eoeo Overleg over nieuwe middengolffrequentie Een valk voor 'n koningin 0 Poëzie-nacht in Brussel mislukt Beoordeling voor 'World Press Photo' Akademie protesteert tegen brief van minister Maastrichtenaars: feest kost teveel Schap mag melkprijs op 69 cent stellen door Catherine Gaskin TROUW/KWARTET MAANDAG 19 FEBRUARI 1973 MARY PERKINS LOWIETJE IN DE GOUDEN GAPER door W. G. VAN DER HULST, plaatjes van W. G. VAN DER HULST Jr. BRUSSEL De 'Nacht van de poë zie' die vorige week in België nog grote opwinding veroorzaakte omdat ze door een verbod getroffen dreigde te worden, is uitgegaan als een nacht kaars. Een fikse ruzie tussen de ver antwoordelijken voor deze groot scheepse manifestatie deed de zaak uit de hand lopen. Het vijf k zesduizend koppen tellende publeik, dat zaterdag avond om elf uur was opgekomen om tot zondagochtend zes uur dich ters hun gedichten te horen voordra gen, zagen de manifestatie in het grote centrum 'Vorst-nationaal' lang zamerhand tot een popachtige happe ning worden. De Belgische minister voor Neder landse cultuur, Jos Chabert, was za terdagavond zelf in 'Vorst-nationaal' aanwezig om de avond te openen. Na hem kregen, tot half zeven zondagoch tend, een veertigtal dichters van de rond zestig aanwezigen, de gelegen heid het publiek met hun werk te laten kennismaken. Een eerste teleurstelling voor het duizendkoppige publiek was dat het meeste van wat werd voorgedragen door de gebrekkige geluidsinstallatie volledig onverstaanbaar werd. Het tweede incident kwam toen na een uur of drie de regisseur van het spektakel Jo de Caluwe, er de brui aan gaf vanwege een verschil van mening over het karakter van de avond met organisator Guido Lau- waert. 362. De lange kamerdienaar, de stille man van 't feest op wie niemand gelet had, stond daar opeens midden in 't licht der stralende kaarsen; hij stond daar fier en machtig als een heerser - hij opeens de heer van het feest, de geweldigeHij greep Tinus de ring uit de hand, hield hem in 't licht, - het kostbaar kleinood, de schat zijner vaderen, om welks verlies hij jaren in stilte geleden had, nu zo plotseling, zo wonderbaarlijk weerge vonden. 'De de Keizer!' fluisterden ver schrikte stemmen. Maar op datzelfde ogenblik rumoerde een wild tumult aan 't hoofdeinde aan de tafel. De Maarschalk, bleek als een dode was opgevlogen. Ook hij had de ring herkend, had - tot heviger ontsteltenis nog - ook zijn Keizer herkend....Hij smeet in wilde angst zijn zetel omver, nam een sprong, rende als een gejaagd beest weg naar de uitgang, naar de gordijnen... Weg, Wèg!....Z'n leven redden!.... Weg!... Maar aan 't benedeneinde van de tafel was ook iemand opgesprongen: Taco, de vierkante. Waarom hij 't deed begreep hijzelf niet goed. maar 't moest! Hij moest die woestaard de weg versperren. KARELTJES GROTE AVONTUUR 153. Goed gedaan, o tovenaar.sis te de kleine Asmar vol duivels ple zier. 