35.- 45.- mooi FAMILIEBERICHTEN C£oi (3 töcA VOOR HARH BLIJE KNEW j Chambray is de nieuwe i naam voor het oude, Overtrouwde verpleeg- sterslinnen, i Een shirtpakvan zelfblekende (chambray. Tlsl estern ^Voorgebleekt western i pak van Jinglers. i Dit pak is vanaf de i eerste dag al mooi vaal, J alsof u het jaren (gedragen hebt. 'De jeans heeft het Jinglers belletje. ST „Mijn genade is u genoeg" Heden nam God tot Zich, zeer onverwacht, mijn geliefde Zoon, Broeder, Zwager en Oom Dirk Reijneveld op de leeftijd van 64 jaar. Namens de familie P. Reijneveld-De Wit Voorburg, 21 maart 1973 Met ontsteltenis geven wij kennis van het plot seling overlijden van onze Zwager en Oom Dirk Reijneveld weduwnaar van Geertruida de Jong Familie de Jong (Holland) Familie de Jong (Californië) Na een geduldig gedragen lijden, nam de Heere tot Zich, in volle zekerheid des geloofs, onze ge liefde, zorgzame Moeder, Schoonmoeder, Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante, Mevrouw Sijtje HoLster-Ksstelein weduwe van Gerard Holster op de leeftijd van 71 jaar. Maar "t vrome volk in U verheugd, zal huppelen van zielevreugd, daar zij hun wens verkrijgen. Psalm 68 2 G. Veendorp-Holster B. Veendorp S. Akkerman-Holster S. D. Akkerman C. Holster L. Holster-Jabaay A. Holster N. Holster-de Groot Lekkerkerk: S. C. Jonker-Holster J. A. Jonker en kleinkinderen Dordrecht, 22 maart 1973 Nassauweg 59 Correspondentie-adres: Jacob van Heemskerkstraat 29. Gelegenheid tot condoleren: zaterdag 24 maart a.s. van 19.45 tot 20.30 uur in het rouwcentrum, Kon. Wilhelminastraat 46-48. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. maan dag 26 maart a.s. in de 'Zuidhovenkerk', Zuid- hovenlaantje 2, Dordrecht, door de weleerwaarde heer Ds. II. v. d. Schaaf, om 10.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats om 11.30 uur. Na de teraardebestelling is er alsnog gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Heden overleed tot onze diepe droefheid na een kortstondige ziekte in haar Heer en Heiland onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante Sijtje Kaste'ein weduwe van Gerard Holster op de leeftijd van 71 jaar. Rijswijk (Z.H.): P. Kastelein-Verboom Dordrecht: E. M. Kastelein-Verspuy Dordrecht: M. de Wit-Kastelein C. de Wit Dordrecht: A. Kastelein C. Kastelein-Naaktgeboren Rijswijk (Z.H.): A. Verspuy-Kastelein G. Verspuy Nichten en neven. Dordrecht, 22 maart 1973 Nochtans zal ik bestendig bij U zijn. Gij hebt mijn rechterhand gevat, Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnemen. Psalm 73. Voor ons geheel onverwacht nam God uit ons mid den weg onze lieve Vader en Opa Dirk Reijneveld weduwnaar van Geertruida de Jong op de leeftijd van 64 jaar Kamerik: P. de Groot-Reijneveld A. de Groot Koudekerk a. d. Rijn: Muiden: Bodegraven: Alphen a. d. Rijn: T. Reijneveld M. G. Reijneveld-Lodders E. J. Terbeek-Reijneveld C. L. Terbeek G. de Jong-Reijneveld J. de Jong J. van der Vis-Reijneveld B. C. van der Vis en kleinkinderen Koudekerk aan den Rijn, 21 maart 1973. Dorpsstraat 71. