rij Philips Drie jaar geëist tegen (zwijgende) Lucien v. H Overvallers verschuiven 'werkterrein' Tegen apotheker acht jaar geëist ui parijs weten wel wat lekker Knip dit brief je uit en plak't op uw wekker IS! W)e Boom: geen protocol Leidingen weg voor transport van reuzenboom «fegen kleuren-tv's ^stolen Zwaan vliegt trein binnen RoxyDual FilterNicotine-arm. n* Post vaker beroofd, nu banken beter beveiligd zijn Marmerkoning in ziekenhuis Het weer )UW/KWARTET VRIJDAG 30 MAART 1973 BINNENLAND T3/K5 iltimatum ter. mvei Deze rece rant met ;n' zu /-kan :ang 9-18 1 ïrjan dink, r| an een onzer verslaggevers tIEBERGEN Het CAO-overleg bij Philips tine gisteren vastgelopen. De directie van Philips oon fift de drie voornaamste eisen van de bonden doo genoi a-worpen. rjasv t hangijzer bij de besprekingen van wi [eren vormde het feit, dat Philips al D. viduele arbeidsovereenkomsten rond dertienduizend hogere per eede leelsleden heeft afgesloten. Wan- Philips op de eisen van de den zou ingaan, pleegt zij con- met de hogere personeels- en, zo meende de directie. De bon- 2-8 t zeggen daarop, dat zij al jaren ?g A robeerd hebben het hoger perso- :i 4 il bij de CAO te betrekken, dat de kgevers dat altijd geweigerd heb- en nu zelf de consequenties maar iten dragen. koer drie industriebonden gaan vandaag e> de CAO-commissies vergaderen. lt zal ook aan de orde komen of er j raatums bij Philips-bedrijven ge- r"" ld zullen worden. ^drie industriebonden weigeren op Dp voorstel van de werkgeversorgani- aop' e VeNeTex in te gaan, om een c irmateur te benoemen bij de be- (kingen in de textiel. Bij Hoogo- fe s zullen de voorbereidende bespre- ie. gen aanstaande maandag beginnen. nn8 directeur van de FME ir. A. ns, heeft gisteren gezegd niet op hoogte te zijn van afspraken over per eventuele beëindiging van sta- ïuis- gsacties, wanneer het overleg tus- de i de FME en de industriebonden Coi onnen is: dit naar aanleiding van pro likaties die gisteren in Trouw en. artet en de Volkskrant verschenen lesw r het geheime protocol. Waame- buind NVV-voorzitter Adri de Boon mofft woensdagnacht verklaard, dat er dopen vrijdagavond geen officieel Hocol is opgesteld. Wel heeft de sco^r Bakkenist een aantal aantekenin- Van een onzer verslaggevers UTRECHT Ineengedoken op zijn stoel, hoorde de kleine, tenger gebouwde apotheker Wie Hok L. uit Rotterdam gisteren acht jaar gevangenisstraf met aftrek tegen zich eisen. De officier van justitie hij de Utrechtse rechtbank, mr. J. C. van den Berg, achtte L. schul dig aan de vier primair ten laste gelegde pogingen tot moord. gemaakt, die hij de volgende dag p ft uitgewerkt. >r een misverstand is gisteren in g e krant gemeld dat de verslaggever de Trouw/Kwartet in Driebergen het nd- eime protocol van de heer Bakke- - 5t, voorzitter van het VNO, heeft Het protocol is wel in it van onze verslaggever, maar hij t het zeker niet van de heer :enist ontvangen, rijf bonden in de zuivelindustrie gisteren vergaderd over de ine situatie, nu het overleg is 'elopen. Vier bonden (inclusief ndustriebond CNV) hebben beslo- stakingsacties voor te bereiden. Christelijke bond in de voedings- Van onze correspondent LEEUWARDEN Doordat de I ene gemeente de andere een acht meter hoge plataan cadeau, doet, zal er vanmorgen tussen 1 Waskemeer en Drachten een spectaculair vervoer plaats vin den, waarvoor tijdelijk zelfs en- j kele bovenleidingen van de elektrische stroom moeten wor- ,den uitgeschakeld. Drachten krijgt voor een gezel- 'ig pleintje bij de nieuwe over- lekte promenade 'Noorder- .juurt' de ontzaggelijke boom cadeau van de naburige ge meente Ooststellingwerf. In de ze laatste gemeente werden in de vooroorlogse crisisjaren aan ia de leidijk te Waskemeer plata- a nen geplant als