'Goed, gedaan. Als de sufkoppen ons hier niet hadden ontdaan van onze touwen, dan hadden we niets kunnen doen. Hahaha. Maar ze heb ben ons wel losgemaakt en dus zijn ze er zelf de schuld van, dat wij er nu vandoor kunnen gaan. Hahaha.' Terwijl Asmar dit allemaal zei, ont deed hij de gorilla van zijn fraaie hoofdagenten-uniform. De tovenaar trok intussen gauw zijn tovenaarspak uit en begon zich te kleden in het uniform van de gorilla. Dat was alle maal werk van slechts enkele minuten en toen de tovenaar daar klaar stond in dat politieuniform had Asmar ziich al verdienstelijk gemaakt met het ver kleden van hoofdagent Pakkem in het pak van de tovenaar. Dat was heel netjes en attent van Asmar, want anders had die arme gorilla in zijn hansopje op de koude stenen moeten blijven liggen Doch wat zien we nu? Met een ruk trok de tovenaar zijn baard van zijn gezicht, waarna hij dit harige voorwerp handig aanbracht op het gelaat van P. J. Pakkem. Zoals wij zien hield de tovenaar zelf zijn FERDINAND Een internationale jury is gisterochtend begonnen met de beoordeling van de toto's die uit de hele reld zijn ingezonden om in aanmerking te komen voor de jaarlijkse 'World Press Photo'. De jury staat onder voorzitterschap van Joop Swart, hoofdredacteur van de Geïllustreerde Pers. Ams ,eld. ollej ter HILVERSUM Staatssecretaris dr. R. H. J. Kruisinga (verkeer en waterstaat) gaat op dit ogenblik na of de Nederlandse radio-omroep gebruik kan maken van een middengolffrequentie die niet aan ons land is toegewezen. Hij heeft daarover onlangs al met een delegatie van de omroep overleg gepleegd. Oorlog snor, hetgeen hem een waarlijk krijgshaftig uiterlijk verschafte. Toen nam hij Asmar bij de hand en wan delde rustig met hem naar de uitgang van het politiebureau. Zijn zakdoek hield hij daarbij voor zijn gezicht, net doende alsof hij bezig was zijn neus te snuiten. De agent van de wacht was echter op zijn qui-vive. Hij vond iets, vreemds aan deze zaak en zei: 'Heila, waar gaat dat naar toe met die arrestant? 'Goed gesproken, vriend lief', zei de burtale tovenaar. 'Uw plichtsbetrachting behoort beloond te worden. Ik zal U ter vevordering voordragen.' Hij heeft ook de PTT om nader advies gevraagd. Tot nu toe heeft de Nederlandse PTT zich. in tegenstel ling tot vele andere landen, steeds nauwkeurig gehouden aan de interna tionale afspraken op dit gebied. Dr. Kruisinga verklaarde een en an der zaterdag in de NOS-radio-rubriek 'Hebt u geluisterd?' die was gewijd aan de problemen van de vorig jaar in de radio ingevoerde 'zenderkleu ring' waarbij de omroep gehandi capt wordt door het ontbreken van een derde, volledig te gebruiken, fre quentie in het middengolfgebied. Volgens de staatssecretaris kan het gebruik van een niet toegewezen golf lengte wellicht ook vanuit onderhan- delingstechnische overwegingen een goede zaak zijn. Hij doelde daarbij op de in 1975 in Geneve te houden internationale conferentie tot herver deling van de frequenties in het mid dengolfgebied. Algemeen wordt daar van als resultaat verwacht dat de situatie van dat moment af zal wor den gelegaliseerd, zodat het voor de betrokken landen zaak is vóór de conferentie zoveel mogelijk frequen ties in gebruik te hebben. De heer J. W. Reinold van de afde ling omroep en televisie van de PTT wees er in de radiorubriek op dat Nederland er, alvorens het tot ge bruik van een niet toegewezen fre- UTRECHT De akademieraad van de Akademie voor Expressie voor Woord en Gebaar te Utrecht heeft minister Van Veen van Onderwijs een open brief gestuurd waarin zij ernstig protesteert tegen de inhoud van een brief die de minister aan alle Neder landse scholen heeft gezonden. In deze brief doet de minister een beroep op leerlingen en studenten om de stickeractie 'Heel Vietnam' te be vorderen. De akademieraad, waarin studenten en docenten vertegenwoor digd zijn, is verontwaardigd over het feit dat de