BESPAAR NU HONDERDEN I GULDENS INH ■GROTE OPEÏT" HOLIDAY AKTIE HOLIDAY AKTIE BIJ UW OPEL DEALER Komt u snel de voorraad is beperkt! GM AUTOMATIC WEDSTRIJD DOE MEE EN WIN EEN VAN DEVELEPRIJZENDIE BESCHIKBAAR ZIJN Holiday Kadett Automatic 2-deurs standaard Kadett met extra: GM automatische versnellingsbak; 1,2 literS motor; schijfremmen (vóór); rembekrachtiger; stabilisatorstangen vóór en achter; wisselstroomdynamo 35 amp.; elektrische achterruitverwarming; elektrische klok; verstelbare rugleuningen en hoofdsteunen (vóór); radiaalbanden 155 SR 13;vier-spaaks sportwielen; sportstuur; halogeen vèrstralers. Besparing f 800,- Holiday Kadett 2-deurs standaard Kadett met extra: 1,2 liter S motor;schijfremmen (vóór); rembekrachtiger: stabilisatorstangen vóór en achter; wisselstroomdynamo 35 amp.; elektrische achterruitverwarming; elektrische klok; verstelbare rugleuningen en hoofdsteunen (vóór); radiaalbanden 155 SR 13; vier-spaaks sportwielen; sportstuur; halogeen vèrstralers Besparing f 600,- Dit is uw kans! Wagens van het nu al 4 jaar meest verkochte merk in Nederland - OPEL - nü voorzien van zeer vele extra's. De meeste zelfs met GM-Automatic, General Motors eigen volautomatische versnellingsbak, met kick-down effect: als u ineens plankgas geeft, guldens voordeel. Zo gaat u de zomer tegemoet in een schakelt de wagen automatisch terug, voor een flitsend- nieuwe Opel zoals haast niemand heeft én met extra snelle acceleratie. GM neemt het sportief van u over! vakantiegeld achter de hand. Dat is de Opel Holiday-aktie! Zulke wagens kunt u nu kopen met vele honderden Holiday Kadett Rallye-J 2-deurs standaard Kadett met extra: 1,2 liter S motor; schijfremmen (vóór); rembekrachtiger; stabilisatorstangen vóór en achter; sportpook; wisselstroomdynamo 35 amp.; elektrische achterruitverwarming; radiaalbanden 155 SR 13; verstelbare rugleuningen op voorstoelen; rallye-pakket, bestaande uit o.a.; vier-spaaks sportwielen, sportstuur, console met ampére-meter, oliedrukmeter, toerenteller en elektrische klok; verchroomde sportuitlaat; rallye-beschildering. Besparing f 600,- Holiday Rekord Automatic De 2 en 4-deurs Rekord 1900 S met extra: GM automatische versnellingsbak en hoofdsteunen op voorstoelen. Besparing f 250,- Tot eind maart kans op één van de 25 door GM aangeboden 3-daagse reizen voor 2 personen naar Parijs specificatiewijzigingen voorbehouden. Aalsmeer: B.V. Autogarage van Lent. Oosteinderweg 110. Alkmaar: Jac. Met B.V., Achterweg 13-31. Almelo: Autobedrijf „Kleijssen" B.V., Bornsestraat 207-209. Alphen a/d Rijn: Blnk's Autobedrijf B.V., Thorbeckestraat 1. Amersfoort: Henri Nefkens N.V., Korte Bergstraat 28. Amstelveen: Riva Amstelveen B.V., Vlielandstraat 