Drukke mode-dag met uitschieter Molenaar eoeo Een valk voor 'n koningin Zoutzuur Speciaal voor uw haar! Turk doodgestoken in slachterij door Catherine Gaskin TROUW/KWARTET WOENSD AG 7 MAART 1973 BINNENLAND/RADIO EN TV Van onze moderedactie AMSTERDAM Een buitenstaander heeft daar niet zo'n weet van, maar in het modewereldje kan men niet zo goed met elkaar opschieten. Vandaar dat er op een dag als gisteren maar liefst drie shows werden gehouden en dat betekent een heel gedraaf door Amsterdam, met als gevolg dat je op het laatst door de kleren de modellen niet meer ziet. Maar goed. om ze even op een rijtje te zetten: *8 morgens toonde Dick Holthaus zijn couture, tussen de middag was Malton Kuiper uit Zeist aan de beurt en Frans Molenaar eindigde om vier uur met zijn show. Om met Holthaus te beginnen: hij trekt de Parijse lijn helemaal door en dat is niet verwonderlijk, want Holthaus heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij wel eens iets 'van Franse couteriers koopt' en dat verder op eigen wijze verwerkt. Dick had veel blazers, broekpakken. bloussons en hij kondigde de terugkeer aan van het mantelpak. Holthaus bracht vooral broekpakken. zich niet storend aan de tendens van Parijs die definitief heeft aangekondigd, dat de vrouw de broek afschaft. Zijn kleuren zijn zwart, grijs, wat camel en rood en een erg mooie kleur donkergrijs. Maison Kuiper uit Zeist liet haar inkoop zien van de couture uit Rome, Parijs en Nice. Fiks wat plisséwerk met kostbare materialen die min of meer sportief werden verwerkt. Je kunt het saai noemen of niet, maar de ontwerpen van Heinz Rive en Nina Ricci hebben toch wel iets erg prachtigs. En de vrouwen die boven de veertig zijn en érg veel geld hebben kunnen bij Maison Kuiper als een dame gekleed de deur uitgaan. Frans Molenaar liet gewoontegetrouw zien dat hij een ontwerper is die zich nergens aan stoort. Op een paar uitzonderingen na, liet Molenaar opnieuw zien dat hij een totaal eigen stijl heeft en zijn kleren passen steeds opnieuw in de tijd waarvoor ze zijn ontworpen. Zegt Parijs dat er bloemetjes, stippeltjes, ruitjes, en wat al niet moet worden gewerkt: Frans koopt erg mooie stoffen in en weet één en ander uitstekend te verwerken. Niks te bloemetjes. Effen stoffen blijven bij Molenaar favoriet en hij weet met verschillende kleuren tot goeie vlakverdelingen te komen, waarbij zijn combinatie hard blauw met hard groen bijzonder opviel. Het tent-jurk-principe gebruikt hij ook nu weer en het is wonderlijk hoe Molenaar daar steeds weer variaties op weet te bedenken. Op de foto: links een gestreept zijden jurk met groen mouwloos jasje en rechts een broekcombinatie met overslaghes in groene crêpe van de couture-collectie van Molenaar. MARY PERKINS 'Voer de vogels' verzorgd door werkende jongeren AMERSFOORT Op zondag 11 maart zal 's avonds van 11 tot 12 uur op Hilversum 3 het radioprogramma 'Voer voor Vogels' dit keer geheel worden verzorgd door werkende jon geren. Het onderwerp van deze uit zending, onder auspiciën van de KRO, zal zijn: werkende jongeren en publi citeit. Op het programma staan onder meer een discussie tussen werkende jongeren en journalisten, interviews van werkende jongeren met werkende jongeren in bedrijven en