Voorburg HAKT BROERE REIZEN B.V. BOTTERRAM SPECIAEE REIS VOOR TROCW/KWARTETLEZERS hernesseroord hoofd keuken hernesseroord adjunct directrice FAMILIEBERICHTEN middelharnis iav|Diaconessenhuis le verpleegkundige "BROOD middelharnis (goeree/overflakk.e) ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten TROUW/KWARTET ZATERDAG 24 FEBRUARI 1973 'Mijn tijden zijn in Uw hand' (Psalm 31:16a) Heden heeft de Here geheel onverwacht uit ons midden tot Zich genomen onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Broeder, Zwager en Oom Pieter Johannes Keijzer weduwnaar van Maria Wilhelmlna de Jong op de leeftijd van 79 jaar Onderscheiden met de gouden medaille In de Orde van Oranje Nassau A. Keijzer A. C. Keijzer-van Nes A. M. Keijzer E. Keijzer-Moerman M. van Staalduijnen-Keijzer S. van Staalduijnen D. A. Keijzer M. L. Keijzer-de Vogel Klein-, Achterkleinkinderen en verdere familie Maasland, 22 februari 1973 Westgaag 11. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 27 febru ari om 2.30 uur op de algemene begraafplaats te De Lier. Gelegenheid tot condoleren van 35 en van 79 uur, Westgaag 11. Op 21 februari 1973 overleed te Oranjestad, Aruba de heer Willem Frederik Meinliardt Lampe op de leeftijd van 76 jaar In leven: Commandeur in de orde van Oranje-Nassau Drager van het Grootkruis van de orde van verdienste van Argentinië Drager van het Grootkruis van de orde van verdienste van Peru Oud-notaris te Aruba Oud-minister van Justitie van de Nederlandse Antillen Oud-gevolgmachtigd minister van de Nederlandse Antillen Oud-waarnemend gouverneur van de Nederlandse Antillen Mevrouw L. G. van Veen-Lampe Mevrouw Madith Wittkowsky-Lampe Families Lampe en Eman Oranjestad, Aruba Mozartstraat 2. Heden nam de Heere van onze zijde weg, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde Vader en Grootvader Willem de Vries weduwnaar van Metje Jannigje Broer ln de ouderdom van 78 jaar Psalm 130:4 (berijmd) Streefkerk: L. de Vries W. de Vos-de Vries N. P. de Vos M. de Vries-Voorsluys Hoornaar: J. C. de Vries J. W. P. de Vries-Brouwer Driebergen: W. de Roo-de Vries A. P. J. de Roo en kleinkinderen Streefkerk. 22 februari 1973. Bergsloep 49a. Geen toespraken en geen bloemen Gelegenheid tot condoleren ten huize van familie N. P. de Vos, Bergstoep 49a, vrijdag 23 en za terdag 24 februari tussen 7.30 en 9.30 uur n.m. en na afloop van de begrafenis in de Consistorie kamer van de Ned. Herv. Kerk. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. maandag 26 februari om 15.00 uur op de Alg. Begraafplaats te Streefkerk. De rouwdienst wordt gehouden in de Consisto- kamer van de Ned. Herv. Kerk, Kerkstraat 38, Streefkerk. Aanvang 14.15 uur. De Here nam tot Zich, onze geliefde Zwager en Oom Willem Jan van Onck echtgenoot van Neeltje Schoneveld op de leeftijd van bijna 84 jaar Mijn genade is u genoeg In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. P. A. Schoneveld W. Schoneveld-Ravensbergen W. Schoneveld G. Schoneveld-Vlieland N. Schoneveld-Timmers J. Schoneveld-Zandbergen J. C. Schoneveld N. Schoneveld-Tjebbes M. Schoneveld G. Schoneveld- v. d. Meij Neven en Nichten Katwijk, 22 februari 1973. d'Eenvoudigen wil God steeds gadeslaan. Psalm 1164 Heden nam de Heere van ons, nog onverwacht, onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en Nicht Johanna Apolonia Dijkhuizen op de leeftijd van bijna 61 jaar. Mede namens verdere familie H. Groen-Dijkhuizen Scheveningen, 23 februari 1973 Katwijksestraat 73. Geen bezoek aan huis. - Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, van Boetzelaerlaan 292. Bezoekuren zaterdag en zondag van 2-2.30 uur, maandag van 5-6 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 27 februari te 1 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouw kamer te 12.30 uur. Heden ontsliep zacht en kalm, na een kortston dige ziekte, in de hope des eeuwige levens, mijn innig geliefde Man, en der kinderen zorgzame Vader, Behuwd-, en Grootvader Huig Schaart in de ouderdom van 75 