werkverschaf- ;ei fings-object, één van deze hoge m platanen, waarvan de kruin een •Ijl grootste doorsnee heeft van bij- r na zeven meter zal vanmorgen ,1-jWorden uitgegraven en over de 5weg naar Drachten vervoerd. De plataan is van oorsprong 3p een uitheemse plant maar men hoopt dat het exemplaar dat Drachten krijgt, ondanks zijn 'n verhuizing, goed op het pleintje zal gedijen. a*z< ke be cli Van een verslaggever ij® WOERDEN Tot grote schrik van de bestuurder is gistermor gen tussen Gouda en Woerden een zwaan door de voorruit van de stoptrein Rotterdam- Utrecht gevlogen. Het dier heeft het niet overleefd. De ma chinist raakte licht gewond en moest in een Woerdens zieken huis worden behandeld. De trein bleef in Woerden staan. De passagiers konden overstap pen in een intercltytrein. die een gelegenheidsstop maakte. agrarische en tabaksindustrie vindt een staking op het ogenblik echter een te hard middel. De bond zou eerst nog een gesprek met de werkge vers willen hebben. Ook wil de bond nog eens met de beleidsorganen van gedachten wisselen. Gisteren waren negenendertig bedrij ven met in totaal zesentwintig dui zend negenhonderddertig werknemers bij stakingen betrokken. De besprekingen tussen de werkge vers- en werknemersorganisaties in de metaalindustrie zijn volgens de onaf hankelijke gespreksleider prof. B. Goudzwaard opnieuw in een goede en zakelijke sfeer verlopen. 'Wij bevinden ons thans in volle zee en dat betekent dat we ook wat merken van de deining', zo karakteri seerde prof. Goudzwaard de tweede gespreksronde. De rel rondom het geheime protocol en om de vraag of de stakingen, hangende het overleg, beëindigd moeten worden, heeft de besprekingen volgens hem niet nade lig beïnvloed. 'Het tweede gesprek had wel een pittig karakter', aldus prof. Goudzwaard, die te kennen gaf dat er is gesproken over systemen van prijscompensatie, waarbij ook cijfers op tafel zijn gekomen. Óver de vraag of de werkgevers inmiddels een maxi mum in de prijscompensatie hebben aanvaard wilde hij zich niet uitlaten. Concrete resultaten zijn nog niet be reikt, maar de besprekingen zullen in ieder geval worden voortgezet. Dat het gesprek vandaag kan worden afge rond leek hem 'kras.' 'Dan moet er wel erg hard worden gewerkt', aldus prof. Goudzwaard. Het is de bedoeling, dat de woensdag door partijen bij de cao voor Hoog ovens aangezochte informateur, mr. F. J. Kranenburg, commissaris van de koningin in de provincie Noord-Hol land, maandag zijn informatieve en oriënterende besprekingen met partij en afzonderlijk zal beginnen. Van de uitkomst van deze gesprekken zal het afhangen of er wegen zijn, die naar hervatting van de onderhandelingen over de cao voor Hoogovens zullen leiden. Leden van de Rode Jeugd worden gefouilleerd op w apentjezit alvorens ze de rechtbank binnen mogen. Van onze correspondent DEN BOSCH 'Ik ben niet van plan hier iets te zeggen. Ik wei ger mee te werken aan dit schijn proces, dat alleen maar ten doel heeft razzia's en huiszoekingen bij het Nederlandse volk te recht vaardigen. Ik houd dus verder mijn mond'. Dit zei het 22-jarige lid van de Rode Jeugd Lucien van H. gistermorgen tegen de presi dent van de Bossche rechtbank, mr. T. Geens. H. stond terecht, omdat op 13 decem ber vorig jaar onder zijn bed in zijn ouderlijke woning te Eindhoven vol doende materiaal was gevonden om volgens een scheikundige van het mi nisterie van justitie twee zoge naamde staafbommen td vervaardigen. De officier van justitie mr. J. Peynen- burg eiste tegen de verdachte een gevangenisstraf van drie jaar met af trek van voorarrest. Na zijn requisitoir volgde geen plei dooi door verdediger mr. P. H. Bak ker Schut. Hij volgde de wens van zijn cliënt, die als laatste het woord hebbende nog zei: 