Chriet: een Apollo-jongen van het allereerste uur dsgpscept Een valk voor 'n koningin door Catherine Gaskin ers Hardlopen Rijstvla van oma spierpijn 30 .JUNI ZON-ECUIPS Beleef 't mee ]tc TROUW/KWARTET DONDERDAG 13 FEBRUARI 1973 BINNENLAND/RADIO EN TV T4/1ÏÜ MARY PERKINS LOWIETJE BARBIRS SPECIALIZE t'\. IM ..:>4 LONGHAIR STYLES IN DE GOUDEN GAPER door W. G. VAN DER HULST, plaatjes van W. G. VAN DER HULST Jr. 359* Zo'n wonderlijk gezelschap had de oude prachtige zal nog nooit ge herbergd. Maar allen die ook maar iets met het duistere raadsel hadden te maken gehad, moesten verschijnen; en - te zamen. Vooral de Schout en Tinus hadden namen kunnen noemen; maar ook zij hadden van het plan van de prinses niet geweten. De prinses, de keizer hoopten in stilte. Wie weet, werd de vreemde zaak nu klaarder. Iets klaar der. Wonderlijke maaltijd! De Maarschalk zag groen van ergenis; de edelman voelde zijn knieën trillen: de dikken hadden hevige trek in 't lekkers; de jongens keken hun ogen uit, vergaten soms te eten; de Schout begreep de bedoeling van deze dwaasheid niet: de dikke ruiter vond 't kostelijke eten hier heel wat lekkerder dan de rats in 't kamp; Tinus keek soms heel aandachtig naar de prinses; juffer Ur- sel zat als een beeld; Anne-Marie keek nukkig, de nachtwacht dom. En de vierkante? Hij zat te loeren als een nijdige waakhond, klaar om. toe te springen op ieder die zijn meeste res deren zou. De Maarschalk, verscholen in 't duis ter, hóórt alles. KARELTJES GROTE AVONTUUR door Riet Diemer UTRECHT Chriet Titulaer is helemaal geen Belg, maar een rasechte Nederlander. 'De mees te mensen denken dat ik een Belg ben, de Belgen zelf ook. Laatst zei een Belg tegen mij, die Hol lander op de televisie had onge lijk. Ik denk dat het door mijn spreken komt. Ik ben een Limbur ger. Het afgelopen weekend heb ik een stamboom gezien dat mijn familie al sinds 1700 woont in het dorp Hout-Blerick bij Venlo, waar ik geboren ben'. Dit vertelt Chriet met die zachte enigszins zangerige stem, die hem bij de Nederlandse tv-kijkers tot 'die Belg, die zo aardig spreekt' heeft bestempeld. Een zo is een misver stand blijven voortleven, omdat het werk van Chriet Titulaer oud 29 jaar wel aandacht kreeg in de pers, maar zijn persoon wegens zijn veel vuldig verblijf in het buitenland niet De jongeman, wiens gezicht wordt omlijst door een volle donkere baard en een even zwarte haardos, heeft heel wat jaren a Is 'maandeskundige' zoals hij bij de omroep genoemd wordt, aan tv-uitzendingen van Apol- lo-vluchten meegewerkt Nog ver schijnt hij regelmatig op het scherm, in Teleac-uitzendingen, in de NOS- rubriek Panoramiek en niet te verge ten als panel-lid in het NCRV-spel 'Waar of niet waar?' Buitenland 'Hoe je maandeskurwiige wordt? Ik ben natuurlijk beroepssterrenkundige. Ik heb in Utrecht gestudeerd. Nu wilde ik graag met kijkers werken, maar in Nederland gaat dat moeilijk, omdat het vaak slecht weer is. En er geen grote kijkers zijn. Ik ben toen naar sterrenwachten in het buiten land gegaan, maar Nice en Pic du Midi. Daar heb ik hele nachten ge werkt om foto's te maken van de maan, de planeten, dubbele sterren'. Toen ik afgestudeerd was kreeg ik het verzoek om naar prof. Kuiper in de VS te gaan. Hij was directeur van een grote sterrenwacht en maakte de eer ste foto's in de VS van de maan. Ik vond dat een geweldig aanbod en daar heb ik dingen kunnen doen, die ik het liefst deed, zoals met kijkers fo to's gemaakt van planten, 't Is een beetje vanzelfsprekend, dat ik in Ne derland werd beschouwd als maandes kundige, want ik zat aan de bron toen het Apollo-pToject ging spelen'. Toch bleef hij daar niet, het werk vond hij fijn, maar de Amerikaanse mentaliteit beviel hem niet Daarna ging hij naar Parijs, waar hij bij de sterrenwacht ging werken. Dat was in '69 en '70. 