Duizendste uitzending Van Twaalf tot Twee tegelijk op radio en TV Een valk voor 'n koningin SPIERPIJN? gloedvolle hulp Hoogovens TROUW/KWARTET VRIJDAG 16 MAART 1973 Publiek voor zestig procent vrouwelijk Van onze rtv-redactie HILVERSUM Maandag gaat 'Van Twaalf tot Twee' na 'Ar beidsvitaminen' het populairste radioprogramma voor de dui zendste maal de lucht in. De mil joenen fans kunnen de opnamen nu ook eens bekijken, want da KRO zorgt voor een gelijktijdige televisieuitzending vanuit de congreszaal van de jaarbeurs in Utrecht. Het publiek dat Van Twaalf tot Twee beluistert, bestaat voor zestig procent uit vrouwen. De meeste mannen be ginnen pas belangstelling te tonen nadat zij de 35 zijn gepasseerd. Op maandag en donderdag als het pro gramma over Hilversum 3 wordt uit gezonden, is de gemiddelde luister dichtheid het grootst (25% en 24% procent) voor de uitzendingen via Hilversum 2 op de drie overige dagen schommelt de belangstelling toch nog altijd rond de tweemiljoen luisteraars. Toen de KRO in 1967 met Van Twaalf tot Twee begon, werd halverwege het programma een luisterdichtheid van zeven procent (700.000) gehaald. Twee jaar later was het al dertien procent 'Herkent U deze melodie' raakt door vragen heen HILVERSUM Het aantal kandida ten èn het aantal vragen raakt uitge put voor de muzikale quiz 'Herkent u deze melodie' van de NCRV. Dit is er de oorzaak van, dat aan het eind van het winterseizoen met dit programma wordt gestopt. Drie seizoenen heeft Kick Stokhuyzen dit opera-, operette- en musicalpro gramma geleid. In West-Duitsland loopt een soortgelijk programma acht jaar, maar daar is het muzikale ter rein groter en het aantal kenners uitgebreider. Na zondag brengt de NCRV 'Herkent u deze melodie' nog twee maal. De laatste keer wordt een programma samengesteld van verzoe ken van kijkers. Onderzoek naar kinderjournaal Van onze radio en tv-redaetie DEN HAAG Het schrijversechtpaar W. Spekking-Matti te Utrecht heeft een studie-opdracht gekregen om de mogelijkheden te onderzoeken van een journaal voor kinderen van zes tot twaalf jaar. Op voorstel van advies commissie studie-opdrachten televisie heeft de minister Engels de studie opdracht verleend. ADVERTENTIE Tetl de Braak, met Hans van Wil- ligenburg een van de populaire presentatoren van Van Twaalf Tot Twee. en vorig jaar naderde het gemiddelde zelfs dertig procent. De meeste luiste raars zitten niet de volle twee uur uit. Er zijn eigenlijk twee publiek- blokken te onderkennen, zodat per uitzending in totaal ongeveer vier miljoen mensen een deel van het programma volgen. Een piek in de belangstelling ontstaat wanneer Kees Schilperoort aan de beurt is met zijn spelletje 'Raden maar'. Dan zit vaak tweederde van luisterend Nederland bij de KRO en wordt de magische grens van drie Belgische stap in Madrid na uitzenden interview Degrelle Van een verslaggever BRUSSEL België heeft Spanje erop gewezen dat het interview met de voormalige Belgische fascistenleider Leon Degrelle dat AVRO's Televizier maandagavond uitzond, een inbreuk op de afspraken inhoudt. De afspraak hield in dat Spanje niet zou toestaan dat Degrelle in Spanje waarheen hij in 1945 nauwelijks wist te ontkomen, politieke acties zou