jaar. D. Schaart-Plug J. Kuyt-Schaart L. Kuyt Y. Schaart A. Schaart-Vooys G. Zwanenburg-Schaart J. Zwanenburg J. H. Schaart P. Schaart-Oliemans en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 23 februari 1973 Mr. C. Fockstraat 26 Rouwbezoek: des nam. van 3-5 en 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 28 februari 1973, des namiddag 1.45 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Het heeft de Here behaagd tot Zich te nemen onze geliefde zorgzame Vader, Opa en Broer Johannes »ret weduwnaar van i -je Leening in de ouderdom van 71 jaar. „Als ik maar weet dat alles hier mij nader brengt tot U." Rotterdam: P. H. Middelkoop-Moret K. Middelkoop Ouderkerk a/d IJssel: J. J. Moret J. Moret-Hoogenboom Rotterdam: C. van Nieuwland-Moret A. van Nieuwland en kleinkinderen Rotterdam, 22 februari 1973 Madernastraat 180 Condoleance-bezoek: zondagmid >g van 2-5 uur aan het woonhuis; De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 26 februari op de begraafplaats van de Ned. Hen'. Gem. „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 3 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 uur. Uw doen is steeds gezegend, al schijnt het soms ook hard; Uw blik vol troost bejegent wie neerbuigt onder smart. Heden nam de Heer tot Zich in Zijn heerlijkheid mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Johan Herman van Dijk op de leeftijd van 71 jaar Mede namens verdere familie: L. van Dijk-Baksteen Scheveningen, 22 februari 1973. Zwolsestraat 365. Liever geen bezoek aan huis. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 26 februari te 1 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van Zwolsestraat 365 te 12.30 uur. Bezoek rouwkamer 'Bronovo', Bronovolaan 9, van 1.303.30 uur. Tot onze grote droefheid nam God- na een kort stondige ziekte, tot Zich onze zeer geliefde, zorg zame Moeder en Grootmoeder Eelkje de Jongh-van Giffen weduwe van Mr. Johannes de Jongh, zij bereikte de leeftijd van 77 jaar, Geloofhoop en liefde, deze driemaar de meeste van deze is de liefde". Dit was haar leven. Bussum: J. de Jongh E. de Jongh-van Esseveldt Joost de Jongh Gerwine C. de Jongh Zetten: J. W. de Jongh 's-Gravenhage, 22 februari 1973, Zonnebloemstraat 42 De begrafenis zal plaatsvinden maandag 26 fe bruari om 13.00 uur op „Westduin". Ockenburgh- straat 27 te 's-Gravenhage/Loosduinen. Vertrek vanaf Zonnebloemstraat 42 om 12.45 uur. Na de begrafenis is er in de aula gelegenheid de familie te condoleren. KlfR1 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Psalm 73 12 Na een geduldig gedragen lijden is in de ge zegende ouderdom van bijna 85 jaar ontslapen onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Leendert Bergwerff weduwnaar van Maria Magdalena van Tielen Pernis: L. J. Bergwerff E. M. Bergwerff-van der Neut A. Bergwerff H. E. Bergwerff-Bijl Salt Lake City Adr. Bergwerff (U.S.A)F. Bergwerff-van der Neut Sleeuwijk: M. Barth-Bergwerff C. J. Barth Spijkenisse: N. Brederveld-Bergwerff L. L. Brcderveld Rotterdam: M. M. Mank-Bergwerff J. F. Mank Pernis: A. J. Bergwerff N. L. Bergwerff-van den Berg Rotterdam: A. de Graaf-Bergwerff J. de Graaf Klein- en achterkleinkinderen Pernis, 23 februari 1973 Pastoriedijk 424 Corrcsp. adres: Vrijlandtstraat 70. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantiebezoek maandag 26 februari a.s. in het woonhuis. De rouwdienst zal dinsdag 27 februari gehouden worden in het Geref. Jeugdgebouw, Burgem. van Esstraat, om 14 uur, waarna de teaardebeslelling zal plaats vinden. Familieberichten kunnen ook aan onze agenten worden opgegeven. Het behaagde de Heere in de gezegende ouder dom van bijna 85 jaar tot Zich te nemen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Leendert Bergwerff Maassluis: L. van der Burg Pernis: W. Bergwerff-Born Utrecht: A. van Veen-Bergwerff W. van Veen Hoogvliet: A. Bergwerff IJsselmonde: M. Bergwerff-Stolk Den Haag: P. Bergwerff L. Bergwerff-van Balen Maassluis: M. Bergwerff E. Bergwerff-van Wolferen Nijkerk: N. Koffeman-Bergwerff