'Daar heb ik de maanbo- demmonsters van de Apollo onder zocht en in die tijd ben ik gaan werken voor de tv-uitzendingen over de Apollo-vluchten. -Ik werkte vaak ook voor de Belgische tv en deed de 150. Nauwelijks was Asmar gereed met zijn timmermansarbeid of daar kwamen in de verte smidje Verholen en jonkheer Roderick aan, vergezeld van alle sprookjesfiguren, die opgeslo ten waren geweest in Sprookjesland. Snel en nauwkeurig hadden de smid en de soldaat gewerkt en zo had het niet lang geduurd of alle slachtoffers van die gemene tovenaar waren bij el kaar getrommeld. In optocht waren zij naar de uitgang van Sprookjesland gewandeld, maar ja, die arme sprook jesfiguren waren nog steeds onder hypnose en 2e hadden dus niet veel begrepen van wat er nu met hen ging gebeuren 'Hoi, ben je daar?' lachte detective Geurtjes. 'Heb je die carna valsvierders allemaal bij je? Mooi zo. Dan maar meteen maar de stad hé?' 'Allicht', antwoordde smidje Ver holen. 'Maar het zal wel een stevig eindje zijn, dacht ik zo.' "Wat geeft dat', lachte heer Roderick. 'Het is een maar wat mooie optocht. Wat jullie? Ze hebben allemaal verschil lende kleren aan en geloof maar, dat dit wat bekijks zal trekken, als we straks in de stad komen. Ik lach me nu al een kriek.' En werkelijk hoor, die jonkheer Roderick had ge lijk. Het werd me een bekijks van heb ik jou daar, toen die vreemde optocht de stad binnentrok. Voorop liep de detective J. J. Geurtjes met zijn twee gevangenen, netjes weer aan het touwtje. Naast hem liepen smidje Verholen en de soldaat van FERDINAND het blauw licht Daarachter volgde de rare koffermaker, die geen afscheid had willen nemen van een van de door hem gemaakte koffers. Hij koes terde namelijk de dwaze verwachting, dat deze koffer vast wel zou willen vliegen. Achter de koffermaker liep het dappere kleermakertje. Die liep maar te dansen en te zingen en hij vroeg aan iedereen of ze de reuzen misschien hadden gezien. En om aan zijn gedachten kracht bij te zetten sloeg hij met de ellemaat een stevige roffel op de koffer. En daarachter volgde die hele vreemde stoet van sprookjesfiguren, waarvan wij er som mige al wel en andere nog niet ken nen. Het was werkelijk een buitenge woon fraaie optocht. Het leek of mijn hersens overliepen nog voordat we halverwege waren. Ik zei 'Ja..ja.op alles wat Callum Sinclair uitlegde en het eerste half uur trachtte ik zelfs vragen te stellen. Maar na enige tijd liet ik het alleen nog maar over me heen komen, wan hopig proberend zoveel ik kon in mijn geheugen te bergen en wetend dat ik er een vreselijke chaos van maakte. Ik veronderstel dat Callum Sinclair dat moet hebben geweten. Maar hij was geduldig. Hij praatte langzaam en zijn stem werd vriende lijker; hij richtte zijn tempo naar het mijne toen we die talloze enorme, geluidloze ruimten van de stokerij doorkruisten. Het kwam me voor dat dit de manier was waarop hij zijn hond erin getraind had aan zijn hie len te blijven, met zachte woorden en rustige, geduldige gebaren. Maar hij had ook eer. wilde, trotse havik ge temd, en hot had hij dét klaarge speeld? Vrijwel direkt stelde ik de vraag die me al langer bezighield: 'Waarom noe men ze dit het stille seizoen? Waarom is het hier zo leeg, en werkt er niemand.' 