Nieuw! Roodmerk nu óók gemalen, vacuum verpakt. onroerende goederen Nieuw. De eerste model bungalows staan nu klaar Te Balkbrug (Ov.) kunnen wij u aanbieden vrijstaande recreatie bungalows op eigen grond, dus geen erfpacht Bureau Projectontwikkeling Woutersen Beekman Douwe Egberts koffie lekkere koffie. FAMILIEBERICHTEN redactie-secretariaat MEDEWERKSTER TROUW/KWARTET DOXDERDAG 29 MAART 1973 3 verschillende types Aangesloten op: riolering, waterleiding, aardgas en electriciteit In totaal komen er 54, waarvan er nog 20 over zijn. Alle bungalows zijn gelegen aan asfaltwegen, dus zeer goed bereikbaar zowel zomer als winter. Indeling: Salon met originele open schouw. Moderne keuken met roestvrijstalen aanrecht. Twee of drie slaapkamers, open trap naar boven. Geheel betegelde badkamer met vaste wastafel, douche en toilet. Aparte bergingsruimte. Terras met gewassen grindtcgels. - Alle bungalows met spouwmuren en voorzien van CENTRALE VERWARMING. Totale oppervlakte van de bungalows 55 tot 60 m2. Prijs per bungalow v.a. ƒ32.300,— te.m. 35.500,—. Excl. B.T.W. Het terrein grenst aan uitgestrekte bossen en vijvers, nabij verwarmd zwembad en ijsbaan. Deze bungalows zijn ook een zeer goede geldbelegging door de steeds nijpende geldontwaarding. Hoge hypotheek beschikbaar. Grondprijs 20,per m2 k.k. Percelen van 800 m2 tot 1400 m2. Bezichtiging: a.s. zaterdag 31 maart van 11 uur tot 16 uur en zondag 1 april van 13 uur tot 17 uur, vanuit Hotel de Viersprong te Balkbrug. Inlichtingen en voor het maken van afspraken op een ander tijdstip Brummenseweg 4 - Eerbeek Telefoon 08338-1786 of 1985 Roodmerk Gemalen, vacuum verpakt 250 gram f 2.50 Goed nieuws voor gebruiksters van gemalen koffie. Naast Roodmerk bonenkoffie is er nu óók Douwe Egberts Roodmerk, kant en-klaar gemalen en vacuum verpakt. In twee maalgroften: Snelfiltermaling voor uw snel- filterkoffie (herkenbaar aan de blauwe band op het pak) en de iets grovere Standaardmaling voor de rondfilterpot. Roodmerk Bonen 250 gram f 2.45 Beide met hetzelfde volle geurige aroma zoals u dat al zo lang van Roodmerk bonen koffie kent. Nu keuze uit drie. Voortaan kunnen gebruiksters van vacuumkoffie dus kiezen uit drie heerlijke melanges: Roodmerk, Zilvermerk en Fijne Dessert. Roodmerk, uw vertrouwde koffiemelange; Zilvermerk, als u houdt van een pittig kopje koffie. En Fijne Dessert om op extra gezellige dagen eens te genieten van een feestelijk kopje koffie. Merk 'ns hoe handig dat is: altijd vers gemalen koffie bij de hand.Vacuum verpakt. Kant-en klaar voor uw snelfilter. (j^l Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Hét Kwartet of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Na een kort ziekbed is in zijn Heer en Heiland ontslapen, onze lieve Man, Vader, Grootvader en Overgrootvader Cornells van Dijk in de gezegende ouderdom van 86 jaar „Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin". Rotterdam: A. Th. v. Dijk-v. Mazijk C. W. de Goey-v. Dijk A. de Goey C. Vermaak-v. Dijk M. J. Vermaak Den Haag: Chr. v. Dijk Rotterdam: J. v. Dijk M. v. Dijk-de Bruin Enschede: J. M. Huis-v. Dijk J. Huis Amersfoort: Th. C. Buijk-v. Dijk M. C. Buijk Rotterdam: F. v. Dijk P. v. Dijk-Drost kleinkinderen en achterkleinkind Rotterdam/Schiebroek, 27 maart 1973. Molenvijver 42c. Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot bezoek vrijdagavond van 77.30 uur in de rouwkamer aan de Mathcnosserlaan 470 De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 31 maart om 12 uur in dc Meidoornkerk aan de Mei doornsingel 50, door de Weleerwaarde heer ds. P. C. Meijer, waarna de begrafenis zal plaats vinden ongeveer 1 uur op de algemene begraaf plaats „Crooswijk". „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets" Voor ons nog onverwacht behaagde het de Here van ons weg te nemen, in de hope des eeuwigen levens, onze innig geliefde Moeder, Schoonmoe der en Oma Emma Maria Rijkhoek-Döring weduwe van Ds. D. Rijkhoek in de ouderdom van 76 jaar. New-Orleans: Dieren: Comerio (It.): Leusden: I. Klarenbeek-Rijkhoek W. F. Klarenbeek L. Rijkhoek L. Rijkhoek-Yntema R. Bouma-Rijkhoek A. J. Bouma Ch. R. G. van der Weijden- Rijkhoek J. van der Weijden en kleinkinderen Apeldoorn, 28 maart 1973. Bejaardencentrum „De Loohof", Kon. Lodewijklaan 2. Correspondentie-adres: Adm. Helfrichlaan 76 in Dieren. