Q "Ni r De kojbojs hébben weer's gewonnen. HART lJ Bi FAMILIEBERICHTEN BRQQ13 VOOR HET 'sHeeren Loo-Lozenoord ERMELO secretaresse VERPLEEG KUNDIGEN (vrl.) 1 de Bijenkor^f^ TROUW /KWARTET WOENSDAG 21 MAART 1973 I Psalm 23 Heden overleed onze lieve Moeder, behuwd Groot- en Overgrootmoeder Jolianna Schellingerhout weduwe van P. C. Maas in de ouderdom van 91 jaar. W. F. Maas C. Maas-Arbouw T. Roman-Maas J. J. Roman Klein- en achterkleinkinderen Leiden, 20 maart 1973 Huize „Groenhoven",, Witte Rozenstraat 21 Corresp.adres: Hoge Rijndijk 220 De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 23 maart a.s. te 16.30 uur op de algemene begraafplaats „Rhijnhof". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangsthal van de begraafplaats. Plotseling is op 91-jarige leeftijd van ons heen gegaan onze lieve Grootmoeder en Overgroot moeder Johanna Maas-Schellingerhout Leiden: Hanny en Dick Dreef-Maas en kinderen Leiderdorp: Riet en Gerard van Beclen-Roman en kinderen Leiden: Pieter en Lenie Roman-Jongmans en dochter Hanny en Nico van der Tuin-Roman en zoon Duiven: Anneke en Gerrit Ezendam-Roman 20 maart 1973 Met droefheid geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan mijn zorgzame Vrouw, onze geliefde Moeder en Grootmoeder Johanna Cornelia Huizer echtgenote van J. Visser in de ouderdom van 67 jaar 'Gods verborgen omgang vinden zielen, waar zijn vrees in woont;' J. Visser J. H. Visser G. Visser-van Boekum L. M. Molendijk L. Molendijk Leo zuster, broers en verdere familie Rockanjc. 20 maart 1973, Polarisstraat 8. Geen bloemen en toespraken De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 23 maart a.s. des namiddags 2.15 uur op de Nieu we Begraafplaats te Rockanje. Vetrek vanaf het sterfhuis des namiddags 2.00 u. Algemene Kennisgeving Jezus, uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Gezang 50 3 Heden ontsliep in volle vrede onze lieve zorgza me Moeder, Behuwd-, Groot- er. Overgrootmoeder Neeltje van der Marei weduwe van Jacob Remmelzwaal in de ouderdom van 85 jaar Uit aller naam: Alb. Remmelzwaal Katwijk aan Zee, 20 maart 1973 Tademastraat 13 Gelegenheid tot condoleren: 'smiddaEs van 3-5 uur en 's avonds 7-9 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 23 maart a.s. des nam. 2.15 uur in de zaal van de Oude Kerk aan de Boulevard te Katwijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 3.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. Hij, die u roept is getrouw; 1 Thessalorvicenzen 5 vers 24. Heden ontsliep in de volle zekerheid/ des ge- loofs. in de gezegende ouderdom van 85 jaar, onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Arie van der Plas weduwnaar van Adriana van Duijn. Leiden: C. v. d. Plas Joh. v. d. Pias-Jongbloed Katwijk: J. v. d. Plas M. d. Pias-Zwitser A. v. d. Plas A. v. d. Marel-v. d. Plas L. C. v. d. Marei H. Hoek-v. d. Plas C. Hoek Groningen: M. v. d. Plas M. v. d. Pias-Oliemans Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 20 maart 1973, Adrian astraat 71. Rouwbezoek: des nam. van 35 en 79 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 23 maart 1973, des nam. 1.15 uur in het Jeugdhuis, Voorstraat 72, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 20.00 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Gij kunt mij niet schatten hoe rijk ik wel ben. 'k Heb Jezus verkoren wiens eigendom ik ben. Heden is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante, Johanna Cornelia de Jonge weduwe van A. Pruyt in de ouderdom van 83 jaar. Namens de familie, C. de Jonge 's-Gravenhage, 20 maart 1973 Condoleance-adres: Kaapstraat 70 Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in "Het Rouwcen- trum", Van Diemenstraat 167. Bezoekuren van 5-7 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben vrijdag 23 maart te 2.30 uur op de algemene be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van "Het Rouwcentrum' te 2.15 uur. 