minister kiest voor de actie 'Heel Vietnam' en niet rept over de activiteiten van het Medisch Comi té Nederland Vietnam. Zij zegt het onjuist te vinden dat de minister aan de scholen een verzoek doet om een actie te steunen zonder duidelijk uit te spreken wat de oorzaak van het geweld in 'heel Vietnam' is. Daarom heeft de akademieraad besloten niet de actie 'Heel Vietnam' te steunen maar heeft zij het besluit genomen om een aktie te beginnen ten bate van het Medisch Comité Nederland Vietnam. quentie overgaat, in ieder geval voor dient te zorgen dat storingen met buurlanden zoveel mogelijk worden vermeden. Volgens hem is de PTT zo nodig in staat binnen een jaar een zender met één frequentie in bedrijf te stellen. De huidige golflengteverdeling van de landen in Europa, Noord-Afrika en het Midden-Oosten is gebaseerd op het verdrag van Kopenhagen van 1948. Sindsdien is het aantal radiozen ders in dit gebied ongeveer verdrie voudigd. Van de 2G landen welke het verdrag van Kopenhagen destijds on dertekenden zijn er 20, die eigen machtig het vermogen van hun zenders hebben opgevoerd en/of niet aan hen toegewezen frequenties in gebruik hebben genomen. In het laat ste geval gaat het om ongeveer 300 zenders, zo werd in de NOS-rubriek meegedeeld. MAASTRICHT De buurtraad van de vroegere bewoners van het Maas trichtse Stokstraatkwartier hebben bij de gemeente fel geprotesteerd over de voorgenomen feestelijke ope ning van hun gerestaureerde wijk. Zij zegt geschrokken te zijn van het be drag dat de gemeente Maastricht heeft uitgetrokken voor het feest, ter wijl de meest noodzakelijke voorzie ningen in het Ravelijncomplex niet worden getroffen. Daarom verzoekt de buurtraad eenzelfde bedrag beschik baar te stellen voor verbetering van de woon- en leefsituatie van de voor malige bewoners van het gésaneerde Stokstraatkwartier. DEN HAAG Het produktschap voor zuivel mag, onder bepaalde voor waarden. een minimumprijs vaststel len voor verpakte gestandaardiseerde melk met een vetgehalte van 3.2 pro cent 32 Ik was laat geweest voor het middag ten op Cluain. Mijn grootvader had eten en was weer vertrokken. 'De meester heeft het altijd erg druk', had Morag gezegd toen ze de eerste aardbeien bracht uit Mairi Sinclairs tuin. 'Heeft hij naar me gevraagd?' 'Ja, maar we wisten niet waar u was. Hij vroeg niet verder. Dat doet hij nooit Was u in de stokerij?' Iets in haar stem hinderde me. 'Zou het mijn grootvader iets kunnen sche len als ik daar was?' 'Als u daar was? Ach, dat weet ik niet Dus Callum Sinclair heeft u er rondgeleid?' 'Ja.' Ze zei niets meer en verdween met de schalen naar de keuken. Ik moest de kleine koperen bel luiden om haar te laten afruimen. Vandaag zou ik niet terugkeren naar Mairi Sinclairs keu ken. Ik vroeg haar toen hoe ik de kerk kon bereiken. Ze knikte, wetend wat ik ging doen. 'Zal ik de meester waarschuwen? Hij kan het wagentje laten inspannen. Misschien gaat hij wel met u mee.' 'Ik ga liever alleen' Ik had het gevoel dat zij, of Mairi Sinclair, uit het raam stond te kijken toen ik op weg ging naar Ballochtorra en de brug. Maar ik zette de gedachte aan Mairi Sinclair van me af. Als ik haar toestond in mijn gedachten te blijven, zou ze een zwarte schaduw worden op mijn leven en zou haar onzichtbare macht toenemen. Als ik haar wilde weerstaan, dan moest ik haar van me afhouden. Maar hoe, en voor hoe lang? 