1. Amsterdam: Riva Amsterdam B.V., Overtoom 399. Amsterdam Noord: Riva Amsterdam Noord B.V.. Polijsterweg 9. Apeldoorn: Automoblelbedr. A. J. Bakkenes N.V.. Stations- straat 40-42. Arnhem: Van Zijli's Automobielbedr., Velperplein 10. Assen: B.V. Wander. Vaart 29-31. Bergen op Zoom: Autobedrijf Mazairac B.V., Erasmuslaan 6-10. Beverwijk: A. J. van Lent's Autobedrijven B.V.. Koningstraat 40-42. Blarlcum: Garage I J. van Voorden N.V., Huizerweg 8. Breda: Autobedrijven Leendert Vriens B.V.. Markendaalseweg 74. Breedenbroek: Autobedrijf Koenders Breedenbroek B.V.. Terborgseweg 42-44. Breskens: Garage De Bliek, Weykmanlaan 7. Breukelen: N.V. Auto- mobielbedr. Van Ekris, Straatweg 100. Bussum: Pellens Automoblelbedr. B.V., Albrechtlaan 13a. Castrlcum: Fa. B. Lute, Dorpsstraat 72. Coevorden: Juurlink Autobedrijf. Sallandsestraat 57. Culemborg: Ton Culemborg B.V., Vianensestraat 1. Cuyck: Auto Jetten Cuyk B.V., Beorseweg 3. De Bilt: Autobedrijf J. Raasveld N.V., Hessenweg 200. Delfzijl: B.V. Noord-Groninger Automobielbedrijf v/h Filiaal S. K. Gorter, Afwateringskanaal 101. Delft: N.V. Eerste Delftsche Autohandel, Phoenixstraat 10-12. Den Helder: Fa. B. Bethlehem Zn., Fazantenstraat 71p.De Meern: Automobielbedrijf C. Schmieman, Castellumlaan 8. Deventer: Automobielbedrijf Gebr. Boeve B.V., Diepenveenseweg 84. Doellnchem: Auto Palace „Doetinchem" B.V., Plak- horstweg 1-3. Dokkum: Fa. M. Wouda Bzn.. Oranjewal 2. Doorn: Automoblelbedr. Kraan N.V., Dorpsstraat 73. Dordrecht: N.V. v/h Fa. W. van Twist, Spuiweg 182. Drachten: Automobielbedr. Siton B.V., De Knobben 25. Dronten: Autobedrijf A G. Visser Zn., De Ketting 1. Ede: Automobielbedrijf City Motors B.V., Stationsweg 124a. Eindhoven: Autocentrum Jacques v. d. Meulen B.V., Kanaaldijk Zuid 7G. Autobedrijf L. Staals B.V., Veldm. Montgomerylaan 669. Emmeloord: Gorter B.V.. 0Ê Kampwal 50. Emmen: Autobedrijf Beugeling N.V.. Hoofdstraat 88. Enschede: Frans Roeloffzen B.V., Boddenkampsingel 2-10. Franeker: Automobielbedr. Haitsma B.V., Voorstraat 22-26. Gennep: Automobielbedr. A. J. H. Jetten B.V., Spoorstraat 122. M Goes: Louisse Goes B.V., Westwal 25. Gorlnchem: Autobedr. Gorcum B.V.. van Hoogendorpweg 6. Gouda: De Jong s Autohandel B.V., Fluwelensingel 59a. 's-Gravenhage: Riva 's-Gravenhage B.V., Torenstraat 142-144. 