EN ALS NU EENS BESTOND I Alles voor auto L n UWÖ geld lenen is geen gunst, likdOQrr FAMILIEBERICHTEN Dr. Helmut Thielicke 'I uw persoonlijke lening is ons geheim TYPISTE Opleidingsschool voor Ziekenverzorgenden ei TROUW/KWARTET DONDERDAG 25 JANUARI 1973 K16 >U' Na een geduldig gedragen lijden is van ons heen gegaan onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en Nicht Cornelia Will ebrand op de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam: E. Willebrand Rotterdam-14, 24 januari 1973. Varenhof 261. Geen bezoek - Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats „Crooswijk" zal plaatshebben zater dag 27 januari, na aankomst in de kapel om 12 uur. Gelegenheid tot condoleren in de kapel na afloop van de begrafenis. Geheel onverwacht heeft God in Zijn heerlijk heid opgenomen onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Maria Aartje Koppenol weduwe van Leendert Dekker op de leeftijd van 84 jaar. Uit aller naam: A. Dekker Naaldwijk, 23 januari 1973 Huize 'Rozenhof', Anjerlaan 49 Corr.-adres: Maasdijk 104. Maasdijk. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 19.3020.30 uur in het bejaardencentrum 'Prin senhof, Corn. Houtmanplein 6. Maasdijk. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 27 januari a.s. om 13.30 uur in 'Prinsenhof, waar na de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Maas dijk. Na een moedig gedragen lijden is in Jezus ont slapen, onze geliefde Moeder, Groot- en Over grootmoeder Anlien Siebriiig geb. Bekhuis in de ouderdom Van 89 jaar „Gods goedertierenheid is tot in eeuwigheid." Ps. 136 1 Fam.. Siebring Erica, 22 januari 1973. \- Ericastraat 17. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 26 ja nuari a.s. des middags om 14.00 op de algemene begraafplaats „Kerkhoflaan'' te Emmen. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 12.30 uur in de Geref. Kerk Pandijk te Erica verwacht. Aanvang rouwdienst 13 00 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de rouwdienst. „De Heer is mijn Herder" God nam tot Zich onze lieve Zuster en Schoon zuster Pietje van W'eerdhuizen-Pieksma Namens dc familie Pieksma: P. Vermeulen-Pieksma H. J. Vermeulen Twello, 23 januari 1973. „Vaste Rots van mijn Behoud" Gezang 174 Na een moedig gedragen lijden is van ons heen gegaan mijn geliefde Man. onze zorgzame Vader en Grootvader Nelis Pieter Schalk echtgenoot van Cornelia van der Meij op de leeftijd van 67 jaar. Sassenheim: C. Schalk-v. d. Meij Rotterdam: J. C. Taal-v. d. Meij P. Taal Cora, Dieneke Sassenheim: W. v. Drongelen-Schalk A. v. Drongelen örjan, Nathalie Sassenheim, 23 januari 1973 Menneweg 57 De rouwdienst is bepaald op zaterdag 27 januari a.s. 11.00 uur v.m. in de Chr. Geref. Kerk, Kerk- laan te Sassenheim, waarna de teraardebestelling op dc Herv. begraafplaats te Sassepheim, plm. 11.45 uur v.m. Gelegenheid tot condoleren donderdag- en vrij dagavond a.s. van 8.00-9.00 uur Menneweg 57, Sas-, senheim. Hetzij dat wij leven Hetzij dat wij sterven Wij zijn des Heren Romeinen 14 8 Irv Jezus ontslapen mijn innig geliefde Man Franciscus Clasinus Los op de leeftijd van 73 jaar J. Los-Stavleu Leiderdorp, 24 januari 1973 Jaagpad 31 Gelegenheid tot rouwbezoek vrijdagavond a.s. van 7.30-9.00 uur en zaterdag van 3.30-5.00 uur en van 7.30-9.00 uur nam. De rouwdienst in de Geref. kerk aan de Hoofdstraat zal plaatsvinden op maandag 29 januari a.s. om 2.00 uur, waar na de