Onze leer- en suèdeprijzen gaaif de verkeerde kant op. V FAMILIEBERICHTEN STENO-TYPISTE NEDERLANDS 2 ADVERTEREN DOET VERKOPEN BEDRIJFSHALLEN Gebr. Sneep a. GROEPSLEIDER b. GR0EPSLEID(ST)ER Prot. Chr. Streekziekenhuis Bennekom HARTBEWAKING LERAAR ENGELS LERAAR ETALEREN de Bijenkorf Vreugde van het wildspoor TROUW /KWARTET VRIJDAG 23 FEBRUARI 1973 ROIJ Overal in de wereld zijn de leerprijzen gestegen. En stijgen ze nog. De Bijenkorf gaat daar eigenwijs tegen in. En komt met een serie echt unieke Prijswinners. Modellen en prijzen die u nu alleen in de Bij enkorf kunt vinden. 't Is wel een kwestie van er vlug hij wezen. Want eerlijk gezegd zullen wij deze 'verkeerde' prijzen ook niet lang kunnen handhaven. Ik hef mijn ogen op naar de bergen vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van den Here. Psalm 121 Heden nam God tot Zich onze geliefde Man en Vader, Broer, Zwager en Oom Pieter Patijn op dc leeftijd van 59 jaar. Uit aller naam: W. S. Patijn-Koudenburg Rotterdam, 21 februari 1973 Wormserstraat 36. Geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 24 februari a.s. in de Immanuelkerk aan de Ber- lagestraat om 11.45 uur waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Oud-Kra lingen", Kralingseweg 334 circa 12.50 uur. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na af loop van de rouwdienst in de kerk. Heden is van ons heengegaan onze geliefde Broer, Zwager en Oom Pieter Patijn op de leeftijd van 59 jaar G. Patijn C. J. Patijn J. Patijn E. Patijn-de Zeeuw M. Patijn Neven en Nichten Rotterdam, 21 februari 1973. Onverwachts heeft de Here tot Zich genomen on ze lieve Broer, Zwager en Oom Ds. Johannes Jacobus van der Krift op de leeftijd van 55 jaar. „Want niemand onzer leeft voor zichzelf en niemand sterft voor zichzelf, want als wij leven, het is voor den Here en als wij sterven, het is voor den Here. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren". Romeinen 14 7 en 8 Langerak, 21 februari 1973 A. M.E. van Middelkoop-van der Krift A. van Middelkoop T. van Middelkoop J. van Middelkoop-Stuij J. M. van Middelkoop C. van Middelkoop-den Boer Wij hebben de droeve taak u te moeten mede delen, dat geheel onverwacht van ons is heen gegaan onze hooggeachte Procuratiehouder Pieter van Gent Zijn humane persoonlijkheid en onvermoeide toewijding zullen in onze herinnering voortleven. Commissarissen en Aandeelhouders Uitgeverij Scheltens en Giltay N.V. Den Haag, 21 februari 1973. Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze zeer gewaardeerde Procuratiehouder Pieter van Gent Zijn verscheiden laat, door zijn warme men selijkheid en grote bekwaamheid, een blijvende leegte achter. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Westeinde ziekenhuis, ingang Warmoezierstraat 42b tc 's-Gravenhage. Bezoek van 10-11 en 2.304.30 uur. Zaterdag van 10-12 uur en zondag van 4-5 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 26 fe bruari om 12 uur op de algemene begraafplaats „Eikelenburg" aan de Eikelenburglaan te Rijs wijk Z.H. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. - Geen toespraken. Directie en Personeel Uitgeverij Scheltens en Giltay N.V. Den Haag, 21 februari 1973. Heden ontvingen wij uit Artesia (Californië) het droevig bericht, dat plotseling is overleden onze lieve Broer, Zwager en Oom Dirk van Heijningen geliefde echtgenoot van Gradda Stapper in de leeftijd van 64 jaar. Heidelb. Cat. Zondag 1 21 februari 1973 Uit aller naam: Fam. van Heijningen Corr.adres: C. J. Tack-van Heijningen, Rijks straatweg 616-1, Haarlem In Zijn genade nam God zeer onverwacht tot Zich, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Albert van der Waal op de leeftijd van 79 jaar. weduwnaar van Cornelia Petronella de Haan Rotterdam: J. van der Jagt-van der Waal H. van der Jagt M. Roelfzema-van der Waal G. Roelfzema L. W. van der Schoor-v. d. Waal J. W. van der Schoor Neven en nichten Liever geen bezoek en geen bloemen. Voorthuizen, 20 februari 1973 Haarkampstraat 6 Bijzetting in het familiegraf op zaterdag 24 fe bruari a.s. 1.