ERAl ERAl ERA halvarine uw geld f. en de i Heeft u al kleren? halvaiine, Diaconessenliuis 'voorburg halvarine Dieren in de wildernis FAMILIEBERICHTEN de lekkerste slankmaker de lekkerste slankmaker prof/teer. Ê^moordeel Alaafin de Bijenkorf de lekkerste slankmaker waarnemend le verpleegkundige TROUW/KWARTET DONDERDAG 15 FEBRUARI 1973 C. van Kralingen I. van Kralingen Oudshoorn de das herdenken dat zij 50 Jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij nog lang gespaard mo gen blijven is do wens van hun kinderen en kleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren op woensdag 2S februari van 19.00 22.00 uur. N'oordeinde 4$. Door Gods genade hopen wij op woensdag 2S februari a s. ie ge denken. dat wij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. D. Binnekamp M. Binnekamp- Hoogstraten Als u ons wilt feliciteren bent u vrijdag 23 februari in één der zalen van de Zuiderkerk. Larn- meschanseweg 15. van harte wel kom tussen 17 uur en 18>-i uur. Leiden. 15 februari 1973. Jacob Catalaan 32. Door een noodlottig ongeval werd plotseling van ons weg genomen onze lieve Moeder. Schoonmoeder. Oma. Zuster, Schoonzuster en Tante Egberdina Weerheijm - van Bailegooijen Weduwe van Cornelis Weerheijm op de leeftijd van 67 jaar. Utrecht: J A. Weerheijm K. N. Weerheijm-Boogert Australië: J. Weerheijm J. Weerheijm-Lammers Den Haag: C. Weerheijm J. G. Weerheljm-Beskers Kleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage, 13 febr. 1973 Seringenstraat 24. Correspondentie-adres Wantsnijdersgaarde 318. De overledene ls opgebaard in het Rouwcentrum ..Wal deck". Tramstraat 84, Loos- duinen. Bezoek van 78 uur. De bijzetting in het familie graf zal plaatshebben zater dag 17 februari om 11.30 uur op de Algemene Begraaf plaats Westduin. Ocken- burghstraat. Loosduinen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtig heid in de condoleancekamcr van de begraafplaats. Met grote verslagenheid geven wij kennis dat de Here uit ons midden heeft weggenomen, voor ons geheel onverwacht, mijn geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder en Bchuwdmoeder Aaltje Buizer geboren Noordegraaf in de ouderdom van 62 jaar. A. Buizer A. Buizer Jr. A. H. Buizer-Rijkaart C. Buizer N. A. Buizer-Paul G. Buizer en Verloofde G. Buizer C. M. Buizer Rotterdam, 14 februari 1973 Kralingseweg 328 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren donderdag en vrijdag van 19.00-21.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 17 fe bruari a.s. in het familiegraf op de Hen-, begraaf plaats „Oud Kralingen". Vertrek vanaf het woon huis om 13.15 uur. Aankomst in de kapel op de begraafplaats om 13.30 uur. God verloste uit haar lijden, in volle zekerheid des geloofs, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder. Behuwd- Groot en Overgroot moeder Adriaantje Vermeer geboren Koster, in de ouderdom van 83 jaar. 'Die in Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestorven'. Hoogvliet: F. Vermeer 's-Hertogenbosch: E. v. d. Salm-Vermeer J. H. v. d. Salm Hellevoetsluis: M. Koster-Vermeer J. Koster Rotterdam: G. Hans-Vermeer J. Hans Assen: J. S. Vermeer Hoogvliet: A. H. Vermeer L. Vermeer-van Wijnen klein en achterkleinkinderen. Hoogvliet, 13 februari 1973. Huize Meeuwenhof, Alverstraat 21, kamer 315. Mijn vrouw is opgebaard in de rouwkamer van de Meeuwenhof. Rouwbezoek en gelegenheid tot con doleren vrijdagavond van 7.30 tot 8 uur. De begrafenis in het familiegraf zal D.V. plaats vinden zaterdagmiddag 17 februari a.s. op de al gemene begraafplaats te Pernis. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats. Aanvang 2.45 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer te 2.15 uur. Tot onze diepe droefheid is na een kortstondige ziekte, toch nog onverwacht, van ons heengegaan, mijn innig geliefde Man, onze lieve zeer zorgza me Vader, Behuwd- en Grootvader, Broeder, Be- huwdbroeder en Oom, de heer Cornelis Blaak In de ouderdom van 76 jaar. Dubbeldam: M. Blaak-van de Merwe Creil (N.O.P.): Dubbeldam: A. J. Blaak W. Blaak-Stam J. A. Blaak H. H. Blaak-Kruitbosch en kleinkinderen. Dubbeldam. 