te/rietreizen DE NIEUWE KINDERBIJBEL FAMILIEBERICHTEN Terwijl de zes miljoen stierven medewerkster Instituut voor Epilepsie bestrijdiij 1 Meer en Bosch - De Cruquiushoe LORELEI-REIZEN vormingsleid ster OPLEIDING M.0.-A en M.0.-B PEDAGOGIEK DIREKTRIC TROUW/KWARTET ZATERDAG 17 MAART 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020- 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Eleonora Jacoba Theodora wij noemen havr leonore. Dordrecht, 15 maart 1973, Vrleseweg 88. Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboorte van een Zoon en Broertje Alexander P. van Nieuwkoop J. van Nleuwkoop- Schoneveld Karin Marcel Met dank aan God hopen onze Ouders en Grootouders J. Groeneveld P. Groeneveld-de Mos op 29 maart 1973 te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. De wens is dat zij voor elkaar en met ons nog vele jaren gespaard mogen blijven. Kinderen en kleinkinderen. Roerstraat 29d Scheveningen. Op vrijdag 23 maart a.s. hopen wij D.V. met onze kinde ren en kleinkinderen de dag te herdenken dat wij 40 jaar getrouwd zijn. A. J. Doorneveld J. Doorneveld-Krins Gelegenheid tot gelukwensen zaterdag 24 maart van 16.30 tot 18.00 uur in het Wantij paviljoen, Wantijpark te Dordrecht. Dordrecht, maart 1973. Beekmanstraat 5. Op D.V. 28 maart 1973 hopen wij in dankbaarheid de dag te herdenken dat onze Ouders W. Rij nevel d G. Rijneveld-de Hoop 40 jaar geleden op 24 maart 1933 in het huwelijk traden. Hun kinderen en kleinkinderen Benschop, Oranje Nassaustraat 25. Gelegenheid tot feliciteren op woensdag 28 maart a.s. van 16.00 tot 17.30 uur in het Dorpshuis te Benschop. Woensdag 28 maart a.s. hopen onze geliefde Ou-, ders en Grootouders A. Brand A. Brand-Klein het heugelijke feit te ge denken dat zij voor 40 jaar in het huwelijk tra den. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Dubbeldam, Rechte Zandweg 56. Receptie: Ons Gebouw 'De Schuur', zaterdag 31 maart van 18.0019.00 uur. Tevens vieren wij het 25-jarig bestaan van onze zaak en danken onze cliënten voor het genoten vertrouwen. Aannemersbedrijf Adr. Brand en Zn., Rechte Zandweg 56, Dubbeldam. Loj zij de Heer, Hij omringt met Zijn liefde ons leven. Wij mogen in deze weken onze 40-jarige echtvereniging herdenken. Zij, die ons met dit feest willen feliciteren nodigen wij uit op onze receptie, zaterdag 31 maart van 15—16.30 uur in de Ontmoetingshal van de Bethelkerk, Jurriaan Kok straat 175 te Scheveningen. C. J. Sala J. Sala-Sluyter Scheveningen, Pansierstraat 35. Enige en algemene kennisgeving Heden ging tot onze grote droefheid van ons heen, mijn innig geliefde, zorgzame Vrouw en onze Zuster, Schoonzuster, Tante en Oudtante Petronella Francina Latour-Forbes Wek 's-Gravenhage: H. A. M. Latour Laren N.H.: P. Forbes Wels A. F. O. Forbes Weis van Bevervoorden tot Oldemeule Heemstede: M. D. A. Forbes Wels S. M. C. Forbes Wels-Roelofsz Henriette Pieter Jan Laren N.H.: D. G. A. Forbes Wels Amsterdam: J. M. F. J. Latour Breda: C. van Lennep Vancouver (Canada): F. P. J. Latour D. M. S. Latour-van Trigt 's-Gravenhage, 15 maart 1973. Goetlijfstraat 8. Geen bezoek aan huis - Geen toespraken De crematie zal plaatshebben maandag 19 maart a.s. te 12.00 uur in het crematorium „Ocken- burgh", Ockenburghstraat 21, Loosduinen. Vertrek van de rouwkamer Hooikade 46 te 