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Voorthuizen. Na een geduldig gedragen lijden nam God tot Zich in Zijn vrede onze lieve en zeer zorgzame Zuster, Schoonzuster en Tante op de leeftijd van 65 jaar. Johanna Martina Moerman Rotterdam, 22 februari 1973 Huize Borgsate Meidoornsingel 181 Corr.adres M. C. D. Moerman Tjaskerlaan 43 S. Moerman-van der Spoel A. Moerman-van der Loon M. C. D. Moerman N. S. W. Moerman-Kruijs P. C. Moerman Neven en Nichten De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize Borgsate, Meidoornsingel 183. Bezoek aldaar vrijdagavond van 7-7.30 uur en zaterdagmiddag van 34 uur. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 26 februari a.s. in Huize Borgsate, aanvang 2 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats Crooswijk zal plaatsvinden om 3 uur. Bestuur, Raad van Toezicht en Directie van de Coöperatieve Raiffeisenbank (Molenaarsgraaf en omstreken) geven met leedwezen kennis van het plotseling overlijden van de Voorzitter van de Raad van Toezicht, de heer J. A. Maris op de leeftijd van 69 jaar. Gedurende 36 jaar heeft hij de belangen van de Bank met grote toewijding gediend. Zijn nagedachtenis zal in dankbare herinnering blijven voortleven. Molenaarsgraaf, 21 februari 1973. J. C. de Jong, Voorzitter Bestuur C. v. d. Berg, 2e Voorzitter Raad van Toezicht Heden ontsliep geheel on verwacht, in zijn Heer en Heiland, onze lieve, zeer zorgzame Vader en Opa. Broeder en Oom Antbonie van B reugel weduwnaar van Eljke van Hulst, in de ouderdom van 80 jaar. 'k Zal dan gedurig bij U J. van Breugel M. C. van Breugel- de Feljter Mareijke - Leo - Jan Geen bloemen. Geen toespraken. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 24 fe bruari a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Nas- sauweg om 11.30 uur vanuit do aula. Na een langdurig geduldig gedragen lijden nam de Heere zacht en kalm van ons weg mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder, Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante Neeltje Fijnekam geboren Visscher. op de leefUjd van 51 jaar. Sliedrecht. 21 febr. 1973, Dr. Schaepmanstraat 73. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren In het rouwcentrura Middel diepstraat 22. op zaterdag 24 februari 's middags van 17.30 u. tot 18.30 u. De dienst voorafgaande aan de begrafenis zal maandag 28 februari a.s. worden ge houden in de Gereformeerde Kerk te Sliedrecht. Aanvang om 14.30 u. Aankomst begraafplaats 15.30 CEBECO - HANDELSRAAD Nationale Coöperatieve Aan- en Verkoop vereniging voor Land- en Tuinbouw G.A. Op ons hoofdkantoor aan de Blaak 31 te Rotterdam kan geplaatst worden een Bij voorkeur met een middelbare opleiding; leeftijd tot ca. 25 jaar. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Cebeco-Handelsraad, Afd. Personeels zaken. Blaak 31 te Rotterdam, onder vermel ding van opleiding, leeftijd en ervaring. TE KOOP of TE HUUR 3500 m2 met 4,5 HA grond, eventueel ook te huur in gedeelten, Prima geschikt voor bedrijfs- of opslagruimte, eventueel met kantoor en 2 woonhuizen. Industriestraat 22, Chaam. Telefoon 01619-468 (niet op zondag). JONGENSHUIS "MIDDELVELD" tehuis voor zwakbegaafde jongens, uitgaande van het "Leger des Heils" Op korte termijn is in ons tehuis plaats voor een: in de leeftijdsgroep 1315 jaar in de leeftijdsgroep 1618 jaar. Taak: het uitvoeren van het verzorgend en opvoedend werk, samen met 4 collega's in een groep van 14 jongens. Verlangd wordt: minimum leeftijd 23 jaar Chr. godsdienst bereidheid tot het werken in teamverband zo mogelijk in het bezit van diploma Kinder bescherming A en/of B of studerend M.B.O. Salarisregeling, overeenkomstig leeftijd, ervaring en opleiding. Sollicitaties gaarne schriftelijk aan de direkteur, Comeniusstraat 