voeren of politie ke verklaringen zou afleggen. Deze afspraak is gemaakt nadat België vergeefs getracht had Degrelle's uit levering te verkrijgen. Naar het inter view dat de AVRO uitzond hebben ook veel Belgen gekeken. De Belgi sche ambassadeur in Den Haag heeft opdracht gekregen om de tekst van het interview te bemachtigen. Degrel le wist in '45 nauwelijks aan gevan genneming door de Fransen te ontko men en met zijn vliegtuig een Noord frans strand te bereiken. miljoen luisteraars overschreden. Het spelletje is uitzonderlijk populair, hoewel het met 50.000 gulden voor duizend uitzendingen tot de goedkoop ste attracties behoort. Als de pot van duizend gulden is blijven staan en iedereen per brief kaart een kans mag wagen, komen veel komische reacties binnen. Zo werd het 'vogel'geluid van een toekan versleten voor de zingende Heikrekels en deed het geluid van een parachute sprong sommige mensen denken aan een verkouden Johan Cruijff en neu riënde nonnen die de kerk verlaten. Op een keer werden 270.000 briefkaar ten geteld, waaraan de PTT dus een slordige 90.000 gulden verdiende. Een boekje met allerlei wetenswaar digheden vergezelt de duizendste afle vering. Hieruit blijkt onder meer dat zij, die zo'n uitzending eens zouden willen meemaken, pas na 1974 aan bod kunnen komen. Maar reeds aan staande maandag kan men een indruk krijgen van het programma, want de televisie laat in kleur nauwkeurig zien hoe het er Tussen Twaalf en Twee aan toe gaat. Naast het KRO-huisorkest onder lei ding van Jo Budie, Kees Schilperoort, Kasey and his Pressure Group, en het kinderkoor De Schellebellen werken aan de duizendste ronde mee: Marie- Cecile Moerdijk. Jules de Corte, Henk Molenberg als Opa Duiker, Huub Ma tron, het Mechels Vocaal Ensemble en Willem Duys (die een eigen versie od rijm brengt van 'Carnaval des Ani- maux'). Themaprogramma over Zuid-Afrika Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Een themaprogram ma over de problematiek van Zuide lijk Afrika, dat een aansluiting is op het Boycot-outspan congres, dat op 16, 17 en 18 maart in Leiden wordt gehouden, zal zondagochtend in de zendtijd voor de kerken (CVK) wor den uitgezonden. (Hilversum 1 van 10.30-11.55 uur). 2 schelvissen 75 gr. mager spek 2 worteltjes 1 prei, zout pakje witte saus 50 gr. geraspte kaas 1 ci witte wijn Maak de vissen goed schoon of, als u dat teveel gedoe is: gewoon schelvisfi let kopen. Bestrooi ze van binnen en buiten met zout. Snij het spek, de worteltjes en de prei in stukjes van drie cm. Braad het spek wat uit in de schaal waar de vis mee de oven in gaat. Leg dan de vis erop een doe de groente er omneen. Dan een kopje water er overheen en het gerecht afgedekt in de oven gaar laten wor den. De saus maken zoals op het pakje staat aangegeven en er de ge raspte kaas doorheen roeren. Klop het eigeel van het ei goed los met twee eetl. witte wijn en roer dit door de saus. Die saus mag nu niet meer koken! De vis-groenteschotel serveren met de saus er los bij. Mcnutip: Schelvis met kaas, aardappe len, worteltjes met doperwten, abriko- zenpuree met zure room. 'Popgala' vanavond op t.v.