Heymans: alles weer 'doodsjiek' Voorstel voor 'brug' naar universiteit Studenten zetten actie tegen 1000 gulden door £5 Groei van bevolking langzamer Kritiek op visie Boukema FAMILIEBERICHTEN E TROUW/KWARTET ZATERDAG 10 MAART 1973 Erg veel rose Van onze moderedactie AMSTERDAM Waar Max Heymans zijn stoffen vandaan haalt, daar zal Abraham de mos terd wel hebben gevonden. On danks de eeuwige zonnebril die couturier Heymans altijd op heeft is hij telkens weer in staat de mooiste stoffen van het sei zoen te verwerken. Ieder jaar kiest hij een 'couleur de la collection* Voor deze keer was dat 'Rose de France'. Daarmee is opnieuw een collectie ontstaan die de stop woordjes van Max ten volle verdienen: 'doodsjiek' en 'beeldschoon'. Je vraagt je af wie de ontwerpen van Max Heymans altijd in elkaar zet, want de meester kan zelf geen draad door een naald krijgen. De kleren zaten weer als gegoten om de manne quins, al moet Heymans zich niet aan broeken wagen, omdat hij daar in de eerste plaats zelf niet van houdt en in de tweede plaats omdat de klanten van Heymans nu eenmaal nooit de broek aanhebben. De 'vrouwen van Heymans' lopen in een pakje als 'Avenue Matignon' van grijze flannel met een tas van dezelfde stof en een tulband-achtige hoofddoek- hoed van dezelfde stof als de blouse eronder. Of ze hebben zo prachtige avondkleding aan dat een andere vrouw er alleen nog maar naast kan gaan staan in een bontjas vaa een paar mille om niet helemaal voor gek te lopen. Ook Heymans brengt plissé. zij het niet met zoveel plooien als Frans Molenaar. Met de hoeden van Max is het natuurlijk wat lastig om in de tram te staan en de mooie strand kleding is ook meer iets voor Zuid- Frankrijk dan voor Katwijk aan Zee. Dat komt omdat het allemaal zo 'dood sjiek' is. Minder geboorten Van een verslaggever DEN HAAG Sinds het begin van de zeventiger Jaren groeit onze bevolking veel langzamer. In het afgelopen jaar 172 nam de bevolking toe met 0,9 pro cent, een jaar eerder nog met 1,1 procent, in 1970 nog met 1,2 procent. In het verleden kwam zo'n laag groeitempo slechts voor o nder invloed van bijzondere omstan digheden zoals epidemieën, nu ziet het er naar uit dat het 'structureel' is. De teruggang van het groeitem po hangt vooral samen met een daling van het geboortecijfer: in 1970 kwamen er 18,3 kinde ren per duizend mensen ter we reld, in 1971 was dat 17,2, in 1972 was het gedaald tot 16,1. Daartegenover staat dat de sterfte een lichte stijging ver toont, onder meer als gevolg van de voortgaande veroudeiVig van de bevolking: in 1970 en 1971 was de sterfte 8,4 per dui zend mensen, in 1972 was het 8.5. Een extra-bevolkingsgroei ont stond door de buitenlandse mi gratie: doch de omvang van het vestigingsoverschot lag in het laatste jaar, 1972, aanzienlijk beneden dat van de twee voor gaande jaren (1970: 34.000, 1971: 33.000). Deze daling was een gevolg van een kleinere immi gratie vanuit de landen rond de Middellandse Zee, waarvandaan de meeste buitenlandse werkne mers komen. Het resultaat van dit alles was dat Nederland eind 1972 bijna 13.400.000 inwoners telde. Loes van der Horst weeft met plastic AMSTERDAM De wandkleden die Loes van der Horst tot 15 april in Museum Fodor, Keizersgracht 609, Amsterdam tot 1968 maakte, bestonden altijd uit natuurlijke materialen. Wol, zo mogelijk met de hand gesponnen, en katoen, beide vaak zelf geverfd met plantaardige kleurstoffen. Ook gebruikte ze wel eens een enkele keer sisal. En om de structuur van het weven nog duidelijker te maken zocht zij een nieuwe vorm van uitdaging in het bepaald niet