13 februari 1973. 'Gravenhorst', Vijverlaan 1204. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van 'Gravenhorst'. Gelegenheid tot condoleren al daar vrijdagavond van 7 tot 7.45 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 17 fe bruari a.s. op de algemene begraafplaats te Dub beldam. om 11.30 uur. Vertrek vanaf 'Gravenhorst' om 11.15 uur. Gezang 91 Op zijn tijd heeft God voor ons nog onverwacht tot Zich genomen in het van Dam ziekenhuis te Rotterdam, mijn innig geliefde Man. Schoonzoon, onze Broer, Zwager en Oom Aart Langendoeii op dc leeftijd van 66 jaar. L. Langendocn-van der Knaap Fam. Langcndocn Fam. van der Knaap Rockanje, 13 februari 1Ó73 Duinzoom 18 Geen bloemen Condoleantiebezoek aan het woonhuis donderdag en vrijdagavond van 7.30 tot 9 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdagmid dag 17 februari a.s. op de nieuwe begraafplaats te Rockanje Vertrek vanaf het woonhuis te 1 uur. Aankomst aula pl.m. 1.15 uur. God heeft op zondag 11 februari 1973 tot Zich genomen Jan Voorrips geb. 8 december 1905 Ruim 45 jaar is hij onafgebroken in verschei dene functies bij het christelijk onderwijs werk zaam geweest. Wij blijven in liefde aan hem denken. Amsterdam: Amstelveen: Velp: N. Voorrips-Lindenburg Joop Alblas-Voorrips Jacques Alblas Jan - Lennox Conny v. d. Loo-Voorrips Peter v. d. Loo Peter - Kees Jan - Oscar Amsterdam, Amsteldijk 121. Wij hebben hem woensdag 14 februari 1973 in alle stilte ter ruste gelegd op de begraafplaats .Zorgvlied' te Amsterdam. Correspondentie-adres: Boonakker 6, Velp (Gld.). Op 11 februari jl. werd uit onze familiekring weg genomen onze beste Broer, Zwager en Oom, de Heer Jan Voorrips Rotterdam: K. Voorrips N. E. G. Voorrips-v. Roon Amsterdam: G. Lindenburg mede namens Neven en Nichten 11 februari 1973. „Mijn ziel is immers stil tot God". Psalm 62:1 In stil vertrouwen op Zijn Heer en Heiland ging op 79-jarige leeftijd van ons heen, onze geliefde Man, Vader en Grootvader Lijbert Rozentlaal Wij zijn zeer bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Wij weten hem veilig in Jezus' handen. Uit aller naam: T. Rozendaal-van Driel Haarlem, 14 februari 1973. Zomerluslstraat 14. Liever geen bezoek aan huis De begrafenis zal D.V. plaatshebben maandag 19 februari a.s. 2 uur op de Noorderbegraafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem, voorafgegaan door een dienst in de Pelgrimkerk (hoek Pijls laan) te Haarlem, aanvangend om 12.45 uur. Het bestuur der Vereniging de Vrije Christelijke School te Amsterdam geeft bij deze met diep leedwezen, in dankbare herinnering aan een sa menwerking van meer dan vijftig jaren, kennis van het overlijden van Maria Grada Johanna Brouwer oud-administratrice der vereniging Prof. dr. J. Roelink - voorzitter B. J. Wijnbeek - secretaris A. Wellensiek Amsterdam, 14 februari 1973 Reguliersgracht 18 Met leedwezen geven wij kennis dat op 10 febru ari 1973 is overleden de Heer D. Wind le verpleger bij de afdeling Anaesthesiologie. Zijn grote ijver, plichtsbetrachting en collegiali teit zullen in onze dankbare herinnering blijven. De direktie en de collega's van het Academisch Ziekenhuis Leiden. DANKBETUIGING Zeer getroffen door de vele blijken van belangstelling en medeleven, ondervonden na het overlijden van ons innig geliefd Zoontje, Broertje, Klein- en Achterklein kind Marcel Roger betuigen wij u onze welgemeende dank. Wij weten hem in ere gedragen. Dit alles is ons tot grote steun. N. Pronk M. Pronk-Spaans Simone Sabine en wederzijdse familie Wateringen, februari 1973. Irenestraat 20. DANKBETUIGING Door de vele blijken van be langstelling en hartelijk mede leven ondervonden na het over lijden van onze innig geliefde Vrouw en Moeder Helena Valstar-Schram is hel mij niel mogelijk een ieder hiervoor persoonlijk te be danken. Daarom middels deze weg mijn oprechte en welge meende dank. Honselersdljk, februari 1973. Amalia van Solmsstraat 9. Wat vindt u van de kerkdienst? II Nieuwe geanden ove» de Kerfc- liensf zoals die en zoo «unnen zijn. Twaall auteurs un ✓afschillende kerken Di G Dekker Or. C. Graatlana Os. A. J. Hoorn. Prot. O». H. Jonker