvoedings plannen en ontwikkeling van het beleid. Multidisciplinaire gerichtheid. Leeftijd plm. 30 jaar. B. Groepsleidster Voor de (ortho)pedagogische begeleiding van kind en groep, waarbij gedacht wordt aan een ervaren kracht met een behandelings- gerichte opleiding, zoals K&O, Mikojel, MBO i.r., KB-B. Bekendheid met expressie methodieken strekt tot aanbeveling. Gemeente Heerde Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst wordt gevraagd een maatschappelijk werk(st)er voor algemeen maatschappelijk werk. Gewenst opleiding M.S.A., H.S.A. of Sociale Academie, richting algemeen maat schappelijk werk en bij voorkeur enige jaren ervaring. Geboden wordt: een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, van maximaal ƒ2.060,— (bruto) per maand; premie AOW/A WW voor rekening van de gemeente; vakantie uitkering 7 van het jaarsalaris. Voorts zijn van toepassing de gebruikelijke rechts positieregelingen van het overheidspersoneel, waaronder een studie- kosten- en een verplaatsingskosten regeling. Sollicitaties binnen 10 dagen te zenden aan de burgemeester, p.a. gemeentehuis, Heerde. De Stichting Herv. Gezinszorg Holl. Veld-Elim een leidster Stichting Klubhuiswerk Naarden waarin participeren de gereformeerde, hervormde en katholieke kerk heeft in haar klubhuis 'de Keverbak' per 1-7-1973 2 vakatures: A. jeugdleider(ster) voor de tieners (13-18 jaar) B. jeugdleider(ster) voor de jongeren (4-12 jaar) Taken: begeleiden van sociëteits- werk, leef- en hobby- groepen en bijzondere aktiviteiten; begeleiden van vrijwillige medewerkers; meewerken in en team met 2 kollega's. Opleiding A. Mikojel, Sociale akademie, liefst met ervaring. B. Mikojel, Sociale akademie. Salaris volgens LOAC. De Alg. Sociaal-pedagogische Dienst „West-Overijssel" te Zwolle vraagt maatschappelijk werker(ster) in het bezit diploma Sociale Academie en bereid tot het volgen van een specialisatie cursus - voor o.a. de begeleiding van een aantal voor zieningen op het terrein van de zwak zinnigenzorg in geheel Westelijk Overijssel. Ambulante functie, waarvoor een auto beschikbaar wordt gesteld. Keuze mogelijk tussen Zwolle en Deventer als woonplaats. Salaris volgens Rijksregeling. Ook zij, die dit voor jaar afstuderen, kunnen solliciteren. Gezinsvervangend tehuis „De Hogenkamp" Ruusbroecstraat 205 Zwolle Omdat onze kookster spoedig de pensioen gerechtigde leeftijd bereikt, zoeken wij een ervaren kracht om per 1 augustus 1973 haar plaats in te nemen. Verdere inlichtingen kunnen bij de directeur worden ingewonnen. Telefoon 05200-31660. Brieven aan het bestuur van de Alg. Soc.-ped. Dienst „West-Overijssel" te Zwolle, Rhijnvis Feithlaan 52. De Hervormde Stichting voor Opleiding van Gezinsverzorgsters School voor Middelbaar Sociaal Pedagogisch Onden Dordrecht heeft per 1 mei een vakature voor huishoudkundige voor zowel leidinggevend als uitvoerende werk zaamheden. Opgeleide krachten: huishoudkundige voor inrichtingen of INAS genieten de voorkeur. Ervaring is wenselijk. Salariëring en rechtsposit volgens Rijksregeling. Premie AOW/AWW wordt niet ingehouden. TROUW /KWARTET ZATERDAG 7 APRIL 1973 Inlichtingen/sollicitatie met vermelding van beroepservaring, diploma's en referenties bij Stichting Dagtehuizen voor schoolgaande jeugd, Van Swietenstraat 83, Den Haag. Tel. 070 - 390407. (Veluwe) gevestigd te Hollandscheveld, vraagt zo spoedig mogelijk voor de gezins- en bejaardenzorg. Vereisten zijn: diploma M.S.A. of akte N12, N19 of N20. Sollicitaties te richten gaarne voor 17 april aan de Secretaris van de Stichting Herv. Gezinszorg Holl. Veld-Elim, p/a de heer J. Bijl, Otto Zomerweg 19, Holl. Veld. Informatie: mevr. Joke van Kooij, staflied van 'de Keverbak', Majoor Kampstraat 3, Naarden. Tel. 02159-43262. Sollicitaties binnen 14 dagen aan de sollicitatiekommissie, p/a Jac. P. Thijssepark 127, Naarden. Van onze nieuwe medewerkste wordt verwacht o.m., dat zij zelfstandig voor 50 persone de brood- en warme maaltijd kan bereiden en dat zij in team-verband meewerkt aan de totstandkoming van het menu. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktriee mej. M. van der Kaag, Vorrinklaan 7, Dordrecht, tel. 01850-70233.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12