'In het Huis Mijns Vaders zijn vele woningen' Vertrouwend op dit woord van de Heiland mo gen wij geloven, dat mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Opa Bastiaan Scholts na het volbrengen van zijn aardse taak daar nu mag zingen voor de troon van zijn Hemelse Vader Hij mocht 70 jaar worden M. Scholts-Bogaard Arie en Bep Dick en Gré Seya en Ar Joke en Wim Marry en Sjaak en de kleinkinderen Rotterdam, 20 maart 1973. Katendrechtse Lagedijk 278b. Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek aan het woonhuis uitsluitend donderdag en vrij dag van 19.30 tot 21.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 24 maart a.s. op de begraefplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotterdam-Z., Charl. Lagedijk 680 te Rötterdam-Z. om ongeveer 15.45 uur. Vertrek van Katendrechtse Lagedijk 278b om 15.30 uur. De Heer loste van zijn post af onze Ouderling IJsbrand Kroondijk in leven en sterven eigendom van Jezus Christus. 20 maart 1973. Voor de Raad van de Gereformeerde Kerk te Nunspeet: J. van Wattum, praeses C. D. van der Laan- de Boon. scriba. Nochtans zal ik bestendig bij U zijn Gij hebt mij rechterhand gevat Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnemen. Psalm 73 23 en 24. Ingegaan in de vreugde van zijn Heer. onze Vriend Jaap van den Oever Youth for Christ, Katwijk en bijbelkring Rijnsburg Dr. J.J. BUSKES Bijbels dagboek f 15.90 Heden overleed geheel onver wacht onze lieve Huisgenote en Vriendin, mejuffrouw N. Eigeman De overledene is opgebaard in het Uitvaartcentrum Prin segracht 39. Bezoek van 7 u. tot 8 u. n.m. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 23 maart a.s. omstreeks 3 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. RECTIFICATIE Dc begrafenis van de heer Cornells Langeveld zal donderdag 22 maart om 11 uur NIET plaats heb ben op de algemene begraaf plaats „Jaffa", Jaffalaan 20 te Delft, maar op de Nieuwe Algemene Begraafplaats, ge legen oostelijk van rijksweg 13. (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) Ten behoeve van het hoofd van onze verpleegdienst vragen wij een leeftijd 25 jaar. Wij zoeken voor deze functie contact met een jonge vrouw: die over administratieve en organisatorische capaciteiten beschikt die vlot kan typen die een opleidingsniveau heeft van tenminste MULO/MAVO van Prot. Chr. beginselen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de verpleegdienst, telefoon (03417) 25 41, toestel 327. Privé (03417) 13 23. Sollicitaties te richten aan de geneesheer-directeur. Met droefheid geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan onze Broeder, Zwager en Oom Arie van der Spek op de leeftijd van 87 jaar. Math. 1128 B. van der Spek M. van der Spek-Bouwmeester L. van der Spek De Lier, 20 maart 1973 Hoofdstraat 105 Corr.adres: J. van Galenstraat 7, De Lier De overledene ligt opgebaard in de aula van de Alg. Begraafplaats te De Lier. Gelegenheid tot condoleren in de aula op don derdagavond van 7.30 tot 8.