traditionele plastic. Dat materiaal is ze blijven gebruiken, in steeds andere vorm, van dun draad tot dikke snoeren en zelfs buizen, en dat alles verwerkt ze tot grote doorzichtige ruimte-elementen. Voor haar biedt plastic mogelijkheden tot een samenspelen met de moderne architectuur. Dat vond ze niet meer in de natuurlijke materialen omdat die bij wijze van spreken te 'emotioneel' waren. Door het gebruik van dit doorzichtige materiaal krijg je vooral een beeld van het weefsel zelf, het wordt 'doorgelicht'. Dat zichtbaar maken van een proces speelt een grote rol in het werk van Loes van der Horst: daardoor wordt het oorspronkelijk verband tussen bouwen en weven aangetoond (vroeger plantaardig vlechtwerk met leem bestreken, tegenwoordig gevlochten staaldeaad in beton. geweven glasvezels in polyester, gewapend glas e.d.). Belangrijk ook is de speling van het licht tussen de transparante elementen, waardoor bepaalde optische effecten ontstaan. Volgens Loes van der Horst biedt dit plastic als nieuw rationeel' materiaal nog veel mogelijkheden voor toepassing in de omgeving van vandaag. 'Van Veen aan de verliezende hand' Van onze onderwijsredactie AMSTERDAM Het landelijk Overleg Grondraden (LOG) blijft het nodig vinden verder actie te voeren tegen de duizend-gulden- wet. Volgende week donderdag zal er in Den Haag een massale stu dentendemonstratie tegen de collegegeldwet worden gehouden. Weliswaar is minister Van Veen volgens het LOG aan de verliezende hand (en dat dan natuurlijk als gevolg van de boycotacties van de studenten), maar het blijft ook met het oog op een nieuw kabinet nodig duidelijk te maken dat de wet ingetrokken moet worden, wil de nieuwe regering goed met de universiteiten kunnen samenwerken. Dat de minister op de terugtocht is. leiden de studenten af uit het feit dat de datum van i0 maart verschoven is naar 30 maart als laatste datum waarop niet-betalers zich op de universiteit kunnen blijven vertonen; daarnaast heelt minister Van Veen ook nu ni°t duidelijk aangegeven welke sancties hij denkt te treffen tegen boycotters. aldus het LOG. Minister Van Veen heeft wel aangekondigd wetswijzigingen te willen doorvoeren die de uitvoering van de collegegeldwet vergemakkeliiken, maar hij denkt daarbij niet aan inhoudelijke wijzigingen. De colleges van bestuur daarentegen hebben wel een aantal inhoudelijke wijzigingsvoorstellen. Zo stellen zij voor de hoogte van het collegegeld opnieuw te bekijken; collegeldbetaling verplicht te stellen voor een aantal jaren (vier of vijf), koals dat vroeger ook het geval was; loskoppeling van inschrijfgeld (dat dan recht moet geven op studentenvoorzieningen) en collegegeld (dat voor onderwijs en examen geldtde mogelijkheid om leningen af te sluiten voor iedere student die dat wil; sancties tegen overtreding van de collegegeldwet die uitvoerbaar en redelijk zijn. Van onze Haagse redactie DEN HAAG De secretaris van de ARP, dr. W. de Kwaadsteniet levert in het gisteren verschenen AR-partij- blad Nederlandse Gedachten kritiek op het betoog dat prof. mr. P. J. Boukema in Trouw-Kwartet heeft ge schreven over het al dan niet gedogen van een kabinet-Den Uyl. Dr. De Kwaadsteniet verwijt prof. Boukema dat deze politieke standpun ten voor wetenschappelijke feiten laat doorgaan. Prof. Boukema schreef in zijn artikel in Trouw-Kwartet dat de uitspraak van de confessionele frac ties. dat zij een kabinet Den Uyl, eventueel met 'witte rand' niet zullen gedogen, onder de huidige omstandig heden uit staatsrechtelijke oogpunt ernstige bezwaren oproept. De heer Boukema vond het bedenkelijk al bij voorbaat te oordelen over een kabinet waarvan noch de samenstelling, noch het program bekend is, terwijl er geen reëel alternatief aanwezig is. Volgens dr. De Kwaadsteniet is de vraag of er een alternatief aanwezig is geen staatsrechtelijke, maar een poli tieke. 