Leiderdorpse padvinders krijgen nieuw gebouw bij de kleine zandput Chr. landbouwschool gaat sluiten Kort nieuws uit de regio Raadslid E. Spilker (pvda) verlaat Hillegomse raad Meningen woningverkoop Raad Leiderdorp in Valkenburg verdeeld Kort nieuwi uit de regio :sarichten Brandweerlieden onderscheiden TROUW/KWARTET VRIJDAG 23 FEBRUARI 1973 REGIO L4 TI Huidig onderkomen niet bevorderlijk voor verenigingsleven LEIDERDORP Het bestuur van de Stichting De L eiderdorpse Padvinders heeft er al een poosje gele den de aandacht van het gemeentebestuur op gevestigd dat de accommodaties van deze stichting zich in een deplorabele toestand bevinden. Blijkens een door de stichting ontworpen begroting, samengesteld in overleg met het bureau Gemeentewerken, zou een bedrag van ruim 30.000 nodig zijn om deze accommo daties weer in een enigszins redelijke staat te brengen. Gezien de prijsstijgingen moet op een uitgaaf van circa 40.000 worden gerekend. Reeds nu is zeker dat het investeren van een dergelijk bedrag in deze gebouwtjes in feite onvejantwoord is, zo zeggen B. en W. in een voorstel aan de raad. Immers, ook daarna verkeren deze lokaliteiten niet in een zodanige stagz dat het zeker is dat zij nog een reeks van jaren in gebruik kunnen blijven. Dat is ook begrijpelijk al smen be denkt dat: de accommodatie in de Dr. Van Rhijnstraat inderdaad dienst heeft gedaan op de tentoonstelling E55 (Rotterdam 1955) als stiltecen trum; de stamhut achter de begraafpwaats vanouds een bollenschuur is en van wege de slechte staat als zodanig buiten gebruik is gesteld; het gebouw bij de Kleine Zandput de oude afgedankte kleuterschool is, die vroeger aan de Plantage heeft ge staan. Daar komt nog bij dat de eerste accommodaties binnen niet al te lange tijd moeten verdwijnen in verband met de mogelijke realisering van het saneringsplan Kerkwijk en een verde re uitbreiding van de begraafplaats. Het is duidelijk dat de huidige toe stand weinig bevorderlijk is voor een goed verenigingsleven. Er gaat mo menteel teveel tijd en geld verloren met het opknappen van kleine klus jes. Bovendien bemoeilijkt de ver spreide ligging van de verenigingsge bouwen een goede coördinatie in het werk. Grootste groep De huidige, zeer aktieve leiding heeft ervoor getorgd dat de Van der Does Liethorpgroep sinds 1969 de grootste groep in Nederland is. Opmerkelijk is dat de belangstelling voor deze vorm van jeugdwerk in Leiderdorp nog steeds groeiende is, zelfs als er geen ALKEMADE Burgerlijke stand. Geboren: Erik J N zn v M van Tol en H P M Hermans. Noël J A zn v J A van Leeuwen en A B J Spaansdn. Maria A J dr v W M van Beek en J Lakeman. Selma M dr v A T J van der Aart en M J J Homan. Arjan P zn v J M C Straathof en H C M van Schie. Ondertrouwd: H C G M Knijnenburg te Rijnsburg en J P C M Volwater. P A C van der Ploeg en A J M van den Ing. G J van den Berg en J G M Vesseur. Overleden: VV van der Veer. ROELOFARENDSVEEN Jeugd carnaval. De Vrije Jeugd Recreatie organiseert vrijdag 2 maart een carna valsfeest in De Alkeburcht voor alle jongens en meisjes uit Oost Alkemade in de leeftijd van 11 tot 16 jaaj. ROELOFARENDSVEEN Expositie. De expositie van vergrote oude an sichtkaarten en prenten van Roelofa- rendsveen rond de eeuwwisseling tot plm. 1940, staat nu opgesteld