topmode m familieberichten p de herenmodeafdeling van C&A 22.- 22.- 28.- TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER GESPRONGEN- OF SCHRALE LIPPEN MET rezen bet JBHHB g# Opvall we streepje, kleurig en ver huu button d( >ond kraatst: „gekapte" manc etne' TROUW,/KW.ARTET VRIJDAG 16 FEBRUARI 1973 Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland onze zorg zame Vader en Grootvader Pieter Verwijs weduwnaar van Pietronella Jacoba van Dijk in de ouderdom van 83 jaar. Zuid-Beijerland: M. Vijfwinkel-Verwijs D. Vijfwinkel Rotterdam: K. Verwijs G. Verwijs-den Boer Rotterdam: J. Wouters-Verwijs P. Wouters Maassluis: W. Verwijs T. Verwijs-Kleiberg Scheveningen: S. P. Verwijs M. Verwijs-Konijnendijk Zuid-Beijerland: B. A. M. Eland-Verwijs L. Eland Rotterdam: P. S. Verwijs G. Verwijs-van Hengel Rotterdam: H. P. Verwijs A. Verwijs-Andeweg en kleinkinderen. Rotterdam, 15 februari 1973. Strevelsweg 114a. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer O.R.V. Goereesestraat 10. Gelegenheid tot condole ren en bezoek zaterdag van 16.00-16.30 uur. De begrafenis zal plaats hebben maandag 19 fe bruari a.s. op de Zuider begraafplaats om onge veer 11.45 uur. Vertrek vanaf het woonhuis Strevelsweg 114a om 11.30 uur. Ik zal de Here zingen, omdat Hij aan mij welgedaan heeft. Psalm 13:6c Verlangend uitziende naar haar Heiland is van ons heengegaan onze lieve zorgzame Moeder en Oma Trijntje Spruijt weduwe van J. Hazebroek op de leeftijd van 80 jaar Alphen a. d. Rijn: C. Hazebroek C. H. Hazebroek-Bergshoeff Jan en Ien Marianne Trude Gerhard Ellen Sliedrecht: M. Vo'.ker-Hazebroek F. H. Volker Mariëtte Pieter Tineke Jeannette Annemieke Margreet Alphen aan den Rijn, 14 februari 1973. Marnixstraat 35. Liever geen bezoek Geen bloemen De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden maandag 19 februari op de Oosterbegraafplaats. Aankomst aula 3 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in gebouw „Nabij", Lauraplein te Alphen aan den Rijn. „Want niemand onzer leeft voor zichzelf, en niemand sterft voor zichzelf... het is voor de Here". Romeinen 14 7-8 Dankbaar voor een rijk gezegend familieleven met haar, berichten wij u, dat in haar Heer en Heiland is ontslapen, door genade alleen, onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Kl.isina Grada Johanna Sluis-B reukelaar (weduwe van Pieter Sluis sinds 24 april 1964) op 71 jarige leeftijd. Hilversum. 13 februari 1973. Enschede: J. H. M. Brouwer-Breukelaar Groningen: F. Breukelaar-Viersen Bussum: G. K. Lijesen-Breukelaar Den Haag: K. D. Breukelaar K. Breukelaar-Hofland Neven en Nichten Achterneven en Achternichten. „Mijn genade is U genoeg". Dankbaar voor wat Hij ons in haar heeft geschon ken, berichten wij u dat God tot Zich heeft ge nomen. onze lieve Moeder en Grootmoeder Hilletje Loos weduwe van Johannes de Groot in de ouderdom van 82 jaar Do Heer gedenkt in gunst de zijnen. Hij kroont de zwakken en de kleinen Hij kent de stille in de lande, het heil is nu ophanden. J. Galjaard-de Groot P. J. Galjaard S. J. de Groot W. de Groot-Veerman J. de Groot J. J. de Groot-Veltkamp en kleinkinderen. Leiden. 15 februari 1973. Koninginnelaan 74. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: zaterdagmiddag a.s. van 4.00 tot 5.