-scherm Van een onzer verslaggevers HILVERSUM De VARA-televisie zendt vanavond een drie en een half uur durend 'Popgala' uit, waarvoor de opnamen vorige week werden ge maakt tijdens een tweedaags popfes tijn in de Vliegermolen in Voorburg. Het geheel speelt zich af in kleur op Ned. 2. Voor acht uur (van 19.05-19.55 uur) komen Livin' Blues, the Country Ga- zette en Slade aan dé beurt en na het NOS-journaal kan men (tot 22.50 uur) achtereenvolgens kijken naar de Eag les, Rod Stewart and the Faces, de Nederlandse groep Supersister, Colin Blumstone, Argent, Kazimierz Lux, Gary Glitter, Chi Coltrane, Rory Ga- lagher, Rv Cooder en als klap op de vuurpijl the Who met onder meer een selectie uit de pop-opera 'Tommy'. Voor de presentatie zorgt Joost den Draayer en de regie is in handen van Egbert van Hees. IKOR-programma 'Zoals gezegd' over Franz Kafka Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Zondag brengt IKOR in de serie 'Zoals geschreven' een uitzending gewijd aan de schrijver Franz Kafka. (Ned. 1 van 17.05-17.35 uur). Kafka wordt dan niet door een acteur gespeeld, maar de teksten zelf hebben de 'hoofdrol'. In tekstkeuze en beeldmontage is getracht het onver wachte en 'teleurstellende' van Kafka uit te drukken. Kafka is in 1883 geboren en stierf in 1924. Tijdens zijn leven werd weinig van hem gepubli ceerd, pas na zijn dood verschenen er veel boeken, brieven en dagboekfrag menten, waardoor hij wereldberoemd werd. Toen de derde aflevering van de VPRO-serie De Bond en de Achterban een paar minuten aan de gang was, dacht ik: alweer over de Hoogovens, dat weten we nu wel. Maar ik bleef toch kijken en om de een of andere reden ging de documentaire mij intri geren. Misschien omdat hier de psycho logische inwerking van de affaire op stakers, vakbondsbestuurders en be- drijfsvertegemcoordigers scherper was geregistreerd dan in de meeste jour naal-flitsen en reportages. Het pro gramma kreeg een haast dramatische climax tijdens de gefilmde confrontatie van Arie Groenevelt met de door de rechterlijke uitspraak bitter teleurge stelde stakers. Zij waren zo zeer uit hun voegen geslagen, dat ze geen be grip konden opbrengen voor een visie op langere termijn. In Berichten uit de Samenleving wa ren de gesprekjes met parlementariërs nogal knullig en slechts een enkele keer, bijna kwajongensachtig, amu sant. Hier bleek, dat een aanvankelijk originele aanpak bij een minder ge slaagde herhaling tot een maniertje kan vervallen. Formateur Burger zat er ok een beetje verbaasd tegen aan te kijken, maar liet zich er toch niet door inpakken. Bij Dick Cavett was Bill Crosby te gast. Van een interview kwam niet veel terecht, want de eens als 'Dubbel spion' zo populaire negeracteur nam de show al direct zelf in handen en maakte er eenrichtingsverkeer van. Met met meer wisselwerking zouden zijn grappen stellig aan kleur en ef fect hebben gewonnen. Te gast bij Gert én Hermien was ik slechts voor een paar minuten. De ge- etaleerde lievigheid is me te stroperig en huilerige levensliedjes zijn me te commercieel. Een smartlapperig ge geven had ook de aflevering 'Justine' uit de Tros-serie Misdaden uit Harts tocht. De filmindustrie is onuitputtelijk in het bedenken van driehoeksverhou dingen met de trieste gevolgen, waar in juristen dan gretig hun tanden zet