jeugddorp 1 wolfheze HA Ill 10 I predikant Fiction-editor Redacteur uv Het Jeugddorp zoekt een artistiek echtpaar Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 241 academisch gevormd medewerk(st)er PROGRAMMEUR SYSTEEM-PROGRAMMEUR medewerker andragoog/sociaal psycholoog Natmirgids voor bos en hei kursusleider kursusleid si Ier medewerkster Instituut voor Epilepsie bestrijding J Meer en Bosch-De Óruquius hoeve; TROUW/KWARTET ZATERDAG 17 MAART 1973 uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" te Achterveld (U). In ons Jeugddorp, halverwege Amersfoort en Lunteren, wonen ruim 150 meisjes en jongens die om uiteenlopende redenen tijdelijk niet thuis kunnen verblijven. Zij kunnen dan terecht in één van onze hui zen, maar ook in pleeggezinnen, waarvan er thans ruim 20 op het terrein wonen. In enkele gevallen zijn de pleegvaders aan on ze instelling verbonden, b.v. als psycholoog, technicus of pachter van één van deze boer derijen. Eén van deze boerderijen is enkele jaren ge leden geheel verbouwd tot een royaal, cen traal verwarmd woonhuis, waarbij van de kap- schuur een ruim atelier werd gemaakt. Dit huis komt vrij en is bijzonder geschikt voor een artistiek echtpaar dat enkele pleeg kinderen gedurende de periode van hun uit huisplaatsing opvoedkundig wil begeleiden. Het gaat hier om normale kinderen die dikwijls niet gemakkelijk zijn, mede door wat ze in het verleden aan moeilijkheden en narigheid heb ben ondervonden. Een opgewekt en hartelijk echtpaar zal in dit werk echter een dankbare taak kunnen vinden. Omdat de Rudolphstichting uitgaat van de Dia conieën der Gereformeerde Kerken, wordt van belangstellenden verwacht dat zij kerkelijk meelevend zijn en willen meewerken aan het overbrengen van de Bijbelse Boodschap. U kunt schriftelijk of telefonisch kontakt opne men met de direkteur van de Rudolphstich ting, Drs. R. A. C. Mulder, Postweg 80, te Achterveld (U.). telefoon (03425) 4 41. Een uniek nederlands dorp waar normale kin deren, die door omstandigheden buiten hun eigen gezinsverband moeten verblijven, een ver- i zorging en opvoeding krijgen, die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij weer kunnen innemen. In ons ziekenhuis is een vacature voor een welke de training Klinisch Pastorale zorg volgt of heeft gevolgd. Naast de pastorale taak onder patiënten verwachten wij een bijdrage in de geestelijke toerusting van het personeel; tevens bij de kursus geestelijke vorming welke een geïntegreerd deel van onze opleidingen vormt Sollicitaties te richten aan het Hoofd v I j Personeelszaken de heer H. Huberts. L1— T| Psych. Ziekenhuis „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM Bij het secretariaat van het College van Bestuur wordt wegens uitbreiding van het takenpakket gevraagd een De voorkeur gaat uit naar een jurist(e). Betrokkene zal worden ingeschakeld bij de beleidsvoorbereiding en onder meer worden belast met het samenstellen van nota's en adviezen over uiteenlopende onderwerpen. Aan kritisch-analytisch vermogen mag het gegadigden niet ontbreken, evenmin als aan een ruime ervaring. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit is een voorwaarde voor benoeming. Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 3.703,-- per maand. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Inlichtingen over de onderhavige functie kunnen worden ingewonnen bij Mr. H. Hoogenkamp, telefoon020 - 48 36 99. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 002 - 533, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 71-61Amsterdam. Op de afdeling Administratie van de NCRV is wegens uitbreiding een plaats vrij voor een ervaren Hij zal worden ingeschakeld bij de automatisering van diverse administratieve werkzaamheden, die hij met grote mate van zelfstan digheid en inventiviteit moet kunnen verrichten. Daarnaast zal hij tevens worden belast met de ontwikkeling van en het onderhoud aan de besturingssystemen. Er wordt gebruik gemaakt van een computer 360 model 25. Vereisten: Bij voorkeur middelbare schoolopleiding, gevolgd door verdere studie op administratief gebied (b.v. praktijk diploma boekhouden) Meerjarige ervaring in het schrijven van Cobol en Assembier-programma's Ervaring in de systeem-programmering Belangstelling voor systeem-analyse Leeftijd tot 30 jaar. Belangstellenden met een protestants-christelijke levensovertuiging worden verzocht zich te wenden tot de NCRV, afd. Personeelzaken, onder vermelding van nummer Adm/4, Schuttersweg 8, Hilversum. Nadere inlichtingen omtrent deze funktie kunnen telefonisch worden verkregén onder nummer 02150-13651, toestel 148. ■■cüSfo- VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM Bij de Hoofdafdeling Financieel- Economische Zaken kan worden geplaatst een Afd. Begrotingszaken Aan deze afdeling zijn onder meer de volgende taken opgedragen het onderzoeken van en het rapporteren/adviseren omtrent vraagstukken van bedrijfseconomische aard; het opstellen van budgetten en beoordelen van exploitatierekeningen. In ververband met de aard van de werkzaamheden dienen sollicitanten a. een op een financieel/economische werkkring gerichte (voor-) opleiding te hebben genoten, bijvoorbeeld H.E.A.O. of academische studie economie b. ervaring te hebben in het verrichten van analytische werkzaamheden en budgetteren c. over goede redactionele vaardigheid te beschikken d. belangstelling voor de toepassing van nieuwe begrotingstechnieken voor universiteiten te hebben. Voor deze aantrekkelijke en afwisselende werkkring wordt een salaris geboden, afhankelijk van opleiding, kennis ^n ervaring, van voorshands max. f 2.392,— bruto per maand. Tevens wordt instemming met de doelstelling der Universiteit gevraagd. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 010 - 663, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161Amsterdam. VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM Het HUISARTSEN INSTITUUT zoekt een die in nauw contact met het stafteam - bestaande uit een aantal huisartsen en een andragoog - wil meewerken aan de nieuwe opleiding tot huisarts. Van hem/haar wordt verwacht interesse voor en enige ervaring met training in gespreksvoering en met andere gedragstraining; bereidheid mee te werken aan enig sociaal wetenschappelijk onderzoek creativiteit en de wil initiatief te nemen een redelijke synthese tussen zekerheid en onzekerheid, niet alleen als sociale wetenschapper, maar ook als persoon. Nadere inlichtingen kunnen worden gegeven door drs. H. van der Voort, andragoog tel. 48 20 93/95. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 221 -603 te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161Amsterdam. T26/jpLH tu Zomer Keuning Boeken B.V. Uitgeverij L. J. Veen B.V. Boekenuitgevers in de Kluwergroep Zomer Keuning en L. J. Veen zijn uitgevers met een zeer gevarieerde op de markt gerichte boekenproduktie, die in het zeer interessante grotere verband van de Kluwergroep tot stand komt en gelanceerd wordt. De uitgeverijen zijn gevestigd te Wageningen, een zeer gunstig woon- en werkklimaat aan de Veluwezoom. Ter aanvulling van ons redactioneel team bieden wij de volgende functies aan: een man of vrouw van zo'n 25 tot 35 jaar met middelbare opleiding en gedegen kennis van de moderne talen voor a. de serie Amstelpaperbacks (klassieken uit de Nederlandse en Wereldliteratuur) en b. de verdere uitbouw van een zeer gevarieerd fonds van moderne ontspanningslectuur op niveau, het soort boeken dat spraak maakt door zijn leefbaarheid en/of zijn actualiteit in verband met radio-, televisie- of filmbewer kingen. Dit betreft