your sixth sense C&ol ii tbcA iHt&ïdbdüj&i! 220, MC-*6230.p FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET DINSDAG 6 MAART 1973 Onze kinderen Erica en Carol Van Raalien-Hagoort berichtten blij en dankbaar de geboorte van een gezonde Dochter M. van Raalten-Coumou, Stevert 6. Steensel. C. J. Coumou A. F. Coumou-Spiercnburg. Strobloemstraat 28. Eindhoven. Ca-.xaposta! 287. 5S100 Campina Grande Paraiba-Brazilië. laart 1973. Met ontsteltenis namen wij kennis van het overlijden van onze collega en uitvoer der, de heer A. Ouwehand WIJ zullen hem blijven ge denken als een vriend waar mede wij Jarenlang hebben samengewerkt. Gezamenlijke Medewerkers B V. Hoval Schilderwerken Valkenburg Z.H. Met grote verslagenheid de len wij u mede dat op 2 maart 1973 is overleden onze uit eerder. de heer A. Ouwehand WIJ verliezen in hem een zeer gewaardeerde en plichtsge trouwe medewerker. die steeds in onze herinnering zal blijven bestaan. Directie B V. Hoval Schllderswerken, Valkenburg Z.H. Op Zijn lijd heeft God uit zijn lijden verlost onze lieve Man, Vader en Opa Dirk Kroon ln de leeftijd van bijna 61 jr. Loimuiden: J. M. C. Kroon-Oostermann Alphen a/d Rijn: M. Tromp-Kroon- H. Tromp Leimuiden: Kroon I. M. Kroon-Cardol Oude-Wetering: R. Kroon M. E. Kroon-de Jong Wolphaartsdijk: B. de Jong-Kroon Jac. de Jong Ter Aar: D. Kroon G. B. Kroon-de Bruyn Leimuiden: F. Kroon G. G. M. Bon Leimuiden: N. M. Kroon J. Boogaard Leimuiden: Brus n kleinkinderen Leimuiden. 4 maart 1973, Lijsterbeslaan 12. rouwdienst in de Ned. Herv. kerk te Leimuiden zal D.V. plaatsvinden donderdag 8 maart om 2.30 uur n.m.. waarna de teraardebestelling zal volgen op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren: aan het sterfhuis en na af- Iood van de begrafei>:s in het jeugdgebouw van de Ned. Herv. Kerk. Geen bloemen Met weemoed delen wij u mede. dat op zondagavond 4 maart 1973 is overleden onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader, Arie Fij^ee Dordrecht. S maart 1973. Correspondentie-adres: Marlannestraat 7. Telef. 01350-35661. De overledene ligt opgebaard In huize Vreedonk. Vreedonk- laan 2. te Dordrecht. Gelegenheid tot condoleren aldaar op donderdag 8 maart a.s. van 1920 uur. De begrafenis zal plaatsvin den op vrijdag 9 maart a.s. om 11.30 uur op de Algeme ne Begraafplaats te Dor drecht van de aula uit. Ver trek van huize 'Vreedonk' i 11.15 uur. Ook na de begrafenis is er de aula gelegenheid tot condoleantte. \OLRS/> 33 De snit van elk Your Sixth Sense model valt op doonM geraffineerde eenvoud./.JJ Bij deze voorjaarsmantelI f/M/m van zuiver wollen stof zijn de smalle, lange banen sterk geaccentueerd 1m door brede stiksels. «W Hoewel de mantel een knoopsluiting heeft volgt hij de wikkel mode met een lange bindceintuur. Kamgaren. Wit.marine en groen. 38-44 De kombinatie- *v japon is in de voon jaarsmode van 197! eeft, de grote favoriet, swej In de Your Sixth LSense kollektie 'zult u dan ook tigs japonnen met jearr korte jasjes, of me rrt' vesten en spencers *"de aantreffen. Deze bmrr L tweedelige kom- ;rsc binatie heeft een epte I roken jasje van ;ra' I zuiver wollen stof r0nii I en een aangezet jstei I lijfje van zijde. F" I Beide delen zijn rmee ||&k, gevoerd. foon In marine, manc JIB rood en geel. fntl Staat im&MÊmZh, zond Your Sixth Sense is een hleine kollektie. Een kollektie waaraan de hoogste eisen worden gesteld wat betreft kwaliteit en afwerking.Envan elk model Worden maar enkele stuks geleverd. De naam Your Sixth Sense is dus voor u een garantie voor exklusieve mode. En omdat Your Sixth Sense bovendien exklusief is voor C&A bent u töcli voordeliger uit. "Mijn genade is U genoeg". Heden nam de Heere tot Zich onze lieve Man, Vader en Opa Nicolaas van der Spek oud 69 jaren. Uit aller naam: J. van der Spek-Hoogstad. Krimpen aan den IJssel, 4 maart 1973. Kleine Vlietstraat 27. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 7 maart 1973 op de algemene begraafplaats aan de Usseldijk te Krimpen aan den UsseL Vertrek vanaf het woonhuis om 13.00 uur. Aankomst aan de begraafplaats circa 13.20 uur. "Hij kan en wil en zal in nood, zelfs bij het naad'ren van den dood, volkomen uitkomst geven". Psalm 68 vers 10. