n ANNEMARIE TRILOGIE FAMILIEBERICHTEN ll uw persoonlijke lening is ons geheim -f Triumph lanceert het eerste behaatje. deBijenkorfjj^ CENTRAAL KANTOOR HERVORMDE GEMEENTE bedrijfseconomisch medewerker een machtig beeld van het unieke Russische ruimtevaart* programma RUSSEN IN DE RUINT tl TROUW /KWARTET DL\SDAG 13 MAART 1973 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet of in de gehele Christelijke Pers (Trouw -f Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Onze geliefde Ouders F. van Genterden en T. van Gemertjen-Hak hopen D.V. 1 april a.s. de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Gelegenheid tot feliciteren vrijdag 13 april a.s. van 16.3017.30 uur in Hotel-Restaurant „Groenendijk", Rijndijk 96 te Hazerswoude. Dick en Pierre Zoeterwoude, 11 maart 1973. Titus Brandsmastraat 2. U loof IV, Heer met hart en ziel. In eerbied kniel ik voor-U neder. Psalm 138 1 In vol geloofsvertrouwen is, na een moedie gedragen lij den. van ons heengegaan onze Dochter, Zuster en Schoonzuster Aaltje Goede op de leeftijd van 69 jaar. Den Haag, G. Brelmer-Goede H. J. Breimer Verzoeke geen bloemen Gelegenheid tot condoleantle- bezoek woensdagavond van 9-10 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging PCB. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvin den donderdag 15 maart om 13 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk Heden nam u( Here zeer on verwachtstot Zich mijn ge liefde Man eo onze zorgzame Vader, Opa,- Broer, Zwager en Oom. Hendrik Kuiken in de leeftijd van 65 jaar. H. Kuijken-Jacques H K. Kuiken J. I,. S. Kuiken-v. Leeuwen H. K. v.d. Schans-Kuiken A. J. C. v.d. Schans H Kuiken T. Kuiken-Kerkhoven en kleinkinderen- De overledene ls opgebaard ln de rouwkamer van het ziekenhuis Levenburg",Ley- weg 275. Bezoekuren van 5-7 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 15 maart om 2 uitr in de aula van de algemene begraafplaats ..Westduin". Ockenburgh- straat. Loosduinen, waarna de teraardebestelling in het familiegraf aldaar zal plaats hebben. Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid plotseling uit ons midden tot Zich te nemen onze innig geliefde Zoon, Broeder, Zwa ger, Kleinzoon en Oom Jan Esra Horsman op de jeugdige leeftijd van 18 jaar. Jesaja 55 8 en 9. Ouderkerk a/d IJssel: J. A. Horsman N. Horsman-de Visser L. Horsman N. J. W. Vis-Horsman A. Vis C. Horsman J. Slingerland-Horeman G. Slingerland T. Horsman M. A. Horsman H. Horsman en verdere familie. Ouderkerk a/d IJssel, 10 maart 1973. Kerkweg 1. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben a.s. woensdag 14 maart tussen 12.00 en 13.00 uur. Vertrek van het woonhuis te 12.10 uur. Verzoeke geen bloemen Krimpen a/d IJssel: Ouderkerk a/d IJssel: In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft God door een droevig ongeval tot Zich genomen, onze lieve Kleinzoon en Neef Jan Esra Horsman in de leeftijd van 18 jaar. Krimpen aan den IJssel: mevr. J. de Visser-Vogelenzang de Jong E. de Visser M. de Visser-Schippers J. Snoeij-de Visser A. W. Snoeij M. Luijten-de Visser A. Luijten H. van Duyvendijk-de Visser L. van Duvvendijk M. de Haij-de Visser M. P. de Haij en kinderen Want wij zijn van gisteren en weten niet; dewijl onze dagen op aarde een schaduw zijn. Job 8 9 Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte door de Heere geheel onverwacht uit ons midden werd weggenómen onze geachte collega en geliefde onderwijzer Cornells Jacobus Rog op de leeftijd van 28 jaar. Moge de Heere de familie sterken in dit smarte lijk verlies en deze roepstem heiligen aan ons aller hart. Bestuur, personeel en leerlingen Eben Haëzerschool, Tesselsestraat 63 Schevemngen, 9 maart 1973. Gelijk het gras is ons kortstondig léven Na een korstondig ziekbed heeft de Heere uit ons midden weggenomen de Heer Cornells Jacobus Rog in de leeftijd van 28 jaar. Het onderwijs