Neven en nichten Pernis, 23 februari 1973 Voor uw blijk van belangstelling en medeleven, onder vonden na hel heengaan van onze lieve Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder Cornelia Visser-de Ruiter betuigen wij u onze hartelijke dank. Mede namens verdere familie: M. Visser Scheveningen,februari 1973. Korbootstraat 26i DANKBETUIGING Wij zijn diep getroffen door de vele blijken van belang stelling en medeleven welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwdvader en Opa Joost Overkleeft Voor deze belangstelling, die ons tot grote steun was, zijn wij u oprecht dankbaar. Mede namens de kinderen en kleinkinderen J. Overkleeft-van Dijk 's-Gravenzande, februari 1973. Sand-Ambachtstraat 113. ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten Voor ongeveer 500 geestelijk gehandicapten wordt het binnenkort te openen Hernesseroord een woonwijk van het stadje Middelharnis. In de gebouwenstruktuur en de voor genomen werkwijze ligt de uitdaging om in teamverband deze leefgemeenschap waar te maken. Hiervoor zoeken wij een; met ervaring in het groofkeukenbedrijf. Aan geïnteresseerden in deze functie wordt verzocht een eigenhandig geschreven brief met recente pasfoto vertrouwelijk te zenden aan de directeur van Hernesseroord D r.G.A. Roelofs, Sticking Ned. Herv. Inrich tingen voor Geestelijk Hulpbehoevenden Amersfoortsestraat 12a, Soesterberg. Eerst na een persoonlijke kennismaking wordt gesproken over het inwinnen van inlichtingen. In ons ziekenhuis wordt voor spoedige indiensttreding gevraagd een (tevens waarnemend hoofd) voor de interne afdeling (37 bedden) De rang is afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door het Hoofd van de Verpleging (telefoon 070-906700, toestel 212). Sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken, Diaconessehuis, Fonteynenburghlaan 5, Voorburg. Dr. J.J. BUSKES VnORHET Bijbels dagboek f 15.90 Vatkrljgbiu In d» botkhtndt! A ZOMER KEUNING WAGENINGEN Heden is ingegaan in de Eeuwige Rust, onze ge liefde Moeder, Schoonmoeder en Oma Helena Meijer weduwe van Jacobus van Staveren in de ouderdom van 83 jaar. „Mijn genade is u genoeg." J. van Staveren A. M. A. van Staveren-de Wit Den Haag: D. A. de Roon-van Staveren Rotterdam: H. Borgdorff-van Staveren M. Borgdorff S. A. Bijmolt-van Slaveren J. Bijmolt Amsterdam: F. W. van Staveren A. R. van Staveren-Nijk Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 2$ februari 1973 Honingerdijk 93b Moeder is opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Gelegenheid tot bezoek: maandag- en dinsdagavond van 7-7.30 uur. De begrafenis in het familiegraf zal D.V. plaats vinden woensdag 28 februari op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. Aankomst in de kapel om 2.15 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 2 uur. ftu mh 1 ie a^rdi kje „Beim Herr Gott ist man geborgen". Onverwacht is van ons weggenomen, mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Oma en Dochter Rosa in 't Yeld-Becking op de leeftijd van 57 jaar. Koudekerk aan den Rijn: Jac. in 't Veld Völkingen Did (Saar): J. G. Becker Leidschendam: Ch. de Weerd-Becker W. H. de Weerd Pijnacker: R. M. de Groot-Becker J. de Groot Koudekerk aan den Rijn: W. J. in 't Veld en verloofde Ensdorf Did. (Saar): M. Becking kleinkinderen en verdere familie. Koudekerk aan den Rijn, 23 februari 1973. Hoogewaard 114. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Scheljingerhout, Dorpsstraat 24. De teraardebe stelling zal D.V. plaatsvinden dinsdag 27 februari op de algemene begraafplaats te Koudekerk aan den Rijn. Aankomst aula 14.00 uur. De rouw dienst zal geleid worden door de weleerwaarde heer Ds. J. Th. W. Quak van Vianen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. bei elli he d 2 olg< le, ja ken je t >tsti di d v g( dc ïhei Voor ongeveer 500 geestelijk gehandicapten wordt het binnenkort te openen Hernesseroord een woonwijk van het stadje Middelharnis. In de gebouwenstruktuur en de voor- genomen werkwijze ligt de