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van de Monuta Stichting. Loolaan 67 te Apeldoorn, waar gelegenheid is voor condoleance- bezoek vrijdag a.s. van 19.00 tot 19.45 uur. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 31 maart om 13.00 uur op de Algemene Begraaf plaats „Heidehof" te Ugchelen. Vertrek van Loolaan 67 om 12.30 uur. Wijkraad Noord van de Geref. Kerk te Spijke- nisse ontving met droefheid het overlijdensbe richt van zijn medelid-ouderling br. Jan van der Meijdc Met dankbaarheid gedenken wij zijn veelzijdige arbeid en onze gebeden vergezellen zijn vrouw en kinderen. Psalm 22:4 (onberijmd). W. van Rheenen, praeses L. Boonstra. scriba. Heden is van ons heengegaan onze lieve, zorg zame Vader Mr. Thomas Sprey weduwnaar van Sybranda Hacquebord in de leeftijd van 57 jaar. Marijke de Lange-Sprey Wop de Lange Francisca Kotting-Sprey Roelof Kotting Jacqueline Sprey Jan Bleichrodt Welmoet Sprey Amsterdam, 27 maart 1973. De Cuserstraat 7 (Buitenveldert). De rouwdienst, geleid door Ds. Van Coeverden, zal worden gehouden op zaterdag 31 maart a.s. om 10.00 uur in de „Pinksterkerk", Van Boshui- zenstraat 652, Amsterdam (Buitenveldert), waar na de teraardebestelling in stilte zal geschieden. Geen bezoek aan huis „Uw genade is mij genoeg" Heden ontsliep vredig mijn lieve Man, onze Vader en Groovader Gerhardus Henricus Visser geboren 14 augustus 1898 weduwnaar van Grietje Reitsma Wassenaar: C. E. Visser-Luiting Abcoude: S. L. Visser A. Visser-Stoelman Wassenaar: C. H. van Dongen-Visser G. van Dongen Berkenwoude: L. G. Visser C. L. Visser-van Someren en kleinkinderen Wassenaar, 28 maart 1973. Ridderlaan 6. Liever geen bezoek De rouwdienst is bepaald op maandag 2 april a.s. om 12 uur in de Ned. Herv. Kerk (Dorpskerk) te Wassenaar, waarna de begrafenis op de be graafplaats aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg onze geliefde Man, Vader en Grootvader Pieter de Breuk echtgenoot van D. van Egmond op de leeftijd van 63 jaar „En God zal alle tranen van onze ogen afwissen." Rijsenhout: D. de Breuk-van Egmond De Kwakel: B. R. de Breuk C. J. de Breuk-Bos Californië: N. van Eldercn-de Breuk P. van Elderen Alphen a. d. Rijn: D. de Breuk B. de Breuk-van Leeuwen Rijsenhout: J. A. de Breuk A. de Breuk-Bijleveld Woubrugge: B. Angenent-de Breuk L. Angenent Hoofddorp: P. de Breuk A. de Breuk-Munsterman en kleinkinderen Rijsenhout, 27 maart 1973. Grote Poellaan 97. De rouwdienst zal gehouden worden op zaterdag 31 maart des namiddags om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Nieuw-Vennep. waarna de teraar debestelling op de Algemene Begraafplaats te Nieuw-Vennep zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in „Het Trefpunt" te Nieuw-Vennep. Thuis liever geen bezoek. „De Heer is mijn Herdei Op Zijn tijd heeft God tot Zich geroepen om lieve zorgzame Moeder en Oma Antje Vriend weduwe van Pieter Bootsman op de leeftijd van 80 jaar Nieuw-Vennep: P. Bootsman M. A. Bootsman-van Wij kol Hoofddorp: F. Bootsman G. R. Bootsman-Lanning Hoofddorp: J. Bootsman R. C. T. Bootsman-v. d. Vis jg Stellendam: M. Kreeft-Bootsman A. A. Kreeft Klein- en achterkleinkinderen Hoofddorp, 28 maart 1973. Hoofdweg 855. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zi terdag 31 maart a.s. om 11.30 uur in de aula vj de Nieuwe Algemene Begraafplaats, Hoofdw» hoek Vijfhuizerweg te Hoofddorp, waarna de b grafenis aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de b#01 grafenis in een der ontvangkamers van de auli e Vertrek vanaf Hoofdweg 855 om 11.00 uur. Handboek voor de dieetkeuken bewerkt door W.tLa MM Hot boek dat ieder die met hei bereiden van een dieet te maken heeft vdlledig wegwijs maakt Door een overvloed van goede recepten ia men in staat van dag lot dag smakelijke maaltijden op te dienen. Precies naar het door de dokter voorgeschreven dieet en voi vanatiel Met calorieëntabel en vele zwart/wit en kleurenfoto's gebonden f29.60 Vtrkr/rgboar uc de boékhandm Er komt binnenkort op het van dagblad Trouw/Kwartet te Amsterdam een plaats vacant. Wij vragen daarvoor een met minimaal Mavo-opleiding. Goede typevaamigheid is vereist. Sollicitaties schriftelijk aan: redactie-secretariaat Trouw/Kwartet, Postbus 859, Amsterdam. Telefonisch: 020 - 220383, toestel 31.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12