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 19 februari a.s. in de Nederl. herv. „Vredeskerk" (a.d. Burggravenlaan) aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis te 12.00 uur zal plaats hebben op de algemene begraafplaats „Rhijnhof'. Na de be grafenis gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Ziet welk een liefde ons de Vader heeft gegeven dat wij kinderen Gods genoemd worden, en wij zijn het ook). 1 Joh. 3:1 In vol vertrouwen op haar Heer en Zaligmaker ontsliep onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Klasina Grada Johanna Sluis-Breukelaar sedert 1964 weduwe van Pieter Sluis op de leeftijd van 71 jaar Hilversum: M. Sluis-Pouwels Chicago: A. Sluis-Ooms Nichten en Neven Hilversum, 13 februari 1973 Corr.-adres: J. Sluis Ncuweg 66, Hilversum. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op za terdag 17 februari a.s., 's morgens om 11.30 uur in de Noorderkerk, Joh. Geraatsweg 72 te Hilver sum, waarna de begrafenis tegen 12.30 uur zal plaatshebben op de Noorderbegraafplaats te Hil versum. Modische uitschieters metMeirie opvallende details: shirts, veö dubheldeMcers,twins voormannen, die het accent pp'mode'leggal7' Cl In ook voor 7 ,topmodehentu hijC&Atöch de eker Let op de grote kraag van dit shirt. Dacron katoen in goud, bruin, rood en blauw. Figuur boven Trui en TankTop in dezelfde kleur, de coltrui effen, de TankTop gestreept. Rondehalspullover met franse mouwinzet van zuiver scheerwol Dubbeldekker nieuwe stijl: een jacquard shirt met een effen overtrui. Diverse kleurkombinaties. Zo ik niet had geloofd Heden nam onze hemelse Vader na epn korte, ernstige ziekte, voor ons nog zeer onverwachts, tot Zich Zijn Kind, mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Fretlerik Put op de leeftijd van 71 jaar. 'Want ik ben er zeker van. dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons ge openbaard zal worden'. Rom. 8 18 Soestdijk: A. Put-Zijlstra B. Put Glimmen (Gr.): L. W. Put H. Put-Engelberts Scharendijke: J. F. Put M. L. Put-Hovestadt Voorburg: A. L. Meeuse-Put J. A. Meeuse en kleinkinderen. Soestdijk, 15 februari 1973 Paulus Potterlaan 20 Geen bloemen. Vader ligt opgebaard in het Mortuarium van het ziekenhuis Zonnegloren. Condoléancebezoek op maandag 19 februari a.s. in de consistoriekamer van de Julianakerk aan de Julianalaan te Soest dijk van 19.30 tot 20.30 uur, alwaar vader dan is opgebaard. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 20 februari om 13.30 uur in de Julianakerk, waar na om circa 14.30 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de Hervormde begraafplaats aan de Veldweg te Soest Hiermede vervul ik de droeve plicht kennis te geven van het plotseling overlijden van de Heer P. Fontein tot september 1971, directeur van de N.V. Bouw- materialenhandel v/h Fa. P. Fontein Zonen te Leiden. A. P. Hakkenberg Leiden, 12 februari 1973 De Heer is mijn Herder mij ontbreekt niets. Wij leggen de hand op onze mond Here, Gij hebt het gedaan, onze moeder is niet meer. Geen kalme vaart had Gij haar beloofd, maar wel een behouden aankomst. Zij mocht de leeftijd der zeer sterken bereiken, bijna 89 jaar. Jaapje Baas-Baardman sinds 1945 weduwe van J .C. Baas Psalm 42:7 (oude berijming) O mijn ziel, wat buigt g'u neder, waartoe zijt g'in mij ontrust. Barendrecht: A. G. Baas H. Baas-Huisman Haastrecht: M. G. de Rooij-Baas Scheveningen: L. Zilling-van Hermon Klein- en achterkleinkinderen Gouda, 14 februari 1973. Corr.-adres: Pr. Hendrikstraat 2, Barendrecht. De overledene is opgebaard in de aula van het Hervormd Centrum, Talmastraat 9 te Hardinx- veld-Giessendam. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdagavond van 19.00 uur tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 19 fe bruari a.s. om 14.00 uur op de Begraafplaats te N eder-Hardinxveld. ALGEMENE KENNISGEVING Heden ontsliep in de Hope des Eeuwigen Levens, mijn innig geliefde Vrouw, en onze zorgzame Moeder en Oma Neeltje van Duijn geboren de Jong in de ouderdom van 75 jaar. B. van Duijn C. van Duijn P. van Duijn-v. d. Bent Ben, Corry, Nelleke en Ceesje. Katwijk aan Zee, 15 februari 1973. Ten Brittenstraat 28. Rouwbezoek: des nam. van 3.00-5.00 uur en 7.00- 9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 19 februari 1973 des nam. 2.45 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74, waar na de teraardebestelling zal plaatsvinden om streeks 3.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk. „Hij geeft het Zijn beminden als in de slaap". Heden nam God tot Zich, voor ons geheel onver wacht, maar in volle vrede mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Leendert Cornelis Gooris op de leeftijd van 85 jaar. Mede namens wederzijdse familie: Rotterdam: C. M. Gooris-Breedvelt Rotterdam: C. M. Gooris Bergschenhoek: L. C. Gooris D. C. Gooris-van den Berge en kleinkinderen. Rotterdam, 15 februari 1973. Grote Hagen 53. Liever geen bezoek aan huis geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. maan dag 19 februari op de algemene begraafplaats „Crooswijk". Aankomst in de Kapel om kwart voor drie. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de ter aardebestelling in de Kapel op de begraafplaats. Voor uw blijk van belangstelling en medeleven, onder vonden bij het heengaan van onze lieve Zuster, Schoon zuster, Tante en Nicht Catharina de Jong betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Mede namens verdere familie, M. de Jong Scheveningen, februari 1973. Sloepstraat 35a. DANKBETUIGING Zo talrijk waren de bewijzen van medeleven, die wij bij het heengaan van onze dierbare Dochter, Zuster, Schoon zuster, Tante en Nicht Henriëtte Maud Her mochten ontvangen, dat wij niet ieder persoonlijk kun nen danken, doch deze weg moeten kiezen om onze innige dank te betuigen voor aller deelneming. Uit aller naam: C. M. Her-van Wijk 's-Gravenhage, 16 februari 1973. Paterswoldeslraat 74. Voor ons jonge snelgroeiende bedrijf zoeken wijffv voor spoedige indiensttreding een enthousiast (X voor het bezoeken van aannemingsbedrijven in de W0I wegenbouwsector. Onze gedachten gaan uit naar iemand nie] die: 1. ca. 25 A 30 jaar, 2. zelfstandig kan werken, 3. in het bezit van rijbewijs B.E., 4. enige technische kennis bezit. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van op- ppe leiding, ervaring enz. alsmede een recente pas- per foto te richten aan ons kantoor t.a.v. de directie iepi Technisch Handelsbureau Meerman j'r. b.v. Nijverheidsweg 67 te H.I. Ambacht. Pijnlijk en ergerlijk: je voelt ze de hele dag. Gelukkig helpt Blistex - de nieuwe amerikaan- se lippencrème-direkt. maakt je lippen zó weer gaaf en zacht: je kunt weer gewoon lachen. /T\ ff, (DUM£& Hoe krijg ik 1 een baan? solliciteren •n alles wat u daar van weten moet /I.F. Feit 2e druk Verkrijgbaar in 4» boekhand»' KLUWER Algemene Uitgaven Wegeningen VS. J. VAN DEN BLII ers MEDITATIE Scnriftwoorden, kingen en gebeden; kostelijk boek voor eigen geloofsleven. Vttkrijgbttr In d» f 14.50 ZOMER KEUNIN9 WAGENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 10