'U gaat een beetje te vlug. Maar het geeft niet. In het begin zal veel onduidelijk zijn. Later, als het kouder weer wordt, zult u het allemaal zien. We 'liggen stil' zoals we dat noemen, omdat het weer te warm en te voch tig is om de gerst te mouten. Bezoe kers denken dat dat een soort grap moet zijn, omdat het hier altijd koel lijkt, zo niet echt koud. Maar als we de gerst nu binnenbrachten zou het te snel kiemen, er groeien kleine worteltjes aan en dat schiet omhoog en alles wat je overhoudt is een onbruikbare knoeiboel. Dus liggen we stil, omstreeks deze tijd, en gebruiken die periode om van alles te repareren en in orde te brengen voor het nieu we seizoen.' We gingen van de ene ruimte naar de andere. 'Dat stille seizoen geeft een man trouwens de gelegenheid die gerslucht kwijt te raken,' zei hij. 'Dat heb je nodig. Een man moet weten dat er hierbuiten nog een andere wereld is. Ik vroeg me wel eens af of William. 'Wat, of William?' 'We praatten er nooit over. Maar hij begon ook wandelingen te maken, merkte ik. Hij bracht niet de hele dag hier door. Eu dat beviel Angus Mac- donald maar matig. Hij wilde Jat William voortdurend in zijn buurt bleef, en dat is wat William beslist niet wilde. Nou, Angus Macdonald had zelf nooit een zoon en hij beging dikwijls de vergissing William als een kleine jongen te behandelen. Dus trok William er vaak tussen uit zonder hem te vertellen waar hij heen ging en wanneer hij terug zou komen. Hij zweeg. 'En u zult wel denken dat het beter was geweest als William dat wel had gezegd, die laatste keer. Als hij dat had gedaan, dan had hij daar geen twee nachten gelegen 'Alstublieft, niet meer. Ik heb genoeg over de dood gehoord.' 'Dat weet ik. Maar het is iets dat ik mezelf ook kwalijk neem. Ik had hem moeten vinden. Ik ken dit land beter dan wie ook. En ik heb een hond die een en al neus is. En we faalden. 'Alstublieft,' zei ik. 'Kunnen we ver der gaan? Het is zinloos om te bepra ten wat allemaal had gekund. Mijn vader hoefde die laatste reis naar Szechwan ook niet te maken. William had niet naar Cluain hoeven komen. Wat dat betreft hoefde ik ook niet te komen. Maar ik ben hier. Zullen we verder gaan?' 'Zoals uw wilt.' Had mijn spreekver bod hem gekwetst? Ik maakte me niet teveel zorgen. Ik had mijn eigen pro blemen. We liepen zwijgend door de droogkamers en zijn uitleg was kort en helder, voor zover iemand kort kon zijn bij het toelichten van een zo ingewikkeld proces. We ontmoetten twee mannn, die een pijp aan het stoppen waren. Hij stelde ze korrekt aan me voor en beiden stonden op en mompelden een welkomstfrase. 'James Macfarlane, juffrouw Howard. John Murray.Toen we buiten gehoorsbe- reik waren zei hij: 'Een stokerij heeft maar weinig mensen nodig, en allen zijn bekwaam en waardevol. Een zorgd, heeft geschreven. Apollo, dos sier van het project' heet het Ook dit boek is gebaseerd op brieven. 'Iedere vraag, die je redelijkerwijs kimt stel len wordt erin beantwoord'. Heeft Chriet nog plannen voor de nabije toekomst? Gestreeld door het blijmoedig vooruitzicht deelt hij mee, dat er een zonsverduistering op 30 juni in Afrika te zien is. Deze ver duistering is heel bijzonder, want hij duurt liefst zeven minuten. Hij gaat naar Kenia, ten eerste als reisleider want er is een reis aan verbonden, om op safari te gaan en de verduiste ring mee te maken. Tegelijkertijd zal hij voor de Nederlandse radio rechtstreeks verslag uitbrengen. 