'Er is een soort drakenvrouw hier. had William geschreven. Het land strekte zich voor me uit en de zon leek warmer. Ik voelde me plotseling neerslachtig. Het land en de mensen kwamen me vreemder voor dan Chi na. Ik zou nooit meer weten dan ze me wilden laten weten. Ik zou de valk nooit in zijn vlucht zien, loerend naar zijn prooi. De kerk was niet ver van Ballochtor ra; een klein gebouw met een vier kante toren, zonder huizen in de buurt, verlaten alsof er nooit iemand kwam en nooit iemand was geweest. Het was een stille, vredige plek, en William lag hier heel wat beter dan mijn vader in China. Ik vond zijn graf gemakkelijk; er waren weinig verse graven en de meeste stenen waren verweerd en half verzonken in het hoge gras. De namen waren alle maal hetzelfde, Campbell.Camp bell. Sir Andrew Campbell, zijn vrouw Catriona, Mary CampbellSir Robert; drie rijen Campbells. Recht ertegenover vond ik William. Het be viel me dat er geen gepolijste mar meren steen was, zoals bij de Camp bells. Zijn grafsteen was een goed gehouwen stuk graniet. WILLIAM MAC-DONALD HOWARD en de data van geboorte en sterven. Ik was blij dat er geen bijbeltekst aan was toegevoegd en dankte mijn groot vader in stilte, dat hij getracht had William de waardigheid van zijn ei gen herinnering te laten en dat de eerlijke ruwheid van de steen zoveel kon betekenen als dat zijn leven niet geëindigd was, niet versleten in ou derdom. Er was geen bloemrijke tekst om zijn deugden te bezingen; jonge mensen hebben geen tijd zich die te verwerven. Het graniet zei ook nog iets anders, namelijk dat mijn groot vader in werk en gereedschap en eenvoud geloofde, in tegenstelling tot de schittering van Ballochtorra's esta blishment, dat het gepolijste marmer van de Campells uitdrukte. Het gras groeide al hoog op Williams graf. ook al was dit zijn eerste zomer. William.fluisterde ik. Waarom kwamen mensen met de doden praten op de plaats waar ze begraven lagen? William was méér aanwezig in de torenkamer van Cluain dan hij ooit in zijn graf zou zijn. Maar hij lag op een eerlijke plaats, waar de vrije wind over hem heen blies en waar de witte wintersneeuw hem zou toedek ken. Ik ging in het lange gras zitten dat nog nat was van de regen van de vorige dag en leunde tegen het gra niet. 'William... waarom vertelde je me zo weinig? Wat betekent het? Wat wil je dat ik doe?' Er kwam geen antwoord. Er was niets, behalve die tekens, met koortsige hand op het perkament ge zet. Meer kon William me niet vertel len. Toen begon de muziek. Het was een geweldige uitbarsting van geluid, de plotselinge bevrijding van de geest in de machtige eerste noten van een fuga van Bach. Ik stond op als gehyp notiseerd door het donderende geluid en door de emotie, die een uiterst talentvol musicus in strakke discipli ne bespeelde. De uitbundigheid ervan hoorde hier niet thuis en de kerk op zichzelf leek te klein voor een pijpor gel. Er was niets boetvaardigs in, niets van zonde en berouw, niet de soberheid die ik in de Schotse kerk verwacht zou hebben. Het was een grootse lofzang die jubelde van vreug de. Ik stond verrukt te luisteren, mijn hand op Williams steen. De muziek stopte en even later hoor de ik het geluid van een zijdeur. De man bleef een ogenblik op de stenen trede staan, alsof hij zijn ogen wende aan het sterkere licht, of zijn gezicht naar de hemel hief om het lied van de leeuwerik te horen. Ik kende hem, en zonder erbij na te denken stak ik mijn hand op. Hij zag me en liep door het lange gras in mijn richting. 