11.30 uur. Bezoekuren aldaar vrijdag van 16.0018.00 uur, zaterdag en zondag van 12.0014.00 uur. Heden nam de Here tot Zich, onze lieve Schoon zuster en Tante, Aafke van Leeuwen-Buffinga Y. van Leeuwen-Helder P. J. van Leeuwen P. J. van Leeuwen-Vlak J. van den Bold A. C. van dei ZWan-Diepenhorst 's-Gr?venhage, 15 maart 1973. Nog onverwacht werd op donderdag 15 maart van ons weggenomen, de heer Sj. Yntema leraar aan onze le Chr. Technische School te Rotterdam. Gedurende ruim 15 jaren heeft hij zich aan onze school mogen inzetten voor zijn leerlingen. Het was zijn wens dat de boodschap die hij van uit Gods woord aan hen mocht doorgeven, velen tot zegen zou zijn. De school verliest in hem een bekwaam leraar, die in nauwgezetheid een voorbeeld was voor zijn omgeving. Wij bidden zijn vrouw en kinderen Gods steun en troost toe in deze moeilijke weg. Namens het bestuur van de VER. CHR. NIJVERHEIDSSCHOLEN: Ir. A. P. v. d. Meer, voorzitter. A. C. Vreugdenhil, secretaris. Na een kortstondige ziekte is vrij plotseling overleden onze sympathieke Collega Sj. Yntema leraar A.V.O., in de leeftijd van 56 jaar. Wij verliezen in hem een zeer toegewijd en bekwaam collega. Zijn collegialiteit en zijn respect voor de mede mens zullen lang in onze herinnering blijven. Personeel en leerlingen van de le Chr. Technische School Gordelweg 120, Rotterdam-11. Rotterdam, 15 maart 1973. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is heengegaan ons erelid Hendrik Cathrijnes Feenstra op de leeftijd van 78 jaar Het werk door hem verricht in verschillende be stuursfuncties blijft in dankbare herinnering voortleven. Namens de Kon. Bond van Chr. Zang- en Ora toriumver. H. F. Brune, voorz. E. Roos, secr. 's-Gravenhage, 16 maart 1973. De begrafenis heeft in alle stilte plaatsgevonden. Op 15 maart 1973 is tot onze grote droefheid van ons weggenomen, de heer Gijsbertus Klok op de leeftijd van 73 jaar. Dat hij moge rusten in vrede. Uit aller naam: F. A. Morpey 's-Gravenhage, Leyweg 98. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum naast gebouw „Bethel", Jan Nieuwenhuijzen- straat 1, te Alphen a/d Rijn. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden dinsdag 20 maart a.s. op de Oosterbegraafplaats te Alphen a/d Rijn. Aankomst aula 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren, na de bijzetting, in voornoemd gebouw „Bethel". Hij die haar roept is getrouw. Op Zijn tijd heeft God thuis gehaald mijn ge liefde Vrouw, onze zorgzame Moeder, Grootmoe der, Overgrootmoeder, Zuster en Schoonzuster Geertje Margaretha Krispijn-van Egmond op de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naam: W. Krispijn 's-Gravenhage, 15 maart 1973, Jacob van der Doesstraat 12. Liever geen bezoek Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 19 maart a.s. om 11 uur in de Noorderkerk, Schuytstraat 9, waarna de be grafenis zal plaatshebben om 12 uur op de Al gemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Joh. 6:44. Heden heeft de Here tot Zich genomen, onze ge liefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoe der Elizabeth Ameling weduwe van Ruth Hendrik Breddels in de ouderdom van 85 jaar Alphen a. d. Rijn: A. v. d. Laar-Breddels B. P. v. d. Laar Vlaardingen: A. v. Duin-Breddels S. van Duin Maarssen: C. Breddels C. Breddels-v. Noort Maarssen: P. A. Breddels W. Breddels-Wismeijer Kleinkinderen en achterkleinkind Rotterdam, 14 maart 1973. Huize Borgsate Meidoornsingel 181. Corr.