's-Gravenzande: Eerste V 's-Gravenzandsche Automobiel Centrale B.V., Sand Ambachtstraat 40. Groningen: Autozaak (ENNAM) N.V., Hereweg 36. J. K. v. d. Molen's Automobielbedr. B.V., Oosterhamrikkade 114-118. Grouw: Fennema's Automoblelbedr., Stationsweg 86. Haaksbergen: Service Haaksbergen. Kruislandsingel 58. Haarlem: H F Kimman's Autobedrijven B.V., Baan 5. Hardenberg: Automobielbedr. De Jong, Brink 7. Harderwijk: Firma T. van Maanen, Verkeersweg 3. Heemstede: B.V. Autogarage Van Lent. Raadhuisstraat 49-65. Heerenveen: Automobielbedr. Suzenaar B.V., Kattebos 140. Heerlen: AutomoDielmij. Canton-Reiss B.V., Valkenburgerweg 28-34. Hellevoetsluls: Autobedrijf Den Hartog B.V., Monaanseweg (W) 62. Helmond: Hendro j Automobiel Mij. B.V., Europaweg 150. Hengelo: Bleeker-Hengelo B.V., Deldenerstraat 4. 's-Hertogenbosch: Lathouwers-Den Bosch B.V., Pettelaarseweg 180. Hilversum: Garage J. van Voorden B V., Zeverijnstraat 16. Hoogeveen: Hartgers' Auto- bedrijf B.V., Hoofdstraat 28-32. Hoogezand: Firma T. Bischotf Zn.. Kerkstraat 4-10. Hoorn: Automobielbedr. Van der Linden van Sprankhuyzen B.V.. Berkhouterweg 11. Hulst: Garage Kerckhaert B V.. Absdaalseweg 41. Katwijk: B.V. „Het Motorhuis", f Ambachtsweg 1. Krimpen a/d Lek: Garage J. C. van Wijnen. Hoofdstraat 12-14. Leeuwarden: Automobielbedr. Engelsma Wijnia B.V., Groningerstraatweg 10-14. Lelden: B.V. Het Motorhuis, Vondellaan 80. Lltse: Lisser Automobielbedr. B.V Heereweg 130-136. Lochem: Service Lochem. Tramstraat 25. Maassluis: Automobielbedr. P. A. v. d. Kooij B.V.. P. J. Troelstraweg 2. Maastricht: Autobedr. Jos Janssen N.V.. De Griend 2. Meppel: Autobedrijf Tweelo N.V.. Industrieweg 3. Middelburg: Louisse Middelburg B V.. Gortstraat 60-62. Mlddelharnis: Garage Knöps B V.. Langeweg 113. Noordgouwe: Autobedrijf Akkerdaas N.V.. Kloosterweg 2. Noordwijk: Autobedrijf De Groot. Huis ter Duinstraat 42-50. Nunspeet: Autobedrijf Rempt Zn.. Spoorlaan 1-3. Nijmegen: Van den Bosch Jansen N.V., Sint Annastraat 190-196. Nl|verdal: Jac. v. Egmond B.V.. Grotestraat 74-76. Oirschot: Automobielbedrijf Gebr. Vullings N.V.. Rijkesluisstraat 67. Oldenzaal: Autobedrijf Olde Monnik- V hof B.V Vos de Waelstraat 20. Ommen: Autobedrijf J. Makkinga. Schurinkstraat 36. Oosterhout: Opel-dealer „Centrum". St. Antoniusstraat 55. Oss: Automobielbedr. Uyting Smits N.V.. Oude Molenstraat 27. Oud-Beljerland: Van Twist-Oud Beijerland N.V.. Beneden Oostdijk 140. Purmercnd: Autobedrijf G. Zeilemaker B.V.. Purmerenderweg P2. Ridderkerk: Van Twist-Rldderkerk N.V.. Sportlaan 15. Roermond: NEDAM Automobielmij.-Roermond B V.. Oranjelaan 802. Roosendaal: B.V., Automij. k ..Roosendaal", van Beethovenlaan 6. Rotterdam: J. L. Spoormaker N.V.. Aristotelesstraat 34. Santpoort: Automobielbedr. v. d. Velden. Hoofdstraat 262. Schagen: Automobielbedr. Koopman. Loet 45. Schiedam: Pieterscn Co. Schiedam N.V., Nieuwe Mathenesserstraat 79. Sittard: Automobielbedr Göttgens Zn,. Haspelstraat 20 Slledrecht: Garage Kadijk. Rembrandtlaan 200. Sneek: S. H. Fritsma's Automobielbedr. B.V., Oude Koemarkt 16b Spljkenisse: Centraal