aan onze kinderen gegeven, zal in dankbare herinnering blijven. De Heere troost de diepbedroefde familie. Namens de oudercommissie: A. Bargeman Geheel plotseling heeft de Here de aardse taak beëindigd van onze geliefde Zwager Jacobus van der Linden Gereformeerd predikant te Huizen (N.H.) op de leeftijd van 61 jaar. Zijn leven was een getuigenis van diepe liefde, van moedig en standvastig geloof, hij was een levende brief van Christus. Wij zullen hem zeer missen. Zeist: E. van den Berg-Lindeboom Zwijndrecht: W. F. M. Lindeboom A. Lindeboom-van der Brugge Amsterdam: G. A. Lindeboom - C. S. Lindeboom-Kruijsveldt Haren (Gr.): J. H. Lindeboom-Wiersma Utrecht: H. C. W. de Bruijne-Lindeboom Hooghalen (Dr.): A. M. Lindeboom A. G. Lindeboom-Bakker Rotterdam: F. T. Diemer-Lindeboom E. Diemer Dordrecht: L. A. van Alphen-Lindeboom H. J. van Alphen Enschede: L. G. A. Bremmer-Lindeboom R. H. Bremmer Neven en nichten 12 maart 1973. Met grote droefheid en diepe verslagenheid geeft de Kerkeraad der Gereformeerde kerk van Hui zen (N.H.) kennis van het vrij plotseling over lijden van zijn Predikant Ds. Jacobus van dei Linden op de leeftijd van 61 jaar. Nu de Here hem van zijn dienst heeft ontheven en tot Zich genomen, kort nadat hij nog voor gegaan was in de dienst des Woords, gedenken wij met grote dankbaarheid zijn arbeid in onze gemeente en zijn leven onder ons. Zijn wijsheid, zijn kennis en zijn diep inzicht in de Schrift zul len we erg missen. Moge zijn bewogenheid om de eenheid in onze kerken, zijn trouw in de dienst des Heren en zijn eerbied voor zijn Woord, nog lang in onze ge meente nawerken. De Here zij zijn vrouw en zijn kinderen vooral-in deze droeve dagen nabij en doe hun leven in uitzicht op het Nieuwe Jeruza lem, dat ook Ds. van der Liuden uit den Hemel verwachtte. Namens de Kerkeraad: Ds. J. C. Landveld, praeses D. Vos, scriba Huizen (N.H.),' 12 maart 1973 De kerkeraad van de Geref. Kerk van Rotter- dam-Delfshaven nam met ontsteltenis kennis van het plotseling overlijden van zijn oud-predikant Ds. Js van der Linden Hij werd 69 jaar. Wij gedenken dankbaar zijn trouwe pastorale arbeid gedurende 19 jaar (19461965) in onze gemeente. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de kerkeraad: Ds. R. Reitsma, praeses Mej. Mr. E. Eikerbout, scriba Rotterdam, 12 maart 1973. Deputaten voor de Evangelieverkondiging onder Israël delen van heler harte in het grote verlies dat in zijn gezin en in breder kring viel door het plotseling heengaan van hun vice-voorzitter Ds. Js. van der Linden Zij denken met dankbaarheid aan zijn blijmoedig geloof, zijn diepe liefde voor Israël, zijn bezon ken oordeel en zijn warme vriendschap. Mede namens functionarissen en adviserende leden: W. Reeskamp II. M. Stam H. L. van Stegeren-Keizer Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze lieve Man, Vader, Grootvader, Broeder, Zwager en Oom, de heer Martinus Barend Hemelaar op de leeftijd van 58 jaar. M. Hemelaar-Pel Truus en Bernard Maartje, Kees en Marga Jeanne Wijbrand Dofdrecht, 11 maart 1973. Nassauweg 104. Liever geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 16 maart a.s. op de algemene begraafplaats vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis te 11.15 uur. Met diep leedwezen geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van Zr. H. Stegeman In haar verliezen wij een bijzonder gewaardeerd medewerkster. De Medische Staf van het Gemeenteziekenhuis Ontroerd door ..et ondervinden van zoveel medeleven 'naar aanleiding va'n het overlijden van mijn lieve zorg zame Man Arie Imthorn wil ik u, dankzeggen voor uw welgemeende belangstel ling. M. G. Imthorn-Kiel Rijnsburg, maart 1973 Abdij laan 13 Als u gehuwd bent en in loondienst, zorgen wij dat u met enkele dagen over f 1.000,- tot f 10.000,- kunt beschikken. Geen informatie bij werkgever of buren. Bel of schrijf naar: Financieringskantoor E.). Möller. Eindhoven, St. Catharinastraat 1Tel. 040-66633 of 25472 (Door gem. Eindhoven toegelaten particuliere geldschietbanki !Z Eens koopt ieder meisje haar eerste behaatje. Een spannend moment. Je wilt iets leuks. Iets zachts. Iets kleurrijks. En dan ontdek je dat die in jouw maat nauwelijks bestaan. Maar nu zijn ze er. In de Teeny Serie van Triumph. Je kunt kiezen uit 3 soorten die met uiterst zachte vullinkjes zijn voor gevormd. Je hebt ze van broderieachtig materiaal. In elastisch kant. Of glad. En de kleuren zij n zalm, lila, geel en - huidskleur. Prijzen 8,95 en 9,95. Kom maar 's kijken op onze afdeling Ondermode. Zul je ontdekken dat j e weer een pro- bleempje minder hebt. Afd. Ondermode. JhiUllflh flsi zal Am Igri. IV! èle: Ik! am olie me ord I 3 He lilji W. rati Ijk te's Graven hage Con rad kade 53 vraagt op korte termijn een: Deze functie houdt onder andere in: periodieke be drijfseconomische verslaggeving, budgetbewaking, analyse van bedrijfsresultaten, interne controle etc. Opleiding: Mulo/Mavo-niveau, praktijkdiploma boek houden en M.B.A. (of daarvoor studerend), leeftijd 20/25 jaar. Wij bieden u: een aanvangsalaris van 1.000,tot 1.500,per maand, afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring, goede secundaire arbeidsvoor waarden, 7% vakantietoeslag, en houden rekening met gemaakte vakantie-afspraken. Sollicitaties worden gaarne telefonisch of. schriftelijk ingewacht, afdeling personeelszaken, postbus 6445, 's-Gravenhage. Telefoon (070) 61.43.51, toestel 29. Vernieuwing van de maatschap pij is geen loze kreet. Er wordt hard aan gewerkt, zowel na tionaal als internationaal. We zijn op weg, al gaat het lang niet snel genoeg. De christelijke vakbeweging roept daarom alle hens aan dek. Geen man en geen vrouw kan worden gemist als het erom gaat mee te bouwen, aan een nieuwe maatschappij die meer aan de normèn van het evan gelie voldoet. De koers is: billijke verdeling van een welvaart over alle men sen rechtvaardige verhoudin gen in de maatschappij; inrichting van de samen leving op basis van naas tenliefde en gerechtvaar digheid. Doet u ook mee? Meldt u dan aan bij: POSTBUS 2475-UTRECHT door ANNIE OOSTERBROEK-DUTSCHUN De grote romancyclus over een huwelijksleven De drie boeiende boeken ANNEMARIE ZORG OVER ZONDERLAND DE WONDERE OOGST uitgegeven in één band Het bewogen levensverhaal van een vrouw die in haar huwelijk aan de ondergang ontsnapt, maar dan ge worpen wordt in een voortdurende strijd om het geluk. Tussen Annemarle en haar man Jo hannes bestaat een groot leeftijds verschil. Maar nog groter is hun verschil in levensopvatting. Achter alles \yat zij samen mee maken speelt zich een proces af, waarin de liefde steed9 dringender om erkenning vraagt. De Annemarie-trilogie: een grote romancyclus, een pakkende romanl TA\I EEN BOEK VAN ZOMER F. L.L. SMOLDERS Sföo slij: en-. Se oprtenbotonds pr—tabes van de Rusten. Een t ee informatie uit de eerste hand: gesprekken Sovjet-geleerden en - en vijftien jaar studie van de Russische literatuur op dit terrein. "Kussen in de ruimte" behandelt hee' de geschiedenis - tot heden - ven de ie*'6. am aeert van de Sovjets. De ontwikkeling op het gebied van de raketten. De v •tort van Spoetnik-1. De grote successen Loena-16 die voor het eerst maatwnd neer de aarde bracht: Loenochod-1. de eerste maanautol Alle bemande vlucht*' ft|u Wostok-1 (met Gagarin) tot en met de vlucht van het grote ruimtestation SaÜfcoor Met onthulling van het schokkende drama mot de Sojoez-11 bemanning. Levendige beschrijvingen, technische details, geheime plannen, toekomst bee Idea 3 |J«j bladzijden. Met 90 foto's en lentekoningen. Buitengewoon meten worn si 'iaol. <tot SwllMi B' Moekou «riet to bemachtigen. BESTEL DIT BOEK prijs gebonden f 24.90 KLM WIP ALtlMI ede 'lan g V

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10