fabrieken, terwijl de muziek in de uitzending ook speciaal is uitgezocht door wer kende jongeren. Het initiatief voor deze uitzending is genomen door de werkgroep radio/tv voor jongeren, die de KRO heeft gevraagd om een uur radiozendtijd per week en een uur televisie per maand. Dit om de problemen van de werkende jongeren beter aan de orde te kunnen stellen. In de werkgroep zitten jongeren uit het vormingswerk en verder vertegenwoordigers van de KWJ en het NVV-jongerencontact. Het adres van de werkgroep is Wevers singel 24, Amersfoort, tel. 03940- 27483 (vragen naar Dirk Mulder). Dirigent Kletzki overleden LIVERPOOL (Reuter) De in Polen geboren dirigent Paul Kletzki is op 72-jarige leeftijd in een ziekenhuis in Liverpool overleden. Tijdens de gene rale repetitie van het door hem gister avond te geven concert door Royal Liverpool Philharmonic Orchestra stortte hij ineen. Kletzki heeft in Europa, Amerika en Ausitralië gediri geerd. Hij leidde onder meer het beroemde Suisse Romande-orkest. Ook als componist heeft hij naam ge maakt, onder meer met drie sympho- nieën en werken voor kamermuziek. (ADVERTENTIE) Wella hairspray in de long size bus. Zwart/grijze bus: voor normale versteviging. Groen/grijze bus: voor extra versteviging. 5,05 Protest tegen straf voor auteurs in Spanje AMSTERDAM De Vereniging van Letterkundigen en het P.E.N.-cen trum Nederland hebben in een brief aan de Spaanse ambassadeur hun be zorgdheid uitgesproken over het feit, dat zes Catalaanse auteurs, te weten J. M. Castellet, A. Cirici-Pellicer, F. Cucurrull, J. Fauli, A. Mananent en J. Triadu gestraft zijn met inhouding van hun paspoort en met een boete van 100.000 peseta's elk (10.000 gul den) omdat zij als juryleden twee prijzen hadden toegdkend, dié ge noemd waren naar de voormalige pre sidenten van Catalonië Macia en Com- panys. De boetes zijn bij administratie ve maatregel dus zonder tussenkomst van de rechtelijke instanties opgelegd. De briefschrijvers wijzen erop, dat de beide presidenten op volstrekt legale wijze hun ambt hebben vdrkregen en beiden overleden zijn. Met nadruk wordt tevens gewezen op het feit, dat Spanje zich voor te doen zoals het doet, buitensluit uit de culturele Eu ropese gemeenschap, waartoe de Cata laanse auteurs wel zeker tod behoren. Van een verslaggever BARNEVELD Een steekpartij tussen twee TYirkse arbeiders ln een kippenslachterij in Barneveld heeft dinsdag aan één van hen het leven gekost. Hij moest met een groot aantal steken in zijn borst naar een ziekenhuis in Amersfoort. Bij aankomst bleek de man te zijn overleden. De dader is aangehouden. Het slachtoffer is de veertigjarige A. Topal. De man die hem de dodelijke steken toebracht is een 38-jarige landgenoot. Inwoners van het Limburgse Mook kunnen hun pompwater niet meer drinken en evenmin gebruiken om er de gewassen mee te besproeien. Alles brandt weg. Chemisch onderzoek heeft uitgewezen dat ze in plaats van icater verdund zoutzuur naar boven halen. Niet als een gevaarlijke speling van de natuur ontstaan, maar welbewust ver oorzaakt door een naburige verzinkerij die giftige afvalstoffen al jaren lang in de bodem loost. Al beweert de nieu we directie dat het niet meer gebeurt, in het NCRV-programma 'Laten we wel zijn' verklaarde