teraardebestelling om ca. '2.45 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Geen bloemen. In Jezus ontslapen onze innig geliefde Moeder en Oma \ntonia Maria OlBertijn Weduwe van ds. R. van Mazijk op de leeftijd van 76 jaar Ik ben verzekerd dat noch dood noch leven ons 2al kunnen scheiden van de liefde van Christus. Rom. 8 vers 31-39 Valkenswaard: C. Jol-van Mazijk S. A. Jol Peter en Hans Maam: A. M. van Mazijk Alphen a.d. Rijn: A. Th. de Jong-van Mazijk W. de Jong Driebergen, 24 januari 1973. Van Heeckerenlaan 4. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum aan de Cordesstraat te Driebergen. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 26 januari van 16.3017.30 uur. De rouwdienst wordt ge houden op zaterdag 27 januari in de Maranatha- kerk aan de Melvill van Carnbeelaan te Drieber gen om 10.00 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Nieuwe Alg. Begraafplaats om 11.00 uur. Heden overleed plotseling onze Schoonzoon en Zwager Jacob van den Boom echtgenoot van N. Hoekveen D. Hoekveen-van Vliet C. Hoekveen L. Hoekveen-van Weelden Rotterdam."22 januari 1973 Met diepe verslagenheid geven wij u hiermede kennis van het plotseling overlijden van de heer A. Brussaard bij leven verkoopleider van onze vennootschap en op deze belangrijke post een zeer gewaardeer de .medewerker en een goede vriend van ieder. De heer Brussaard is 45 jaar geworden en heeft zich vele jaren met al zijn kracht en toewijding en met de volle inzet van zijn talenten beijverd voor het welzijn van onze onderneming, die hem zo ter harte ging. Hij laat een grote leegte achter. Moge God zijn vrouw en kinderen sterken bij dit bijzonder zware verlies. Oud-Beyerland. 24 januari 1973 Direktie Koenvisser Produkten B.V. Het Gezamenlijk Personeel van Koenvisser Pro dukten B.V. geeft met verslagenheid kennis van het plotseling overlijden van de heer A. Brussaard op de leeftijd van 45 jaar. Hij was een alom geziene warm menselijke per soonlijkheid, wiens heengaan diepe sporen na laat in ons aller hart. Geve God zijn vrouw en kinderen de kracht om dit zware verlies te dragen. Oud-Byerland, 24 januari 1973 Op 21 januari 1973 is na een langdurige ziekte kalm en zacht van ons heengegaan mijn Dochter, onze Schoonzuster en Nicht Dirkje Josephine Borkent-Radstake Weduwe van Herman Maurits Borkent Arts op de leeftijd van 67 jaar Familie Radstake Familie Borkent Rotterdam, 24 januari 1973. Straatweg 14. Geen bezoek De bijzetting in het familiegraf heeft heden in stilte plaatsgehad op de begraafplaats Crooswijk. Lucas' 168-80 Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen, onze lieve Vader, Opa en Overgrootvader Pieter Brinkman weduwnaar van J. W. Klapwijk in de ouderdom van ruim 94 jaar. Rijswijk (Z.H.): M. P. Brinkman-Plomp 's-Gravenhage: C. Brinkman i* J. Brinkman-Bafckenes B. Brinkman-Prins Nieuwerkerk B. Brinkman a. d. IJssel: J. E. Brinkman-van Buuren Apeldoorn: A. Brinkman D. Brinkman-van Duijn 's-Gravenhage: C. van Velden-Brinkman M. van Velden Klein- en achterkleinkinderen Voorburg, 23 januari 1973 Christelijk rusthuis „Nieuw Heeswijk" Sonnenburghlaan 2 Corr.-adres: C. Brinkman Hertenrade 83. 's-Gavenhage Vader is opgebaard in de rouwkamer van het christelijk rusthuis „Nieuw Heeswijk", Sonnen burghlaan 2 te Voorburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen de gehele dag. De familie is aanwezig donderdagavond van 7.30-9 uur. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 27 januari om 11 uur in de aula van „Nieuw Hees wijk", Sonnenburglaan 2 te Voorburg, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk (Z.H.). circa 12 uur. K. Jungerius echtgenoot T. de Mooij. op dc leeftijd van 79 jaar. Namens bestuur en leden van buurtvereniging De Brouwerstraat'. J. Burggraaff. voorzitter D. Leeuwenburg. secretaris Rijnsburg. 24 Januari 1973. Voor uw hartelijk medeleven ondervonden na het over lijden van onze lieve zorgzame Man, Zoon en Broeder Evert Willem van Eede betuigen wij u onze oprechte dank. In bijzonderheid de Weled. heer K. Fibbe en collega's van de Raad van Bestuur OGEM. Mathenesserlaan 231, Rotterdam. Mevrouw C. A. van Eede-Been Familie van Eede Werkendam, 25 januari 1973 GOD Een beroemd theoloog over de vraag naar God. Bestédt God eigenlijk wel? Hoe kan men dit weten? En éls Hij nu 1 eens bestond Thielicke spreekt de mens aan in zijn hedendaagse problematiek. In boeiende, eerlijke taal. Hij opent daarbij de bijbel om licht te doen stralen in de duisternis van het verstand. Een boek vol antwoorden aan Godzoekers en twijfelaars 272 bladzijden f 24.50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER ft KEUNING - WAGENINGEN koers bedrag Inschrijving Inschrijvings kantoren •s-Gravenhage, 18 januari 1973 N.V. BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN gevestigd te 's-Gravenhage 7,6% 25-jarige obligaties 1973 per 1984/1998 in stukken van nominaal 1000, naar keuze in CF- of K-obligaties. 90% 100.000.000 Bij overtekening wordt het recht voorbehouden het bedrag van de lening te verhogen tot het totaal ingeschreven bedrag of minder, evenwel tot geen hoger bedrag dan 150.000.000. Na toewijzing kunnen desgewenst in de plaats van obligaties schuldregister-inschrijvingen groot ten minste nominaal 50.000 worden verkregen. vrijdag 26 januari 1973 van 9 tot 15 uur De kantoren in Amsterdam. Rotterdam, 's-Gravenhage en 's-Hertogenbosch voor zover daar gevestigd van: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Algemene Bank Nederland N.V. Bank Mees Hope NV Hollandse Koopmansbank Lippmann Rosenthal N.V. Oyens Van Eeghen N.V. Pierson, Heldring Pierson Theodoor Gilissen N.V. Hollandsche Bank-Unie N.V. Nedeüandse Credietbank N.V. Nederiandscfce Middenstandsbank N.V. F. van Lanschot N.V. Slavenburg's Bank alsmede ten kantore van de vennootschap. Bij deze kantoren zijn het prospectus van deze lening, inschrijvingsbiljetten en in beperkte mate de statuten en het laatste jaarverslag verkrijgbaar. N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten pT oe in te maar een zakelijke overeenkomst tussen U en ons. U hebt geld nodig? Maar U ziet waarschijnlijk op tegen alle poespas die daar omheen hangt? Tegen informatie bij werkgever, of buren? Dat is ook nergens voor nodig U en wij gaan een overeenkomst aan. Wij zorgen voor liet geld, U zorgt dat het in 12 tot 48 maanden terug wordt betaald. Tegen wettelijke tarieven. Geheel schriftelijk afgeliandeld. Het aanvraagformulier geeft U en ons alle informatie die nodig is. Als U gehuwd bent en in loondienst kunt U met enkele dagen over f. 1.000. - tot f. 10.000.- beschikken. Bel of schrijf naar: Financieringskantoor EJ. Möller, St. Catharinastraat 1, Eindhoven. Tel. (Door de gemeente Eindhoven toegelaten particuliere geldschictbank). 