ten. Maar als zo vaak, slaagden ook de makers van dit produkt er in de aan dacht van ongetwijfeld veel kijkers een poos vast te houden. Omdat de verwikkelingen met veel routine uit de doeken werden gedaan. Het doet inderdaad hypocriet aan dat uitgerekend de Shell een film heeft laten maken over de luchtvervuiling, maar anderzijds had de commentator gelijk, toen hij zei, dat het dwaas is om te veronderstellen, dat je een be paalde manier van leven zomaar kunt loslaten. Met de nog steeds toenemen de drang naar het bezit van een eigen auto lukt dat inderdaad niet. En al liet de film dan zien, dat het dal van San Francisco 's morgens in drie uur tijd onder een ondoordringbare gif tige smogdeken komt te liggen, ver oorzaakt door het passeren van vier miljoen auto's, zal waarschijnlijk nie mand er ran wakker liggen. Te den ken, dat iemand zal besluiten om van daag maar te gaan lopen. TON HYDRA til. Toch zou Dikkie Leeghooft waarschijnlijk niet veel kans hebben gehad tegen Bullie Mops, als Dokie Kolderboll niet op vrouwelijk sluwe wijze had ingegrepen. Ze merkte wel, dat het gezag van haar Dikkie steeg als een luchtballon, maar nu was het zaak, dat die luchtballon niet meteen knapte als een zeepbel. Ze stelde zich dus dapper voor Bullie Mops open wees op Dikkie, die er trots als een pauw bij stond. 'O, lui! Dat gevecht hadden jullie moeten zien!' riep ze geestdriftig uit. 'Het was gewoon een veldslag! Maar de partijen waren niet gelijkwaardig, want het geuniformde gezag ging roemloos ten onder tegen de frisse, spontane kracht, van de jeugd! Dikkie sloeg de koddebeier zonder enige moeite dwars door de etalage van de sigarenwinkel van juffrouw Snepkens. Ga eens kijken, als je me niet gelooft! De sporen van het gevecht zijn beslist nog niet uitgewist!' Dat verhaal maakte indruk op de aanwezige, bobbertjes. 'Heeft-ie dat werkelijk gedaan?' vroeg Bullie Mops ontdaan. 'Geweldig, zeg! Denderend! Nou, nou, van mij kan-ie wat hoor! Voor mij. is-ie. tops!' Nog veel meer van die dingen werden gezegd en de* trots van Dikkie Leeghooft groeide met de seconde. Hij begon c zowaar nog in te geloven, dat het allemaal waar was wat Dokie van hem vertelde. Nog trotser werd hij evenwel, toen Bullie Mops hem uitnodigde lid te worden van de jazz- en swingclub, die in dit oude localiteitje haar zetel gevestigd had. 'We zijn eigenlijk allemaal jongens en meisjes uit de stad', legde hij vriendelijk uit. 'Maar ja, een toffe knul uit een dorp kan natuurlijk ook wel lid worden, als-ie zich weet aan te passen aan onze gewoonten. M zal dat wel gaan, denk ik. kleding zie je er wel naar uit je agenten door winkelruiten zegt ook genoeg. Kom mee, tracteer ik jullie op een flesj andere boys en girls kunnen wel plaatjes gaan draaien.' en- geschiedde het, dat we Dikk Dokie hier aan de bar zien zit! gezelschap van Bullie Mops. Ma nfle leek wel of Bullie er helemaa bijhoorde. Dikkie en Dokje h alleen maar ogen voor elkaar schonken geen greintje aandacrPsei' Bullie, de man die per slof rekening hun flesjes betaalde, als we dan onze blikken eens op de man achter de toonbanl herkennen we daarin beslist een bekende. Ook hij zoog aan een en stelde tevreden vast 'De gaan best. FERDINAND 1t4Jé^ h< udei zal de ook mnj sit de itief éid Radio vandaag door Cathe' ine Caskin 54 'Nee, niet nodig! Laat niemand zich druk maken. Er is toch nog wel wat over? Ik vind het niet gerg als ze sterk is'. 