de chemicus op grond van zijn recente onderzoekingen dat de lozingen rustig doorgaan. Gezegd werd ook dat het bedrijf ge durende een reeks van jaren de hin derwet heeft kunnen overtreden zon der dat het gemeentebestuur van Mook ooit een waarschuwende vinger heeft opgestoken. Waarom greep de rijks politie dan niet in? Misschien is het stropen van een haas of konijn wel een ergere misdaad; je weet het maar nooit in deze welvaartsstaat. De voorlaatste aflevering van Bart je heeft regisseur Willy van Hemert voor moeilijkheden geplaatst. Hij bracht daarin het sterven van moeder Bartels onder en maakte bovendien een sprong in de tijd, zodat we én de kleine Bartjc nog zijn wijsheden hoorden uiten én meteen aan zijn zoveel jaren oudere evenbeeld moesten wennen. Ik vond het wel verstandig van Van Hemert dot hij Jaap Schadenberg als oudere Bartje-uitgave niet direct bij de dia loog betrok, maar via een aantal 'ter zijdes' introduceerde. Toch vermoed ik. dat de vermenging met terugsoelers waarin men Jaap Krol als de kleine Bartie nog eens hartveroverend bezig kon zien hier en daar verwarrend zal hebben ge werkt. Overigens heeft Van Hemert het melodrama niet helemaal buiten het erf weten te houden. Althans niet voor mijn gevoel al besef ik dat er heel andere gevoelens -mogelijk zijn Wel wil ik bewondering uitsnreken voor de wijze waarop Jantje Weurding als amateur-speelster zich wist in te leven in het einde van vrouw Bartels. die aan veelvuldig moederschap ten gron de ging. In Adam Smith was te genieten van een boèiende dialoog tussen Andrew Keir en Stephan Murray als de domi nee en de pater die het begrip oecu mene inhoud proberen te geven. Daar na heb ik nog gekeken en geluisterd naar het programma 'Getekend' van Gepko Roggeveen. Hij roert hoogst in teressante verschijnselen aan in de ex pressie van het kind. Ik geloof echter dat hij daaromtrent meer zou moeten laten zien, vergezeld van een eenvou dig Commentaar in plaats van zich op te werpen als docent die tegelijkertijd pedagogie, cultuurhistorie, moraal theorie. maatschappijleer en nog wat vakken probeert uit te leggen. Ton Hydra 46 'Ze zal u goed dragen, zei de man. 'Ze is niet jong, maar ze is sterker dan de meeste andere ponies die ik ken en ze loopt zo zeker als een geit. Ze zal u niet op verkeerde of gevaarlijke plaatsen brengen'. 'Hoe noemt u haar?' 'Ze wordt Ailis genoemd. Maar als u.als meneer Macdonald, wel. u kunt maar noemen zoals u wilt. Het kan haar niet schelen'. 'Ze moet haar eigen naam houden. Ailis'. Ik streelde de grijze manen; ze wachtte rustig en geduldig en accep teerde mijn lange benen en mijn vreemde hand. 'Verkoopt u haar dan?' 'Dat moet ik, mevrouw. Mijn vrouw en ik gaan naar Canada, naar verwan ten. Ailis is al dertien jaar bij ons. We wilden haar bij een goede mees ter laten en ln een gebied dat ze kent'. 'Ze kent dit gebied', zei mijn grootva der. 'Ze moet elke weg, cn spoor, elk pad in dit land kennen, hè, meneer Ross'. 'Alles, meneer Macdonald. Het paard je van een kommies komt overal. Ze heeft mc veilig gedragen sinds haar derde jaar. door elk soort land, en nooit een voet verkeerd gezet. Snel gaat ze niet, natuurlijk, maar ze heeft het uithoudingsvermogen van een trekpaard en zesmaal z'n richtingsge- voel'. 