welzijns- en vormingswerk 4* Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Tietjerksteradeel (i.o.) ervaren maatschappelijk werker Stichting Gezinszorg Oosterhout (N.Br.) een maatschappelijk werker(ster) te -j^hten aan het be"tun" van de Cm27. De Prot. Chr. Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening „Rijn- en Lekstreek" vraagt, nu zij als A-instelling erkend is, voor indienst treding op korte termijn a. een direkteur (manager) b. leidinggevende kracht maatschaDpelijk werk c. hoofdleidster gezinsverzorging Protestants Christelijke Stichting "Bejaardenzorg Haarlemmermeer" „Horizon" te Hoofddorp een Meisje voor de huishoudelijke dienst Inl. en soil, te richten aan de direktrice, Kruislaan 54, Hoofddorp. Tel. 02503 -6000. Vormingscentrum voor jonge mensen "De Hunneschans" te Uddel a. een Hoofd van de Huishouding b. een assistente in de Huishouding De Hunneschans, Po^tbir- 4. Uddel. T 'efoon 05770 -1441. De Hervormde vereniging „Kinderzorg - Utrecht" vraagt voor „Huize Aldegonde" te Amersfoort, wegens uitbreiding van de groepsleiding, enkele groepsleid(st)ers Bijzonderheden In teamverband helpen leiden van een groep jongens die tijdelijk op een tehuis zijn aangewezen. In groepen met pubers ligt de nadruk niet op het groepsleven, maar op individuele benadering en werkmethoden. Mogelijkheden voor opleiding in de kinderbescherming. Er is praktijkbegeleiding. Salaris volgens rapport Haeck; onregelmatig heidstoeslag en vergoeding slaap- diensten. Vereisten: Opleiding en ervaring in de kinderbescherming is gewenst, maar niet vereist. Wel enige ervaring in jeugdwerk, bereidheid om in teamverband te werken en tevens om mee te werken aan godsdienstige opvoeding. Minimum leeftijd 92 iaar. Uitvoerige eigenhandig geschreven sollicitaties, met vermelding van tenminste drie ref erentie-adressen, aan de directeur van de ver. Kind»rzorg, Arnhem^eweg 67 te Amersfoort. Protestantse Interkerkelij Stichting Bejaardenzorj A Hendrik Ido Ambacht Het bestuur van de Stichting zoekt voorziening in de volgende vakatures voor het Bejaarden verzorgings tehuis „De Blije Borgh" te Hendrik Ido Ambacht zieken- verzorgster (gediplomeerd) bejaarden verzorgsters (diploma wordt op prijs gesteld) Salariëring volgens de L.S.B.- regeling. In het tehuis zijn personeelkamers beschikbaar; voor opleiding kan worden zorg gedragen. Sollicitaties te richten aan de directrice Mej. G. D. Eikelenboom wól Beatrixsingel 10 te L_ Hendrik Ido Ambacht, waar ook telefonisch inlichtingen kunnen worden gevraagd (01858-2737 en 010 -183502). TROUW/KWARTET ZATERDAG 17 MAART 1973 Vestigingsplaats Bergum Start 1 juni 1973 In het team van drie maatschappelijk werkers is een vakature ontstaan voor een Gezocht wordt een afgestudeerde maatschappelijk wer ker met enige jaren brede ervaring in het algemeen maatschappelijk werk, die een aandeel in de hulpver lening levert en daarnaast in staat is om in overleg met het team: de koördinatie van het team op zich te nemen en de uitbouw van het werk te bevorderen. de representatie to.v. andere hülpverleners, In stellingen en de bevolking te verzorgen. de organisatorische kant van het funktioneren van de instelling mede te behartigen. De stichting is het resultaat van een fusie van drie instellingen voor algemeen maatschappelijk werk in Tietjerksteradeel. In verband met de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een werker van prot, chr. huize. Het beleid van de instelling is gericht op samenwer king in één organisatorisch