'Er is geen kopje voor je. Ik had nooi* gedacht.nou, je komt hier nooit theedrinken, Gavin'. •Werkelijk? Ik vergeet het altijd, denk ik. Het geeft niet. Ze vertelden me dat juffrouw Howard gekomen was. Ik dacl.t dat ik maar eens moest komen horen waarom ze zo lang gewacht heeft met haai bezoek. Daat is niet erg vriendelijk Heeft de oude man. Angus Macdouald tegen u gdzegd dat u niet moest komen?' 'N'iet in zoveel woorden Hij laat me meestal aan mijn loc over. Ik denk dat ik alleen maar. verlegen was'. 'Verleger Williams zuster verlegen? Het meisje dat op haar eentje zonder uitnodiging heleina.'u uit China hierheen kwam is verlegen?' Hij lachte. 'Dat zult u mij nooit kunnen wijsmaken. Nee, Margaret, niet bellen' lk kan die toestanden niet verdr-ip.ir.. Ei zullen zes diensters komm oodiaven plus Wilson' Staande nam hij een sandwich van de smaal en beet erin. 'Gavin, alsjeblieft Margaret keek smekend naar hem. )•.- komt hier zo zelden en ik mag je met eens een kop thee .-lanaioden'. Hij gaf geen antwoord 'lk neem aan dat Mairi Sinclair rit dingen heel anders doet'. 'Het gaat eenvoudig toe op Cluain' antwoordde ik. 'Van cle keuken naar de zitkamer is maar een stap. En er is alleen Morag. 'Ja. eenvoudiger. Zo zou het moeten Margaret en ik worden omringd door mensen die ervoor betaald worden op onze wenken te wachten. En Jamie groeit op zonder te weten hoe hij zijn eigen schoenveters moet vastbinden'. 'Gavin! Dat is niet eerlijk, hij doet zijn best. 'Hij doet méér dan zijn best. Het is een klein wonder dat hij nog niet is veranderd in eer- klein verwend kreng. En ik weet dat hij dat niet zult Inlen gebeuren, Margaret'. Hij keek naar mij. 'Ziet u, Margaret heeft dat zeldzamtalent om zichzelf te kunnen c.n h;.ur zoon heeft dat geërfd, denk ik. Ze zorgt ervoor dat hij niet vergeet waar zijn grootvader is be iinen l!n Jamie weet dat ik alleen maar b* i toeval in mijn positie gei old ben. Ik ben Margaret daar dankbaar voor'. Toen liep hij na:-.'- de vleugel, nogal abrupt, en ging zitten. De muziek was niet wat ik verwachtte. De melodie was zo h. hend, bijna afgezaagd, niet de keu- \an een serieuze musicus, 'ik heb het idee dat Kirsty y kan zingen. William had een goede stém' 11-j praatte door de muziek heen. Iedereen zei altijd dat ik een aardigp stem had. maar ik had er nooit aan dacht aan besteed. Maar nu voelde ik plotseling een verlangen om te zin gen. ja. ik kon zingen. Ik liep naar de piano en ging achter Gavin staan. "If a body meet e body Comin' through the rye. Hij zong mee, een sterke, goede stem. een donkere stem bijna die vreemd leek te kontrasteren met zijn blonde haar en lichte ogen. Aan de andere kant van het vertrek zag ik Margaret Campbell, opnieuw de zakdoek wrin gend in haar mooie handen. 'Waarom Gavin..ik heb je nooit iets derge lijks horen spelen'. Hij schudde het hoofd, om haar te beduiden dat ze hem niet moest storen. Ik hoorde mezelf alléén zingen. .all the lads, they smile at me Comin' through the rye'. Hij had zich omgedraaid en staarde me aan, die vreemde, doordringende blik die ik de eerste maal op het station van Baillinaclash had door staan, en die al het andere op de wereld buiten leek te sluiten. 