'Nou, dat is dan afgesproken. Breng haar naar de achterste box. Kirsty, en wrijf haar af, drenk haar cn geef "haar Je eten. Ze is aan jouw zorg toever trouwd, en ik zal geen verwaarlozing toestaan.Nou, meneer Ross, als u zo vriendelijk wilt zijn om naar het kantoor te komen, dan zullen we de zaak afdoen en een borrel nemen. Na gedane zaken, natuurlijk', voegde hij eraan toe in een zeldzame poging om een grapje te maken. De kommies wachtte een ogenblik, streelde Ailis en vertrok. Ik glipte uit het zadel en keek naar mijn geschenk. Ze staarde terug en draaide haar hoofd langzaam naar de stal, alsof ze precies wist waar ze onderdak zou krijgen en hoe welge vuld haar ruif zou zijn. Een breed, plomp uitziend dier, welks uiterlijk zichtbaar maakte wat mijn grootvader niet had willen zeggen. Er zou geen herhaling zijn van het gebeurde met William. Ailis moest mijn begeleid ster en mijn gids zijn. Ik bracht haar naar de box en de man van de stallen, John Farquharson, kwam me helpen en liet zien welke haken in de zadelkamer voor Ailis' tuig bestemd waren. Hij hielp me met roskammen en genoot er zichtbaar van. 'Aye, ze is een fijne kleine merrie', zei hij. 'Een welkome afwis seling. mevrouw, van die grote knapen waar ik altijd mee te doen heb'. Hij knikte naar de stallen van de reusach tige Clydesdalers die de grote wagens met vaten whisky naar het station trokken, en naar de lege stallen van de boerenwerkpaarden. Er was nu slechts een ander dier in de stal, de Zondagsjongen, zoals ze hem geksche rend noemden, een onduidelijk uit ziend paard dat het huifwagentje trok 3. Dat was te veel voor de wakkere Eelco Eelkema, die immers het open bare gezag vertegenwoordigde. Hij stak vermanend zijn hand omhoog en zei: 'Oppass'n mens'n! niet scheld'n in aanwezigheid van de arm der wet!' Dc arm der wet Halfgare kadet! Blikken trompet!' riep Dikkie Leeghooft plage rig uit. met welke woorden hij duide lijk aantoonde dat de moderne dicht kunst voor hem geen geheimen meer had. Al begrepen smidje Verholen en Eelco Eelkema hier niet veel van, Dikkie's vriendinnetje Dokie begreep het maar des te beter. Bijna slap van het lachen klom ze gracieus van de scooter af en gierend wees ze op de kleine veldwachter. 'ODikkie, jij bent me d'r eentje riep ze uit. 'Je bent knal! Die tonale rijmsels van je, ga ik dadelijk opschrijven zeg! We vinden er vast wel een uitgever voor! Dan word jij beroemd met je tonale impressies over een koddebeier! Kijk hem daar staan!' 'Hou je waffel, Do kie!' beval Dikkie op ruwe toon. 'Zeg' liever tegen die benzineboer dat-ie vijf liter gemengd in mijn tank doet, want ik heb haast!' Dokie trok er zich kenne lijk niets van aan, dat Dikkie meer direct dan heer was. Ze was blijkbaar al gewend aan zijn onbehoorlijke wijze van optreden. Zdlf was ze trouwens geen haar beter, want ze stak een knalrood gelakte nagel naar de kin van de smid uit en giechelde: 'Zeg, stekelkuif, hoor je wat Dikkie zegl' Weet je wel, dat wij moderne jongfj ren zijn, die weten wat het betekenj te léven? Te léééven met een grn L? Hoeplaa saaie burgerman! J~, benzine in onze tank!' Doch inplaa van dat smidje Verholen benzine ij de tank pompte, pompte hij iets ai ders. Hij pompte zijn machtige bor?t- kas vol