1 daarvoor moeten nog heel wat tec sche problemen worden opgelost, dag daarna wil hij al in Panoramjfyi een film van de verduistering nen. Tot de plannen van kleiner forms maar voor de zeer nabije toekoi behoort de uitzending in Pi miek op zondag 25 februari met onderwerp de vlucht naar Jupiter het leven in het heelal. Daarin den opnamen uit de VS vertoond van de sterrenwacht in Parijs en is Chriet nu weer even naar toe. jo frac de Igen n nstanc bben, rjrraati' for bri tsaa veiL, daan: uil PanoÉigesp for (bben rhaal d teds i n vai ogresi 8 dl. melk 65 rijstebloem 100 gr. suiker 1 sinaasappel scheutje likeur Kook van de melk en de rijstebloem, de suiker en de schil van de sinaasap pel een vla. Op een zacht pitje zetten en goed blijven roeren. Als er een gebonden vla is ontstaan, dan de sinaasappelschillen eruit halen en er een scheutje likeur doorroeren. Cu rasao is het lekkerst, maar u kunt (met het oog op kinderen) ook een smaakje van dr. Oetker er doorroeren. De vla in dessertschaaltjes laten af koelen. Menutip: Stamppot van aardappelen en andijvie, gebakken spek, rijstvla van oma. Chriet Titulaer: Zonsverduistering eerste maanwandeling in België, de tweede in Nederland en was voor de derde weer terug in België. In Parijs was er veel contact tussen de sterren kunde en de televisie en daardoor ben ik gaan zoeken naar een geschikte functie, waar tv en wetenschap bij elkaar komen. En zo zit ik nu twee jaar bij Teleac. 'Niet zonder voldoe ning voegt hij eraan toe: 'Vanzelfspre kend ging mijn eerste cursus bij Tele ac over sterrenkunde'. Chriet is in vaste dienst bij Teleac als didacticus voor de onderwijsproduk- ties. Dat wil zeggen: hij zoekt vak mensen bij elkaar, die een redactie team vormen voor een cursus zoekt ideeën voor nieuwe cursussen en ziet vervolgens toe of de leerstof geschikt is voor de kijkers. Zelf mee Heeft iemand, die zo nauw betrokken is geweest bij de maanreizen nooit eens in zijn hart de behoefte gevoeld zelf mee te reizen? Chriet is daar heel nuchter over. 'Je kunt wel heel vrolijk zeggen graag mee te gaan, maar dat is irreëel. Rond 1980 wil men echter een laboratorium rond de aar de brengen en dan gaan ook persmen sen mee. Kijk, dan zou ik in principe graag meegaan'. Dat zijn dan grote toekomstdromen. Over de achter hem liggende tijd is hij zeer tevreden. Hij heeft met bijna alle astronauten gesproken, is op alle ruimtevaartcentra geweest en heeft ervaringen opgedaan, die hij nooit zou willen missen. Thuis in Houten (U) waar hij met zijn vrouw en dochtertje van vier woont heeft hij herinneringen aan de Apollo-vluchten verzameld, zoals ruimtevoedsel, onder delen van ruimtecostuums, raketmo- dellen en een grote collectie foto's en dia's. Het spreekt haast vanzelf dat iemand met zoveel Apollo-ervaringen ook is gaan schrijven. Onlangs verscheen bij uitgeverij Stremgholt 'Het grote hemel- boek' voor kinderen. Dit boek is ge schreven naar aanleiding van vragen van kinderen. Chriet, die hele stapels post krijgt, vertelt, dat kinderen ma teloos geïnteresseerd zijn. Daarom staat achterin het boek: met dank aan Renee, Carla, Jos, Aletta, Armand, Pien, André, Annys en volgen daarna de officiële instanties, zoals NCRV, Polyvisie, Nasa, prof. dr. G. Kuiper en de lay-out man Heerschop. Nieuw boek Eenvoudig en