'Ik wil nog wel wat zeggen, maar dan op de plaats en de tijd en met de middelen, die ik zelf zal uitkiezen.' ADVERTENTIE vi MEGEN Uit het centrale goe- enmagazijn van de katholieke uni- rijifciteit Nijmegen zijn in de nacht woensdag op donderdag negen uwe kleuren-tv's met een gezamen- ,e waarde van ruim 20.000 gulden tolen. Van de daders ontbreekt elk Wior" !r= "cweetd^riaag'eerZl I\ De ochtend is altijd een mooi moment om over een aantal dingen na te denken. Paaroverwegingen: RoxyDual Filter heeft een uiterst laagteer-en nicotinegehalte. Is misschien netzo lekkerals uw eigen merk. Misschien lekkerder. Alleen: u moet er even aan wennen Dat kost pakweg een week. Eén luttel weekje en u rookt werkelijk nicotine-arm. Is dat iets om héél even over na te denken of niet? NuooklnMenthoL Op 13 december vorig jaar deed de Eindhovense politie een inval in vijf woningen. Twee daarvan leverden niets op: de drie andere wel. Er werden drie personen aangehouden, te weten verdachte Lucien van H.. onder wiens bed de twee dozen met bommateriaal was gevonden alsmede een pistool en patronen. Yvonne de J„ die na enkele uren weer op vrije voeten moest worden gesteld, omdat een bij haar gevonden lichtkogelpis- tool en de vuurlonten niet onder de vuurwapenwet zouden vallen en Theo E. in wiens woning niets werd gevon den, maar wel in de auto, die hij altijd gebruikte. Daarin waren een pistool gevonden. Ook hij moest ech ter op vrije voeten worddn gesteld wegens gebrek aan bewijs. De auto stond namelijk niet op zijn naam. Onderzoekingen door dr. Lindeyer van TNO wezen uit dat van het materiaal, dat gevonden werd onder het bed van Lucien van H. gemakke lijk twee levensgevaarlijke, zware bommen konden worden gefabriceerd. Proeven met soortgelijke bommen, ge daan door TNO, wtteen uit, dat de scherven dwars door zeven millimeter hout vlogen en dat staalplaat van vijf millimeter kon worden doorboord. Het een en ander werd tijdens de rechtzitting met een filmpje getoond. Lucien van H. heeft na zijn aanhou ding beweerd niet te weten wat er in de dozen onder zijn bed zou zitten. Ook van de herkomst wist hij niets. Verdediger Bakker Schut heeft in een later stadium verklaard dat zijn cliënt niets kon zeggen. Het waarom daar van zou later wel blijken, maar het zou in ieder geval een politieke zaak worden, aldus de verklaring van ver dachte, gedaan door tussenkomst van Bakker Schut. Punten De officier van justitie somde in zijn requisitoir een aantal punten op, na dat hij had meegedeeld alsnog een strafvervolging jegens Yvonne de J. in te stellen wegens verboden wapen bezit. Lucien van H. was bijna een jaar niet thuis geweest. Uit verklaringen van een jongere broer en zus was geble ken dat hij op 10 december was thuisgekomen. Hij had toen een grote bruine koffer bij zich. Diezelfde broer en zus wisten te vertellen, dat er op vijf december beslist nidts onder het bewuste bed stond. De politie trof er echter op woensdag 13 december tij dens de inval twee dozen aan, waarin de bewuste bomonderdelen. waaron der twee metalen pijpen, vier afsluit- platen en diverse chemische stoffen en mengsels. Lucien zei van niets te weten, maar toch bevonden zich op een papieren zak met daarin suiker in een van de dozen de afdrukken van zijn linker middelvinger en linker handpalm. Er werden duidelijke tech nische overeenkomsten gevonden tus sen de in oktober van het vorige jaar geplaatste bommen in Eindhoven en Utrecht (twee maal). Onder andere krassporen en roestplekken hebben duidelijk gemaakt dat zowel de pijpen als de afdekplaten gezaagd zijn uit een en hetzelfde stuk en dat daarbij hetzelfde werktuig is gebruikt. Over eenkomst met de in Rotterdam gevon den bom kon moeilijk worden aange toond omdat deze tot ontploffing