'Juffrouw Howard.u hier, alleen?' Het leek alsof hij blij was me te zien. 'Ja, meneer Campbell. Sir Gavin Campbell hoor ik te zeggen, nietwaar?' (Wordt vervolgd) Horizontaal: 1. klap, 4. vrucht, 9. bloeiwijze, 10. spijsbereider, 11. pape gaai, 12. afdaling met hindernissen-, 14. metalen haak, 15. door, 16. meis jesnaam, 17. voegwoord, 19. aanhang sel van een boek, 22. vlug, 24. vis, 25. plaats in Gelderland, 27. vastenmaand bij de Moslims, 30. reeds, 32. bedor ven, 33. achting, 35. vast rantsoen, 37. het karakteristieke, 39. leeftijd (Fr.), 40 vlaktemaat. 41. telwoord, 42. ver borgen, 43. delfstof. TV vandaag Verticaal: 1. tekengereedschap, 2. meisjesnaam, 3. schop, 4. masker, 5. pers. voornaamw., 6. wapenschouw, 7. tijdrekening, 8. schaauskameel, 10. dap per, 13. meisjesnaam, 14. deel van het gelaat, 16. handelsbetrekking, 18. dwaas, 20. vader (Eng.), 21 meisjes naam, 23. plaats in de schouwburg, 26. maat van Noors hout, 28. bedekt bloeiende plant, 29. zelfkant, 31. die renverblijf, 34. ladder, 36. Turks be velhebber, 37. peulvrucht, 38. keurig. 40. meisjesnaam. Oplossing van vrijdag: 1. dodekop, 2. ratafia, 3. eerloos. 4. verlies, 5. ener gie, 6. laurier DREVEL PASSER. NEDERLAND I NOS NOT 10.45-12.00 Schooltelevisie NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal KRO 19.05 De familie Ashton NOS 20.00 Journaal KRO 20.20 Volgende patient 21.10 Speelfilmserie met Alec Guinness: De Ladykillers, speelfilm uit 1955 22.40 Tee-Zet NOS 22.45 Journaal TELEAC 22.50 Engels-les 16 NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal AVRO 19.05 AVRO's Toppop 19.30 Tips voor je toekomst (7) NOS 20.00 Journaal AVRO Het tweede deel van de filmreportage over Oman, zondagavond in Panora- miek uitgezonden, toonde aan dat in de provincie Dhofar van het Arabi sche sultanaat een regelrechte oorlog woedt, waarin Britse troepen de op standelingen bestoken met alle moder ne middelen. De sultan, zo werd dui delijk gemaakt, interesseert zich geen cent voor de ontwikkeling van zijn land. Toch krijgt hij steeds meer steun van Engeland, dat aan die ont wikkeling niet bijdraagt met 'zaaizaad en boeken', maar met bommen en kogels'. In het NCRV-programma waren fasci nerende opnamen te zien van de wer kende Etna en van fantastische na tuurverschijnselen in grotten. Mis schien zou de film van Charles Paoli- ni en Gaston Rebuffant nog suggestie ver zijn geworden, als zij de beelden van Italië en Zuid-Frankrijk achter elkaar hadden gemonteerd in plaats van 'gemengd'. Door de vele overgan gen ging de continuïteit van de expe dities en daarmee iets van de span ning verloren. Kort Geding was boeiend doordat scherpe tegenstellingen, ook onder po lemologen van hetzelfde instituut, aan de dag traden over de vraag of Nederland lid moet blijven van de NAVO. Tegenpleiter drs. Hylke Tromp ivas vinniger en ook meer adrem dan zijn opponent mr. J. L. Heldring van de NRC en hij kreeg ook heel icat feitenmateriaal en idea lisme los uit zijn getuigen, onder wie een predikant. Toch stemden veertien juryleden voor handhaving van de situatie en wensten slechts zeven leden uittreding uit de NAVO. De hebzucht spatte zaterdagavond weer van de beeldbuis af. Al eerder heb ik het overdadig strooien met weelde-artikelen een onzindelijke kant van de Berend Boudewijn Kwis genoemd. De verlangde prestaties Radio vandaag HILVERSUM I VARA: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn 7.20 (Sï Spitsuur A dam: lichte gramm.muz., rep. en ber. 17.25-7.30 V.d. voorpag). VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: S 00 Nws. kil Dingen v.d. dag .8.23 (S) Spitsuur A dam - verv. 9.15 (Si Geef me de vijf:- verzoekpl progr. (9.35- 9.40 Waterst.). 