onderhoudend wordt in dit rijk geïllustreerde boek van alles verteld over planeten en over maan- vluchten. Dat gebeurt op zo'n manier, dat ook volwassenen die graag iets meer van deze materie willen weten het best kunnen lezen. In mei komt een boek uit dat Chriet samen met Rudolf Spoor, regisseur van de NOS, die de Apollo-projecten heeft ver- Naar informatieve en kennisoverdra- gende rubrieken mag ik graag kijken en luisteren. In het NCRV-programma van woensdagavond echter had het verstrooiingselement wel wat sterker aanwezig mogen zijn. De 'parade van toppers, blijverdjes en smartlappen' is dat waarschijnlijk voor een minder heidsgroep en hetzelfde zal ook het ge val zijn met het door Theo Olof ge presenteerde huisconcert, alleen voor een andere groep. Bewondering heb ik heus wel voor de voorzitter An van Ommen die als te- gengewicht voor het vliegen als KLM- gezagvoerder 42 km hollend ging af leggen langs de oorspronkelijke route van Marathon naar Tthene, een presta tie die tien jaar lang door zijn hoofd heeft gespeeld en waarvoor hij zijn li chaam tot het uiterste trainde maar het zal een lieven cent hebben gekost om te laten zien Jioe een man van 46 jaar zichzelf wilde bewijzen zodat zijn vrouw niet langer meer kan zeggen dat hij nooit iets voltooit. Van de an dere kant bekeken is het echter uiter mate positief dat in een tijd van mas- saficatie zoveel aandacht wordt ge schonken aan één individu. Als openingsnummer van Hier en Nu kreeg CHU-fractievoorzitter Tilanus van Hans Sleeuwenhoek de pittige traag toegeschoven hoe lang de poli tici in de slepende kabinetscrisis nog nee kunnen blijven zeggen. Maar wan neer de touwtrekkers het verstand zul len gaan gebruiken, is ons niet aange zegd. Wel dat voor hoogst belangrijke beleidskwesties reeds een vertraging Radio vandaag HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgyznn. 7.20 (S) Dag met een gaatje. (8.00 Nws; 8.11 Radiojournaal.) 8.50 Morgenwijding. 9.00 Toppers van toen. 9.35 Waterat. 9.40 School radio. 10.00 (S) V.d. kleuters. 1010 Arbeids vitaminen. (11.00 Nws: 1103 Radiojournaal.) 10.30 (S) Rondom twaalf - een uur voor ledereen. (11.55 Beursber.) 12.30 Zelfstandig zijn en blijven, praatje. 12.35 (S) Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Radiojour naal. 13.21 (S) West-Friese CantoriJ uit Enkbuizen. 13.35 (S) Mod. en klass. kamer- muz. 14.00 De Notedop: gevar. progr. 15.00 (S) Vd. zieken. 1600 Nws. 16.03 Radiojour naal 16.05 (S) Aspecten - kunstrubr. 17.00 (S) Mobiel - een beweeglijk progr. voor beweeglijke mensen. 17.55 Med. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. P.P.; 18.20 Ultz. van de P. van de A. IKOR: 18.30 Kleur - lnf en comm. over zaken van kerk en samenl. NCRV: 19.00 Zonder vijven en zessen: Inf. en comm. 19.30 Beter samen - Op het TV-progr. van 6 febr. wordt nader Ingegaan. 19.55 Kunst- en vliegwerk: lnf. over act. tentoonstellingen. 20.00 (S) Veel gevraagde gewijde muz. 20.36 (S) De laars op de nek. seriehoorspel. 21.00 (S) Regio- rechtstreeks: gevar. progr. 22.20 Avondover denking. 22.30 Nws. 22.40 )i) Hier en Nu. 22.50 Wereldpanorama. 23.00 In het land dor levenden, beschouwing over problemen ln gezinnen met Jonge gehandicapte kinde ren. 23.20 (S) Metropole-Ork. en sol.: amuse- mentsmuz. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7 If' '°i.—oord. 7.08 (S) Preludium: klass.muz. 7.30 Nws TêV iS)~Hler en nu- 7 55 Pro?r- overz. 