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden maan dag 26 maart op de Algemene begraafplaats te Koudekerk a. d. Rijn. Aankomst aula 2 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds na 8 uur aan het sterfhuis, Dorpsstraat 71. TROUW/KWARTET VRIJDAG 23 MAART 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. liet frote vreugde en dankbaar heid geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon Daniël Sebastiaan en zijn roepnaam ls Danny H. Juch Jonkvrouw# M. A. Juch-v. d. Goes 's-Gravenhage, 17 maart 1973. Getrouwd: F. Koornneef wedn. van T. Vreugdenhll en H. A. Lok wed. van A. Vreugdenhll 20 maart 197S. Maasdijk. Trompstraat 10. Hoek van Holland, 2e Scheep vaartstraat 20. Toekomstig adres: Trompstraat 10, Maasdijk. Jinglers, de jeans met het belletje in chambray met gele stiksels. Uitlopende pijp. Een western jek van Jinglers in een zelfblekende denim, waar door de zuivere ,,oude"denimkleur heel gauw bereikt is. Exklusief voor C&A. Heden is rustig ingeslapen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvadei, Groot- en Over grootvader, Broer, Zwager en Oom Adriaan Dane in de ouderdom van 84 jaar Uit aller naam: J. Dane-van den Boogaard 's-Gravenhage, 21 maart 1973. „Gulden Huis", Steenhouwersgaarde 1, kamer 355. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'Gulden Huis', Steenhouwersgaarde 1 hoek Melis Stokelaan te 's-Gravenhage. Bezoek van 3-5 en 7-8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 20 maart om 1 uur op de begraafplaats 'Nieuw Eykenduy- nen' aan de Kamperfoeliestraat 2a te 's-Graven hage. Vertrek vanaf „Gulden Huis" om 12.40 uur. Heden overleed geheel onverwacht onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante Jacoba van den Hoven in de ouderdom van 86 jaar. Utrecht: A. van den Hoven Th. P. van den Hoven-Janssen Neven en nichten. Noordwijk, 21 maart 1973 Sartoriusstraat 50 Correspondentie-adres: B. de Graaf, Nassaulaan 42, Berg en Dal. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 24 maart a.s. op de begraafplaats Rustoord te Nijmegen om 12.30 uur. Met droefheid geven wij kennis, dat nog vrij plotseling in vrede is ontslapen, mijn geliefde Zoon, onze jongste Broer, Zwager en Oom Alexander van Hengel echtgenoot van C. J. den Haan op de leeftijd van 40 jaar. Uit aller naam: J. C. van Hengel-Hof. Rotterdam, 21 maart 1973 Groene Hilledijk 454a De begrafenis zal plaatshebbon D.V. maandag 26 maart a.s. op de Zuiderbegraafplaats. Aankomst in de kapel op de begraafplaats om 12.45 uur. IN PLAATS VAN KAARTEN Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Adriaantje van der Plas weduwe van Nicolaas van Duijvenvoorde in de gezegende ouderdom van bijna 90 jaar. P. van Duijvenvoorde J. van Duijvenvoorde-van Duijvenvoorde J. van Duijvenvoorde-van Rijn N. van Duijvenvoorde J. van Duijvenvoorde-Varkevisser L. van Duijvenvoorde-van Duijvenvoorde A. van Duijvenvoorde H. van Duijvenvoorde Klein- en achterkleinkinderen. Katwijk aan Zee, 21 maart 1973 Parklaan 31 Gelegenheid tot condoleren: 's middags van 35 uur en 's avonds van 79 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 24 maart a.s. des nam. 12.45 uur in de zaal van de Ichtuskerk, Nachtegaallaan te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 1.30 uur op de nieuwe begraafplaats Duinrust aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. In dankbaarheid aan God voor de tijd die Hij aan ons met elkaar heeft gegeven, is toch nog onverwachts van ons heengegaan, onze lieve zorg zame Man en Vader Klaas Cornelis de Koning op de leeftijd van 68 jaar. God heb ik lief; want die getrouwe Heer Hoort mijn stem, mijn smekingen, mijn klagen; - Hij neigt Zijn oor, 'k roep tot Hem, al mijn dagen; Hij schenkt mij hulp, Hij redt mij keer op keer. H. G. de Koning-van Dijk Adriaan Hoek van Holland, 22 maart 1973 Distclstraat 9 Gelegenheid tot condoleren zaterdag 24 maart van 15.30-16.30 uur en van 19.30-20.30 uur aan huis en na afloop van de begrafenis in de aula van de algemene begraafplaats te Hoek van Hol land. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 26 maart a.s. om 14.00 uur in de aula van de al gemene begraafplaats te Hoek van Holland, waar na d" begrafenis zal plaatsvinden. en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn. Openharingen 21 4a. In vertrouwen op God is van ons heengegaan mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Groot vader, Broer en Zwager, Hendrikus van der Ploeg op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam L. J. van dor Ploeg-Dekens 's-Gravcnhage, 22 maart 1973 Vreeswijkstraat 49 Geen bezoek aan huis. - Geen bloemen. De rouv/dienst zal gehouden worden maandag 2G maart om 12 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er ge legenheid tot condoleren. „Wij dan. gerechtvaardigd zijnde uit het geloof, hebben vrede bij God, door onzen Heere Jezus Christus". Rom. 5 1 Na een kortstondige ziekte nam God tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Groot vader Johannes Christoffel Frijlink echtgenoot van Janna Raatgever op de leeftijd van 81 jaar. J. Frijlink-Raatgever L. Frijlink J. Frijlink D. Frijlink-Patist Annet en Hanneke Utrecht. 22 maart 1973 Jutfnseweg 88 Geen bloemen - geen toespraken. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de begrafenisvereniging Utrecht/Monuta Stichting Poortstraat 3, Utrecht. Bezoek aldaar zaterdag van 16.00-16.30 uur. Maandag 26 maart a.s. zal om 12.15 uur de ter aardebestelling plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats „Daelwijck" aan de Floridadreef te Utrecht (Overvecht). Vertrek van Jutfaseweg 88 omstreeks 11.45 uur. God riep Tjipke onze Zoon, Broer, Zwager en Oom die zo intenei leefde en veelzijdig was. Maar hij ging naar zijn God, daar waar iedeipj een blij is en niemand ziek is. Schiermonnikoog; J. Faber A. Faber-Kok Ternaard: Tity en Sjoerd Blom Aleida, Joke, Irma, Jan Spakenburg: Corry en Marti Hogeweg Ineke, Anita en Martin Maarsbergen: Frida en Teun Marsman Henkjan De kerkeraad van de Geref. Kerk te Rotterdan (Katendrecht) deelt met droefheid het overlijf den mede van zijn medelid-diaken br. C. van der Spelt Wij gedenken met dankbaarheid zijn trouwe ar beid en bidden voor zijn vrouw en kinderen Godf" nabijheid en troost. Dr. W. H. van Zuylen, h.t. praese E. van Vessum, scriba Rotterdam, 21 maart 1973. Heden heeft het God behaagd tol Zich te nemen, onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder en grootmoeder, onze zuster. schoonzuster en tante Cornelia van Noort-Overweel in de ouderdom van 80 jaar Middelburg: A. van Noort R. van Noort-Grósfeld "s-Gravenhage: A. Hupe-van Noort P P. Hupe Rijswijk (Z.H.): M van Nnort H. van Noort-de Grooth Kleinkinderen en verdere familie. s-Gravenhage. 21 maart 1973 i-.-etsstraat 327. De bijzetting In het familie graf is b'-paald op maandag "•6 maart a s. omstreeks 1.45 uur op de algemene begraaf plaats aan de Sir Winston Uh.irchilllaan te Rijswijk 1 Z.H.). In Zwolle overleed nog verwacht mijn gelil Broer Christiaan Gerri Lindeboom echtgenoot van Frederika Kamphuls, in de leeftijd van 66 ]s Hij ging naar zijn God, te loven op het orgel l grootste vreugde wr~ Ps. 150 2 (o.l S. de Jong-Llndebo Ede, Wilterdinkstr. 12. Biibefs dagboek f 15J ZOMER &KEUNING J WAGENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 22