'Ja, dat dacht ik al. Je hebt een stem'. Hij lachte luid, triomfantelijk. Ik weet niet waarom dat voor hem zoveel betekende, maar tijdens die blik en die woorden leek zelfs Margaret Campbell buitengesloten. We konden evengoed alleen zijn. Gavin begeleidde me naar de stallen, die eerste keer, en voerde me door de achteruitgangen van Ballochtorra, met het lawaai van gehamer om ons heen. Dit gedeelte van het gebouw was zo oud en zo echt, dat ik me een ogen blik terugwaandc op Cluain. Maar toen hij de achterdeur opende, ston den wc tegen een zo nieuw gebouw dat de klimop er nog niet eens aan was begonnen. Een enorme klc.kketo- ren domineerde een rechthoek van toneelmatig gerangschikte paarde- boxen en boven de ingang van cle smederij hing het traditionele hoefij zer. 'Een slecht opera-dekor'. mom- perlde Gavin, toen hij de deur achter zich dicht sloeg. 'Genoeg raspaarden om een koning te bevredigen, en ik blijf me almaar afvragen wanneer de als stalknecht vermomde prins ver schijnt'. 'Het zijn jouw paarden'. 'In naam ja, en ik moet bekennen dat ik de kracht niet heb om een van die schoonheden te weigeren. Waarom zou ik? Er zou een andere manier gevonden worden om geld uit te ge ven. Het behaagt cle heer Ferguson. Ik zou alleen willen dat we allebei om dezelfde reden van paarden hiel den. Dan hadden we tenminste iets waarover we konden praten'. 'Het gebeurt zelden dat mensen om dezelfde redenen van dezelfde dingen houden'. 'William maakt altijd dat soort op merkingen. Het gaf me soms het eige naardige gevoel dat ik tegen iemand praatte die ouder was dan ik'. Ik lachte, om hem te beletten er iets serieus van te maken. De episode in Margarets kamer had me een beetje benauwd, en ik wilde ontsnappen aan hetgeen ze me allebei wilden toever trouwen. 'Dat is omdat William en ik opgevoed zijn met uitspraken van Confucius. De Chinezen leven op spreuken. We deden spelletjes om ze zelf te maken, hoe lachwekkender hoe beter. Zoals dekortste lijn tussen twee punten is de langste weg naar huis'. 'En daar zit meer wijsheid in dan u misschien weet, juffrouw Ho ward'. We hadden staan kijken hoe Ailis naar buiten werd gebracht door een staljongen en de stem klonk vanuit de schaduw van de deur van de smidse. We draaiden ons om en ke ken, en de ronde korte gestalte van een man in bruin tweed en een daarbij behorende pet dook op; hij was krachtig gebouwd voor zijn leng te, maar begon dik te worden, met rossige wimpers en wenkbrauwen bo ven ogen die amberkleurig gevlekt waren. Dat was de enige gelijkenis met zijn dochter. (Wordt vervolgd) III LVEKSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgyinn. 7.20 (Si Dag mei een gaatje. (8.00 Nws; 8.11 Radiojournaal; 8.30 De groenteman.) 9 00 (Si Vingervlug: mud. en klass.muz. NOS: 9.20 Wal heeft dat kind?, pedogogische rubr. 'j.35 Waterst. AVRO: 9.40 (Si inleiding int muz.begrip. 10 00 (Si V.d. kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (1100 Nws: 1103 Radio journaal. i 11.30 (Si Horlepiep, progr.- serie over volksmuz. 