040 - 66633 - 25472. joe ACCOUNTANTSKANTOOR Moerbeek en Schravesande vraagt voor spoedige indiensttreding JONGEDAME leeftijd tot circa 22 jaar als en voor assistentie bij kantoorwerk zaamheden. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u bellen 010-122920-139901 of schrij ven naar ons kantooradres, Goudse- singel 12, Rotterdam. SNELWEG MET WONDER! U Geen omslachtige 1 doornpleisters of geva lijk gepeuter met sche mesjes en zo. Aanstipi met NOXACORN vl< stof is zo eenvoudig, giënisch en verantwoo i NOXACORN bevat k verzachtende wondere met jodium en een p stillend middel. N03 CORN maakt direct eind aan de pijn. Eeltpl ken en eksterogen v schrompelen met wol en al. NOXACORN antia tisch likdoornmiddel. Snel,pijnloos,afdoend. EL< ïoei 0 ten t( ver >r po hal- Ambtenaren bewijzen onmisbare diensten aan de samenleving. Juist zij ervaren vaak in hun dagelijks werk hoeveel onrecht er nog bestaat. Juist zij ontmoeten telkens weer toestanden en verhou dingen die mensonwaardig zijn en niet stroken met de bijbelse boodschap van naastenliefde en gerechtigheid. Juist zij kunnen belangrijk bijdra gen aan de verbetering van de maatschappij. Niet alleen achter hun bureau of loket. Ook in hun vrije tijd. POSTBUS 2475-UTRECHT Zieken verzorgen is 'n heel apart hoofdstuk in de verpleging. Als ziekenverzorgende heb je te maken met zieken, bejaarden of geestelijk en lichamelijk gehandicapten. Dat vereist 'n speciale mentaliteit. Deze mensen hebben niet alleen hun dagelijkse verzorging nodig. Ze hebben jóu nodig. Omdat ze buiten de maat schappij leven. Daarom vragen ze veel van je aandacht. Omdat jij er bent. Elke dag weer. Voor mensen zoals jij is zieken verzorgen een interessant en afwisselend beroep, waarbij je makkelijk kontakten legt met gelijk gestemde mensen. Echt niet alleen 'n typisch vrouwelijk beroep. Ook een man vindt als ziekenverzorger een boeiende werkkring met goede toekomstmogelijkheden. En vanaf het begin een uitstekend salaris. Alleen al f. 700,- per maand tijdens de opleiding. Hierbij geef ik mij op voor de cursus Ziekenver zorgende. Wilt u mij bellen of schrijven voor een oriëntatie- bezoek aan uw Opleidingsschool? Doorhalen wat niet van toepassing is.) Naam: Adres: Woonplaats: Telefoon: Opleiding: Leeftijd: CP3 Als je er iets voor voelt, en je hebt minstens 3 jaar voortgezet onderwijs, en bent minimaal 17 jaar, dan kun je aan de Opleidingsschool voor Ziekenver zorgenden je diploma halen. In Delft staat 'n hele goede. Met een eigentijdse cursus. Op moderne leest geschoeid. Veel praktijklessen, stages en weinig uren in de schoolbanken. In twee jaar tijd word je opgeleid in verschillende sectorenAlgemene Ziekenhuizen, Psychiatrisch Ziekenhuis en Verpleegtehuis. Zo'n gevarieerde oplei ding zul je niet gauw ergens anders vinden. Dus profiteer ervanl Na het examen bepaal je zelf welke sector je het meest aanspreekt. Dat kan, omdat je dan all-round-ziekenverzorgende bent. Lijkt het je wel iets? Meld je dan aan via bijgaande coupon. Of kom eerst eens praten en kijken. Vrijblijvend. Reiskosten zijn voor onze rekening. Heb je nog wat te vragen, bel dan even zuster I. Kok. Delft en omstreken. Van Miereveltlaan 20, Delft. Tel.(015>126880 Zonder postzegel in een enveloppe zenden aan: Opleidingsschool voor Ziekenverzorgenden. Antwoordnummer 410 Delft. i regf r ide ime ruy- t< irp( r M ftT. hc iter ra ban led Vei tn) HSt heel evo de Ijve vh

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 16