-A-Mel iik5cenl M LIEFDE DOET MEREN Ik ben met jou getrouwd FAMILIEBERICHTEN Slank-A-Mel deze week Melk Unie^iGeen beier leven dan n goed leven. TROUW/KWARTET DINSDAG 27 MAART 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wens» te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. 'Zijn naam is onze Vrede' Van ons is in volle vrede heengegaan mijn lieve Man, onze goede zorgzame Vader Adrianus de Boom op de leeftijd van 56 jaar Uit aller naam: G. de Boom-van Eijk Rotterdam, 24 maart 1973. Bergweg 303b. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Eudokia", Bergsingel 215. Bezoek en gelegenheid tot condoleren: dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag a s. in de kerkzaal van het ziekenhuis „Eudokia" om 12.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden op-de algemene begraafplaats „Hofwijk", Delftweg 230 te v.m. Overschie. Aankomst aan de begraafplaats circa 13.20 uur. In Jezus ontslapen onze besté Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Adrianus de Boom echtgenoot van G. van Eijk op de leeftijd van 56 jaar. Fam. de Boom Fam. A. van Eijk Rotterdam, 24 maart 1973. Wijkkerkeraad 3 van de Gereformeerde Kerk van Rotterdam-C. geeft met grote verslagenheid en droefheid kennis van het overlijden van zijn ouderling Adrianus de Boom op de leeftijd van 56 jaar. Openbaring 1413 „Zalig zijn de doden, die in de Here sterven" Rotterdam, 24 maart 1973. Namens de Wijkkerkeraad 3: Ds. J. P. Hörchner H. de Jong, wnd. praeses W. J. J. Vos, scriba Met diep leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van de Heer A. de Boom op zaterdag 24 maart 1973 Wij verliezen in hem een consciëntieus en sym pathiek medewerker. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kin deren, die wij Gods nabijheid toewensen in deze moeilijke dagen. Rotterdam, 26 maart 1973. Eudokia-Gemeenschap. Dan ga ik op tot Gods altaren Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, moeten wij nu de droeve plicht vervullen, u mee te delen, dat onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder en zorgzame Zuster Cornelia Kraan echtgenote van R. Hassefras op de leeftijd van 80 jaar op de dag des Heren van ons is heengegaan naar het Vaderhuis. „Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken." Spreuken 36 Hazerswoude, 25 maart 1973 Voorweg 54 Hazerswoude: R. Hassefras Nieuw Leusen: J. J. Hassefras A. Hassefras-v. Dorsten Hazerswoude: G. Hassefras J. Hassefras-v. d. Hoek Gr. Schermer: Jac. Hassefras A. J. Hassefras-Knibbe Aarlanderveen: E. v. Berkel-Hassefras Jac. v. Berkel Musselkanaal: R. Hassefras H. J. Hassefras-Uithol Leiden: J. M. Hassefras C. A. Hassefras-Dil Hazerswoude: G. Hassefras M. Hassefras-Hoek en kleinkinderen Hazerswoude: H. Kraan De begrafenis is bepaald op woensdag 28 maart om 1 uur n.m. op de Algemene Begraafplaats te Hazerswoude. Hieraan voorafgaande zal een rouwdienst gehou den worden om 12 uur in de Geref. Kerk te Ha zerswoude, Dorpsstraat 183. Gelegenheid tot con doleren maandag en dinsdag aan huis en na de begrafenis in het gebouw achter de Geref. Kerk. Ingegaan tot het feest van haar Heer is onze lieve Vrouw, Moeder en Oma Maria van der Plocg-De Jonge op de leeftijd van 70 jaar. W. J. van der Ploeg Jos en Dick van Mourik-van der Ploeg Rieske, Helma, Jozien en Simone Loni en Ad de Boo-van der Ploeg Ria Wim en Riny van der Ploeg-van Steenis Wilko en Diana Henk en Ria van der Ploeg-van Henten Ronny en Karin Dordrecht, 23 maart 1973 Louise de Colignystraat 17 Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 27 maart van 19.00 tot 19.30 uur in de aula van het Refaja Ziekenhuis, v. d. Steenhovenplein 1. De begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Dubbeldamseweg te Dordrecht op woensdag 28 maart 1973, aan komst in de aula 14.30 uur. Geen bloemen. Na een langdurige ziekte heeft God tot Zich ge nomen onze lieve Broer, Oom en Neef Aart Hordijk weduwnaar van Johanna Bogaards in de ouderdom van 89 jaar. Heerlen: J. Hordijk Sr. Heelsum: C. J. Hordijk G. Hordijk Scheveningen, 25 maart 1973 'De Thuishaven', Duinstraat 17. Correspondentie-adres: Scheldestraat 6, Beersdal, Heerlen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'De Thuishaven', Duinstraat 17. Bezoek van 34 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 29 maart om 2 uur in 'De Thuishaven', Duin straat 17, waarna om 3 uur de teraardebestel ling zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Heden overleed op 83-jarige leeftijd de Heer Leenderd Korving weduwnaar van Wilhelmina Jacoba de Jager Uit aller naam: mej. P. J. Korving Scheveningen, 25 maart 1973. Ankerstraat 33. Correspondentie-adres: Ankerstraat 44. Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atrcpos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek al daar dinsdag- en woensdagavond van 8-9 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben vrijdag 30 maart om 2 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer om 1.20 uur. Boeiends overdenkingen van een televisiepredikant Over het evangelie en onze menselijke eigenschappen en verlegenheden gebonden f 12.90 Verkrijgbaar in da boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN Slank-A-Mel, een eigentijdse magere melksoort. Bevat slechts 0,2% vet. Bespaart maar liefst meer dan 50% minder calorieën. Zit extra vol eiwitten, extra vol mineralen. Slank-A-Mel een zorgeloze drinkmelk, gemaakt door de Melk Unie voor wie op z'n lijn past, op z'n gezondheid.Wie doet daar niet aan? Om de prijs hoeft u het niet te laten. Verlosser, Vriend, Gij hoop en lust van die U kennen, neem het lied. dat U in 't stof een sterv'ling biedt. Gezang 171:1 Na een geduldig gedragen lijden is in dc hope des eeuwigen levens op 41-jarige leeftijd van mij heengegaan, mijn innig geliefde vrouw Aidriana Teuna Meijvogel geboren Van Duijvenbode A. Meijvogel Katwijk aan Zee, 25 maart 1973. Mr. D. Donker Curtiusstraat 41. Rouwbezoek: des nam. van 3-5 en 7-9 uur. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 28 maart 1973, des nam. omstreeks 3.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Kat wijk aan Zee. God nam onverwacht in Zijn Heerlijkheid op, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom, de heer Mindert Jan Pos op de leeftijd van 60 jaren A. Pos-Janssen A. W. Hofman-Pos D. J. Hofman Mirjam M. J. Pos J. Pos-van der Wiel Marco Dordrecht, 24 maart 1973. Spuiweg 76. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum van de Begrafenisonderneming Dordrecht B.V., Koningin Wilhelminastraat 4648. Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdagavond van 7.45 tot 8.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 29 maart a.s. in de Wilhelminakcrk, Blekers- dijk, aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats om ongeveer 14.30 uur. Heden ontsliep in de Heer onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Nicht Neeltje J. P. Comijs in de ouderdom van 74 jaar. „Haar einde was vrede" Middelburg: P. A. van der Molen-Comijs S. van der Molen Goes: Fr. Okké A. Okké Capelle a/d IJssel, 24 maart 1973 „Ichthus"-kliniek, Hoofdweg 57. Corr.-adres: Noordweg 216, Middelburg. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 28 maart om 2.00 uur in de kapel van de „lchthus"- kliniek, waarna de begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Capelle a/d IJssel om 3.00 uur zal plaats hebben. tief •tot In des Heeren hoe dat Gisteren ontvingen wij uit Australië het droev ti bericht dat onze Zwager W. van den Berg echtgenoot van L. Hoek op de leeftijd van 51 jaar rustig is heengega Katwijk a.d. Rijn: Katwijk a. Zee: IJmuiden: Hilversum: Lisse: Bussum: Canada: Katwijk a. Zee: Fam. Heek-van der Zwaï Fam. Paap-Hoek Fam. van der Bent-Hoek Fam. Janmaat-Hoek Fam. van der Zwet-Hoek Fam. Albers-Hoek Fam. Hoek-Zandbergen Fam. van der Pias-Hoek O? Katwijk a.d. Rijn: Fam. Hoek-van Duijvenb Den Haag: Fam. van Duijn-Hoek Katwijk a. Zee. 26 maart 1973. Paaphock, Helmbergweg 171, Katwijk a. Zee. e itei or lefc Wat Trobisch in een Afrikaanse stad meemaakte tijdens en na zijn serie lezin gen over het huwelijk. Ontmoetingen met Miriam, Fatma, Maurice, Daniël en anderen - mensen met een andere huidkleur, maar met dezelfde problemen als wij. Met de tekst van de prachtige lezingen. 160 bladzijden, paperback f 8,90 Van dezelfde schrijver 'Ik had aan meisje Hef', een ontroerende briefwisseling met Afrikaanse jonge mensen over problemen van de seksuele moraal. 96 bladzijden, paperback f6,90. Verkrijgbaar in de boekhandel UITGEGEVEN DOOR ZOMER KEUNING WAGENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14