10.30 (S) Muz. voor luiste raars. (11.00-11 02 Nws! NOS: 12.00 Den Haag deze week. VPRO: 12.15 VPRO-Maan- dag: rechtstreeks progr., waarin rep., in- terv.. komm., ber., telef. reakties en muz. (13.00 Nieuws. 13.11-13.20 Akt. 14.25 Schoolradio. AVRO: 14.45 .Radiojournaal. 14.30 Wegenverkeersinf. 14.55 Reg. zaken. 15.25 (S) Scala jonge Nederl. kunstenaars Harprecital: klass. en mod muz. 16 00 Nws. 16 03 Radiojournaal 16.05 Licht en semble met zangsolist 16.30 S Mikadoo kindermagazine. Overheidsvoorl 17 30 Den Haag aan de lijn. AVRO: 17.55 Med. AVRO 18.00 Nws 18 11 Radiojournaal 18.21 De gesproken brief. 18.25 (S) Jazz Spectrum PP 19 00 Uitz. v.d. P.P.R. NOS. 19.10 (Si Harmonie en Fanfare in Nederland en Europn 19 40 (Si Hobbyscoop - populair progr over olcotronlca 20.00 Komt U maar: actueel progr. met gesprekken, telef reak ties en lichte gramm muz. 21.45 Uitgebreide rep. 22.25 Uitz. v.d Bond zonder Naam. NOS: 22.30 Nws. AVRO: 22.40 Radiojournaal. NOS: 22.50 (S) Jazz In Aktie: intern. Jazz Festival In Loosdrecht 1972. 23.20 Zo'n klein kereltje met "n lange baard doc. over ontwikkelingswerk 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV. 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7 08 (Si Preludium: klass. muz. 7.30 Nws. 7.41 (S) Hier en nu. 7.55 Aangestipt: progr overz. 8.00 Te Deum laudamus: gewij- de muz. 8.24 Op de man af: evangelisch komm. 8.30 Nws. 8 30 Gymn. v.d. nulsvr. staan namelijk niet in redelijke ve t houding met deze geldsmijterij, end roept Berend nog zo vaak dat we nadn va een keiharde quiz kijken. Een thui aanr speler veelde aanvankelijk niets vot Gat het prijsschieten vergezeld van I zuil" waai. Nauwelijks echter begreep hct'e: dat de begeerde beloning in dup Üde kon veroveren, of hij stuurde zij l'eet vrouw naar de keuken om een pat 9n deksels te halen. De man dacht 4 'Öe< niet eens over na wat hij in vrede vai naam met twee vaatwasmachines zo !n*e moeten doen. Die koop ging niet doo 'Hr maar nu zit hij met twee opblaasb U1?!r ten. Ik ben benieuwd of de KRO 'jrld inhaligheid nog verder weet op voeren. §e Twee hete hangijzers vulden Bran1 ve punt met de nodige smook. De lie Sr° Trip, voorzitter van het bestuur vt ya' de Rijksuniversiteit in Utrecht, g var zijn visie op de duizend-guldenaffaii m Hij deed het zeker niet eenzijd vanuit de ooghoeken van een rege -m' en keerde zich onder andere tegen o J. bewering dat bezetters onmogelijk s rieuze studenten kunnen zijn. Zorgi'I maakt de heer Trip zich over I inwerking van de acties op de zen wen van docenten. Studenten doen i een paar jaar aan mee en verdwijnt dan in de maatschappij, maar de u versiieitsstaf heeft er zonder opht |TE' den mee te maken. r„, Meer weerwerk kreeg de heer Br sel, voorzitter van de Industriebors^1 NKV, bij het doorlichten van de p«ng. blemen in de metaalsector, die nfclt 1 alleen acties maar ook tegenstellingt onder de werknemers tot gevolg he ben Bij de discussie viel het op, fWgau verdedigers van tegenstrijdige belafaaa