in de aula van de St. Jozefschool aan het Pastoor Onelplein. Deze is voor be zichtiging geopend zaterdag 24 februa ri 's avonds van 7.30 tot 11 uur en zondag 25 februari van 2 tot 6 uur. OEGSTGEEST Wereldwinkel. Van avond krijgen alle inwoners van Oegstgeest de eerste uitgave van het Wdreldwinkelbulletin in hun brieven bus. In dit bulletin wordt aandacht gevraagd voor de problemen van de Derde Wereld. De Wereldwinkel Oegstgeest, die voorlopig gevestigd is in het Gemeentecentrum aan de Lijt- weg, wil informatie verstrekken over de ontwikkelingssamenwerking en de moeilijkheden die idder ontwikke lingsland op politiek-maatschappelijk terrein moet overwinnen. Ieder die belangstelling heeft voor het werk van de Wereldwinkel Oegst geest kan via een bijgevoegd strookje zijn naam en adres opgeven. Hij krijgt dan eens in de twee maanden hdt Wereldwinkelbulletin thuisbe zorgd. waarin informatie over ontwik kelingssamenwerking. bepaalde ont wikkelingslanden, alsmede landelijke en plaatseijke activiteiten. De Wereldwinkel is iedere zaterdag geopend van elf tot drie uur. KATWIJK AAN DEN RIJN Consu lent. Gedurende de vakature van ds. A. Makkenze treedt ds. G. Zonneveld te Valkenburg in de Hervormde Ge meente als consulent op. DE KAAG Druggebruik. Op ver zoek van de vrouwenvereniging komt dinsdag 27 februari om 8 uur dr. J. Hartman, verbonden aan de psychia trische inrichting 'Vogelenzang', spre ken over druggebruik. Ook niet-leden en jongelui zijn deze avond welkom. DE KAAG Peuterspeelzaal. Een aantal bewoners van De Kaag heeft het initiatief genomen om te komen tot de stichting van een peuterspeel zaal. Deze ptfuterspeelplaats zal geves tigd worden op het adres Huigsloter- dijk 410. Buitenkaag en de naam krijgen: 't Piraatje'. Aan het gemeen tebestuur van Haarlemmermeer is om financiële medewerking gevraagd. NIEUW-VENNEP Woningbouw. Gedeputeerde Staten van Hoordhol- land hebben hun goedkeuring onthou den aan een plan tot de bouw van een aantal woningen door het Bouw- en aannemingsbedrijf D. Krt'uger B.V. in Beinsdorp. Zij vinden dat het open karakter van Haarlemmermeer gehandhaafd moet worden en de wo ningbouw dient te geschieden in de daan-oor aangewezen kernen. SASSENHEIM Controle. De politie heeft op de Parklaan een snelheids controle gehouden. Er werden 45 pro cessen-verbaal opgemaakt. SASSEN HEIM Gebedsdag. De we reldgebedsdag is op vrijdag 2 maart om 8 uur in de Chr. Geref. kerk. Kerklaan. In het bejaardentehuis 'De Schutse' is een diesst in de recreatie zaal om 9.15 uur 's morgens. In huize 'St. Bernardus' in de recreatiehaal 's morgens 11 uur. De liturgie heeft als thema 'Waakzaam in onze tijd'. SASSENHEIM Honden. Bij herha ling komen klachten binnen bij de politie van bewoners die in hun tuin tje, waar de bloembollen boven begin nen te komen, veel hinder hebben van loslopende honden. Van de zijde van de politie' wordt erop gewezen dat volgens politieverordening het verbo den is honden te laten los lopen, zodat proces-verbaal kan volgen. LEIDERDORP Onderwijs. B. en W. van Leiderdorp stellen de raad voor, het bedrag per leerling voor 1973 vast te stellen op 217,60. NIEUWVEEN Gast. De officiële opdning van de nieuwe openbare ba sisschool aan het Conradpark zal plaats vinden op vrijdagmiddag 23 maart. Aan de