'Zolang niet vaststaat dat er geen alternatief aanwezig is Avij taxeren dat de mogelijkheid van een alternatief wel aanwezig is, is naar onze staatsrechtelijke opvattin gen een mededeling van niet gedogen aanvaardbaar. Er is, constateert dr. De Kwaadstenièt tenslotte, 'geen en kel bezwaar tegen politieke afkeuring van een politieke daad, maar wel tegen een zogenaamde wetenschappe lijke afkeuring ervan'. In hetzelfde nummer van Nederlandse Gedachten verwijt de vroegere vice- voorzitter van de ARP, prof. mr. P. H. Kooymans, partijvoorzitter dr. A. Veerman in zijn stellingname tegeno ver de linkse partijen de politieke realiteit uit het oog te verliezen. Prof. Kooymans zegt het eens te zijn met de stelling van dr. Veerman dat de PvdA schuldig is aan de huidige moeilijkheden omdat de fractie zich door de uitspraken van het PvdA- congres heeft laten binden. Hij wijst er vervolgens echter op, dat het bena drukken van het gelijk van de confes sionelen geen oplossing kan bieden in de huidige situatie, waarin vele con fessionelen een samengaan met links noodzakelijk achten. Hij meent voorts, dat de formateur Burger staatsrechtelijk een juiste weg volgt door bij de formatie van een extra parlementair kabinet het pro gram eerst met de kandidaat-minister te bespreken en daarna pas te kijken of er steun voor is in het parlement. 'Ook voor de progressieve partijen zal de vorming van een kabinet Den Uyl nog de nodige moeilijkheden opleve ren. Ik vind niet dat wij door ons optreden hen die moeilijkheden moe ten besparen', aldus prof. Kooymans. Minister Van Veen Min'ster Van Veen verzette zich tegen deze voorstellen ook omdat hij het niet juist vond ais demissionair minister zu'ke wijzigingen voor te bereiden. Pan-concoursen in Delft DELFT Dit jaar organiseert de stichting 'Pan' voor de twaalfde keer een muziekfeest dat tot doel heeft muziekgezelschappen van studenten nader kennis te laten maken met eikaars prestaties. Het wordt gehouden van 21 t/ 24 maart. Dit jaar kon ook worden ingeschreven in de sector kamermuziek, en er is ook een minicursus ensemblespel. De andere categorieën zijn: piano, orgel, koor en orkest. In het Prinsenhof is het resultaat van het kamermuziek concours te horen tijdens een concert op 23 maart. Het orgelconcours wordt op 22 maart gehouden in de Oude Kerk. Op de 23ste vindt het pianoconcours plaats in het Prinsenhof. Koren en orkesten treden op 24 maart op in de aula van de Technische Hogeschool, waar die avond het slotconcert wordt gegeven door Studio Laren en de beste deelnemers aan de concoursen. Ter gelegenheid van Sierk Schroder's 70e verjaardag houdt het Haags Gemeentemuseum van 24 maart tot 24 april een tentoonstelling van zijn nieuwste werk dat treft door de grote frisheid, intensiteit en kleurgevoeligheid. waardoor een nieuwe fase in zijn werk dat door de jaren heen steeds de menselijke figuur in het middelpunt stelt schijnt te worden ingeluid. Culturele integratie Nederland-Vlaanderen DEN HAAG Het Algemeen Nederlands Verbond (ANV) wil het proces van culturele integratie tussen Nederland en Vlaanderen versnellen. Het heeft daan-oor gepleit bij het Nederlandse en het Belgische kabinet, en bij kamerleden en politieke partijen in beide landen. Het ANV stelt dat de belangstelling van Nederlandse zijde voor Vlaanderen en omgekeerd de