8.00 (S) Te Deum laudamus: gewijde muz. 8 04 Op de man af; evangeplsch comm. 8.30 Nws. (ADVERTENTIE) whiskystoker is een zeer speciaal slag. U zult hier weinig arbeidersbewegin gen aantreffen, geen bonden. Ze ken nen hun waarde, en Angus Macdonald ook.' We gingen verder en ik trachtte alles te onthouden en vergat het meeste. 'De oude man zal u vragen stellen,' zei hij. 'Zelfs als u niet alle antwoorden heeft, dan helpt het in ieder geval als u de woorden hebt gehoord. Het probleem van de Schotse whisky is, dat ze er nog geen wetenschap van hebben gemaakt. En dat zullen ze ook wel nooit doen. Het betekent dat de kennis, de ma nier om het te doen, van overlevering stamt, van generatie op generatie. Het zijn meestal generaties die in stokerij en werken.' 'Daarom had mijn groot vader William nodig.' Het speet me dat ik dat had gezegd. Callum Sinclairs gezicht verhardde zich. Hij had, ten slotte, verteld dat hij verantwoordelijk was om uit te maken wat goed genoeg was om Clu- ains whisky te worden genoemd. Ik had hem beledigd, op meer dan één manier. Ik moest voor ogen houden, dat niemand wist of William de gave om whisky te kunnen maken had geërfd, en dat niemand ooit kon we ten of Callum Sinclair dat talent was aangeboren of dat hij het alleen maar had geleerd. (Wordt vervolgd) TV vandaag NEDERLAND I NOS NOT 10.45-11.35 Schooltelevisie 14.00-14.50 Schooltelevisie NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal VPRO 19.05 Beertje Colargol 19.20 Zwijgen is goud: collage van stomme filmfragmenten 19.45 Popeye NOS 20.00 Journaal VPRO 20.21 Berichten uit de samenleving 20.35 All in the family 21.00 Namens John Fleming 21.45 Uccellacci e Uccel- lini, speelfilm van Pier Paolo Pasolini (ADVERTENTIE) Wagons-Lits 11 Cook organiseert in samenwerking met Alitalia een fantas tische reis. Bel: Wagons-Lits Cook Special Traffic. Telefoon 0206.29.17. van anderhalf tot tioee jaar is ontstc con; Kort na deze toch wel schokke\ [eren mededeling werd aangeboden. daarvoor exc dede Veel aandacht kreeg in Hier en nd®ri irma terecht het dreigende conflict fusliruiti de industriebonden en de werkqeu (ft d De plaatwerker Bijma, een CN\' muntte in uit doordat hij zijn geé ten en idealen duidelijk en sugges onder woorden wist te brengen. In Wele viewer Henk van den Berg raakte >rma een gesprek met CNV-bestuurder van der Meulen geïrriteerd toen ging over de houding van het hog personeel. k zc jdige Ier dries blij rger Misschien dacht hij in een scherp sprek harde feiten aan het licht brengen, maar hij zal bij menigeen indruk hebben gewekt, zijn eigen ning te hebben willen doordrukken, iets gaat ten koste van de object ivil CT( en daar moet je als journalist voor* ken. In de NOS-rubriek E 73 over de i wording van Europa, vormde het vit e liseren van de problemen een spi n(e element. Het was bovendien verhe rend. Jammer dat de duidelijkheid altijd gehandhaafd bleef in de vri gesprekken met prominenten. Na AVRO en VARA bleek ook het IK S(ei], in Suriname present te zijn. Je k zeggen dat samenwerking kostenbe rend zou zijn, maar waar is ook, fen 1 verscheidenheid van meningsuiting nuttig ding is. Het IKOR bracht er aparte kleur in aan, door de cam ploeg ter beschikking te stellen een Surinaamse journalist. TON HYCf te irtdi Bikt gsbc ister reld ome d 8.36 Gymn. v. d. vrouw. 8.45 (S) Phllh. Ork.: klass.muz. 10.00 Schoolr 1030 Nws 1033 (S) Podium v.d. vr 11.05 (S) V.d. zieken 11.40 Luisteren 1 dieren: poezleprogr. 