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde Zus ter, Schoonzuster, Tante en Nicht Grietje de Jong in de ouderdom van 76 jaar. Namens de familie: E. de Jong W. de Jong-Punt Rotterdam, 3 maart 1973. Bejaarden Centrum "De Burcht", Van Moorselplaats 58. Correspondentie-adres: Marsmanstraat 118, Doetinchem. De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaats hebben woensdag 7 maart op de begraafplaats "Crooswijk" om 12 uur. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst ge houden worden in 'De Burcht', aanvangende 11 uur. Maar, blij vooruitzicht dat mij streelt; ik zal, ontwaakt uw lof ontvouwen. Psalm 17 vers 8 Heden behaagde het de Heere na een langdurig doch zeer geduldig gedragen lijden uit ons mid den weg te nemen, onze innig geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Arie van der Plas weduwnaar van Bregje van Duijvenbode in de ouderdom van 86 jaar. Katwijk: T. v.d. Plas-v.d. Plas A. v.d. Plas Wed. J. Zuyderduyn- v.d. Plas C. v.d. Plas B. Kuyt-v.d. Plas C. Kuyt M. Varkevisser-v.d. Plas G. v.d. Plas J. v.d. Plas J. J. v.d. Plas-v.d. Tooren D. v.d. Plas W. v.d. Pias-Ouwehand P. v.d. Plas A. v. Klaveren-v.d. Plas C. v. Klaveren J. v.d. Plas E. v.d. Pias-Klinkenberg KL Oudshoom-v.d. Plas T. Oudshoom A. I. Korsman C. Korsman-Ziens Kleinkinderen en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 5 maart 1973. Boorsmastraat 1. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 8 maart 1973, des nam. 2.45 uur in de zaal Ichtus- kerk. Nachtegaallaan, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden omstreeks 3.30 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Duinrust" aan de Park- laan te Katwijk aan Zee. Rotterdam: Katwijk: IJmuiden: Katwijk: Hoofddorp: Katwijk: Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze Oom, Zwager, Oud-oom en Vriend Dirk Bouwer op de leeftijd van 80 jaar. Namens neven en nichten, verdere familie en vrienden Pernis, 4 maart 1973. Pastoriedijk 124 'k. Corr.-adres: A. C. Deenik-Hoogendoorn, Cohen Stuartstraat 36, Delft. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Dr. Zamenhofstraat 71, bij de Oostzeedijk, Rot terdam. Bezoek: dinsdag van 19.0019.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 7 maart a.s. op de Ned. Hervormde Begraafplaats Oud Charlois, Charloise Lagendijk 680, Rotterdam, omstreeks 11 uur. Vertrek van de rouwkamer om 10.30 uur. In Gods ondoorgrondelijke wijsheid nam Hij van daag van ons weg mijn geliefde Zoon, onze lieve Broer Rudi Jongsma -in de leeftijd van 17 jaar. „Ik zal mijn mond niet open doen, want Gij hebt het gedaan". J. J. Jongsma-de Heus fam. E. Jongsma fam. C. Jongsma fam. L. Jongsma fam. L. C. v.d. Graaf Strijen: Kamerik: Strijen: Oegstgeest: Haamstede: Strijen, 5 maart 1973. Spui 42. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 8 maart a.s. te Strijen, vanuit de aula op de be graafplaats des namiddags 3 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.30 uur tot 8.30 uur in de aula. Neeltje Mulder in de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: W. J. Mulder. Wassenaar. 3 maart 1973. ..Soephlekehuis", Correspondentieadres: Lisztstraat 115, 's-Gravenhage telefoon 070-256448. De overledene is opgebaard in de Aula van 't ..Sophieke- huis". van Zuyien van Nije- veltstraat 313, Wassenaar. Bezoek dinsdag van 7-7.30 u. De rouwdienst is bepaald op woensdag 7 maart a.s. om 12 uur in de Aula van het „Sophickehuis", waarna de begrafenis om ca. 12.30 uur op de begraafplaats bij de Ned. Herv. Kerk (Dorpskerk) zal plaats vinden. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van dc heer Hendrik Willem de Mooij In leven één van de oprich ters en ouQ-voorzitter van onze buurtvereniging. Hij heeft door zijn bezielen de kracht cn ijver onze ver eniging vele jaren gediend. Hierdoor zal hij bij ons in dankbare herinnering blijven. Namens het bestuur van de buurtvereniging, ..De Kanaalstraat": A. de Mooij, voorzitter J. C. van Iterson. secr. Rijnsburg. 2 maart 1973. Uw medeleven .ons beloon! het plotseling overlijden f mijn geliefde Vrouw en I lieve Moeder Corrie Brouwer geboren Splessens. heeft ons mede geholpen voor ons zo grote verlies It l pen dragen Wij willen langs deze weg hartelijke dank daarvoor uil ken. hetzij door uw aanwezl of door uw laatste bloemenh Bedorven ma en diarree Het gebeurt zo gemakké j Te zwaar tafelen. Uithee gerechten. Scherpgekr spijzen. Iete-rsrkeerds et< drinken. Of gewoon kou V ^aag en buik. Plotse overkomt het u. Bedof maag. Diarree. Een i maag- en darmstoornis li u in z'n greep. Neem F ENTOSORBINE: witte gename tabletton. Met6ai werkende middelen. Bre uw maag tot rust. Zuivert ingewanden. Stopt diar ENTOSORBINE neemt P tig in en helpt direkt. 