EN ALS NU EENS BESTOND HART 'FAMILIEBERICHTEN Onze romantische Bone China serviezen heten: Nanking, IndiariTree, Ascot, Glenn en (sorry) X58 en no 327 De ongewone huishoudwinkeis van de Bijenkorf nachthoofd LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM lil' II' BROOD HOOFD OPLEIDINGEN de tjongerschans BEDRIJFSHALLEN Gebr. Sneep Dr. Helmut Thielicke aspirant leerling- verpleegkundige SCHAKENBOSCH De eerste model bungalows staan nu klaar Te Balkbrug (Ov.J kunnen wij u aanbieden vrijstaan recreatiebungalow op eigen grond, dus geen. erfpacht Bureau Projectontwikkelim Woutersen Beekmi f TROUW/KWARTET VRIJDAG 16 M Ai ART 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. C20 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw. Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw p Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. - DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling !te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Op 22 maart e.k. hopen wij met onze kinderen en klein kinderen D.V. dankbaar te herdenken dat wij vóór 40 jaar in het huwelijk zijn getreden. Gelegenheid tot feliciteren alleen zaterdag 24 maart dv des namiddags van 16.00 tot 17.30 uur in het 'Jeugdhuis', Kerkstraat 67, Putten. D. Veefkind J. C. M. Veefkind-Schilpzand Putten G., maart 1973. Kelnarijstraat 47. ALGEMENE KENNISGEVING Tot onze diepe droefheid be haagde het de Here, geheel onverwacht, uit ons midden weg te nemen mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader en Opa Cornells Plokker op de leeftijd van 62 jaar. Uit aller naam: W. Plokker-van Leeuwen Katwijk aan Zee. 14 maart 1973. Relgerstraat 19. Gelegenheid tot condoleren: 's middags van 35 uur en 's avonds van 79 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 19 maart a.s. des nam 1.4! uur in de zaal van de Ichtuskerk. Nachtegaallaan te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de Nieuwe Begraal- plaats Duinrust aan de Park- iaan te Katwijk aan Zee. Heden behaagde hel dt Here geheel onverwacht uit ons midden weg te nemen onze geliefde Broer. Zwager en Cornelia Plokker op de leeftijd van 62 Jaar. M. de Vriee H. Jonker-Plokker H. Jonker A. Houwaart-Plokker Neven en nichten Katwijk aan Zee, 14 maart 1973. In Jezus ontslapen onze lieve Moeder en Groot moeder, Aafke van Leeuweu-Buffinga weduwe van Cornelis Johannes van Leeuwen, in de ouderdom van 86 jaar 's-Gravenhage: C. van Leeuwen H. A. van Leeuwen C. H. van Leeuwen van Deursen Hilversum: M. Smits C. M. Smits-van Leeuwen en kleinkinderen 's-Gravenhage, 15 maart 1973. Van Boelzelaerlaan 226. Geen bezoek De rouwdienst zal gehouden worden maandag 19 maart te 1.30 uur in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstraat 175, waarna de bijzetting in het fa miliegraf zal plaatshebben op de algemene be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst al daar te 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Opgenomen in heerlijkheid onze lieve Moeder en Oma Anna Maria Dank-Okkers in de leeftijd van 81 jaar. „Het sterven was haar gewin". Laren: W. C. Dank D. Dank-v.d. Boor Dubbeldam: J. E. van Vugt-Dank P. van Vugt E. Baan-Dank L. C. Baan en kleinkinderen Dubbeldam, 14 maart 1973. Correspondentie - adres Magnoliastraat 83. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het Diaconessenhuis Refaja, Van der Steen- hovenplein 1. Gelegenheid tot condoleantiebezoek aldaar vrijdag 16 maart van 18.30 tot 19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 19 maart a.s. om 10.30 uur in de Maranathakerk aan de Gravensingel, waarna de begrafenis zad plaats hebben om 11.30 uur op de Begraafplaats te Dubbeldam. Vertrek vanaf de kerk om 11.15 uur. Vóór de rouwdienst is er ook nog gelegenheid tot condoleren, vanaf 10 uur. Hij doet ons niet naar onze zonden En vergeldt ons niet naar onze ongerechtigheden maar zo hoog de Hemel is boven de aarde. Zo machtig is Zijn goedertierenheid over wie Hem vrezen. Psalm 103:10 en 11 Plotseling heeft de Heer tot Zich genomen, onze geliefde Man, Vader, Schoonvader en Grootvader Hendrik Bastiaau van Wijk op de leeftijd van 60 jaar A. van Wijk-Houwing Geke en Pieter Joke en Paul Dineke en Frank Henk en Nada Ton en Milene Dick Nico Kees en kleinkinderen Alphen aan den Rijn, 14 maart 1973 Prins Hendrikstraat 142. Geen bezoek aan huis Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden D.V. maandag 19 maart a.s. op de Oosterbcgraafplaats. Aankomst aula 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Je kunt theedrinken uit een strak modern theeglas. Of uit een simpel theekopje zonder enige pretenties. Nee, zeggen steeds meer mensen, theedrinken is een romantische aangelegenheid. Daar hoort porselein bij. En lieve romantische dessins. U ook? Dan is 't de moeite •waard om even langs onze Koffie en Theeshop te gaan. Daar vindt u die strakke moderne theeglazen. De simpele theekopjes. En daar vindt u een enorme keus in romantische theeserviezen. Hoogtepunt van romantiek: onze Bone China kollelctie. Glanzend porselein met bloemetjes, boompjes en Oosterse motieven. Hierboven ziet u een voorbeeld van de Indian Tree. De theepot kost 44,95. Kop en schotel 9,95. Suiker potje en roomkannetje ieder 8,95. Dezelfde prijzen gelden voor de Nanking-serie. De vier andere series zijn voordeliger. Theepotten van 29,95 en 34,95. Kop en schotel 7,95. Roomkannetje en suikerpot 6,95. Wij vervullen hiermee de droeve plicht u in kennis te stellen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde Medewerker en Collega, de heer Piet de Jong op de leeftijd van 27 jaar. Firmanten en Personeel Fa. W. C. Schrier en Zn., Hazerswoude Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het heengaan van onze bekwame en uiterst toe gewijde Medewerker M. Rietdijk. Zijn moed en standvastigheid bij het onafwend bare hebben wij in hoge mate bewonderd. Bestuur Vereniging Sophia Kinderziekenhuis en Zuigelingenkliniek Rotterdam, 14 maart 1973. Uw sympathieke blijk van medeleven met het overlijden van onze onvergetelijke Vader, Groot- en Overgrootvader de heer A. J. Wz. van Oosten heeft ons zeer goed gedaan. We danken u daarvoor hartelijk. Uit aller naam: A. C. de Ruiter-van Oosten A. C. de Ruiter 's-Gravenzandc maart 1973. In ons ziekenhuis is een vakature voor een nachthoofd in de rang van eerste verplegende. Werkrooster: 9 nachten dienst van 22.457.45 uur en 5 dagen vrij. Met een sollicitant, vrouwelijk of mannelijk, kan ook een ander rooster worden over eengekomen. Intern wonen is moge lijk, terwijl medewerking wordt verleend bij het verkrijgen van zelfstan dige huisvesting. Belangstellenden wor den uitgenodigd tot een gesprek met de direk- trice, telefonisch be reikbaar onder no. (03451) 35 46; schrifte lijk of mondeling: Kon. Emmalaan 82, Leerdam. Mondeling kunnen wij beter de mogelijk heden met u bespreken dan in welke grote advertentie ook. in Dr. J.J. BUSKES VOOR HET Bijbels dagboek f 15.90 In ons ziekenhuis, een middelgrote instelling met 400 moderne bedden, n zijn gemiddeld 80 leerling-verpleegkundigen in opleiding. Per 1 juli komt de funktie vakant van ang ting end I :hu' dee i z 1 et Haar/zijn taken laten zich kort omschrijven als: het leiden en ontwikkelen van de A-opleiding, in nauw kontakt met docenten, instruktieverpleegkundigen en hoofden van afdelingen, het geven van lessen, het meedenken over en participeren in de ontwikkeling van de zie kenhuisorganisatie. Het hoofd opleidingen maakt als hoofd van dienst deel uit van de ziekei huisstaf, een orgaan dat onder leiding van de algemeen direkteur h( ziekenhuisbeleid voorbereidt en uitvoert. Van de kandidaten voor deze kernfunktie verwachten wij: ruime praktijkervaring in de verpleegkunde, een opleiding op het nivo van Hogere Verpleegsterschool, kennis van moderne onderwijsmethoden. De honorering is overeenkomstig het belang, dat wij aan de funktie hechten. Het vinden van geschikte huisvesting is in Heerenveen geen jn probleem. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij het huidige hoofd opleidingen: zr. M. Geels, tel. 05130 44444, toestel 480. Sollicitaties te richten aan de algemeen direkteur van de tjongerschans, Thialfweg 44, Heerenveen. alaemeen ziekenhuis heerenveen TE KOOP of TE HUUR 3500 m2 met 4,5 HA grond, eventueel ook te huur in gedeelten. Prima geschikt voor bedrijfs- of opslagruimte, eventueel met kantoor en 2 woonhuizen. Industriestraat 22, Chaam. Telefopn 01619-468 (niet op zondag). Uw Huwelijksfeest of Jubileum vieren in een omgeving die Uw feest tot - een succes maakt1 Op aanvraag zenden wi) U onze folder. Uw receptie-drankjes f 1.25ÜI HOTEL-RESTAURANT KAR RE WIEL" 'r. iicLitra.t 55 Leiden 22509-31851. GOD Een beroemd theoloog over de vraag naar God. Bestéét God eigenlijk wel? Hoe kan men dit weten? En éls Hij nu eens bestond Thielicke spreekt de mens aan in zijn hedendaagse problematiek. In boeiende, eerlijke taal. Hij opent daarbij de bijbel om licht te doen stralen In de duisternis van het verstand. Een boek vol antwoorden aan Godzoekers en twijfelaars 272 bladzijden f 24.50 Verkrijgbaar in da boakh\ .idei Jonge mensen, die tenminste 3 jaar MAVO (MULO) of gelijkwaardig onderwijs hebben gevolgd, kunnen in "Schakenbosch" worden aangesteld als Gedurende een periode van 1 jaar krijgen zij in diensttijd een kursus, waardoor ze hierna kunnen deelnemen aan de 3-jarige opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige. (Diploma Zieken verpleging B). Tijdens dit voorbereidende jaar zullen zij worden ingeschakeld bij de begeleiding van onze verpleegden in één der afdelingen voor arbeidstherapie. Geboden: eigen kamer; aanvangssalaris tot 16'/2 jaar 670,24 bruto per maand; daarna 694,15 bruto per maand; reiskostenvergoeding - boven 2,50 - tweemaal per maand; psychiatrisch centrum teLeidschendam Belangstellenden kunnen een uitnodiging verwachten na toezending van deze bon aan: het hoofd Personeelszaken van het psychiatrisch centrum "Schakenbosch", Veurse Straatweg 185, Leidschendam. Naam: Mej./Hr. Adres: Woonplaats: Geb.datum: Schoolopleiding: 1 tegemoetkoming In de kosten voor studieboeken. heeft belangstelling voor de funktie van aspirant leerling-verpleegkundige. 3 verschillende types Aangesloten op: riolering, waterleiding, aardp1 en electriclteiL Alle bungalows zUn gelegen aan asfaltwegen, dui goed bereikbaar zowel zomer als winter, Indeling: Salon met originele open schouw, Moderne keuken met roestvrijstalen aaur Twee of drie slaapkamers, Geheel betegelde badkamer met vaste wasj douche en toilet, Aparte bergingsruimte, Terras met gewassen grindtegels, Alle bungalows met spouwmuren.en VOO van CENTRALE VERWARMING. Totale oppervlakte van de bungalows 45*t0t 60 Prijs per bungalow v.a. ƒ32100,— t.e.m. ƒ3530 Excl. B.T.W. Het terrein grenst aan uitgestrekte bossen eivvij nabij verwarmd zwembad en ijsbaan, Deze bungalows zijn ook cen zeer goede geldbelej door de steeds nijpende geldontwaarding. Hoge hypotheek beschikbaar. Grondprijs ƒ20,— per m2 k.k. Bezichtiging: a.s. zaterdag'17 maart van U uur tot 16 uuf en zondag 18 maart van 13 uur tot 17 uur, vanuit Hotel de Viersprong te Balkbrug. Inlichtingen en voor het maken van afspraken op ander tijdstip Brummenseweg 4 - Eerbeel Telefoon 08338-17S6 of 198:

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 8