laatste jaren sterk is gegroeid. Het wijst hierbij op het volksontwikkelingswerk, het bibliotheekwezen, de conferentie van Nederflandse letteren, de banden van Openbaar Kunstbezit, de uitwisseling van concerten en tentoonstellingen en de samenwerking van plaatselijke overheden in de grensgebieden. De regeringen zouden hun beleid moeten toespitsen op het in het leven roepen van gemeenschappelijke organen voor het Nederlandstalige cultuurgebied, die de culturele integratie vorm en gestalte kunnen geven. Het ANV heeft dit allemaal neergelegd in een brief die gericht is aan bovengenoemde instanties en waarvan de strekking wordt onderschreven door de adviesraad van het ANV die wordt gevormd door dr. I. N. Th. Diepenhorst, drs. H. A. Korthals, dr. J E. de Quay, dr. L. Roppe. J. H. Scheps en prof. dr. A. Verhulst. Acht in Nederland wonende Zwitserse kunstenaars exposeren van 10 maart tot 2 april in het Panorama Mesdag te Den Haag. Driejarige voorbereidende school Van onze onderwijsredactie DEN HAAG Een commissie van de academische raad stelt voor een driejarige school voor voorbereidend academisch onderwijs te maken. Daardoor kan de overgang van voortgezet naar hoger onder wijs worden verbeterd. Tijdens deze driejarige periode (een soort tussenschool, zou je het kunnen noemen) moeten de leerlingen meer gelegenheid hebben zichzelf te beoordelen. Zij kunnen dan per semester hun weg verder uitstippelen, daarbij geholpen door docenten en deskundige begeleiders. De driejarige school voor voorbereidend academisch onderwijs zou kunneh eindigen met een dossier diploma. Dat is een bewijs van wat je allemaal gedaan hebt met vermelding van het niveau waarop je de verschillende vakken hebt gedaan. Het eindexamen kan dan vervallen en het onderwijs krijgt meer continuïteit. Ook de keus tussen universiteit en hoger beroepsonderwijs kan gemakkelijker worden. Het rapport van de commissie van de academische raad is nog niet de definitieve versie. Het is de bedoeling dat er nu over gediscussieerd wordt. Na 1 september wil de commissie beginnen met het opstellen van een eindrapport. Voorzitter van de commissie is prof. dr. H. J. A. Duparc van do TH Delft. Een korte aantekening bij dit bericht kan misschien geen kwaad. Zoals bekend probeert men ook elders in het onderwijs overgangen van de ene school naar de andere vloeiender te maken. Zo is staatssecretaris Schelfhout bezig de eenworing van kleuter- en basisonderwijs te bevorderen. Ook de overgang van basisschool naar voortgezet ónderwijs is in discussie. De zogenaamde brugklas voldoet niet in alle opzichten. Er wordt veel gepraat over een meerjarige brugperiode. Daarbij wordt ook gedacht aan een middenschool: een school voor alle 12- tot 15-jarigen. Als het die kant uitgaat betekent dit dat de hele structuur van het onderwijs gewijzigd moet worden, als men tegelijkertijd ook nog een soort brugschool tussen voortgezet en hoger onderwijs wil maken. WINTERSWIJK Een aantal beken in de buurt van Winterswijk is veront reinigd met diesel- en stookolie. Voor al het riviertje De Slinge is ernstig vervuild. Aanvankelijk werd de bron van ver ontreiniging gezocht in Duitsland, maar gisteren ontdekte de politie, dat de olie afkomstig was uit een tank bij een bedrijf in het Nederlandse ge hucht Kotten. Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. 15 maart a.s. zijn onze Ouders P. A. Marseille en G. Marseille-Knol 40 jaar getrouwd. Wij hopen dit met elkaar feestelijk te gedenken. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Harderwijk, Alb. Thijmiaan 25. Gelegenheid tot feliciteren van 19.15 tot 20.15 uur in Wijkcentrum Stadsdennen, J. Catslaan 3. Heden overleed in haar Heer en Heiland mijn lieve Zuster, onze Schoonzuster en Tante Grietje Bos in de gezegende ouderdom van 89 jaar Uit aller naam: J. Bos 's-Gravenhage, 9 maart 1973. Haags Hervormd Rusthuis 'Oostduin'. Goetlijfstraat 5. Liever geen bezoek Geen bloemen Mijn zuster is opgebaard in de aula van het Rust huis. Aulabezoek. maandag van 16.0017.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 13 maart om 14.00 uur in de aula, waar na de begrafenis zal plaatshebben om 15.00 uur op 'Oud Eik en Duinen', Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage. Romeinen 6 23. Heden nam God tot Zich na een geduldig ge dragen ziekte, nog onverwacht, onze lieve Moeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Kniertje Pronk-Van der Toorn weduwe van Pieter Pronk, op de leeftijd van 60 jaar. Mede namens verdere familie: C. Pronk P. J. Pronk-Roeleveld 's-Gravenhage, 8 maart 1973, Heulstraat 18 a. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in "Het Rouwcen- trum", Van Diemenstraat 167. Condoleancebezoek 2.15 tot 3.15 uur, maandag avond 7.15 tot 8.15 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 13 maart te 12 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van „Het Rouwcentrum" te 11.30 uur. Heden nam God tot Zich Zijn moegestreden kind, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader 67 jaar oud. Gijsbert van Dam Mede namens verdere familie: J. P. van Dam-Kalisvaart 's-Gravenhage. 9 maart 1973, Valkenboskade 315. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Rode Kruis Ziekenhuis, Sportlaan 600. Be zoekuren zaterdag van 1112 uur, zondag van 1213 uur, maandag van 11—12 en van 1617 uur (ingang Rode Kruislaan 55). De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 13 maart om 15 uur op de begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat. Loosduinen. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.30 uur. 'k Sla d'ogen naar 't gebergte heen, van waar ik dag en nacht des Hoogsten bijstand wacht. Psalm 1211. Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen, na een smartelijk, geduldig gedragen lijden, onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Martina Helena Verkeij weduwe van Dirk Vrolijk op de leeftijd van 75 jaar. Mede namens verdere familie: P. van der Harst-Verheij M. A. van der Harst Jac. Verheij P. Verheij-Vrolijk. Scheveningen, 8 maart 1973. Badhuisstraat 180. Corr.-adres: Suzannaland 120, 's-Gravenhage. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Dc overledene is opgebaard in de rouwkamer "Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoekuur zondagmiddag van 1.30—2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 78.30 uur in de rouwkamer. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben dinsdag 13 maart om 1 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer om 12.30 uur. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Hiermede delen wij u mede, dat op 84-jarige leeftijd is overleden Wilhelmina Akkerliuis-Paper 's-Gravenhage, 8 maart 1973, Maystraat 93. De teraardebestelling zal plaatshebben op maan dag 12 maart om 10.00 uur op de begraafplaats Oud Eik en Duinen te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf de rouwkamer van het ziekenhuis Antho- niushove te Leidschendam om 9.30 uur. 'Die u roept, is getrouw; Hij zal het ook doen.' 1 Thess. 