minister van Onder wijs en Wetenschappen is gevraagd de opening te verrichten. Ter bevestiging van de sinds jaren bestaande contacten tussen de openba re basisschool alhier en de Osnova- school te Seca in Yoegoslavië stellen B. en W. voor te besluiten tot httt aangaan van een tweeling-verband met deze school en tot het aanvaarden van het geschenk, dat het bestuur van deze school aan de openbare basis school bij gelegenheid van de opening van de school wil aanbieden. Dit geschenk zal bestaan uit een schilde rij, vervaardigd door een kunstschil der, die tevens tekenleraar i saan deze Yoegoslavische school dn die dit ge schenk persoonlijk bij de opening van de school zal aanbieden. propaganda-akties worden gevoerd. Deze vorm van georganiseerd jeugd werk blijkt in Leiderdorp dan ook duidelijk in een behoefte te voorzien. Naar de mening van B. en W. legt dit op het gemeentebestuur de verplich ting om te bevorderen dat een zo goed mogelijk klimaat wordt gescha pen, waarbinnen de verenigingsaktivi- teiten kunnen plaatsvinden. De oplos sing kan worden verkregen door de bouw van een nieuwe accommodatie bij de Kleine Zandput. Het terrein waarop het gebouw zal worden gerealiseerd wordt reeds eni ge jaren door de stichtifg gehuurd tegen een huurprijs van 600 per jaar. Afgezien van het feit, dat aan koop voor je stichting een aanzienlij ke verzwaring van de lasten zou be tekenen, achten B. en W. het overdra gen van de eigendom van de grond niet wenselijk, aangezien de gehele Kleine Zandput eigendom van de ge meente dient te blijven. Uitgifte in erfpacht van de grond is voor zowel de gemeente als voor het stichtingsbe stuur een aanvaardbare oplossing. B. en W. stellen de raad voor om de grond voor een tijdvak van veertig jaren in erfpacht uit te geven. Subsidie Blijkens een door het stichtingsbe stuur opgestelde kostenbegroting zal met de bouw een uitgaaf van circa 245.000 gemoeid zijn. Het stichtingsbestuur heeft een be roep op de overheid gedaan bij de financiering de helpende hand te bie den. Er is een goede kans dat het rijk een subsidie van 25.000 zal toeken nen. Daarnaast is het bestuur in prin cipe een provinciale subsidie toege kend van 19.500. Deze subsidies zul len alleen worden verleend, indien van gemeentewege een subsidiebedrag wordt toegekend ter grootte van de rijkssubsidie. Daarom doet het stich tingsbestuur een beroep op de raad uit de gemeentekas eveneens een sub sidiebedrag toe te kennen van 25.000. B. en W. stellen de raad voor: aan de Stichting De Leiderdorpse Padvinders een subsidie van 25.000 toe te ken nen in de kosten van de bouw van een nieuwe accommodatie; de betaling van rente en aflossing te garanderen van een door de Stichting De Leiderdorpse Padvinders aan te gane geldlening tot een bedrag van maximaal 175.000. Dit oude padvindergebouwtje aan de Dr. Van Rhijnstraat moet wijken voor de realisering van het sane ringsplan Kerkwijk. ADVERTENTIE Dit zeer fraaie eiken wandmeubel Vervaardigd van uitgezocht Slavonisch eikehout en zeer praktisch ingedeeld. Overal is aan gedacht: aan uw boeken, uw TV, uw glaswerk, uw servies goed. Voorzien van 3 grote laden en zeer veel opbergruimte in de 6 bovenkastjes. De normale winkelprijs van deze unieke wand is 1290.- Nu extra voordelig voor 1090.