werd gebracht. Alleen enkele boutjes die naderhand werden teruggevonden bleken sterk overeenkomst te verto nen met boutjes die in de bewuste dozen werden gevonden. Bovendien kon worden aangetoond dat isolatie materiaal dat gebruikt was bij de gevonden bommen afgesneden was van hetzelfde materiaal dat bij Van H. werd gevonden. Trefkans Mr. Peynenburg besloot zijn requisi toir met het uitspreken van de in zijn ogen dwingende strafmaat van drie jaar: 'Door ingrijpen van de politie kon het plaatsen van nog twee bom men worden voorkomen; bommen, die op tien meter afstand een dodelijke trefkans hebben van zestien procent. De verdachte is in mijn ogen een schakel in een groter geheel en ik wil zeker niet badinerend spreken over het spelen met vuurwerk. Alle bewijs materiaal dwingt mij tot het opleggen van een adequate straf, die niet beïn vloed wordt door welke politieke mo tieven dan ook. Het gaat hier om een zuiver discrimineel delict en daarom eis ik drie jaar met aftrek van voorar rest.' Zoals gezegd, mr. P. H. Bakker Schut wilde geen pleidooi houden, waarmee de rechtzaak was gesloten. De laatste opmerking 'Stelletje smeerlappen' kwam van de publieke tribune, waar zich een groot aantal Rode Jeugd leden, waaronder Willem Oskam, Yvonne de J. en Theo E. hadden verzameld. De uitspraak volgt over veertien dagen. Volgens de officier was er sprake van voorwaardelijke opzet (wat wil zeggen dat de verdachte impliciet de bedoe ling heeft gehad te doden). Bij alle pogingen tot vergiftiging van zijn 27-jarige nichtje Ing Hong Kho en zijn 25-jarige neef Hing Gwan Kho had L„ naar de mening van de offi cier, met voorbedachte rade gehan deld. Mr Van den Berg zei in zijn requisitoir dat de 51-jarige apotheker 'volkomen onverantwoordelijk' had gehandeld en 'levensgevaarlijke risi co's, had genomen. De raadsman van L., mr. B. F. J. Simon, zei gistermiddag dat zijn cliënt ineengekrompen was onder de eis van de officier. In zijn requisitoir merkte deze zelf al op dat de door hem geëiste straf door de verdachte als zeer hoog zou worden ervaren. Mr. Van den Berg achtte die desondanks op zijn plaats, gezien het zeer goede verstand van L., die een IQ heeft van 134, en daarnaast als apotheker 'bij uitstek kon weten wat hij deed'. Wel vond hij dat L. verminderd toereke ningsvatbaar is; aan psychiatrische be geleiding of toezicht zei hij evenwel geen behoefte te hebben. Dom De officier omschreef L. als een man die enerzijds beschikt over een grote intelligentie en vakkennis, maar aan de andere kant zijn vergiftigingsplan nen 'onvoorstelbaar dom' ten uitvoer heeft gebracht en daarmee zichzelf 'op de meest domme wijze heeft ingele verd'. Naar zijn mening is L. tot zijn daad gekomen in een toestand van b ewustzijnsverenging. Mr. Simon sprak in een meer dan twee uur durend pleidooi van 'een raadsel, verpakt in een enigma, om wolkt door een mysterie'. Hij meende dat L. zich slechts heeft schuldig gemaakt aan mishandeling van Hing Gwan Kho, die drie dagen ziek was na het nuttigen van een vergiftigde bon bon, en aan zware mishandeling van zijn nichtje, dat na het slikken van een tabletje 'lelijk ziek' was gewor den. De poging tot moord achtte hij niet bewezen; naar zijn mening twijfelde ook de officier daaraan, gezien de lengte van de dagvaarding, die 1,64 meter bedroeg, doordat van alle subsi diair ten laste was gelegd. Hij bepleit te een gevangenisstraf, gelijk aan het voorarrest, dat veertien maanden heeft geduurd. Mr. Simon hekelde de 'onvoorstelbaar lange duur' van dat voorarrest; de officier zei in zijn re quisitoir dat het, achteraf gezien, kor ter had kunnen zijn. De raadsman merkte op dat de omschrijving van digitalis in de dag vaarding als 'een voor het leven ge vaarlijke stof' onjuist