11.55 Beursber NOS: 12.0 Blik op de Derde Wereld, inf.progr. 12.15 Blik op Eur inf. progr. Overheidsvoorl. 12 30 Uitz. v.d landh NOS: 12 40 (S) Lichte gramin.muz. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13 00 Nws. VARA. 13.11 Dingen van de dag. NOS: 13.25 Toerismo: toeristische inf. uit binnen- en builenl. 13.50 Van ta-ta tot totale (aal rubr. over het leven In de taal. 14.00 (S) Muz. uit de middeleeuwen en Renais sance. 14.35 Spiegel van Belgie: muz. en nws van onze zuiderburen. 15.00 (S) Zoek licht on Ned.: rep. en comm. uit alle delen van het land en veel muz. (16.00 Nws.) VPRO: 17 00 VPRO-Vrijdag: rechtstreeks progr. met politieke analyses, rep., achter, grondinf en tclcf. reacties. (17.55 Med.) (18.00 Nws.) KRO: 19.00 (S) Auditie: muz. talenten. 19.30 En toch kerk: serie gesprek- slef: satirisch progr. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 (S) Goal: sportprogr met veel muz. 23.55 Nws. HILVERSUM II KRO: 7 00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (S) Bndinerio: klass.muz. (7.30 Nws; 7.41 Echp.) 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.30 Gyran, v.d. vrouw. 8.45 -Móéders wil is wet: verzoekpl.progr. 9 40 Schoolradio. 10.00 (S) Aubade: Radio Philh. Ork.: klass.muz. (10.30 Nws.) 11.00 V.d. zieken, 11.54 Ber. Vasten- aklie. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.22 Wij van het land: 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb.: 12.30 Nws; 12 41 Echo: 13.00 Raden maar.) 14.00 School radio. 14.30 (Si Inteiiukaal op Vrijdag: gevar. progr. (15.30 Nws.) 17.00 Zonder grenzen: rubr. over missie en zending. 17.10 (Si Metropole Ork. 17.30 Nws. 17.32 Echo. 18.00 (S) Licht ork.met sol. 18.19 Ultz. van het G.P.V. 18 30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 Verkenning: nws, feiten en achtergronden op soc.-maatschappelljk terrein. 18.58 Marktber. VPRO: 19.00 VPRO-Vrijdag: recht streeks progr. met soc.-culturele act. en ber. (19.50 NOS: Den Haag vandaag: 20.00 Nws; 20.15 Brabants Barokensemble en sol.: klass. en mod. muz.) VARA: 21.00 (S) Rotterdams Phllh. Ork. en sol.: klass.muz. In de pauze plm. 21.40 Voordracht. 22.35 (S) De Staalkaart. 23.25 (S) Licht instru mentaal kwartet. 23.55 Nws. N HILVERSUM III 7 00 Nws. 7 02 Gospelsound. 8.0t 8 02 Tussen thee en koffie. (9.00 Nws.l Nws. 10.03 De muz. fruitmand. NCRV: Nws. 11.03 Popcorn. 12.00 Nws. 121 Hen Barend 13 00 Nws. 13 03 Hiep hl hoera! NOS: 14.00 Nws. 14.03 Felix 1.» Show. AVRO: 15.00 Nws. 15.03 Top T v I. 16.00 Nws. 16.03 Top Twenty II. Nws. 17.03 Radiojournaal. 700. NOS: 18 00 Nws. 18 02 Joost de Dr*e Show. 19.00 Nws. 19 02 Gevolmachtigd htei zoekpl. 20.00 Nws. 20.02 Dr. Wiener's iCjf Show. VPRO 21.00 Nws. 21.02 VPRO-V Show. (22.00, 23 00 en 24 00 Nws 22.55 Med.) 00.55 Nws. BELGIE 324 m (Nederlands) 12.00 Nws, med en SOS-ber. 12.05 het platteland. 12.15 Lichte muz. Buitenl. persoverz. 13.00 Nws, act., ber. en toneelagenda. Aansl.: lichte 13.55 Beursber. 14 00 Nws. 14.03 Scho! 0 o. <15.00 Nws.) 15 25 Lichte muz. (C 0» broken door voorwielrijden.) 16.00 Ni chl schaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. Paardesportber. 18.30 Wegwijs wezen. II,,, rt CiCII. pp. Sportmag. 18.55 Taalwenken. 