- Haarlemmerstraat 150-154 LEIDEN Den Haag-Rotterdam-Voorachoten HILLEGOM Na ruim tien jaar raadslidmaatschap verlaat de hoer E. Spilker (PvdA) in april de Hillegom se raad. Dit maakte hij na afloop, van de afdelings-jaarvergadering bekend. 'Na mijn lange zittingsperiode wil ik meer vrij zijn en het lijkt mij ver standig een jaar voor de a s. gemeen teraadsverkiezingen te stoppen'. Voordat de heer Spilker dit bekend maakte bracht hij het fractieverslag uit. Allereerst sneed hij de verhoogde plaazselijke belastingen aan, waarbij (ADVERTENTIE) Deze eiken wapenstoel Deze prachtige eiken wapenstoelen zijn bekleed met eersteklas skai (geen plastic) en voorzien van een mooi eiken schildje in de rug. De normale verkoop prijs van deze fraaie stoelen is 480.- per 4 stuks, maar nu als extra voordeeltje voor 30Qa_ (Leverbaar in rood, tabak. Haarlemmerstraat 150-154 LEIDEN Den Haag-Rotterdam-Voorschoten hij opmerkte, dat deze meer verhoogd waren dan 'keihard' nodig was. Ver volgens besteedde hij aandacht aan het centrale rioleringsplan. Hij herin nerde aan de zomer van vorig jaar in Elsbroek: de controverse tussen ge meente- en polderbestuur. De PvdA- fractie wil snelle realisatie van nood- gemalen. Uitvoerig sprak Spilker over de sport en recreatiemogelijkheden. Men wil nog dit jaar twee complete en twee kleinere velden in de 'Zanderij' aan leggen. Kosten ruim een ton. Het is een noodplan om Concordia wat soe laas te bieden. Spilker vertelde echter dat er tot dusver nog geen pogingen bij GS zijn gedaan om toestemming te krijgen. Het standpunt van B en W is. dat er eerst een exact plan moet zijn om toestemming te krijgen. IJMJIDEN 5.200 kg. tong, 270 kisten wijting. 445 kisten kabeljauw, 995 kisten schol. 55 kisten schar, 9 kisten tarbot, 22 kisten varia. Prijzen per kilogram: tarbot 15.25- 14.31, gr. tong 8.11-7.38, gr. m. tong 10.52-9.91, kl. m. tong 12.33-12.07, tong I 13.65-13.12. II 13.51-12.96, Per 50 kilogram: wijting I 49-37, II 49-25, schar 70-54, bot 8.80, steenbolk 51-49, schol I 63-57, II 70-63, III 75-67, IV 75- 65, kabeljauw I 115-54, II 124-56, III 75-61, IV 7566, V 7561, tarbot 522 370, groet 299-234. haring 27.50, lever 60. kuit 13051. BESOMMNGEN VAN DONDERDAG Slechts twaalf schepen: UK 222 17.300, VD 89 17.000, WR 12 4.530, WR 66 4.500, IJM 1 2.450, 4 18.900, 23 360, KW 185 16.500, KW 206 5.300, GO 4 24.500, 21 21.700, 26 15.700. VALKENBURG Over de subsidie verleningen werd tijdens de raadsver gadering van Valkenburg lang gedis- ccussieerd. 'Peuterburg' vroeg om 1500, maar b. en w. stelden de raad voor er 750 van te maken. De heer J. Schipper (CHU) sprak van een 'lauwe houding' van b. en w. en vond dat het particuliere initiatief moet worden bevorderd. De heer A. C. de Haas (Gem. Bel.) vond dat b. en w. rooyaal uit de hoek waren gekomen. De raad ging met het voorstel ak koord. Het krediet voor de inrichting van de openbare school kon ook de eind streep halen. Burgemeester Van 't Wout deelde mee dat zevenendertig leerlingen zijn aangemeld. De heer D. Doldersum (CHU) vond de 35.000 wel wat aan de hoge kant. De voorzit ter liet daarop weten dat een nauw keurige berekening nog niet is te maken. WONINGMARKT De nota over het beheer van het gemeentelijke woningbedrijf ontlokte jiscussie. De meningen over het be vriezen van