DE VERPLEGING HEEFT U NODIG Johannes-stichting EERSTE VERPLEEGKUNDIGE/ WAARNEMEND HOOFD "DE EDERHORST" PROT. CHR. STREEKZIEKENHUIS BENNEKOM DIAKONESSENHUIS te HILVERSUM hoofdverpleegkundige op de Kinderafdeling een verpleegkundig docente een praktijkdocente een verpleegkundig directrice plaatsvervangend hoofd (eerste) fysiotherapeut DIAKONESSENHUIS GRONINGEN hoofd keuken en restaurant (mnl. of vrl.) ADJUNCT-DIRECTEUR OBSERVATIEKLINIEK POLIKLINIEKZUSTER-DOCENTE ENIGE VERPLEEGKUNDIGEN (vrl.) Ikbenmet(< getrouwd TROUW/KWARTET ZATERDAG 17 MAART 1973 Voor onze Interne afdeling, groot 33 bedden, zoeken wij een Zij zal samen met het afdelingshoofd zorgdragen voor de dagelijkse gang va nzaken op de afdeling. Wij zoeken voor deze functie een ervaren eerste ver pleegkundige van Protestants Christelijke levensover tuiging. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de verpleging, zr. M. Schutte. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeels zaken, Edeseweg 118, Bennekom. komt binnenkort vakant de funktie van Behalve de leiding van de afdeling zal zij de zo juist gestarte opleiding voor de Kinderaantekening begeleiden en z.m. les geven. Tevens is er gelegenheid tot plaatsing van Het Diakonessenhuis heeft 310 bedden. Het is een modern ziekenhuis in een mooie omgeving. Goede verbindingen via het openbaar vervoer. Sollicitaties te richten aan de Directrice van het Diakonessenhuis, van Riebeeckweg 212, tel. 02150-54151. Voor het bejaardentehuis „Huis ter Aa" en het verpleegtehuis „Gervenhof" vragen wij die in een team met geneesheer en econoom de leiding van beide tehuizen op zich wil nemen. Prot. Christelijke godsdienst vereist. Nodig zijn goede contactuele en leidinggevende eigenschappen. Beide tehuizen hebben een goede personeelsbezetting. De 80 bewoners van „Huis ter Aa" genieten een grote vrijheid en hun privacy wordt gerespecteerd. Het verpleegtehuis „Gervenhof" voor 90 somatische patiënten heeft een eigen ziekenverzorgstersopleiding. Tot nu toe had ieder huis een eigen directrice. Wij menen echter, dat het in onze omstandigheden de voorkeur verdient om beide functies door één directrice te laten vervullen. Desgewenst is een mooie flat ter beschikking, met een weids uitzicht over Den Bosch. Kandidaten voor deze functie zullen e.v. uitgenodigd worden deel te nemen aan een psycho-technische test. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de secr. van het bestuur, tel. 04100 - 3 46 07, en bij de geneesheer-directeur, dr. N. Nieboer, 04100-4 10 75. Sollicitaties gelieve u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de secr. van het bestuur van de Hervormde Stichting Verpleeg- en Bejaardentehuis 's-Hertogenbosch, mevr. N. A. Nieuwenhuis-Verhage. Hertog Hendriksingel 98, 's-Hertngenbosch. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij ons modem ingericht geriatrisch centrum 'De Vierackers waar een 120-tal bejaarden wordt verpleegd, vaceert de funktis van Voor deze verantwoordelijke funktie zoeken wij een bij voorkeur A en B gediplomeerd verpleegkundige, met ervaring op het ge bied van de geriatrie. Aanstelling kan plaats vinden in de rang van 1ste verpleeg kundige A. SollHltaües te richten aan het hoofd van de afdeling personeels zaken, Dennenweg 9. De afdeling fysiotherapie van het Diakonessenhuis te Groningen behandelt op een goed geoutilleerde afdeling zowel klinische als poliklinische patiënten. Een deel van de patiënten wordt rechtstreeks door huisartsen en specialisten verwezen, een ander deel via de revalidatie-arts, die aan het zieken huis is verbonden. Thans is vakant de funktievan (eerste) fysiotherapeut. De salariëring geschiedt volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuis Raad. Inlichtingen word* gaarne verstrekt door de heer E. H. de Maar, revalidatie arts (telefoon 050-258654 of na 19.00 uur 050-134913). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelzaken, van Ketwich Verschuurlaan 82 te Groningen. Voor onze nieuwe inrichting „Hooge Burch" te Zwammerdam (gemeente Alphen aan den Rijn) vragen wij een tevens plv. hoofd civiele dienst. Hij/zij heeft de supervisie over de keuken, die dagelijks voor aanvankelijk 450 huisgenoten en 150 personeelsleden de maaltijd verzorgt. Na vol tooiing van de inrichting worden deze aantallen resp. 600 (waarvan 100 diëten) en 250. Tevens wordt van deze functionaris verwacht, dat hij/zij in voorkomende gelegenheden het hoofd van de civiele dienst kan vervangen. Hij/zij dient dan ook over leidinggevende capaciteiten, waaronder een goed organisatievermogen, te beschikken. Een psychologisch onderzoek behoort tot de solli citatieprocedure. Salaris tussen 1.785,92 en 2.126,92; vijfdaagse werkweek van 42£ uur in onregelmatig dienst verband; 21 dagen vakantie; 7% vakantietoeslag. Brieven met uitvoerige inlichtingen te zenden aan de heer D. Dekker, adj. direkteur/ekonoom van de Johannes-stichting, A. H. Kooistrastraat4te Nieuw- veen.Tel. (01723) 85 94. De Prot. Chr. Stichting tot verpleging van bejaarden en langdurig zieken te Amsterdam, waarvan een tweetal verpleegtehuizen uitgaat (de Poort en Horizont), met een totaal van 275 patiënten-bedden vraagt een: De aan te stellen functionaris zal leiding moeten geven aan de adm lustratieve afdelingen, begrotingen samenstellen en in staat dienen te zijn de budgetten te volgen en te bewaken. Directie en Bestuur moet hij helder en beknopt adviseren. Daarnaast zal hij in belangrijke mate betrokken zijn bij het personeelsbeleid. Kennis van het arbeidsrecht en de sociale wetten is noodzakelijk. Hij dient over uitstekende leidinggevende en contactuele eigenschappen te beschikken en moet gewend zijn aan het werken in team-verbanden. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden met inbegrip van de pensioenregeling zijn overeenkomstig de landelijke regelingen (salaris volgens schaal 130 van 30.636,tot 40.128,per jaar bruto). De salariëring in deze schaal is afhankelijk van ervaring en leeftijd. Ervaring opgedaan in een soortgelijke functie strekt zeer tot aanbeveling, doch is niet absoluut noodzakelijk. De voorkeur van het Bestuur gaat uit naar een functionaris met managers capaciteiten en meelevend lid van één van de reformatorische kerken. Het Laboratorium voor Toegepaste Psychologie van de Vrije Universiteit te Amsterdam zal bij de aanstelling van deze functionaris adviseren. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige informaties omtrent opleiding en levens loop te richten aan de Secretaris van het Bestuur van de Stichting: de Heer W. Koclewijn, Elpermeer 17 te Amsterdam-N. Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaan 5 - Postbus 68 - Ede - telefoon (08380) 19118 Onze kliniek is een zich in ontwikkeling bevindend instituut met een multi-disciplinair karakter. Daar de huidige functionaresse wegens huwelijk vertrekt, zoeken wij een A-Verplegende, bij voorkeur tevens met Z-diploma, voor de functie van Tot haar taak behoren: het beheer over de interne- en externe polikliniek de verantwoordelijkheid voor de medicijnen- en verplegings- artikelenuitgifte aan de paviljoenen supervisie inzake verplegingsaangelegenheden t.b.v. verschillende afdelingen het geven van de cursus ziekenverpleging aan Z-leerlingen het waarnemen van de adjunct-directrice tijdens haar afwezigheid. Eventueel bestaat de mogelijkheid de stafopleiding te volgen. Goede contactuele eigenschappen en een positief christelijke levensopvatting zijn vereist. Indien U nadere informatie wenst, dan zullen wij U gaarne uitnodigen voor een bezoek. Een verzoek ^daartoe en/of Uw sollicitatie kunt U richten aan de geneesheer-directeur. Stichting Philadelphia Tehuizen (uitgaande van de Landelijke Protestants Christelijke Vereniging van Ouders en Vrienden van het Afwijkende Kind "Philadelphia"). Door uitbreiding van werkzaamheden vragen wij voor onze tehuizen "Bijenkorf I" te Nunspeet, "Bijenkorf II" te Elspeet, "De Kloek" te Vierhouten, Heeft u een positief Protestants Christelijke levensovertuiging? Bent u in het bezit van het diploma Ziekenverpleging A? Gaat uw belangstelling uit naar de zwakzinnigenverzorging? Bent u in het bezit van het docentendiploma of zoudt u eventueel de docentenopleiding kunnen volgen om (t.z.t.) aan de kursisten van de Z (zwakzinnigen)-opleiding les te geven in verpleegkunde? of Wenst u in de totale verpleegkundige sektor werkzaam te zijn? Solliciteert u dan naar deze afwisselende funktie! Sollicitaties, met vermelding van volledige gegevens, te richten aan de geneesheer-direkteur. Medisch Centrum Philadelphia, Tongerenseweg 1 te Vierhouten. door WALTER Tr£' schrijver van ,v Ik had een meiij* n Over man en vrouwin h(al lijk.Trobisch laat ons m i] ren naar zijn boeiende je hierover in een model kaanse stad. Enkele van hoorders lerenwevanni ie nen: Miriam, Fatma, I Daniël...mensen mete n re huidkleur, maar meti 1; problemen als wij. E mooi boek. Paperbactn Verkrijgbaar in de bol *e ZOMER KElitn WAGENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 20