is; digitalis, zo betoogde hij, is al 400 jaar een ge neesmiddel, dat pas voor het leven gevaarlijk wordt als het in een toxico logische dosis wordt toegediend; die ADVERTENTIE De Fransen zijn levensgenieters en ookeet-kunstenaars! Vandaar dat wijPommes Parislennes op de Hollandse markt hebben gebracht. Van die leuke, vdtfr- gebakken mini-aardappeltjes, een lust voor't oog en een luxe in de mond. Verwen uw hele gezin es met die knapperige Pommes Parisiennes; maak van® 't warm-eten een feestmaal eei diepvriesprodukt van Van een verslaggever AMSTERDAM Het werkterrein van de overvallers is bezig te verschuiven in de richting van de postkantoren, girokantoren, postagentschappen en postauto's. Een van de drie overvallen, die in liet eerste kwartaal van dit jaar gepleegd werden, liad een post-instelling als doel; in het eerste kwartaal van liet vorige jaar was dat het geval met ongeveer een van zeven overvallen. Uit de cijfers over het eerste kwartaal blijkt dat er elke twee dagen geld bij de PTT wordt geroofd. In dit kwar taal, dat 64 'werkbare dagen' telde (bijna alle kantoren zijn het weekeinde gesloten) wer den ongeveer dertig gewapen de overvallen gepleegd op post- inrichtingen. Voor ongeveer drie ton werd daarbij buitge maakt, wat neerkomt op ge middeld tienduizend gulden per overval. Ongeveer zestig man waren bij de overvallen betrokken. Van hen kon een tiende deel gearresteerd wor den. In dit eerste kwartaal werden er ongeveer negentig overval len gepleegd. De gestegen be langstelling voor postinrich- tingen houdt, veronderstelt men, verband met de grotere risico's die de overvallers lopen bij het bezoeken van de steds meer en beter beveiligde bankgebouwen. Aangezien houders van postagentschap pen veelal een winkel hebben zij zijn niet in dienst van de PTT maar worden voor elke handeling door de PTT betaald kunnen de rovers bij hen onder veel gemakkelij ker omstandigheden opereren. Opmerkelijke 'wapenfeiten' van overvallers in de eer ste drie maanden van dit jaar waren de overval in Den Bosch, waarop de gijzeling in Deil volgde, en de roof van 43.000 gulden uit een postauto bij Roelofarendsveen. Wat er ook uitsprong was de mislukte beroving van de 71- jarige kantoorhouder Th. Scheppers in Mierlo-Hout, die voor de vierde maal in één jaar bezoek kreeg van een overvaller. Toen de heer Scheppers met een pistool be dreigd werd stak hij zijn hand naar de alarmknop waarop de overvaller hem toevoegde 'Laat dat'. De bejaarde kan toorhouder deed het echter toch, waarop dé overvaller op de vlucht sloeg. Soms werden bij overvallen op postin richtingen ook men sen gemolesteerd. In Haarlem werd een meisje vastgebon den, in Uithoorn werden men sen in een kast opgesloten, in Waalwijk werd een kantoor houdster (op de laatste dag dat zij in haar zaak stond) bewusteloos geslagen. toevoeging had naar zijn mening niet mogen ontbreken. Nadat mr. Simon zijn pleidooi had beëindigd, gaven de getuigen prof. dr. J. 11. Plokker en dr. G. C. van Dorp, beiden psychiater, een toelichting op enkele punten uit het aan de recht bank uitgebrachte rapport over L. Prof. Plokker, die eergisteren tijdens het getuigenverhoor zei dat het niet uitgesloten is dat L. zelfmoord pleegt zou erg geschrokken zijn van de eis. De beide psychiaters werden achter gesloten deuren gehoord. In zijn laatste woord zei de apotheker zijn daad 'ontzettend' te betreuren: hij hoopte vurig dat de rechtbank er begrip voor zal kunnen opbrengen. Op dinsdag 10 april zal blijken in hoeverre die wens wordt gehonoreerd Van een onzer verslaggevers GODLINZE Marmerkoning Bruno Santanera is met een ontsteking aan het bindvlies van zijn linkeroog in het Academisch Ziekenhuis te Gronin gen opgenomen. Hij zal daarom de opening van zijn