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag a.s. in dc aula aanvang 3.30 uur n.m., waarna de teraardebestelling zal volgen op de Alg. Begraaf plaats aldaar. De administrateurs van de inrichtingen, uitgaan de van de Vereniging 's HEEREN LOO, geven met leedwezen kennis van het plotseling over lijden op de leeftijd van 51 jaar van hun collega L. Smith administrateur van de inrichting „De Hartenberg" te Wekerom bij Ede Hij heeft zich in onze kring doen kennen als een innemende collega, die zijn werk, ook als onze secretaris, met grote trouw en toewijding heeft verricht. Moge God zijn vrouw en kinderen Zijn troost en nabijheid schenken. Namens de collega's: G. J. van 't Spijker, voorz. Ermelo, 17 maart 1973. ANNA KLINIEK VOOR ORTHOPAEDIC MEZENSTRAAT 2 LEIDEN In onze Orthopaedische Kliniek van 80 bedden hebben wij op de afdelingen nog plaats vooi enige Promotiekansen aanwezig. Salaris en onregelma tige-diensttoeslagen volgens vastgestelde rege lingen. Huisvesting in de kliniek is mogelijk. Desgewens wordt onzerzijds hulp verleend bij het zoekei naar een geschikte kamer in Leiden of onmid dellijke omgeving. Sollicitaties te richten aan de Adj.-directricf persoonlijk bezoek na voorafgaande telefonisch! afspraak (01710-50840). Na een langdurig ziekbed is heden van ons heenf gegaan onze lieve Moeder Lisette vom Hofe weduwe van Johannes Gerardus van Evert op de leeftijd van 93 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat zij tot op hoi leeftijd voor ons betekende. Rotterdam: G. Braams-van Evert Leiderdorp: Voorburg: Leiden: Hillegersberg: J. van Evert C. van Evert-Karstens C. Rothert van Evert J. Rothert J. Bogaards-van Evert L. Bogaards T. Kooy-van Evert H. Th. Kooy Leiden, 19 maart 1973 Correspondentie-adres Zoeterwoudsesingel 5. Langs deze weg willen wij allen oprecht dankzei die medeleven hebben betoond na het overlijden) mijn lieve Man en onze lieve Vader A. I. Krijtenburg Mevr. W. Krijtenburg-Bo: en kinderen Dordrecht, maart 1973. Heinsiusstraat 98. De cowboy-jeans hebben vanuit hun ranches de wereld veroverd. Ook de kinderwereld. Alle mogelijke modellen voor alle leeftijden. Voor peuter- en kleuter-kojbojs hebben we voor 'dubbele knieën'gezorgd. Deze kojbojenne van 2 stoeit dolgraag in d'r tuinbroek. Heeft veel zakken en stiksels, gespsluiting en1 hoge rug. Kost 39,- voor 1 t/m 6-jarigen. De salopette van 5-jarige Kira kost 24,-. Haar blouson in blauw denim is afgezet met 'n rode vichy ruit. Prijs 29,-.De blouse eronder met dezelfde ruit 19,-. Alle drie in maten voor 1 t/m 5-jarigen. Dezelfde pakken zijn er ook voor oudere kojbojs. Prijzen resp. 24,95,29,95 en 19,95. En ingebakken plooien. Dan kunnen ze tegen een stootje. Alles is van katoen. Zodat ook op de warmste dagen nog de wildste spelletjes mogelijk zijn. Katoen blijft immers luchtig dragen. Jippie! Onze Wildwester Willem van 14 heeft een liquettebloes met 2 zakken. Maten 152 t/m 176. Prijs 36,95. Z'n 100% katoenen denim broek ook met 2 zakken en in dezelfde maten kost 29,95. De meisjes mogen er van Willem ook in lopen. 13-Jarige Amanda loopt in 'n salopette. Is er in marine en bleu en in de maten 152 t/m 176. Prijs 79,75. Andere salopettes al vanaf maat 116. Deze kojboj is 5 jaar. Heeft 'n geribde broek met stiksels op de achterzakken. In hard-blauw, rood en marine. Kost 36,- vanaf niaat 2). In dezelfde kleuren de blouson van 39,95 en de pet voor alle hoofdjes kost 15,-. 9-Jarige John vindt de spijkers op z'n denim liquette- ïloes 't einde. Is er in de matenllö t/m 146 en kost 77,95 t/fn 87,75. Z'n broek met evenveel stoere spijkers en in dezelfde maten kost 35,95 t/m 39,95. Deze 3.jarige kojboj draagt 'n liquettebloes van 39,95 en 'n T-shirt met cijferaf beelding 10,-. Andere T-shirts al vanaf 7,50. Eronder heeft-ie 'n marine streepjesbroek met omslagen van scrubbed denim. 39,95. Maten p> voor 2 t/m 6-j arigen. Afd. Kinder/KIeuterkleding.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10