hoofdzakelijk Nederlandse vertalingen en bewerkingen van buitenlandse boeken. Redactionele ervaring in het boekenvak strekt tot aanbe veling. Voor een levendige en inventieve boekenliefhebber is dit een functie waarin hij zijn zelfstandigheid en initiatief tot ontplooiing kan brengen. rn: Leeftijd 25 35 jaar, P.G., middelbare opleiding, goede kennis van de moderne talen voor a. de verdere uitbouw van onze Spiegelserie (momenteel 5 doorgaans Nederlandse romans per jaar), b. onze serie trilogieën (Barend de Graaff, Jos van Manen- Pieters, Annie Oosterbroek-Dutschun e.a.) en c. de rubrieken godsdienst en ethiek, waarvan de meeste uitgaven op een protestants publiek gericht zijn (kinder bijbels, meditaties, dagboeken, opvoeding met auteurs als Buskes, Okke Jager, v. d. Blink, Thielicke, Trobisch e.a.). Ervaring in het boekenvak strekt tot aanbeveling. Een interessante functie met goede toekomstmogelijkheden. Sollicitanten wordt verzocht zich schriftelijk of telefonisch te wenden tot: Zomer Keuning Boeken B.V., Afdeling Personeelszaken, L. J. Costerweg 5, Wageningen, Telefoon 08370-19000. door Dr. J. Graf en M.Wehner Wat daar buiten leeft en groeit. Aan de hand van dit boek herkent de wandelaar gemak kelijk planten en dieren die hij in bos en veld tegen komt. Voor natuurliefhebbers een kostelijke gids. 2e druk, gebonden f 19.90 Verkrijgbaar in de boekhandel L.J. VEEN WAGENINGEN Het VORMINGSCENTRUM KONTAKT DER KONTINENTEN te Soesterberg verricht vormingswerk in internaatsverband, waarbij o. getracht wordt een bewustwordingsproces op gang te brengen met be trekking tot de mondiale problematieken. Het Centrum KDK heeft 2 vacatures (uiterlijk per 1 aug. a.s. te vervullen) Gevraagd worden: i.v.m. het vertrek van het huidig hoofd vormingswerk wordt gedaehlde aan een initiatiefvolle kursusleider met redaktionele en kontaktuelèti kwaliteiten, met visie op de onderwijsproblematiek en met, zo mogelijk^ ervaring in de sociaal-kulturele sektor. [li tevens wordt gedacht aan een kursusleid (st) er die goed met jongeren er groepen (zoals hbo en middelb. onderw.) kan werken en bereid is ziel in te zetten voor de totaliteit van het Centrum. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van Centrum Kontak der Kontinenten, Amersfoortsestraat 20, Soesterberg (03463-1755). Ideaal boek voor hondenvrienden DE HOND en zijn verzorging door M. Koch Een overvloed van deskun dige adviezen in boeiende vorm. Het handige boek over alles wat u weten moet om uw hond een goede verzor ging en opvoeding te geven. In een apart gedeelte een Interessant overzicht van de meest bekende honderassen met hun kenmerken en eigen schappen. Met 280 tekeningen en 100 hondenfoto's f 10,90 waarvan 10 In kleur Verkrijgbaar in de boekhandel LJ. VEEN - WAGENINGEN Voor de afdeling boekhouding van onze organi satie "De Macht van het Kleine" vragen wij een Leeftijd tot 22 jaar. "De Macht van het Kleine" is een landelijke organisatie met ruim 300.000 kontribuanten die steun verlenen aan het werk van ons Instituut. Dit werk wordt geleid vanuit Heemstede door een klein team van enthousiaste medewerkers, waarin thans een plaats vakant is. Wij vragen: enige administratieve ervaring bezit van praktijkdiploma boekhouden of gevorderB met de studie daarvoor. Wij bieden: een gevarieerde werkkring in een prettige omgeving een goed salaris mogelijkheid tot interne huisvesting. Sollicitaties te richten tot het hoofd personeels- zaken van ons Instituut. Eventuele telefonische informaties verschaft de heer J. A. van der Does, tel. 023 - 286736 (tussen 6 en 8 uur 's avonds). i 'J ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023*2867 UITGAANDE VAN DE CHRISTELIJKE VERENIGING VOOR DE VERPLEGING VAN LIJDERS AAN EPILE

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 26