verkoophal en mu seum (bewegingstechniek) aanstaande zaterdagmiddag zelf niet kunnen bij wonen. Zijn procuratiehouder, de heer G. J. Moot uit Amsterdam, zal nu de plaats van Santanera innemen. Wie overi gens de officiële opening gaat verrich ten is nog niet zeker. Getracht wordt zowel de Groninger cabaretier Seth Gaaekema als de zanger Ben Cramer voor dit karwei te strikken. Algerije in de put Vit oost-Algerije komen berichten over overstromingen door zware re gens. Eerder deze week berichtten we al over grote hoeveelheden neerslag gevallen uit buien in dat gebied en Tunesië, plaatselijk 80 mm. Deze ab normal e ueerstoestand speelde zich af onder een koude put in de hogere niveaus. Rond 21 maart zagen we, afgaande op temperatuurgemiddelden tussen 1,5 en 5 km hoogte, de put bij New-Foundland zee kiezen. Halverwe ge Canada en Ierland teas de tempera tuur afgenomen van -18 tot -24 graden Celsius gemiddeld. Tijdens het week einde passeerde de 'put' het Kanaal en west-Frankrijk, waar zich onweer ontwikkelde dat zondag ook in Zuid- Holland waargenomen is. Het systeem kreeg vervolgens meer en meer een langgerekte vorm en zakte af naar de Middellandse Zee en noord-Afrika. Woensdag lag de kern ran ca -12 gr. C. (wel wat opgewarmd dus) tussen Sicilië en de grens van Tunesië met Libië. Donderdagmiddag was de temperatuur op 5.000 m. hoogte boven Brindisi -26 gr.C. en dat ioas lager dan boven Stavanger, te roeten -24 gr.C. Diep uitzakkende troggen van lage druk, die soms tot in de tropen reiken, hebben evenals krachtige hogedrukge- beden een blokkerende werking. Aan de voorzijde van de troggen wordt veelal warme lucht tot op hoge breed ten voortgestuwd. Zo is het in Polen momenteel 20 graden en in noord- Scandinavië vind je maar iveinig vorst meer. Kortom: het is vaak ab normaal warm (ervóór) of abnormaal koud (erachter), terwijl er zware neerslag kan vallen in gebieden, die normaal droog zijn. Op 24 januari 1941 was de tempera tuur bovenin een koude put boven het oostelijk deel van de Middelland se Zee zelfs lager dan die welke gemiddeld in oost-Siberië worden ge vonden. Koude putten komen behalve bij de Azoren soms zelfs bij Hawai voor, waar ze gepaard gaan met een enorme tcolkenontwikkeling en uitge breide neerslag. Gisteren overdag was het in Algerije en Tunesië een heel stul: droger geworden, alleen Oran gaf nog 1 mm regen en een ander station 2 mm. Weerrapporten van elsteravond 7 uur: ma- niumlcmperaturen van gisteren en neerslag tussen 's morgens en 's avonds 7 uur: Am sterdam onbew. 11 graden 0 mm De Bilt zw. bew. 11 1, Deelen 1. bew. 9 0.5, Eelde onbew. 10 0. Eindhoven onbew. 10 1, Den Helder onbew. 9 0, Luchth. R'dam onbew. 11 0.2, Twente h. bew. 10 0, Vlissingen on bew. 10 0, Zd.-Limburg 1. bew. 10 3, Aber deen regen 12 1, Athene h. bew. 17 0, Bar celona zw. bew. 21 2, Berlijn onbew. 12 0. Bordeaux onbew. 15 0. Brussel regenbul 9 3 Frankfort 1. bew. 11 0. Genève geh. bew. 14 0.1, Helsinki mist 7 0. InnsbrUck geh. bew. 14 0. Kopenhagen 1. bew. 9 0, Lissabon 1. bew. 22 0, Locarno geh. bew. 18 0, Londen onbew. 14 0, Luxemburg regen 8 0.1, Ma drid onbew. 16 0, Malaga geheel bew. 19 0. Mallorca 1. bew. 20 0, München zw. bew. 14 ,0 Nice h. bew. 20 0. Oslo onbew. 13 0. Parijs zw. bew. 12 0. Rome zw. bew. 17 C Split 1. bew. 18 0, Stockholm 1. bew. 9 o' Wenen zw. bew. 16 o. ZUrlch motregen 8 h. bew. 18 0, Las Palmas h. bew. 21 0. Tu- 0.1, Casa Blanca zwaar bew. is o. Istanboel nis geh. bew. 14 i. HOOG WATER J.h. HOOG WATER: 31 maart Vlissingen: 12.06Haringvlietsluizen: 1.25—13.44; Rot terdam: 2.18—14.58; Scheveningen: 1.04— 13 26; IJmuiden: 1.43—14.03; Den Helder: 4 34—17.23; Harllngen: 7.21—19.52; Delfzijl: 9.48—21.59.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 5