lucht en riep ziedend Verdwijn!!! Maak dat je hier wegkog en hoepel binnen drie tellen op!' Ne waren Dikkie en Dokie ook weer «v zo dom of ze zagen wel aan te gezicht van smidje Verholen dat1; zwaar weer op komst was. De dreigtt de woorden van de smid schenen düi J wel enige indruk te maken ly 1 ■i? FERDINAND Beierse wittekool 1 kg witte kool 1 ui 1 appel suiker, zout 1 dl water 1 dl azijn boter rauwe aardappel De witte kool schoonmaken door de buitenste lelijke bladeren te verwijde ren. De kool schaven, raspen of zeer fijn snijden. Smelt wat boter en fruit hierin licht de ui. Voeg een eetl. suiker toe en laat die meeverwarmen. Doe er dan de kool bij en wat zout en smoor de groente onder af en toe roeren. Dan het water erbij en do in stukken gesneden appel. Kook het gerecht verder gaar in ongeveer een half uur. Op het laatst de azijn toe voegen en het vocht binden met rau we, geraspte aardappel. Menutip: Toastje zalm, Beierse witte kool, aardappelen, gehakt, yoghurt met vruchten. wanneer Angus Macdonald zijn farm verliet. De Zondagsjongen deed zelden dienst op zondag. De eerste zondag dat ik er was voldeed Angus Macdo nald aan de nieuwsgierigheid van de gemeente en reed met me naar de kerk. 'Ach, ze willen je nu eenmaal bekijken, maar ze weten best dat je de dochter van een Anglikaanse bis schop bent en verwachten je heus niet elke zondag in de Presbyteriaanse kerk. Maar het is voor je moeder, en je broer die hier op het kerkhof ligt, dat je je nu en dan moet laten zien. Ik heb zelf weinig tijd voor de kerk. Ik wil niet zeggen dat ik geen God vrezend man ben, maar ik zie niet veel in het soort God dat mij door zijn dienaar wordt voorgeschoteld. En zijn preken zijn te lang. En alle priesters en dominees waren te dik wijls op de hand van de landheren toen die de mensén wegjoegen en hét hele land in één schaapskooi wilden veranderen. Te weinig stonden aan de kant van hun menselijke kudde en teveel hielden de mensen voor dat het Gods wil was dat ze hun heren dien den en gehoorzaamden en dat ze de "alleien waar hun families en clans eeuwenlang hadden gewoond moeten verlaten. Ze stuurden die arme, ver dwaasde schepsels op halfverrotte schepen om te sterven aan cholera of tyfus op weg naar Canada en ze zeiden dat het Gods wil was'. 'Uw vader was een landheer'. 'Ja, dat was hij. Heer van een klein, arm land. De mensen verlieten Inlsh- fare omdat het land hen niet kon (Wordt vervolgd) Vul horizontaal in: 1. raafachtige vo gel, 2. weinig, 3. lange nekharen van dieren, 4. voorwerp om te malen, 5. binnen, 6. gebergte in Arabië, 7. Halfgod. Bij juiste oplossing vor men de begin- en eindletters beide van boven naar beneden gelezen de naam van een beroep. Invul-puzzel 1 2 3 4 5 6 7 Radio vandaag HILVERSUM I VARA: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag woensdag: muz. bij het ontbijt. (7.25 Van de voorpagina.) VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nws. 8.11 Dingen van de dag. 8 23 (S) Dag woensdag (verv.) (8.35 Van alle markten thuis.) 9.00 (S) Radio- weekblad: progr. v.d. woensdagochtend. 9.15 Koning Klant; 9.35 Waterst.; 9.40 Schoolradio: 10.45 V.d. kleuters: 11.00 Nws.) 12.00 Lelden Oertaal: gesprekken 13.00 Nws. 13.11 Dingen van de dag. 13.25 Muz. van gisteren. 