verband met werkeen heden in Achtkarspelen, Smallingerland en Opster- land enerzijds en met verwante vormen van maat schappelijke dienstverlening anderzijds. Uitbouw van het team In Tietjerksteradeel met een vierde kracht behoort tot de mogelijkheden. Tietjerksteradeel (ca. 25.000 inw.) is een sterk groei ende plattelandsgemeente, waarin jaarlijks een groot aantal huur- en koopwoningen gereed komen. De ge meente Tietjerksteradeel (grenzend aan de gemeenten Leeuwarden en Smallingerland (Drachten), is gelegen ln het aantrekkelijke landschap van de Friese Wouden rondom het Bergumermeer. RECHTSPOSITIE: C.O.A.M.-regeling. SOLLICITATIE te richten aan de heer J. Schaap, De Tuye 47, Garijp. INLICHTINGEN tevens bij de Stichting Projektgroep Maatschappelijke Dienstverlening Friesland, Postbus 809, Leeuwarden. Tc!.: 05100-39075/39085 (de heer C. L. Ridder of L. J. Kapteyn). CP2 (middelgrote instelling) vraagt voor de sektor part-time hulpverleningen Zvjn/haar taak zal zijn leiding te geven aan een aantal gezinshelpsters en de kontakten met de gezinnen te onderhouden. Men moet bereid zijn in teamverband (5 m.w.) samen te werken, mee te denken over de inhoud, vormgeving en uitbouw van het werk. Vereist is het diploma Sociale Akademie of middelbare opleiding. Salaris en autovergoeding volgens landelijke regeling. Tel. informaties mej. Tb. van Diemen 01620 - 3000. 0" - gevestigd te Woerden (ontstaan uit een fusie van 10 kleinere instellingen) Taak in overleg met bestuur en mede werkers voorbereiden en uitwer ken van het beleid en coördineren van de werkzaamheden, alsmede het onderhouden van goede in terne en externe contacten. Vereist organisatorische capaciteiten; het in teamverband leiding kunnen geven; inzicht en warme belangstel ling voor doel en opzet van het werk; financieel en administratief inzicht. Taak, o.a. coördinatie der werkzaamhe den van het team; werkbegeleiding zowel indivi dueel als in groepsverband; zorg voor goede samenwer king, zowel intern als extern. Vereist Sociale Academie en voortge zette opleiding. Taak, o.a. coördinatie van de werkzaam heden; werkbegeleiding van de leid sters (beroepskrachten en vrij willigsters) zowel individueel als in groepsverband; bevordering deskundigheid. Vereist diploma Sociale Academie of H.S.A. en ervaring in de ge zinsverzorging. Voor alle functies geldt: Prot. Chr. levensovertuiging. Salaris volgens rijksregeling. Wat betreft de secundaire arbeidsvoorwaarden wordt zoveel mogelijk aansluiting gezocht bij de COAM- regeling. Het werkgebied omvat de plaatsen Woerden, Bode graven, Kockengen, Linschoten e.o., Schoonhoven, Oudewatcr, Lopik e.o., Reeuwijk, Haastrecht, Drie- bruggen. De stichting telt momenteel ruim 200 werknemers. vraagt voor haar bejaardentehuis die prijs stelt op een prettige sfeer van samenwerking. Zij moet wel bereid zijn om weekenddiensten te verrichten. Mogelijkheid tot intern wonen aanwezig. Salaris volgens schaal L.S.B. Sollicitaties gaarne binnen veertien dagen aan de secretaresse van bovengenoemde stichting, mevr. mr. M. M. Thijssen-Breukink. Populierenhof 3 te Bode graven, telefoon 0172G-2460. CP2 zoekt op korte termijn opleiding en ervaring is voor deze funktie vereist. opleiding: huishoudschool. Ervaring op het gebied van koken gewenst. Minimum leeftijd: 18 jaar. Mogelijkheid tot huisvesting is aanwezig. Salariëring volgens regeling Federatie van Vormingscentra. Sollicitaties te richten aan de direkteur van

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 22