Garage Spijkenisse B.V., A. M. de I Jongstraat 6. Steenwljk: B V. Autobedrijf K. Rijkmans Zn.. Turkseweg 17-25. Tlel: Mulder s Autobedri|f B.V.. Pr. Beatrixlaan 2. Tilburg: Autobedrijf Ed. Lepelaers B.V., Ringbaan Oost 102a. Tolbert: Automobielbedrijf Fa. K. Licwes. Hoofdstraat 38-40. Utrecht: Garage Honders N.V.. Nachtegaalstraat 49. Valkenswaard: Autobedr. Van Asten en Beekman B.V.. Parallelweg Noord 10. Veendam: Autohuis Boelens N.V.. Adriaan Tripweg 1. Veenendaal: B.V. Exploitatie Mij. Veenendaal's Automobielbedr. Industrielaan 12. Veghel: Lathouwers-Veghel B.V., N C.B.-laan 119. Venlo: Gebra Garage Gebrs. Brauckmann B.V., Kaldenkerkerweg 97. Venray: ATEBE Garage B.V.. Oude Oostrumseweg 4. Vlaardlngen: Automobielbedr. P. A. v. d. Kooij B.V., Burg. de Bordesplein 19-20. Vlltslngen: G. P. M. Janssens Automobielbedrijf Vlissingen N.V.. Pres. Rooseveltlaan 772. Voorburg: Riva Voorburg B.V., Adama van Scheltemastraat 16. Waalwijk: Automobielbedr. Waveem B.V Marijkestraat 1. Wagenlngen: B.V. Exploitatie Maatschappij Automobielbedr. Kirpestein. Prof. Ritzema Bosweg 1. Wassenaar: Riva 's-Gravenhage B V.. Van Hallstraat 35. Weert: NEDAM Automobielmij Weert B.V.. Ringbaan Oost 20. Weesp: Kors Automobielbedr. B.V., Groeneweg 19. Wlerlngerwerf: Cremers Autobedrijven B.V., Terpstraat 29. Winschoten: Wieling's Automobielbedr. N.V., Beertsterweg 18-20. Wlnterswl|k: Auto Palace „Winterswijk" B.V.. Waliènstraat 4. Woerden: G. C. van Vliet Zn. B.V.. Plantsoen 9-11. Wormervoer: Automobielbedr. en Garage Zwart B.V Plein 13 nr. 6 Wijk en Aalburg: Autobedr. Veenwijk B.V.. Groeneweg 1. IJsselstein: Automoblelbedr. W. G. Terberg 8 Zn.-IJsselstein B.V., Industrieweg 1-3. Zaandam: Automobielbedr. en Garage Zwart B.V., Proviricialeweg 188. Zeist: Zeister Automobiel Mij. B.V.. Oude Arnhemseweg 199-201. Zoetermeer: Automobielbedrijf v.d. Burg Zn., van Leeuwenhoeklaan 2. Zutphsn: Service Zutphen, Groenmarkt 14. Zwolle: Autobedrijf Smit en Co. B.V., Ceintuurbaan 2. Holiday Ascona Automatic 2-deurs standaard Ascona 1600 S met extra: GM automatische versnellingsbak en hoofdsteunen op voorstoelen Besparing f 250,- Holiday Commodore Automatic De 2-deurs Commodore Coupé en de 4-deurs Sedan met extra: GM automatische versnellingsbak en hoofdsteunen op voorstoelen. Besparing f 250,- Holiday Manta Automatic Manta 1900 L, met extra: GM automatische versnellingsbak en hoofdsteunen op voorstoelen. Besparing f 250,- Ter gelegenheid van de RAI organiseert General Motors deze grandioze GM Automatic wedstrijd. Deelnemersformulieren zijn verkrijgbaar: in de GM Stand nr. 207 op de RAI van 8 t/m 18febr. bij elke Opel dealer.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 26