Jouw eigen boetiek in Lampe brengt smock en rock terug. LIEFDE DOET WONDEREN Wij zoeken mannelijke of vrouwelijke steun op onze afd. mechanische administratie. INA-Naaldlagermij. N.V. 't Swingt weer in dit bloesje met smock in rood, turkoois, groen, roze en 'geel, mt. 34 t/m 40. :J Eronder 'n wijde ,,heren"-broek in zwart of marine, mt. 34 t/m 42. Ook al rimpels in de taille:1 jit doorknoopjurkje met smoel van acryl in groen of goudgeel, V ^ftvmt.36t/m4< De red Tttjen Ommei punten 173.5 ruim Lijn g: zien. heen waarbi Culturi en Hi ƒ240.6 ren vr: der aa cent t( OKKE JAGER 1 Boeiends overdenkingen van eeo televisiepredikant Over het evangelie en onze menselijke eigenschappen en verlegenheden gebonden f 12.90 V«rkrij'flbnr In d® bo®khand®l ZOMER KEUNING WAGENINGEN Familieberichten DANKBETUIGING Voor de vele belangstelling die ons werd bewezen bij ons 50- Jarig huwelijksfeest zeggen wij u allen onze hartelijke dank. P. van Dam C. W. van Dam- Langerak Huize Sonnenburgh. Sonnenburghlaan 4. k.100. Heden is tot onze diepe droefheid geheel onverwacht van ons heengegaan mijn lie ve Man, onze lieve zorgzame Vader en Opa. Zoon. Broe der, Behuwdbroeder en Oom ïeimis Baan op de leetfijd van 72 jaar Dordrecht: P. Baan-van Vuuren Dubbeldam: H. Kerkwijk-Baan P. A. Kerkwijk Petra Ingrid - Edgar Gouda: A. Baan P. Baan-Haberer De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 23 fe bruari a s. op de Algemene Begraafplaats aan de Nas- sauweg om 13.00 uur vanuit de aula. Vertrek van het sterfhuis omstreeks 12.45 uur. Bestuur en leden van de Voetbalvereniging „Valken '68" geven met leedwezen kennis van het overlijden van de heer D. Nasveld Ere-lld van de vereniging. Zijn sportieve geest zal in onze herinnering blijven. Alsof het gisteren gebeurde: bloes/jasje met smock in rood, groen of turkoois, mt. 36 t/m 42. 45.- Eronder deze klokkende rok tot op de knie. In zwart, geel, bruin, groen of rood, mt. 34 t/m 42'27- Jurkje met gesmockt frontje, verschillende stiksels, mt. 34 t/m 42. 59.-. 't Mag weer: jurkje met gesmockt bovenlijfje. De ingezette bloes heeft 'n reverskraag. In lila, groen <-«of geel, mt. 34 t/m 42. Nog geheel onverwacht nam heden de Here tot Zich. mijn innig geliefde zeer zorgzame Man, onze Brier, Zwager en Oom An dries Blok op de leeftijd van 69 jaar A. C. Blok-'t Hart A. J. 't Hart Rotterdam. 20 februari 1973. Weteringstraat 8a. Liever geen bezoek De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 23 februari om 3.15 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. 'Oud-Kralingen', Kralingse- weg 334. Vertrek vanaf het woonhuis ca. 3 uur. Gelegenheid tot condoleren in de kapel op de be graafplaats na afloop van de begrafenis. Na een kortstondige ziekte nam God in Zijn heerlijkheid op, onze geliefde Schoonzuster en tante Lily Lucie Nieuwenhuijsen-Wesseling op de leeftijd van 47 jaar. Moge God onze broer en de kinderen met Zijn troost nabij zijn. Zoetermeer: G. Roos-Nieuwenhuijsen Jac. Roos N. Nieuwenhuijsen A. Nieuwenhuijsen-Boon J. Nieuwenhuijsen Deventer: H. Nieuwenhuijsen M. J. Nieuwenliuijsen-Bakker Vlaardingen: P. Nieuwenhuijsen D. Nieuwenhuijsen-Chardon Rotterdam: G. Nieuwenhuijsen W. Nieuwenhuijsen-Batema Zoetermeer: R. Coumou-Nieuwenhuijsen J. J. Coumou Amsterdam: C. Nieuwenhuijsen M. Nieuwenhuijsen-Kalisvaart neven en nichten. Voorburg, 20 februari 1973. In Jezus ontslapen mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Jacob Adrianus Maris eerder gehuwd geweest met M. W. van der Werff op de leeftijd van 69 jaar. 