-adres: C. Breddels, Treubstraat 4, Maarssen. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van Borgsate. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 19 maart a.s. in Borgsate aanvang 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats 'Hofwijk' aan de Delft- weg 230 le v.m. Overschie. Na afloop van de begrafenis is er in de kapel gelegenheid tot condoleren. Heden overleed op de leeftijd van 66 jaar ons al ler Hendrik Johannes Duiverman bij velen bekend als Harry Duiverman beeldend kunstenaar Mede namens de familie: Lien Duiverman Scheveningen, 15 maart 1973. Antwerpsestraat 3a. Op maandag 19 maart a.s. zullen wij hem bege leiden naar zijn laatste rustplaats op de begraaf plaats 'Oud Eik en Duinen' te Den Haag waar hij zal worden bijgezet in het familiegraf om 15.00 Het hoofdbestuur van de Nederlandse Christen- Vrouwenbond geeft met leedwezen kennis van het overlijden van mevrouw Mary W. Barger erelid. De bijzondere wijze, waarop zij gedurende een lange reeks van jaren, in dienst van haar Heer, zich voor de vrouwenorganisaties heeft ingezet, vervult ons met grote dankbaarheid. G. J. Strikwerda-van Klinken, presidente, G. Bal jet-Bakker, secretaresse. 's-Gravenhage, 16 maart 1973. Heden nam de Here tot ZJch onze lieve Zwager Wolter Boelcma echtgenoot van Wissina Ridder op de leeftijd van 75 jaar. Haren: J. R. Ridder A. M. Ridder-de Ruig Winnipeg, Can.: G. Rijzebol-Ridder H. Rijzebol Bedum: J. Ridder K. Ridder-Boerma 's-Gravenhage: A. Ridder-Koning Chinino, Calif.: J. Koning J. Koning-Oudman Middenmeer: R. J. Ridder J. F. Ridder-Doornbos Abbotsford BC: G. M. Ridder Hallum: A. Doornbos-Ridder A. Doornbos Delft, 16 maart 1973 T Zalig zijn de doden die in den Here sterven, van nu aan. Ja zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Openb. 1413 Tot onze onuitsprekelijke droefheid moeten wij u er van in kennis stellen dat tengevolge van een hem overkomen ongeval is weggenomen mijn dierbare Man, onze Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Piet de Jong op de leeftijd van 27 jaar. Ria de Jong-Clemens Familie De Jong Familie Van Steijn Hazerswoude, donderdag 15 maart 1973 Jac. Reviusstraat 2. Piet staat opgebaard in de R.K. Kerk St. Ber- nardus, Groenendijk, Hazerswoude. De uitvaartdienst zal gehouden worden op zater dag 17 maart om 11 uur aldaar. Algemene kennisgeving „Mijn genade is u genoeg". Heden ontsliep zacht en kalm ln haar Here en Heiland, na een moedig en geduldig ge dragen lijden, mijn geliefde Vrouw en der kinderen zeer zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Jannetje van Dijk echtgenote van Jan v. Rijn. in de ouderdom van 68 Jaar Wychen: A. van Rijn J. van Rijn-Geerts Valkenburg: M. Gravekamp-van Rijn W. Gravekamp Katwijk: A. Horstman-van Rijn J. Horstman Lelden: C. de Cort-van Rijn J. de Cort Den Haag: J. Vernee-van Rijn J. P. Vernee Katwijk aan Zee. 16 maart 1973. Secr. Varkevlsserstraat KI. Gelegenheid tot condoleren, 's middags van 3-4 uur. "s avonds van 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 20 maart a.s. des nam. 1.45 u. in de zaal van de Ichthuskerk, Nachte- gaallaan