18.57 Gn ctl muz. 19.00 Nws en act. 19.30 Lichte ')n 19.40 Keurig Engels. 19.4 5Boekbespr d< 20.00 Gevar. progr. (21.00 Splinternws. Nws.) 23.00 Nws. 23.20 Jazzprogr. Nws. p' vaa' van elij ere XV vandaag NEDERLAND I NOS NOT 11.10-11.35 Schooltelevisie NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal TROS 19.05 Calimero 19.10 Wat een familie! 19.30 3x 1 is 1: gevar. programma (1) NOS 20.00 Journaal TROS 20.21 De F.B.I.: De gijzelaars 21.10 3 x 1 is 1: Gevar. programma (verv.) 22.30 TROS-Sport NOS 22.55 Journaal 23.00 W.K. IJshockey: verslag v.d. wedstrijd China-Nederland NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal VARA 19.05 Pop Gala '73 NOS 20.00 Journaal VARA 20.20 Pop Gala '73 -verv. 22.50 Uit de Kunst 23.20 Journaal DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Journaal van gistera vond. 10.30 Immer die verfllxten Frauen, speelfilm. 12.00 Econ.mag. 12.50 Intern, pers overz. 13.00 en 13.50 Journaal. 15.55 Film- rep. 16.40 V.d. kinderen. 17.10 Doe. progr. 17.55 Journaal. (Reg. progr.NDR: 18.00 Sport. 18.30 Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Reg. mag. 19.26 Fussballtralner Wulff. TV-serie. 19.59 Progr. overz. WDR: 8.20-12.15 Schooltv. 18.00 Reg. nws. 18.10 Fussballtralner Wulff. TV-serle. 18 40 Hier und Heute. 19.15 V.d. kinderen. 19.25 Das Jahrhundert der Chirurgen, serie uitz.) 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Denken - lemen - vergessen, serie uitz. 21.00 Rep. uit Bonn. 21.25 Verkeersinf. 21.30 Sheriff Cade, TV-serie. 22.15 Journaal en weerber. 22.30 LI li om, TV.spel. 0.35 Jour naal. DUITSLAND II 16.30 Bezaubernde Jeannie. TV-serie. 16.55 Unser Wetter, serie uitz. 17.25 Wintersport- ber. 17.30 Journaal en weerber. 17.35 Sport. 18.05 Act. en muz. 18.35 Lachfilm. 19.10 Buitenl. rep. 19.45 Journaal, act. en weer ber. 20.15 Der Kommissar. politieserie. ati hee ha >r Aansl.: Journaal. 21.20 Quiz. uitz. 22.35 Journaal, comm. en wei Aansl.: wlntersportweerber. 22.55 Das chen, speelfilm. DUITSLAND III NDR 8.20-12.20 Schooltv. 18.00-18.30 Sesamstrasse. 19.0 Ausbüt der Ausbllder, TV-cursus. 19.30 DU sozialcn Verhaltens, TV-cursus. 20.00 ng naai en weerber. 20.15 Cultureel 21.00 Sociaal Mag. gnj, DUITSLAND III WDR 8.20. 8.55. 11.00, 11.45. 17.00 Schooltv. (9.30 Sesamstrasse.) B,u 18.00 Russische les. 18.30 ManagementUle alle Führungskrafte ln Wlrtschaft und f waltung, TV-cursus. 19.00 ZandmanD 19.05 Voor Joegoslavische werknemers. Landsforum. 19.45 Reg. nws. 19.55 C( 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Vrag antwoording. BELGIE (Frans) 14.00. 14.30 en 15.00 Schooltv 16.00 O Eurovisie: Wielrennen Parijs-NIcc. Journaal. 17.40 Schooltv. 18.05 Journaal. 18.10 Kinderprtgr. Gesprekken met kunstenaars. 19.00 Le de vivre. le temps d'aimer. feuilleton. Waals ws. 19.40 Weerber. 19.45 Jour 20.15 Vcrkeerstips. 20.20 Act. 22.00 Car feuilleton. 22 50 Journaal. BELGIE (Nederlands) 14.00 Schooltv. 16.00-16.25 Wielrennen rijs-Nice. 17.00 Schooltv. 18.00 Fabeltjeskrant. 18.05 Lachfilm. Technisch en wetenschappelijk engels. Fruit. doe. film. 19 U0 Progr.overz. Zoeklicht. 19.38 Med. en weerber. Journaal. 20.10 Oorlog en Vrede. TV-s in ÜÜgSMMgariMHgrittll N ST if

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 6