13.45 Gesproken portret. 14.00 (S) Speelruimte: hedendaags progr. vol goede jeugdherinneringen. (16.00 Nws.) 17.00 SMozart Blaastrio: mod. muz. 17.20 <S) Mod. muz. 17.55 Med. 18.00 Nws. 18.11 Dingen van de dag. P.P.: 18.20 Uitz. van de C.H.U. VARA: 18.30 (S) Licht ork. met zangsol. EO: 19.00 Klank bord: act., inf. en comm. 19.15 (S) Kerkor- gelconc.: oude muz. 19.40 Wij hebben een woord v.d. wereld: geestelijke liederen. 20.00 Studie cn Inf. 20.30 (S) Woensdaga vond-Finale: gevar. progr. TROS: 21.30 (S) Specialiteiten a la carte: verzoekpl.progr. 22.20 Aktua. 22,30 Nws. 22.40 Michael Stro. TV vandaag Oplossing van gisteren Hor. 1. vaal, 4. maat, 7. re, 8. teler, 10. rs.. 12. alt. 14. tas, 15. mat, 16. R.O.. 18. me. 19. poort, 22 telle. 24 meditatie. 25. ratel, 20. Lesse, 28. er. 30. Rs., 31. dol, 33. dak. 35. Ede. 37. el, 38. reden, 40. al. 41. Mark, 42. gaal. Vert. 1. vel, 2. A.T, 3 Let, 4. mes, 5. ar, 6. tra, 7. raap, 9. lap, 11. stee, 13. troetel, 15. melisse, 17. order, 18. meter. 20. oma, 21. til, 22. tal, 23. les, 25. rede, 27. egel, 29. rad, 32. olm, 33. dek. 34. keg, 36. dal. 38. Rr., 39. NEDERLAND I NOS NOT 11.10-12.00 Schooltelevisie KRO 17.00 Kinderprogramma NOS 18.00-18.45 Samenvatting wedstrijd OFK-Belgrado F.C. Twen the 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal 19.05' Vdn gewekt tot gewest 19.50 Uitzending Stichting Socutera 19.55 Zendtijd politieke partijen 20.05 Inlichtingen en report, voetbalwedstrijd Ajax—Bayern Mtlnchcn 21.00 Journaal 21.10 Tweede helft voetbal wedstrijd 22.00 Den Haag vandaag 22.10 Dames gaan voor 22.35 Studio Sport met nabeschouwingen over dc voetbalwedstrijd 22.45 Journaal goff. verv.hoorspel. 23.10 In Pirn Jacob's Notebar: licht muz.progr. 23 55 Nws. HILVERSUM II TROS: 7.0Ó Nws. 7.02 (S) Ontbijt zo's (Soos): gevar. progr. (7.30 Nws: 7.41 Aktua: 8 30 Nws: 8 36 Gymn. v.d. vrouw.) 10.00 (S) Kaboutertljd. 10.30 Nws. 10.33 (S) V.d. vrouw. 11.30 Aktua. KRO: 11.45 Bejaarden, progr. 11.54 Ber. Vastenaktie 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.26 Mcfl. t.b.v. land-en tuinb.; 12.30 Nws: 12.41 Echo: 13.00 Raden maar.) 14.00 Huisbezoek: pastoraal gesprek. NOS: 14.10 (S> Aspecten van de kamermuz. 15.00 O.F.K. Belgrado - F.C. Twente in de kwartfin. om de UEFA-beker. (15.45 Nws.) 16.50 Lichte gramm.muz. 17.00 Jazz uit het historisch archief. 17.20 Overheidsvoorl.: Een progr. over de Kon. Marechaussee. 17.30 Nws. NCRV: 17.32 (S) Hier en NOS: 18.00 Spiegel van Duitsland: inf. en muz. uit de Bondsrepubliek. 18.30 Nws. 18.41 Voor blinden en slechtzienden. 18.50 (S) Lichte gramm.muz. 19.00 (S) Openbaar Kunstbezit. 19 10 RVU: Belgie na de rege ringscrisis. Plannen voor Gewestvorming. 19.50 Den Haag vandaag. 20.00 Bws. 20 05 (S) Woensdagavond muz.mag. (22.30 De wereld van koes dc Jongen, (doe.progr.) 23.55 Nws. HILVERSUM III AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Steevast. (8.00 Nws; 8.02 Radiojournaal.) 9 00 Nws. 9.03 De negen-uur-show. 10.00 Nws. 10.03 Arbeldsvi- NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal KO 19.05 KRO's Wereldcircus: internationaal variétéprogramma NOS 20.00 Journaal KO 20.20 .Studio Vrij: verpozende inf. over vrije-tijds- besteding en Zelf doen IKOR, KRO, KK Kenmerk-Kort 22.05 Kenmerk-Kort IKOR 22.10 Leerhuis-Twee- gesprek NOS 22.40 Journaal TELEAC 22.45 Hoe word ik de computer de baas? les 25 nws. 11.30 SOS.Charterboot. TV-serle. 