te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreeks 2.30 u. oo de nieuwe begraafplaats „Duin- rust". aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Voor de zeer grote belangstelling en uw hartelijk mede leven, die wij van u allen mochten ondervinden tijdens de ziekte en met het overlijden en bij de begrafenis plechtigheid van onze lieve zorgzame Man, Vader en Grootvader Maurits Cornells Hanemaaijer betuigen wij u allen onze welgemeende dank. Maasdijk, maart 1973. Nassaustraat 5. J. Hanemaaij er-Stoof en kinderen Voor uw belangstelling en medeleven betoond bij het overlijden van mijn lieve Man, onze goede Vader, Broer en Oom Aart-Noldus van der Werff betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit allei naam: A. van der Werff-Qostdam Zoeterwoude, maart 1973. Hoge Rijndijk 303. DANKBETUIGING Voor uw blijken van hartelijk medeleven na het over lijden van onze lieve Tante Catkarina Agatha Teljeur betuigen wij u onze welgemeende dank. A. Vletter J. C. H. Vletter-van der Gugten Rijnsburg, 17 maart 1973. Oegstgeesterweg 202. Arthur DMo«e De tam/ dmr feiten over de toeechouwers bij eem verechrikkeiijke tragedie. Hoe Enge/and en Amerika onverschillig bleven en zelfs bewust tegenwerkten bij veie pogingen om het Joodse voik te redden ven Hitlers Endlösung Een dramatisch en uitdagend boek Ingeleid door Prof. Dr. J. Pressor f31.90 Herkrijg boor in de boekhandel ZOMER ErKEUN ING WAG EN ING EN wij een de afdeling medisch sekretariaat vragd Leeftijd tot 21 jaar. Haar taak zal bestaan uit het verrichten j eenvoudige administratieve werkzaamheden. Wij vragen: enige administratieve ervaring bij voorkeur diploma MULO/MAVO. Wij bieden: een prettige werkkring salaris passend bij het niveau van de werkzaamheden mogelijkheid tot interne huisvesting. Sollicitaties te richten tot het hoofd personei zaken van ons Instituut. I ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023*281 UITGAANDE VAN DE CHRISTELIJKE VERENIGING VOOR DE VERPLEGING VAN LIJDERS AAN EPll»' Met ons moderne hotelschip 'Tremella' (Kapitein J. J. Schuller uit Drimmelen), beginnen wij 21 april 1973 weer met onze bekende 8-daagse Rijn reizen. De Moezelreis gaat dit jaar naar Trier, de Neckar- reis tot voorbij Heidelberg. Deze reizen worden geheel door ons verzorgd, d.w.z. incl. de busreis naar Bonn, waar ons schip op u ligt te wachten. De prijzen zijn v.a. ƒ215, Heeft u interesse? Vraag dan een folder aan bij: BORNKAMPS Bureau Lorelei-Reizen Vicrambachtsstraat 9b, Rotterdam. Tel. (010)- 251910 of bij: L. J. J. Schuller, Valkenbergstraat 4, Made. Tel. (01626) 3199. CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP VOORBURG Rijnlandlaan 1 Voorburg- Telefoon 070-86.65.04 vraagt met spoed i.v.m. vervanging wegens ziekte DOCENT(E) DUITS le graad voor 1018 uur. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de rector, J. C. T. Voogt. GEHEEL VERZORGDE VAKANTIEREIZEN speciaal voor alleenstaanden, ouderen en gepensioneerden vanaf 55 Jaarl 7 dagen Zuid Limburg vanaf 195. 7 dagen Dultsland-Harzgebergte vanaf 220^- "5 dagen Duitsland-Rijn (busreis)vanaf 175.— 6 dagen Duitsland-Zwarte Woud vanaf 240.— 7'dagen Duitsland-Sauerland vanaf 230. 6 dagen Luxemburg vanaf 220- 10 dagen Oostenrljk-Karintië vanaf 358.— 10 dagen Oostenrljk-Salzburgerland vanaf 340.— 10 dagen Oostenrijk-Tirolvanaf 340.