2 te Amsterdam-Slotervaart. Per 1 april a.s. zal aanvangen de cursus Aan verpleegkundigen, die belangstelling hebben voor deze cursus, worden gaarne nadere inlichtingen verstrekt door de Verpleegkundig Direktrice, Zr. H. C. van Esch, Edeseweg 118, Bennekom. Telefoon 08389-9101. Het bestuur van de Chr. Scholengemeenschap voor lager en middelbaar detailhandelsonderwijs Schenkweg 250 's-Gravenhagc Telefoon 070-85 05 27 vraagt per 1 augustus 1973: volledige betrekking le, 2e of 3e graads bevoegdheid; 15 leseenheden met bevoegdheidsverklaring of ruime praktijkervaring en vooropleiding op minimaal Mavo-4-niveau. Levendig schooltype goede collegiale verhoudingen. Sollicitaties gaarne binnen 14 dagen na verschijnen van deze oproep aan bovengenoemd adres. HERVORMDE STICHTING CRABBEH0FF Groen van Prinstererweg 38 DORDRECHT vraagt voor het Verpleegtehuis „Crabbehoff* 'met 174 bedden LEERLING-ZIEKEN VERZORGSTERS Meisjes, die een minimum leeftijd hebben van 16 jaar en 9 maanden en in het bezit zijn van het OVB- of INAS-diploma, en meisjes van 17 jaar en ouder met minimaal 3 Jaar voortgezet onderwijs, kunnen nu een zinvol beroep kiezen door zich aan te melden voor de 1 mei a.s. aanvangende cursus tot opleiding voor ziekenverzorgster. Geboden wordt: een 2-jarige opleiding salaris volgens N.Z.R.-schaa! toeslag onregelmatige diensten vrije kost. Inwoning en bewassing vergoeding van dienstkleding vergoeding van reiskosten goede sociale voorzieningen prettige woon- en werksfeer. In ons nieuwe zusterhuis staat een modern ingerichte kamer klaar om bewoond te worden. Ons complex is gelegen in een nieuwe wijk tegenover» een uniek winkelcentrum. DORDRECHT 01850-42222 toestel 113 Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen worden gaarne ingewacht door onze Directrice. 1 Nappa spencer. Sportief uiterlijk doo\ rugceintuurtje met gesp. Heeft twee opgestikte zakjes en druksluitïng. Geheel gevoerd. In zwart en bruin en in de maten 36 t/m 46. Normaal 198,-,| Als Prijswinner 159,- 2 Pigskin shirt. Heef t twee opgestikte borstzakjes, dubbele st iksels en manchetten. In de matl21 36 t/m 44. Keuze uit grijs, blauw, beige, bruin en naturel. Normaal n,f 249,-. Als Prijswinner J9g. 3 Kort tweezijdig jasje.U kunt leren en u kunt z'n suède kant dragen. Zelfs z'n ceintuur is omkeerbaar. Met druksluiting. Kleuren: donkerjjj beige, roest en donkerbruin. Maten: 38 t/m 44. Als Prij swinner J9g 4 Trenchcoat. Van pigskin suède in zwart, blauw, brui en naturel of van nappaleejn in zwart, donkerbruin en naturel. Met ceintuur eu dubbele sluiting: Maten 36 t/m 44. Als Prijswinner J7ö,- 5 Pigskin suède jasje. Een driekwarts maat. Met wijdvallende rug ei stolpplooi. Heeft grote opgestikte zakken en ia volledig gevoerd. Maten36 t/m 44. Kleuren: grijs,blauw bruin. Als Pryswinni 298,- f\ Leer- en Suèdeboetilu istoi te lid rleid ige ms t lgaii i, w uit g k« n hc doi D Z( Er i: h« derl it d E«n groot-formaat boak vol unieke waarnamingen van Het dierenleven in ïos en veld. Foto's en takat: Juroslav Holeceto U kunt méér genieten van het lavenl Laat dit boek u meenemen op boeiende zwerftochten tn de vrije natuur. Kijk, kijkl Het edelhert burit in de ochtendschemering. De auerhaan voert zijn fascinerende baltsdans uit Reintje de vos ia op jacht en volgt de bewegingen van de oehoe. Vogels bouwen nesten en vliegen af en aan. U ziet de dieren in hun ergen leefmilieu, meestal ver van het rumoer van de mensenwereld: reeën, wolven, beren, zwijnen, gemzen, bunzingen, marters, dassen, uilen, aalscholvers, adelaars, fazanten, buidelmezen, goudvinken enz. - heel de fauna van een van d« rijkste natuurgebieden van Midden-Europa. Totaal 234 actiefoto's. Het resultaat van onvoorstelbaar geduld, liefdevoile aandacht en groot vakmanschap. EEN BOEK VAN ZOMER KEUNING WAGENING Mat Interessante tekst Verkrijgbaar in de b

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12