gen langs elkaar heen praten. Ee van de oorzaken is stellig dat ze hi luisteren naar elkaar verleerd zij En dat in deze tijd van communicati Ton Hydi ten taan ee] te Bi eel I 'l2 ?ar' 12 nee aldi deg 8.45 (S) Plein publiek: maandagmorgen nf* mensen en muz. en 9 30 (S) Hier en N 'OS1 10.15 Kleutertijd 10.30 Nws en 11 30 Hi lind en nu 11.55 Med. 12 00 Strictly co style 12.21 Voor boer en tuinder Med. t.b.v. land- en tuinb 12 30 Nws. (Si Hier en nu. 12.50 Makro sociaal i rubr. 13 00 (Si Kerkorgelconc klass. mod. muz 13.30 (SI Hier en nu. 13.32 i A'dams Filh. Ork met zangsolist: opei ntw aria's 14.05 Schoolradio. 14.30 (S) Hier r nu. 14.32 (S) Het lied in de Europe landen (3): Finland. 15 00 Herv. middagd c 15.30 Nws. 15.33 (S) Studio 6: middagma 1 zlne met 16 30 (SI Hier en nu. 17 t Overheidsvoorl Ontmoetingen met rijks noten. Samenstelling en presentatie: Tja Petzoldt, 17 30 Nws. 17.32 (S) Hier nu. NCRV 18.00 (S) NCRV Combo Corn 18.19 Uitz. v.d. B.P. 18.30 Nws. Toelichting bij het nws, 18.48 (S) Bail" stand. 19.00 (Si Filter: Jongerenprogr. 19 Literama- radiokron. over boeken, schrijv en toneel 20 00 Nws. 20 05 Avondoverd( king 20 15 (Si A'dams Kamerork.: kl muz. 20.35 Voordracht. 20.55 Bariton piano klass. liederen. 22.05 (S) Mod. werken. 23.00 Theologische Etherleerg 23 35 (Si Klass. kamermuz. 23 55-24 Nws ee HILVERSUM III KRO: 7.00 Nws 7 02 KRO-op-Drie key show. (8 00, 9.00. 10 Oil en 11 00 NwiH 12 00 Nws 12 03 Van twaalf tot twee: pauzeprogr 13 00 Nws en 13.03 maar TROS: 14.00 Nws. 14 03 Van tw tot drie op III. 15.00 Nws. 15.03 De Hu 6 van Gelderen Show. (16.00 Nws.) 17.00 Ni de I 17.03 De Hugo van Gelderen Show (vert ind de nationale Tip-vijftien. NOS: 18.00 Nws. 18.02 Joost de Draaj I Show. AVRO: 19.00 Nws.19.02 Nederla een Non-Stop. 20.00 Nws. 20.02 Radiojourna ,nfi, 20.05 Take the 8-train. 21.00 Nws. 21.02 Negen-uur-show. 22.00 Nws. 22.02 SupercU Dreammachine. 22.55 Med. 23.00 Nws. 23 p 33-45-78: muz.-magazine. (24.00 Nws. 0.05 Radiojournaal.) 0.55-1.00 Nws. SCj STI tad dar arm: bei pri 20.21 Peyton Place 21.10 Kleintje Karnaval in het Jaarbeurs- congrescenrum te Utrecht 22.00 Televizier Magazine NOS 22.50 Journaal DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Act. en muz. ld Tod im Studio 12.05 Act. 12.40 Intel Journaal. 16.20 Reisrep. 17.05 V.d. kinder rHa 17.55-18.00 Journaal. (Reg. progr NDR: 9 30-10.00 Sesamstri (25). 18.00 Graf Luckner. 18.30 Act. 18 Pap Zandmann. 18.55 Sportjournaal. 19.26 Arc idai nee os te 2 le. 8.10 Progr.overz. Aansl.: 18.40 Act. 19.15 Gesprek r JU': k V ken n weerDer. zu.is aci. 21.00 ah 22.00 Fllmrep. 22.45 Journ» '001 ■MÉT '24-j snai lkog comm. en weerber. 23.05 Pirosmanl, rusj 2' sche speelfilm uit 1969. 0.03 Journaal, e/seew DUITSLAND II 17.30 Journaal en weerber. 17.35 U jarig sprunge. ph0 18.05 Act. en muz. 18.35 Tekenfilm. 1' Stadt ohne Sheriff. 19.45 Journaal, act. weerber. 20.15 Doc. film. Aansl.: Journs 21.00 Und morgen werd' ich weinen, rik. speelfilm uit 1955. 22.55 Journ» comm. en weerber. t( 18.00-18.30 Sesamstrasse (25). 18 30-19 1 ZC no; Schooltelevisie. 19.00 Management (ur ech Führungskrafte in Wirtsch. und Verwaltu (20) 19.30 Bellamys Pflanzen-Report. 20 u Journaal en weerber. 20.15-22.10 Berlin "ark Werkstatt: 20.15 Fllmrep. 21.00 Uit dc 1, chleven van duitse fotorep. (9); 21.20 T» Force Police (8).

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 4