11.55 Med. 12.00 Zl: met Cecilia: volksmuz. 12.15 Meisjeskoor orgel begeleiding: geestelijk liederen. Med. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. (S) Hier en Nu. 12.50 Mlddagpauzedst. (S) Lichte koorzang 13.20 Licht ensen 13.45 Die Am. daar op Soesterberg, 14.05 Schoolradio. 14.25 (S) Mod. kamer; tjjPn 15.15 De Bijbel maakt nieuwsgierig: ges over Schriftwoorden. 15.30 Nws. 15.33 Studlo6: middagmag. 16.30 Hier en nu. (S) Regio-rechtstreeks: gevar. muzikaal.a glo- en nat. allerlei. 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. 18.00 (S) Tijd vrij voor muz. ln vrije koorzang. 18.30 Nws. 18.41 Leger des H muz. 18.54 Zojuist verschenen: boekbesel king. AVRO: 19.00 (S) O: jongerenpr i Wp 19.30 Trefpunt: act. zaken ter disc, li 19.50 den Haag vundaag. AVRO: 20 00 20.05 Radiojournaal. 20.10 (S) Mod. orkest ken. 21.30 (S) Oorlog en Vrede: hoorsp 1 rle. 22.35 (S) Muz. zonder podium: s ultz. over ele.muz. 22.55 (S) Dichter bl muz.: nieuwe liedjes, chunsons of sc da 23.20 (S) Essay: progr. waarin over k wordt doorgepraat. 23.50 Radiojour: 24.00 Nws. HILVERSUM III TROS: 7.00 Nws. 7.02 De Hugo Gelderen Show. (8.00 Nws.) KRO: 9.00 9.03 KRO-op-drle: dlscjockeyshow). en 11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.02 Van tr tot twee: KRO's pauzeprogr. (13.00 N 13.03 Radenmaar.) 14.00 Nws. 14.03 Disl mg keyshow (15.00 Nws) NOS 16.00 Nws. de davenrende dertig. (17.00 Nws.) 18.00 Nws. 18.02 Joost de Draaljer S ven TROS: 19 00 Nws. 19.02 U spreekt met 20.00 Nws. 20.02 Poster. 2100 Nws. upolio XXI, verv.hoorspel. 21.30 Kabaret tet. 22 00 Nws 22.02 De Hugo van Geld show. 22.55 Med. 23.00 Nws. 23.02 T nder Tros-Spart-Tijd. 21.00 Nws. 0.02 At 00.12 Jazz-Slr 00.55 Nws. heel id stelli n vr rdee )of P NOS 23.15 Journaal NEDERLAND II NOS 38.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal EO 19.05 Kinderkrant 19.30 Filmportret v.d. Helderse chr. sport- centrale: HCSC NOS 20.00 Journaal EO 20.20 De natuurgebieden: film over Noord- en Zuid-Amerika 21.10 En numijn verzoek: muzikaal verzoekprogramma 21.45 Nader Bekeken 22.10 Naar het beloofde land, filmrep. 23.00 U schrijft ons: brievenbeantwoording NOS 23.15 Den Haag vandaag 23.25 Journaal DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Journaal avond. 10.30 Gentlemenktllers. speel 12.00 Act. 12 40 Intern, persoverz. Journaal. 16.15 Journaal. 1620 Disc] 17.05 V. d. kinderen. 17.30 Idem. 17.55 naai (Reg. progr.: NDR: 9.30 Sesamst! 18.00 filmrep. 18.30 Act. 18.45 Zandman! 18.55 Nordschau-Mag. 19.28 Druben beifcr„ manns. TV-serle. 19.59 Progr. overz. Vf 8.20 en 8.55 Schooltv. 9.30 Sesnmstr kctic 10.00 en 11.45 Schooltelev. 18.00 Reg. 18.00 De intermezzo-brievenbus. Nws en act. 19.20 Filmrep.) 20.00 Jour en weeroverz 20.15 Der Seebar von Malo, speelfilm. 21.35 TV-disc. 22.20 I naai, comm. en weeroverz. 22.40 Tafe nis: Dultsland-Hongarlje. 23.00 Jourü c|e naai. DUITSLAND II ber. 17.30 Journaal muz.progr. 18 05 Act. en muz. 18.35 Drei Partner, serie. 19.10 Der Diamant des Radscha. TV-spel. 19.45 Journaul. act. en weer 20.15 Spelprogr. Aansl.: Journaal. Econ. rubriek. 20.15 Journaal, comm. ber. en weerber. voor de wintersport. Amusementsprogr. Plm. 23.25 Einde ultz. Ha; lij* ome 'D i inen ver drie at t et ii i we hee niet r 1 is uwe: !t d; een trek rven fd ief r Bgen lerdr aar hi tuws meli m ht 'dA 11 w inedu Nor rhei ben. aar et n gerir ïjrenc rig :grei de aats idde

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 6