de verkoop van gemeente woningen zijn ook binnen het college van b. en w. verdeeld. Wethouder Van der Meij bleek een groot voor stander van stopzetting van de ver koop, omdat men anders de greep op de woningmarkt verliest. Wethouder G. Vis dacht er anders over en zei dat met de verkoop van woningen geld werd verkregen dat voor andere zaken kon worden gebruikt Wat de oprichting van een Woning stichting betreft merkte wethouder Van der Meij op dat de noodzaak hiervan niet voldoende kon worden aangetoond. Voor he tgebied tussen 't Joght en de ontworpen secundaireweg 4 werd wederom een voorbereidings- besluit getroffen. Burgemeester Van 't Wout: 'Wij geloven optimistisch te kunnen zijn. Er wordt gesproken over 150 woningen en dat geeft de burger weer moed.' Wat het onderwerp 'Planning' aan gaat, maande de voorzitter tot voor zichtigheid. 'Laten wij geen verwach tingen wekken die niet direkt reali seerbaar zijn. (ADVERTENTIE) geopend 10-17 en 19-22 uur. Zaterdag en zondag 10-17 uur gang f 4— RAI amslerdam T-biljetten aan NS-stations LEIDERDORP Maandag 26 februa ri om 8 uur komt de Leiderdorpse gemeenteraad bijeen. Agenda: Voorstellen tot vaststelling van de exploitatievergoeding voor het bijzonder kleuteronderwijs over 1972; voorstel tot het toekennen van een voorschot op de exploitatievergoeding voor 1973 ten behoeve van het bijzon der kleuteronderwijs; voorstel tot vaststelling van de exploi tatievergoeding voor het bijzonder ba sisonderwijs over 1972; voorstel tot het verlenen van eervol ontslag aan mevrouw B. M. Bochane- Rollman (hoofd kleuterschool 't Start blok); voorstel tot vaststelling van het be drag per leerling; voorstel inzake aanbrengen van een afrastering op het terrein van de speeltuinvereniging 'Achthoven'; voorstel tot het aanvaajden van een geschenk in geld, aangeboden door Noorlander Bouw B.V. te Leiderdorp, ten behoeve van het planten van bomen bij scholen; voorstel inzake de bouw van een jeugdhuis aan de Gaarmeesterstraal ten behoeve van de Stichting Jeugd werk Leiderdorp; voorstel inzake de bouw van een club gebouw op een terrein nabij de Klei ne Zandput voor de stichting De Lei derdorpse Padvinders; voorstel tot het toekennen van een subsidie aaf het Verbond voor Veilig Verkeer, afdeling Leiderdorp/Zoeter- woude voor het houden van een bin dingsavond; voostel tbt verhuur van het pand Hoofdstraat 9 aan de heer J. B. Nagtegaal te Leiderdorp. LEIDEN 21 februari, groente- en fruitvei ling. Appelen 16-18 Aardappelen 15-19. An dijvie 163-173. Snijbonen 10-10. Kroten ge kookt 70 Boerenkool 121-150 Groene kool 26-53. Prei 79-90. Rabarber 120 Spinazie 147-161. Spruiten A 91-103. B 82-86 Uien 44- 50 Winterpeen 35 Witlof 97-161 Komkom mers B 109. C S8-S". D 69-72 E 54-58 sla A 26-32. B 17-24. Radijs 45. Selderij 9-31. NIEUW-VENNEP De christe lijke lagere landbouwschool aan de Eugenie Prévinaireweg zal worden opgeheven, omdat de be langstelling de laatste jaren steeds minder werd. Officieel zal de school per 1 augustus sluiten. Voor het lopende schooljaar wer den al geen leerlingen voor de eerste klas meer aangenomen. De taak van de landbouwschool is overgenomen door de lagere land- en tuinbouwschool in Aalsmeer. Slechts een paar dagen per week komen nog leerlingen van de eerste klas naar Nieuw-Vennep