5:24. Heden nam de Heer tot Zich onze geliefde ManJ Vader en Schoonvader Johannes Petrus Prins echtgenoot van J. K. A. Hamelink op de leeftijd van 76 jaar Honselersdijk: J. K. A. Prins-Hamelink M. A. Prins Reeuwijk: A. M. Langenberg-Prins H. J. Langenberg Honselersdijk: T. Prins Honselersdijk, 9 maart 1973. Merelstraat 39. De overledene staat opgebaard in één der zaal tjes van de Ned. Herv. Kerk 'De Voorhof' te Hon selersdijk, ingang Fazantlaan. Gelegenheid tot condoleren maandag 12 maart a.s. van 19.3021.00 uur aldaar. De denst van Woord en Gebed wordt D.V. gehou den dinsdag 13 maart a.s. in de Ned. Herv. Kerk 'De Voorhof' te Honselersdijk. Aanvang der diens» om 14.00 uur, waarna de teraardebestelling op de Algemene Begraafplaats, Geestweg te Naaldwijk, om ca. 15.00 uur zal plaatsvinden. Zeer onverwacht werd uit ons midden wegge- nomen Zr. H. Stegeman op de leeftijd van 41 jaar Zowel voor ons, als voor de haar toevertrouwde patiënten betekent dit een ernstig verlies. Bestuur en Direktie van het Gemeenteziekenhuis. Met diep leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze collega Zr. H. Stegeman Haar collegialiteit en toewijding voor haar werk hebben haar voor ons onvergetelijk gemaakt. Het Personeel van het Gemeenteziekenhuis, rei Tot onze ontsteltenis is plotseling uit ons middenpu; weggenomen ons trouw lid Zr. H. Stegeman Haar toewijding en ijver voor onze personeelsver eniging zullen wij dankbaar gedenken. P.V. 'Geziedor' W. Gerritsen, voorzitter, J. J. v. d. Velde, secretaris. Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde Va der, Groot- en Overgrootvader Harm Snoeyer weduwnaar van Trijntje Schoemaker, op de leeftijd van 100 jaar. Beilen, 8 maart 1973, Asserstraat 29. Zondag 1. ijd Doezum: A. v. d. Naald-Snoeyer Beilen: W. Snoeyer-Hoogeveen Strathroy (Canada): Joh. Snoeyer Jhl A. Snoeyer-Bruulsema Borger: A. Forsten-Snoeyer G. Forsten Beilen: H. Elzinga A. Elzinga-Wolters Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis heeft plaats op dinsdag 13 maart 1973 om 14.00 uur. Aanvang rouwdienst 13."' uur. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 13.15 uur in het lo kaal der Geref. Kerk aanwezig te zijn. S. Bakker-Dijk Weduwe van de heer D. M. Bakker, in de leeftijd van 77 jaar. Veenendaal, 7 maart 1973. Rotterdam: W. Eringa-Bakker Leeuwarden: M. Bakker J. Bakker-Steen Soest: N. Bakker-Bakker 't Harde: H. E. Bakker-Dik Bussum: C. Bakker-Houtman Neven en nichten. De Here heeft tot Zich genomen, in de volle zekerheid des Geloofs, onze innig geliefde Oom Jacob Vijn Kz. Sinds 1956 weduwnaar van Derkjen Zandhuii op de hoge leeftijd van 97 jaar. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Joh. 14 1 t/m 3. Namens neven en nichten. Opperdoes, 8 maart 1973. Huize "Almere". Correspondentie-adres Jacob Vijn Pz., Schoolstraat 15, Opperdoes. Condoleantiebezoek maandagavond van 7 tot 9 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins- 1< dag 13 maart om 2 uur op de algemene begraaf plaats te Opperdoes. Voor uw blijken van medeleven betoond na het over den van onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot Overgrootmoeder Elizabeth Jacoba Verhagen-van den Broek betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: D. van der Voort-Verh. j,* Rotterdam, maart 1973. Albert Cuypstraat 18. Naast de troost die God ons alleen kan schenken a wij diep getroffen door de wijze waarop u uw mf leven hebt getoond na het overlijden van mijn 1 er Man. onze zorgzame Vader en Grootvader, de heer j Bertus Verboom waarvoor wij u onze hartelijke dank betuigen. K J. Verboom-van der Giessen d G. Verboom T. H. Verboom-de Schutter )nt Bert fri let Da H.I. Ambacht, maart 1973, Kerkstraat 4.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 8