'Wat ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen, noch machten, noch heden, noch toekomst, noch krachten, noch hoogte, noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods. welke is in Christus Jezus, onze Here.' Molenaarsgraaf: Eindhoven: Ouderkerk aan de IJssel: Romeinen 8:38 en 39. J. Maris-Verlare W. E. Scheele-Maris P. M. Scheele Wim J. M. Maris A. C. E. Maris-Vroege Melleke. Marianne, Jaap, Henriette Delft: E. K. van Dam-Maris 1". van Dam Allard, Christiaan Molenaarsgraaf, 21 februari 1973. Dorpsstraat 15. Geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken. Dc begrafenis zal plaatsvinden op maandag 26 februari a.s. op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gemeente te Wassenaar. Vooraf zal een samenkomst worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk (Plein) om 11 uur 's mor gens. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis, in het Verenigingsgebouw, Schoolstraat 6. Ontroerd door het ondervinden van zoveel medeleven naar aanleiding van het overlijden van mijn lieve Man Willem Boog wil ik u, mede namens kinderen en kleinkinderen, dank zeggen voor uw welgemeende belangstelling. J. E. Boog-van Ekelenburg Vlaardingen, februari 1973. Dirk de Derdelaan 125. Daar zal Hem mijn oog aanschouwen, Hem. wiens liefde mij verkwikt, Hem, wiens trouw mij hier geleidde, wiens gena mij heil beschikt. Na een geduldig gedragen lijden is in haar Heer en Heiland ontslapen, onze innig geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Apolonia van Putten in de ouderdom van 71 jaar. Rotterdam: M. van Putten-Bruijn Leiderdorp: J. van Putten M. van Putten Hoogvliet: E. van Lunteren-van Putten L. van Lunteren neven en nichten. Leiderdorp, 21 februari 1973. Van der Valk Boumanweg 206. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31, Leiden. Bezoek vrijdag van 3-3.30 uur n.m. en van 7-7.30 uur n.m. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 24 februari a.s. om 12.30 uur in de aula van de begraafplaats 'Rhijnhof' te Leiden, waarna de begrafenis zal plaats vinden. „De eenvoudige wil God steeds gadeslaan" Psalm 116 4 berijmd. Heden behaagde het de Hcere na een langdurig geduldig gedragen lijden van ons weg te nemen mijn geliefde Vrouw, onze Schoonzuster en Tante Hentlrina Wilhelmina Hoek-van Doorn in de ouderdom van 76 jaar. L. Hoek en Familie Woerden, 21 februari 1973 Stationsweg 6 Door omstandigheden aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Concordia aan het Kerkplein te Woerden. Voor hen d'iè afscheid willen nemen van de overledene is daartoe gelegenheid vrijdagavond 23 februari van 8-9 uur Stationsweg 6, Woerden. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 26 fe bruari 1973 op de nieuwe Algemene begraaf plaats te Woerden. Aankomst aula 3 uur n.m. Heden nam de Heere tot Zich, voor ons nog geheel onverwacht, mijn lieve Vrouw, onze goede zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Leuntje Rietveld-De Rijke op de leeftijd van 72 jaar. Uit aller naam: L. Rietveld kinderen en kleinkinderen. Rotterdam, 20 februari 1973. Aegidiusstraat 152 b. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Voorschoterlaan 51. Bezoek aldaar vrijdagavond van 7 tot 7.30 uur. Geen bloemen. Aan het woonhuis geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 24 februari, circa 12 uur op de begraafplaats Oud Kralingen, Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis te 11.30 uur. ENIGE KENNISGEVING Op 16 februari nam God, voor ons geheel on verwacht, tot Zich mijn innig geliefde Man, onze Broer, Zwager en Oom Frans van Baardewijk Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van bijna 77 jaar Uit aller naam: F. M. van Baardewijk-Meijer Rotterdam, 21 februari 1973. Borchsatelaan 9. Op wens van de overledene heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden. DANKBETUIGING Voor de vele bewijzen van deel neming, betoond tijdens de ziek te en na het overlijden van mijn lieve Vrouw, onze Lieve Moeder in Oma M. II. Th. Nieuwkoop- Moge betuigen wij onze oprechte dank. Oegstgeest, februari 1973. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de blijken van belangstel ling en medeleven welke ons ten deel vielen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame Vrouw, onze Moe der en Oma Krijntje Ouweliand-Hoek hebben wij gemeend langs deze weg alsnog iedereen dank te zeggen. Deze blijken van belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, hebben ons diep ge troffen. Een bijzonder woord van dank aan Ds. J. Vroegindewei en ou derlingen van de wijk „Noord" voor do geestelijke bijstand, Dr. A. F'. Beijderwellen. doktoren en verplegend personeel Acade misch Ziekenhuis, afdeling En- do. voor de goede medische hulp en liefderijke verzorging en begrafenisonderneming D. C. Vis en Zn. voor de correcte en algehele verzorging van de be grafenis. Zuid-Afrika: H. Ouwehand B, Ouwehand-O'Connel Huigje Liefst per 1 april verwelkomen we een nieuwe kracht op de afdeling mechanische administratie. De werk zaamheden die hij of zij zal gaan verrichten zijn vrij uitgebreid Naast het verzorgen van de uitgaande rekeningen is de voorraadadministratie een belangrijk onderdeel van deze funktie. Daarvoor wordt een IBM 6400 ter beschikking gesteld, alsmede de steun van 'n kollega. We achten goede type-ervaring en algemene ont wikkeling gewenst met bij voorkeur enige ervaring op 't gebied van mechanische administratie. Bent u zo'n 18-24 jaar en wilt u meer weten? Bel of schrijf de heer van Rooyen die u vrijblijvend graag nadere informaties verstrekt. Gildeweg 31 - Barneveld -Tel. 03420 - 46 41 De INA-Naaldlagermij. N.V. is het handelscentrum voor INA-Naaldlagers/ INA-Cylinderlagers/NTN-Kogellagers/NTN-Rollagers/Elges-Kogelgewrichtslagers/ Fafnir-Lagerblokken/Ringfeder-Spansets/INA-Elektromagnetischetrilvullerselc. In Zijn genade nam God zeer onverwacht tot Broer, Zwager en Oom Albert van der ^'aal weduwnaar van Cornelia PetVonella de Haan op de leeftijd van 79 jaar. Rotterdam: J. van der Jagt-van der Waal H. van der Jagt M. Roelfzema-van der Waal G. Roelfzema L. W. van der Schoor-van der Waal J. W. van der Schoor neven en nichten Liever geen bezoek en geen bloemen Voorthuizen, 20 februari 1973. Haarkampstraat 6. Bijzetting in het familiegraf op zaterdag 24 febru ari a.s. 1.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Voorthuizen. DANKBETUIGING Hiermede willen wij u dank zeg gen voor het medeleven, be toond bij het overlijden van on ze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en over-Grootmoeder Geertje Haasnoot geb. van Duijn, Inzonderheid: dc weleerw. heer ds. Vink voor de geestelijke bij stand. dr. Visser voor de med. behandeling, zr. v. d. Jagt en zr Smit voor de goede verzorging en het bestuur van dc Ver. „De Verpleging' voor dc goede zor gen haar betoond, en de heer C. v. d. Plas voor de correcte verzorging van de begrafenis. Kam. Haasnoot, Baljuwstraat 34 A, Katwijk a/Zee. Voor de vele blijken van 8 1! leven tijdens de ziekte 'tr" belangstelling na het over van mijii lieve Man, onze en Grootvader echtgenoot van J. Schultemaker-Naehtcgel bewijzen wij onze oprechte i 500 3 In het bijzonder aan ds. A. 03 voor de goestelijke bljst 13 Dr. H. Heuting voor d< sehe behandeling en d.. dr. v. Rooyen van het zeel» nt.59 tium en het verplegend P' H62 neel aldaar voor dc liefdet verpleging, en ook dhr. 3.' Plas voor geestelijke bijs' >53., aan hem bewezen. jj^o Verder een woord van dank de begrafenisonderneming A Vis en Zn. voor de keurige zorging van de begrafenis.: Uit aller naam: Wed. J. Schuitemaker- K.0?, Nachtegf- gj R. v. Limburgstraal >i|-- Katwljk aan Zee. TROUW/KWARTET DONDERDAG 22 FEBRUARI 1973

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12