voor praktijklessen, dit in afwachting van de uitbreiding van de school in Aalsmeer De heir J. G. Ligtenberg, die de pensioengerechtigde leeftijd inmiddels heeft bereikt, blijft tot de genoemde datum tijdelijk direkteur. Het oude gedeelte van de school, dat in 1950 in gebruik werd genomen, is eigendom van de gemeente. In 1959 kwam een uitbreiding, die nu nog eigendom is van het schoolbestuur, maar aan het rijk zal vervallen. De gemeente wil het gehele schoolge bouw graag in bezit hebben, omdat het nog in uitstekende staat verkeert. Met het rijk wordt onderhandeld. De gedachten gaan uit om er een kleuter school in'te vestigen, alsmede peuter- speelgroepen. Er is een loods, waarin machines staan, die dienst zou kun nen gaan doen voor een school in beeldende expressie of iets dergelijks, aldus werd van de zijde" van de ge meente meegedeeld. VOORHOUT In de raadszaal reikte burgemeester G. A. Stolwijk onder scheidingen uit aan brandweerlieden. 'De brandweer', aldus spreker, 'is een vast en homogeen element in de ge meenschap. Men komt er niet gemak kelijk bij en als men er eenmaal 'aan' is, lijkt het alsof men er niet meer af kan'. Hij releveerd edat de bedrijfs klaarheid is verbeterd en vergemakke lijkt. Onderscheidingen werden uitgereikt aan: J. P. Lakeman en J. F. P. van Kesteren (35 jaar, brandweerkruis en oorkonde en gesp, 35 jaar vrijwilli- gersmedaille en oorkonde); Th. J. Ruigrok (brandweerkruis en oorkonde 25 jaar. met gesp 25 jaar vriwilli-gers- medaille en oorkonde); J. W. C. van Werkhoven (brandweerkruis en oor konde 12J£ jaar dienst en gesp 15 jaar vrijwilligersmedaille en oorkon de). De vrijwilligersmedaille en oor konde voor 10 jaar gingen naar J. R. Bierman, H C. van Gent. G. P. M. Meijer, J. M. van Steijn, Th J. van Wouw en M J. IJsselmuiden. NOORDWIJK Ruildag. De veren ging van Postzegelverzamelaa 'Noordwijk' hield in Flora de maand lijkse vergadering. Dankzij de med werking van de directeur van de S Willibrord Mavo-school zal in de au van deze school op 23 april (Tweei Paasdag) een ruildag worden geho den, waartoe alle hobbyisten Noordwijk en omgeving, die als lie hebbenj 'verzamelen' hebben gekoze worden uitgenodigd. NOORDWIJK Rustieke brug. Ovi de Woensdagse Watering aan de H gewegNachtegaalslaan komt een n tieke houten brug. Deze past in landelijke omgeving en men wil romantische sfeer daar handhaven. I tegenwoordige Bamabrug verkeert slechte staat en gaat gevaar oplevere Aan herstel behoeft niet te wordf gedacht. De kosten van de nieuv brug wo-rden genaamd op 37.r NOORDWIJK Hout en Bouw. 0 der voorzitterschap van de heer Dekker hield de afdeling Noordwi van de Hout- en Bouwbond CNV de Rank haar jaarvergadering. Uit jaarstukken van secretaris en p ningmeester bleek, dat het ledent tot 195 was toegenomen. De financië positie bleek gezond. In het bestui werden gekozen B. T. Rosdorff Jac. van Duivenboden, terwijl J. v« der Niet tot jeugdbestuurslid wei benoemd. De overige bestuursled! zijn G. Dekker, voorzitter, J. Plug, secretaris; G. Wesseling, 2e secretan J. van Duin, le penningmeester; Plug. 2e penningmeester; A. Passchi en C. J. van der Niet. NOORDWIJK De feestelijke jaa vergadering van de Christen Vro wenbond, afdeling Noordwijk aan Zi mocht zich in een opvallend gro belangstelling