uitdaging om In teamverband deze leefgemeenschap waar te maken. Hiervoor zoeken wij een: aon wie de organisatie van de verpleegkundige en verzorgende diensten kan worden toevertrouwd. Taak: Van haar wordt verwacht dot zij mede gestalte geeft oan de moderne organisatiestniktuur binnen de inrichting) de verzorgende en therapeutische disciplines helpt integreren; de paviljoens- en afdelingshoofden begeleidt en een actief aandeel heeft in het personeelsbeleid, w.o. de zorg voor do opleiding. Wij vragen: Een medewerkster met bij voorkeur enige ervaring in het werk in inrichtingen en capaciteiten en eigenschappen om deze belangrijke taak te kunnen vervullen. Zij heeft b.v. een opleiding op het terrein van Verpleging, Onderwijs, Maatschappelijk Werk; Psychiatrisch Sociaal Werk, K. en O. o.l.d. Belangstelling op kerkelijk en maatschappelijk terrein stellen we op prijs. Wij bioden: Een zelfstandige functie met brede verantwoordelijkheid; salaris nader overeen te komen; waardevaste pensioenregeling; desgewenst interne huisvesting. Aan geïnteresseerden in deze functie wordt verzocht een eigenhandig geschreven brief met recente pasfoto vertrouwelijk te zenden aan de directeur van "Hernesseroord", Dr. G. A. Roelofs, Stichting Ned. Herv. Inrich tingen voor Geestelijk Hulpbehoevenden, Amersfoortsestraat 12a, Soesterberg. Eerst na een persoonlijke kennismaking wordt gesproken over het inwinnen van inlichtingen en een psychotechnisch onder zoek. onz irige nie WIJ STARTEN DIT ZOMERSEIZOEN MET REIZEN MET HET M.S. URSULA. Dit zijn 11-daagse reizen vanaf Rotterdam naar Bazel. De eerste gepubliceerde rela zal begin april 1973 zijn, met vertrek vanef Bazel. Dit houdt in, dat het M.S. Ursula, dat thans In Rotter dam ligt, leeg naar Bazel zal varen. 24 MAART Vanuit Düeaeldorf via Keulen, de Domstad, en vla Bonn, de hoofdstad van West-Duits- land en tevens Universitelts- en Beethoven- stad naar Llnz, een Middeleeuws stad|e aan de Rijn, om zijn vele kleurige vak- werkhuizen ook wel Bunte Stadt genoemd. 25 MAART Vanuit Llnz via St. Goarshausen. waar de Lorelei be/och! kan worden, naar Rüdes- Kelzer-, Blsachops- en Rljkeated naar Neu- burgweler. 27 MAART Van Neuburgweler naar Bralaach. 28 MAART Van Brelaach naar Bazel In Zwitserland. Aankomit Bazel om ca. 10.30 uur. De middag kan neer eigen inzicht doorge bracht worden. 29 MAART Excursie per gloednieuwe Broere Touring car, met seml-alrconditloning en verstel bare stoelen, naar het Bemer Oberland met o.a. een bezoek aan Bern, de Thuner- see en Interlaken. 30 MAART 's Morgens vertrek vanuit Bazel per luxe Broere touringcar naar Kehl In Duiteland voor de overnachting. 31 MAART Vanuit Kehl vertrek over de autobaan naar Amhem, waar een afscheidsdiner aange boden wordt. Het M.S. Ursula zal vanuit Rotterdam vertrekken, maar men kan In de volgende plaatsen opstappen, waarna men per touringcar naar Rotterdam gebracht wordt. Deze reis per touringcar vanaf de oostapplaats naar Rotterdam en de reis vansf Arnhem nser de uitstap- plaats Is bij da in dit schrijven genoemde prijs inbe- Delfzljl Groningen Alkmaar Wormerveer Zaandam Amsterdam Haarlem Leiden Den Haag Delft Rotterdam Vries Emmen Hoogeveen Zuidwolde Ommen Zwolle Harderwijk Amersfoort Utrecht Gouda Enschede Hengelo Goor Lochem Zutphen Apeldoorn Tlel Gorlnchem Slledrecht Pependrecht Alblasserdam Ridderkerk Roermond Weert Eindhoven Tilburg Breda Dordrecht De prijzen voor deze 10-daagse rela zijn als volgt: A-hut voor 2 personen met bad, douche, tollet, A-dek, f 230,- p.p. B-hut voor 2 personen met warm en koud stromend watar, tollet, patrijspoort op het C-dak f 200,— p.p. C-hut voor 2 personen met warm en koud stromend water, partrijspoort op het C-dek, f 175,— p.p. Aan BROERE REIZEN B.V. I HOOGSTRAAT 140, ROTTERDAM (dan wel A.N.V.R. Reisbureaus) Hierdoor deel ik u mede dat ik graag van de intro- ductlereis voor TROUW-KWARTET lezers gebruik zal I maken met hut accommodatie Deze opgave betreft

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 18