1 J dat u zo'n buisje in huis hl ENTOSORBIt zuivert maag en ingewan GESPRONGEN SCHRALE LIPPi Pijnlijk en ergerlijk: je r l ze de hele dag. Gelukkig bi Blistex - de nieuwe ameriks se lippencrème-direkt. Blis maakt je lippen zó weer g en zacht: je kunt weer ge* ffltiató Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 - 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Want indien wij geloven, dat Jezus gestorven is en opgestaan, alzo zal ook God degenen, die ontslapen zijn in Jezus, wederbrengen met Hem. Thessalonicensen 4 14. In Jezus ontslapen, nog onverwacht, onze lieve Moeder, Grootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Margaretka Adriana Quist-Van Leeuwen weduwe van Flip Quist op de leeftijd van 79 jaar. Red Deer (Can.): T. M. A. de Koning-Quist C. J. de Koning 's-Gravenhage: S. J. W. Quist Zelhem: J. W. Quist N. Quist-Verhey 's-Gravenhage: M. A. Quist kleinkinderen en verdere familie. 's-Gravenhage, 3 maart 1973. Wassenaanseweg 63. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 7 maart om 2.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertreek van Wassenaarseweg 63 te 2 uur. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Heden vond de Here het beter om tot Zich te nemen, voor ons geheel onverwachts, mijn innig geliefde Man, onze lieve zeer zorgzame Pappa, onze Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Reijer Willem van Rij op de leeftijd van 44 jaar. Moge de Here ons allen kracht en troost geven om dit zeer smartelijk verdriet te kunnen dragen. P. J. C. van Rij-van der Ster René Pieter en verdere familie Delft, 4 maart 1973. Van Heemstrastraat 26. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het Rouwcentrum Oostsingel 146, alwaar gelegenheid is tot condoleren woensdag avond van 78 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Westerkerk, Hugo de Grootstraat 168. donderdag 8 maart a.s. om 2.30 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats „Jaffa" om circa 3.30 uur. Liever geen bezoek aan huis - Geen bloemen Heden is onverwacht van ons heengegaan onze trouwe medewerker, de Heer Reijer Willem van Rij op de leeftijd van 44 jaar. Aan zijn plichtsbetrachting en collegialiteit zullen wij een goede herinnering bewaren. Wij verliezen in hem een goede vakkundige medewerker, een goede collega en vriend. Zijn nagedachtenis zal bij ons in ere voortleven. Direktie en personeel Firma Gebr. van der Velde, Constructiewerkplaats, Ezelsveldlaan 42. Delft, 4 maart 1973. God nam tot Zich onze lieve Zuster Johanna Jacoba Hageman-Den Bak in de ouderdom van 83 jaar. Amstelveen: A. Fischer-Den Bak Ermelo: J. S. den Bak. Amsterdam, 4 maart 1973. Huize De Kimme. Heden nam de Heere tot Zich mijn geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader W illem Cornells Boender in de ouderdom van 73 jaar Psalm 23 Rhoon: B. Boender-Mcijndert Genemuiden: W. Boender A. Boender-Beens Poortugaal: M. van Luyk-Boender M. van Luyk Rhoon: J. Boender C. D. Boender-Zevenbergen kleinkinderen en achterkleinkind Rhoon, 4 maart 1973. C. A. Dekkerstraat 14. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden don derdag 8 maart a.s. om 2.30 uur in de Ned. Hen'. Kerk te Rhoon, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Rhoon. Vertrek vanaf het sterfhuis om 2 uur. Na de begrafenisplechtigheid is in de consistorie kamer gelegenheid de familie te condoleren. Psalm 27 (onberijmd). Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid uit ons midden weg mijn innig geliefde Vrouw en onze lieve, zorgzame Moeder Heiltje Martina Groen-Zwaan op de leeftijd van 59 jaar. P. Groen Marrie en Jan Piet en Mayonne Bodegraven, 4 maart 1973, Dronensingel 91. Geen bloemen. Onze vrouw en moeder is opgebaard in het Mor tuarium van het dienstencentrum Dronensingel te Bodegraven. Gelegenheid tot condoleren a.s. woensdagavond 7 maart 1973 van 7.308.30 uur in bovengenoemd dienstencentrum. De teraarde bestelling zal D.V. plaatsvinden donderdag 8 maart 1973 op de Algemene Begraafplaats „Vre dehof" te Bodegraven. Aankomst aula 4:2.00 uur ram.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14