verheugen. In tota waren 82 ziekenbezoeken afgelegd. A bestuurslid werden gekozen mevrou Van der Wiel-Bouwmeester en vrouw Marijnis-Noppe. De dam Plokker-Plug, Plaatzer-Van Asten Van der Luyt-Leenheer zagen herkozen. NOORDWIJK Kroningszegel. Ti ditiegetrouw droeg de jaarvergadern van Philatelica, afd. Noordwijk e« feestelijk karakter. Philatelica telt leden en men gaat een aktie ondern men om het 100ste lid binnen halen. Als hoofdprijs wordt een zj kroningszegel van 1898 beschikba gesteld. De administrateur voor de rondze dingen, S. A. van den Oever, bijzonder te spreken over de loop vi het rondzendverkeer, waarin een oi zet van circa 8000 was gehaald. NIEUW—VENNEP Jeugdhuis. I Stichting Sociaal en Cultureel Wei i.o. heeft de gemeente gevraagd ol het voormalige ketelhuis in de Bo straat te mogen verbouwen tot jeu^ huis. Hiermee is een bedrag vi 2600 gemoeid. B. en W. adviserj de raad hiermee akkoord te gaan. LEIDERDORP De PvdA wil er het komende jaar voor waken d Leiderdorp zich ontwikkelt tot ei slaapgemeente. Dit kwam naar vort op de jaarlijkse discussie over i activiteiten van de PvdA-fractie. De discussie stond vooral in het kadi van de gemeenteraadsverkiezing! van volgend jaar. Wethouder Drenl toonde aan de hand van het verki zingsprogram van 1969 aan, dat wensen van de PvdA vervuld zijn. 2 de openheid en voorlichting in gemeente, die juist door de progra sieve partijen is bewerkstelligd. 1) begeleiding van het Voorhof-project een voorbeeld hiervan. Tijdens de discussie kon men het ni een s worden over de vorm waar men de verkiezingen zal ingaan. H merendeel wilde wel samen met D' en de PPR. LEIDERDORP —Kerfstok. In v< band met een gestolen auto, heeft politie twee mannen uit Hazerswou en Den Haag aangehouden. De tw bleken ook nog andere misdrijven hun kerfstok te hebben. HAZERSWOUDE Vademecum. H bestuur van de Stichting Open Bejai denwerk wil dit jaar een vademeci uitgeven. Hierin zullen alle mogelij gegevens worden verwerkt die belang zijn voor de oudere inwoner HAARLEMMERMEER Fietspi Teneinde de Liniedijk een recreatie funktie te geven zijn b. en plan er een fietspad op aan te leggf Aan de raad wordt een krediet 5000 gevraagd voor de voorber ding van het plan. NIEUWKOOP In Nieuwkoop een aantal woningen aan de Dor] straat en één aan de Noordensew onbewoonbaar worden verklaard. H gaat om de panden 159, 161, 163, 1 aan de Dorpsstraat en om het pa Noordenseweg 16. NIEUWVEEN Gemeenteraad, februari om 8 uur). De agenda meldt o.a. vaststelling gemeentebeg ting en begroting woningbedrijf 197 HAZERSWOUDE Honderd. Het stuur van de christelijke gemeng zangvereniging 'Zang en Vriendschi hoopt binnenkort het honderdste se or-lid te verwelkomen. (ADVERTENTIE) Deze luxe hockkombinatie bestaat uit een driezits bank. een tweezits bank en een fauteuil; voorzien van losse kussens en verstelbare armleggers. Het geheel is gestoffeerd met de beste ribcord die ec te koop is. Deze hoekkombinatie is niet alleen zeer fraai om te zien, maar heeft door de losse kussens en goede afwerking ook een zeer goede zit. Dc vastgestelde winkelprijs van deze kombinatie is 1695.- Tijdelijk zeer voordelig: voor 1395.— Haarlemmerstraat 150-154 LEIDEN Den Haag-Rotterdam-Voorschoten I

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 4