O. van Katwijk. Prol. Or G. N Lammens. Os. J Overduin. Os R. J. van Pagée. Eimen Pruim Prof. Dr. P. Smrts Herr.tan Var beek en Os. H A. Visser. ervaringen inz'chten idealen suggesties uturgie. preek, sacramentsbe diening. huisdienst leugddienr al of niet experimenteel en alternatie! - alles komt aan de orde in dit interessante boek dar vale perspectieven opent paperbeek f 9.90 Vwkrt/gbaot n ae Doek nan ito ZOMER Er KEUNING WAGENINGEN heeft sparen nog zin over .spaargelden van ouders ouderdoms- en invalidenaftrek wel of geen hypotheek nemen onderijzers, werknemers, rentetrekkers hoe beleg ik mijn geld als een ondernemer sterft, wat dan gebruik de belastingvrije voet niet te weinig aftrekken buitengewone lasten de ondernemer vóór wie het niet meer hoeft de overdracht van een onderneming de vrouw van de ondernemer schenkingen aan kinderen het regelen van nalatenschappen Goede adviezen van de belastingconsulent C. E. SMITH medewerker van het radioprogramma 'In 't Hived Hoe u kunt voorkomen dat de fiscus profiteert van uw onkunde. Ean boek dat u helpt de juiste weg te virwton In allerlei veel voorkomende vraag stukken. Smith verduidelijkt ze en geeft oplossingen die u geld besparen. Het boek 'Uw geld en de fiscus' is verkrijgbaar in de boekhandel. Prijs f9.50 LAf L.J. VEEN-WAGENINGEN „OOO GêCONCENTRKW „OOG G6CONMNTKE 0? AB DE BROUWER Werken met SCHUIM- PLASTIC Verrassende mogelijkheden vn schuimplastic als materiaal voor de moderne handenarbeid Aanwijzingen en suggesties voor interessante werk stukken. surprises en versieringen Met foto's en tekeningen een boek f8.25 Verkrijgbaar in da boekhandel Het carnaval komt eraan. Weet u al wat u aandoet? Geen idee? Gauw naar de Bijenkorf. Naar de speciale Carnavalstand. We hebben bijvoorbeeld een hele serie ouwerwetse gestreepte badpakken. En Doruspakken. En gevangenispakken. Allemaal van katoen. En in prijs variërend van 6,95 tot 12,95. Bijpassende gevangenispetjes, slaap mutsen en kniekousen hebben we ook. Kinderen verlaten de afdeling als boer, kabouter, matroos, bakker, indiaan, tanz-Mariken en noem maar op. En dan is er ook nog een eindeloze serie pruiken, baarden, neuzen en hoeden. Eigenlijk heeft u geen enkel excuus meer om onverkleed door het Carnaval te gaan. Amsterdam-Rotterdam-Den Haag 2e etage samengesteld door F. A. Rvjirielberger en 70 dierenfotografen Het Is of u zo maar in het hart van de wilder nis bent geplaatst en u al die spannende speurtochten persoonlijk meemaakt Zó levens echt is het beeld dat de meer dan 300 foto's en de boeiende, door Han Rensenbrink be werkte tekst u voor ogen brengen. U ontdekt de fascinerende rijkdom en schoonheid van een dierenparadijs zonder weerga. Een adem benemend avontuur, dat iedere natuurliefheb ber, dierenvriend en foto-enthousiast in ver rukking brengt 3e druk, gebonden in luxe band ƒ34.50 Verkrijgbaar in de boekhandel Zomer Keunlng-Wageningen Betoverende speurtochten door Afrika's wildernis Zingend van een nieuw getij... Een bundel verzen van: Gerrlt Achterberg. Martlen Beversluis, J. C. Bloem, Gerard den Brabander. Jan Campert, Chr. J. van Geel, Jan Engelman. Guldo Gezelle, Herman Gorter, Jan H. de Groot, Jac. van Hattum, Willem de Mérode, Martlnus Nljhoff. Jan van Nijlen, Jan Prlna, Paul Rodenko, A. Roland Holst. Jee. Schreurs.G. Stuiveling, Victor E. van Vriesland. Jacqueline van der Waals en anderen. Met schitterende kleuren foto's die de sfeer van de lente vertolken. LENTE In gedichten en kleurenfoto's gebonden 10.90 In de serie Miniaturen van ZOMER KEUNINQ WAGENINGEN Verkri/qbnoi ae boekhanda< In ons ziekenhuis wordt gevraagd een op een heelkundige afdeling. Deze afdeling, die plaats biedt aan 38 patiënten, wordt geleid door een hoofdverpleegkundige, in samenwerking met een eerste verpleegkundigen bovengenoemde waarnemend 1e verpleegkundige. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de Verpleging, telefoon 070-906700, toestel 212. Sollicitaties richten aan de Directie van het Diaconessenhuis, Fonteynen- burghlaan 5 te Voorburg.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16