— 10 dagen Zwitserland vanaf 360. Vraa'g vandaag.nog een gratis kleurenprogcamma bij uw A.N.V.R. Reisbureau of rechtstreeks bij: Enschede: Deurningerstr. 12a, tel. 05420-1 07 57 - 2 24 68 Amsterdam: De Clercqstr. 84, tel. 020-38 41 67 - 38 56 47 Een feest van kijken, lezen en luleteua Anne Edward» en SHIriey Steen Oude en Nieuwe Testament ill klCUrCfl Het le een wonder wat dit boek In het gezin doet Alle kinderen zijn er verrukt over. Ze halen de nieuwe kinderbijbel telkens weer voor de dag om de kleurenplaten te beklj ken en de fijne verhalen te lezen. En ais vader of moeder voorleest wordt er ge luisterd als nooit tevoren. Nederlandse bewerking Marianne lager Mt Mdawaridng van Dr. OU» leger an pastoor LftLL Kaat Eenvoudige verhaaltrant, nauw aansluitend bij de teket van de bijbel. Prachtig werk. De twee delen bevatten tezamen niet dan 380 schitterende kleurentekeningen Prf|s per deel f 9.90 gebonden f 13.60 VERKRIJGBAAR IN DE BOEKHANDEL CHRISTELIJK VORMINGSCENTRUM VOOR WERKENDE JEUGD TE HOOGEVEEN zoekt kontakt met belangstellenden vot funktie van Naar verwachting moeten drie tot vijf p nen benoemd worden per 1 augustus a.s Benoemingseisen: een christelijke levensovertuiging als voor 't handelen. het vermogen tot Inleving en respekt de werkende jongeren, geschiktheid en bereidheid om te ws in teamverband. theoretische en praktische vakbekw heid, die o.a. kan blijken uit een volti of nog te volgen opleiding, zoals: Pedagogische Akademie; Sociale Akademie; Cios; een N-akte; Mikojel; Middeloo aktiviteitenopleiding; Akademie voor expressie in woor gebaar; Interne opleiding vormingswerk. Brieven met uitvoerige inlichtingen en refer* adressen te richten aan de direkteur van het trum, A. J. v. d. Wetering, Schutstraat 126, H( veen, tel. (05280) 6 35 01. PAEDAGOGISCH SEMINARIUM Aan de Vrije Universiteit De Lairessestraat 142, Amsterdam Telefoon: 020-735156 Toelatingseisen: voltooide hogere beroeps* ding (op basis van tenminste Havo, Pedagog academie, Sociale academie, hoofdleidstei het kleuteronderwijs) of een ruime pra ervaring op een voor de opleiding relevan rein. Voorts wordt een kleine groep M.M. (met een propedeusejaar), alsmede functioi sen (personeelschefs etc.) toegelaten. Men i tenminste twee van de moderne talen zodai beheersen, dat in deze talen gestelde stof z meer bestudeerd kan worden. Colleges: woensdagmiddag en vrijdagavond. Aanvraag: UITSLUITEND SCHRIFTELIJ1 bovengenoemd adres, onder opgave van b< opleiding, diploma's. Stichting Bejaardentehuis 'HET HAVENLICHT' (uitgaande van de Herv. Diaconiën te Pern Hoogvliet) Vraagt voor haar bejaardonverzorgings-tehui personen) een (diploma ziekenverpleging A), die per 1 augustus 1973 de direktii het tehuis kan overnemen van de hi direktrice, die op die datum met pen gaat. Salaris- en pensioenregeling overeei stig de normen van de Stichting Land Samenwerking Bejaardentehuizen-org lies. Ervaring in een gelijke funktie wor prijs gesteld. Kandidaten dienen te beschikken, goede kontaktuele eigenschappen en nisatorisch inzicht. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verscl van dit blad te richten tot het bestuur van l genoemde stichting p.a. A. van Aalst, Bur| Esstraat 94 te Pernis-3205 telefoon 0101631

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12