Ij enkele reis plus een piek Echte Hopjesvla en echte Slagroom zijn nu samen 20 cent ia goedkoper. FAMILIEBERICHTEN De Melk Unie maakl Hopjesvla volgens het aloude recept. Iets nieuws van NS - dat zaterdagretour. Een tijdelijk aanbod dat nog geldt in maart en april. Profiteer ervan. Dan hebt u zaterdags al een retourtje voor de enkele reis plus een gulden. Iets omdievrienden nogeensop te zoeken? Ofte winkelen in een vreemde stad... TROUW/KWAKTET DINSDAG 27 FEBRUARI 1973 "Mijn genade is u genoeg" In dit vaste geloofsvertrouwen nam de Heere tot Zich onze lieve zorgzame vader en opa Bastiaan Pieter Hogenboom weduwnaar van Krijntje Klaasje Mol op de leeftijd van 82 jaar. Berkel en Rodenrijs, J. A. Kijzerwaard- Hogenboom P. C. Kijzerwaard Poortugaal, A. J. den Boer-Hogenboom A. den Boer Spijkenisse, J. Hogenboom E. L. Hogenboom-de Bruin Soesterberg, A. J. Kranenburg- Hogenboom M. J. Kranenburg en kleinkinderen Spijkenisse, 25 februari 1973. Bejaardentehuis "de Marckenburgh", Goudenregenplein 1. Correspondentie-adres: J. Hogenboom, Lange Schenkeldijk 4, Spijkenisse. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer van "de Marckenburgh". Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek al daar dinsdagavond van 7.30 - 8.30 uur en na be ëindiging van de begrafenis. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 28 februari a.s. te ongeveer 12.45 uur in het familie graf op de algemene begraafplaats, Vredehof- straat, te Spijkenisse. Vertrek vanaf "de Marckenburgh" om 12.30 uur. Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe, al wisselen ook dag en nacht. Ik ken de rots, waarop ik bouwe: Hij feilt niet, die uw hulp verwacht. Gez. 110:3, Na een smartelijk gedragen lijden van Zijn moe gestreden kind, heeft God tot Zich genomen, onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Groot moeder, onze Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna van der Linde weduwe van Adrianus Johan Wilhelm Brakenhoff, op de leeftijd van 76 jaar. 's-Gravenhage: M. D. Koetsier-Brakenhoff P. Koetsier Vlaardingen: RL Th. van Dooren- Brabenhoff A. H. J. van Dooren Kleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage, 26 februari 1973, Nunspeetlaan 177. Onze moeder en oma is thuis opgebaard. Condoleance-bezoek woensdag van 8 uur tot 9 uur namiddag. De bijzetting in het familiegraf is bepaald op vrijdag 2 maart a.s. omstreeks 12.45 uur, op de begraafplaats "Westduin" aan de Ockenburgh- straat te Loosduinen. Vertrek van het woonhuis Nunspeetlaan 177 om 12.30 uur. Romeinen 51. Heden nam de Heere van ons, geheel onverwacht, mijn geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Hendrik Plugge in de ouderdom van 79 jaar. Mede namens verdere familie: M. C. Plugge-Pronk Scheveningen, 25 februari 1973, Menninckstraat 183. Condoleancebezoek woensdag- en donderdagmid dag van 2—4 uur, avonds van 7.30—9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 2 maart te 1.45 uur in wijkgebouw „Thabor", Van Boetzelaerlaan 286, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 3 uur. Bestuur, directie en docenten van de Chr. Scho lengemeenschap 'Maarsbergenstraat' geven met ontroering kennis van het overlijden van haar oud-lerares en adjunct-directrice mejuffrouw G. W. H. Plaggemars Vele jaren heeft zij haar beste krachten aan onze school gegeven. Namens allen: A. Kammeraat 's-Gravenhage, 25 februari 1973. Als hier op aarde mijn werk is gedaan, en ik kom veilig aan 's Hemels kust aan o. dan zal daarin mijn vreugde bestaan dat ik heel dicht naast mijn Heiland mag gaan. Heden behaagde het de Here van onze zijde weg te nemen, onze innig geliefde Echtgenoot en der kinderen zorgzame Vader, Schoonzoon, Broeder, Zwager en Oom, de heer Magchiel van der Wel op de leeftijd van 69 jaar. Uit aller naam: U. van der Wei-Rodenburg Maasland, 23 februari 1973, Stationsstraat 9. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op woensdag 28 februari om 2 uur op de Algemene Begraafplaats te Maasland. Gelegenheid tot condoleren van 35 en van 79 uur: Stationsstraat 9. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn geliefde Echtgenoot Arie Marinus Jochem Hij mocht ruim 87 jaar worden. E. Jochum-Csiszdr Vianen a d. Lek, 25 februari 1973 Julianastraat 26 Gelegenheid tot condoleren woensdag 28 febru ari van 19.3021.00 uur in de consistorie van de Geref. Kerk, Kerkstraat 22. Vianen. Op donderdag 1 maart om 13.00 uur wordt een rouwdienst gehouden in het Herv. Jeugdgebouw, Klooster 1 te Vianen. Daarna vindt de teraarde bestelling plaats op de Algemene Begraafplaats aldaar om 14.00 uur. Geen toespraken - geen bloemen Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Cornelia Jacoba van der Velde op de leeftijd van 65 jaar. Delft: M. van der Velde C. J. van der Velde-Poot 's-Gravenhage: D. van der Velde Delft: A. J. van der Wal- van der Velde G. M. van der Wal 's-Gravenhage: E. Middelkoop-van der Velde B. Middelkoop Blacktown, P. P. Moerman-van der Velde Australië: C. Moerman neven en nichten 's-Gravenhage: 24 februari 1973. Paterswoldestraat 158. Correspondentie-adres: Hongarenburg 14. Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Leyenburg", Lcyweg 275. Bezoek van 57 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 28 februari 1973 om 12.30 uur op de begraaf plaats „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoelie- straat 2a. Vertrek van de rouwkamer om 12.15 uur. Hiermede geven wij u kennis van het overlijden van onze medewerker, de heer M. J. van der Horst Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijvea Directie en personeel AMES Autobedrijven B.V. Dordrecht Dordrecht, 23 februari 1973 Heden nam God tot Zich, mijn zorgzame Echt genoot en onze lieve Vader en Grootvader Hendrik van Cittert geboren 4 juli 1887 Drager van de Eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Leiden: C. van Cittert-Masurel J. Heymans-van Cittert J. Heymans Oegstgeest: A. Sierat-van Cittert P. Sierat en kleinkinderen Leiden, 26 februari 1973. „Haagwijk", Beethovenlaan 2. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Haagwijk". Geen bezoek De rouwdienst is bepaald op woensdag 28 febru ari a.s. om 9.30 uur in .Haagwijk", waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 10.30 uur op de begraafplaats „Rhijnhof" te Leiden. In Zijn barmhartigheid haalde de Heer nu thuis Zijn kind, onze lieve Moeder en Oma Catrina Jantina Wolters geboren Wiersema Moeder bereikte de leeftijd van 73 jaar. Sedert 1 april 1945 was zij weduwe van Freerk Siemon Wolters, notaris te Bedum. Steeds opnieuw vond zij troost en kracht om blijmoedig verder te gaan in de woorden van Psalm 23 4 (onberijmd). Haren (Gr.) 24 februari 1973. Huize "Maarwold", Nesciolaan 84. Groningen: F. A. J. Wolters Hilversum: M. J. M. Meijer-Wolters J. D. P. Meijer Kerensa Selma Liever gen bezoek. Geen bloemen. Een dienst van woord en gebed wordt gehouden donderdag 1 maart in de Goede Herderkerk, Schultingastraat 1 te Bedum. Aanvang 14.00 uur. In besloten kring vindt daarna de teraardebestel ling plaats. In haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve Schoonzuster en Tante Catrina Jantina Wolters-Wiersema op de leeftijd van 73 jaar. Haren (Gr.), "Maarwold'. 24 februari 1973. Groningen: G. C. Wiersema-Smit B. F. Wiersema-Dijksterhuis Neven en Nichten Het behaagde God uit de familiekring tot Zich te ne men. onze geliefde Schoon zuster en Tante, mevrouw Catrina Jantina Wiersema op de leeftijd van 73 jaar. Sinds 1 april 1945 weduwe van notaris F. S. Wolters. Haren. 24 februari 1973. Bedum: A. Vink-Wolters Bedum: R. J. Wolters Zutdwolde (Gr.): P. Wolters D. Wolters-Dijkstra Middelstum: H. Wolter.' Neven en nichten. DANKBETUIGING Voor de vele bewijzen van medeleven ons betoond tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Man. onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Abraham van der Marei betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. In het bijzonder dokter Noordam voor de medische ver zorging en de wijkzusters voor hun liefderijke verple ging. M. A. van der Marel-Verboon en kinderen Maasland, februari 1973, Kwakelweg 2. Aan u, die in welke vorm ook, uw medeleven betuigde na het overlijden van mijn innig geliefde Man I Franeiscus Clasinus Los betuig ik mijn welgemeende dank. Weest u ervan over tuigd dat uw medeleven door mij op hoge prijs is ge steld. J. Los-Stavleu Leiderdorp, februari 1973. Jaagpad 31. Stel u voor, de enige echte Hopjesvla van de Melk Unie. En daar een brutale toef slagroom boven op. Dat is toch zeker een toetje van jewelste? En 't is nu ook nog in de aanbieding. Want die heuse Haagse Hopjesvla en Vs ltr. bekertje heerlijke slagroom zijn samen tijdelijk 20 cent voordeliger. /—.Wat eet toe vanavond? Melk Unie^TGeen beter leven dan 'n goed leven, Psalm 25:15 (onberijmd) De God en Vader van de Hee re Jezus Christus heeft tot Zich genomen, na een lang durig. doch geduldig gedra gen lijden, mijn innig gelief de Man en der kinderen zorgzame Vader en Grootva der Martinus Engel Brand op de leeftijd van 53 jaar Mede namens verdere familie P. Brand-Wierenga Volstrekt geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 28 februari te 1 uur in de aula op de Al gemene Begraafplaats 'West duin'. Ockenburghstraat te Loosduinen, waarna de ter- lardebestelling zal plaatsheb ben. Vertrek van Plsuissestr. 21 te 13.45 uur. 'Ik sla mijn ogen op naar de bergen Wanneer zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here die hemel en aarde gemaakt heeft. Ps. 121:1:2. Heden nam de Here, nog on verwacht tot Zich, mijn innig geliefde Man. onze beste Broer, Zwager en Oom Zwerus Adrianus Plomp op de leeftijd van 62 jaar Uit aller naam: M. Plomp-van Vuuren Voorschoten. 25 februari '73. Bijdorpstraat 71. graafplaats 'Rosenburgh' te Voorschoten. Bezoek woensdag van 7—7.30 uur en donderdag van 12.30 —1.00 uur. De rouwdienst is bepaald op donderdag 1 maart a.s. om 1 uur in de aula van de be- Voor de bewijzen van medeleven en belangstelling ons betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame Man. Vader. Schoon vader en Opa Jan Gorthuis betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: C. Gorthuls-van Brummelen Leiden, februari 1973. Hoflaan 85. Zaterdagretour wat ii

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14