12 20 Act. 12.50 Intern, persoverz. 13.00 Journaal. 16.15 Journaal. 16 20 Filmrep. 17.05 V.d. kinderen. 17.15 Eine wunderbare Geschich- te. speelfilm. 17.55 Journaal. (Reg. progr.: NDR: 9.30-10.00 Sesamstras- se. 18.00 Filmrep. 18.30 Act. 18.45 Zandman- taminen. (11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12* Radiojournaal. 12.06 Zet 'm op. (13.00 Nsr 13.03 Het laatste nws van de Eur.-cupwe strijden.) 14.00 Nws. 14.03 Cupcommunlcali 700, 18.00 Nws. 18 02 Joost de Draayer Sho 19 00 Nws. 19.02 De Paul Meier Show. (20. Nws; 20.15-22.05 Ajax-Bayern- Munche 21.00. 22.05 en 23 00 Nws. 22.55 Med. 24. Nws. 00.02 Metro's Midnight Music. 00i Nws. BELGIE 324 m (Nederlands) 12.00 Nws. med. en SOS-ber. 12.08 Lie muz.progr 12.50 Bultenl. persoverz. 131 Nws, act., weerber. en toneelagend' Aansl.: lichte muz. 13.55 Beursber. 14. Nws. 14.03 Schoolradio 14.25 Inlermezt 14.30 Tienerprogr 14.50 Licht muz.prup (15.00 Nws.) 15.30 Radioschoolkoren. 16 Nws cn beursber. 16.10 Intermezzo. 16.' Voor het kind. 17.00 Nws en med. 17. Gevar. muz. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 V.d. soldaten. 18 Lekenmoraal en filosofie. 18.45 Sportma 18.55 Taalwenken. 18.57 Gramm platen. 19. Nws en act. 19.30 Lichte muz. (19.40 Keur Engels.) 20.00 Country, Folk en Popmiii 21.00 Spllnternws. 22 00 Nws. 22.05 Amusi mentsprogr. 23.00 Nws. 23.10 Bluesmu 23.40 Nws. NEDERLAND II Welby. TV-serle 18.40 Act. 19.20 Dr. mé Marcus Welby, TV-serle.) 20.00 Journaal weerber. 20 15 Act. 21.00 Das FernegerlcÊ tagt, TV-rechtbank. 22.30 Journaal er ber. DUITSLAND II 17.00 V.d. kinderen. 17.20 Gymn. 17.S Journaal en weerber. 17.35 Lassies Abentg er. TV-serle. 18.05 Act. en muz. 18.35 Von Cowboy Sheriffs und Banditen. TV-serle. 19.- Schatzsucher unserer Tage, TV-serle. 19. Journaal, act. en weerber. 20.15 Act. aansl.: journaal. 21.00 Der Vorgang, film. 22.55 Journaal, comm. en weerber. DUITSLAND III NDR 8.20-12.20 en 16.00-17.00 Schooltv. 18.00 Sesamstrasse. 18.30 Elektronlk, Tl cursus. 19.15 Talking of Britain, studiedist 19.45 Weekjournaal ln het Engels. 20.Ï Journaal en weerber. 20.15 Claude Moné'. serie kunstultz. 20.55 Der Kampf ums Ut berleben. serie ultz. 21.40 Ludwig van Beettit ven - Die Klaviersonaten, serlo m~ 22.20 Einde ultz. DUITSLAND III WDR 8.20 en 8.55 Schooltv. 9.30 Sesamstrasst lino cn 11.45 Schooltv. 17.00 en 17.1 Schooltv. 18.00 Sesamstrasse. 18.30 TV-cursus o« de Juiste voeding. 19.00 Zandmannetje. 191 Progr. voor Spaanse werknemers. 19.15 Haf del en verkeer. 19.45 Rob nws. 10.55 Comi» 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Sherlod junior, speelfilm uit 19 24. Aansl.: Scvet chanoes, speelfilm uil 1923. 21.45 Journal! 22.05 Tele-journaal voor jonge mensen, BELGIE (Frans) 1400. 15 45 en 16.15 Schooltv. 16.40 Jouf naai. 16 45 Gevar. progr. v.d. Jeugd. 18.25 Kleuterprogr. 18.30 Jeugduitz. Le temps de vlvre...le temps d'almer, TV serie. 19.30 Gewestelijk Waals nws. 19.41 Weerber. en journaal. 20.15 Piste, circus progr. 22.00 Wetenschappelijk progr. Aansl. journaal.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 6