DE VERPLEGING HEEFT U NODIG welzijns-en vormingswerk Protestants Christelijke Stichting Bejaardenzorg Haarlemmermeer vaagt voor haar tehuis „Uitzicht" te Badhoevedorp een gediplomeerd zieken verzorgster of be j aarden verzorgster Leeftijd bij voorkeur min. 25 jaar. Salaris volgens richtlijnen van de L.S.B. Sollicitaties te richten aan de directeur van „Uitzicht", Frankhmt-aat 1 te Badhoevedorp, tel. 02968-3200. Ter aanvulling van ons personeelsbestand vragen wij op korte termijn een groepsleidster (extern) Wij zijn een prot. chr. gezinsvervangend tehuis en verzorgen 24 werkende geestelijk gehandicapten van beiderlei kunne, leeftijd 20-55 jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt studie van het O.P.M.-diploma verzorgd. Huize ..Wiif',nhuTg", Breela an 75, Bergen NH. Tel. 02208-3400. Stichting Dienst Sociaal Pedagogische Zorg in Zeeland een vierde en vijlde maatschanoelijk werk(st)er „De Oranjehof' hoofd leidster groepsleidsters groepsleid(st)ers De Provinciale Hervormde Jeugdraad Utrecht provinciaal jeugdwerkadviseur (mnl. of vil.) TROUW/KWAHTET ZATERDAG 20 JANUARI 1973 vraagt die belangstelling hebben voor een werksoort, welke zich richt op de geestelijk gehandicapte en zjjn milieus. Hun taak zal zijn: te werken met gezinnen; deel te nemen aan deskundigen-teams welke ver bonden zijn aan voorzieningen, die de geestelijk gehandicapte ter beschikking staan; binnen zijn of haar rayon samen met anderen het werk verder uit te bouwen dan wel op te zetten. Belangstellenden dienen in het bezit te zijn van een diploma Sociale Academie en bereid te zijn „te zijner tijd" een verdere scholing in dienstverband te volgen, welke een stuk additionele kennis verschaft over deze werksoort. Gezien het ambulante karakter van de funktie, strekt het bezit van het rijbewijs B-E tot aanbeveling. Salariëring volgens rijksnormen (afhankelijk van leeftijd en ervaring). Autofinanciering en -vergoeding, alsmede reis- en verblijfkostenvergoeding. Medewerking bij het verkrijgen van woonruimte (eengezinswoning dan wel flat). Heeft u belangstelling voor deze funktie dan stellen wij u enig documentatie-materiaal gaarne ter beschikking. Nadere informaties kunt u krijgen bij dhr. G. Holle man - hoofd van dienst - (01180 - 5864). Sollicitaties kunt u richten aan het bestuur van bovengenoemde Stichting, Nieuwe Haven 41, Middelburg. is een protestants kinderhuis voor 56 jongens (6-14 jaar) en meisjes (6-18 jaar) te Huizen (Het Gooi) Voor ons huis vragen wij een die in samenwerking en bij toerbeurt met de direkteur belast zal zijn met de dagelijkse leiding van het huis. Met name zal zij betrokken worden bij de uitbouw van de begeleiding van de groepsleiding. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die over ervaring beschikt, tussen 25 en 35 jaar is, in het bezit is van een diploma Sociale Academie inrichtingswerk (of studerend hiervoor) of vergelijkbare opleiding. Het salaris zal liggen tussen 1650,en ƒ2050,(excl. vakantiegeld en onregelmatigheidstoeslag). Voor onze groep van 11 schoolgaande meisjes (1318 jaar) zoeken wij met spoed (i.v.m. langdurige ziekte en bestaande vakaturc) De meisjes hebben de volgende wensen: „Ze moeten niet te jong en niet te oud zijn 25 35 jaar)." „Ze moeten gezellige dingen met ons kunnen doen." „We moeten af en toe eens uit mogen." „We willen wat vrijheid, maar ze moeten zorgen, dat wij niet de baas worden." Wij voegen daar nog opleiding en ervaring bij. Tenslotte vragen wij een voor een groep van 11 jongens en meisjes van 314 jaar. Leeftijd tussen 21 en 30 jaar. Ervaring en oplei ding gewenst. Voor alle funkties it een protestants christelijke ievens overtuiging vereist. Gehuwden m'oeten niet op betaal bare huisvesting rekenen Sollicitaties en inlichtingen bij de direkteur, postbus 96 te Huizen (N.H.), tel. 02152-3495. roept sollicitanten op voor de vakature van: De werkzaamheden vastgelegd in een taakomschrijvin omvatten o.a. Relaties leggen en onderhouden met de gemeente J in de provincie Het stimuleren van kerkelijk jeugdvormingswerk ii Het geven van informatie over en het onderhoude van kontakten op het terrein van de jeugdwelzijn bevordering Er wordt gedacht aan iemand, die meelevend lid is van de Nederlandse Hervormder Kerk ervaring heeft op het gebied van jeugdwerk, met name bekendheid met vornungic werk, groepswerktechnieken en -metb n dieken, kerkelijk jeugdvormingswerk niel ouder is dan 40 jaar Arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn volgens recht e positieregeling voor kerkelijke medewerkers. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot: de voorzitter: mevrouw J. van der Velden-de Krei telefoon 03430 - 2623. Sollicitaties te richten aan het Dagelijks Bestuur van de Provinciale Hervormde Jeugdraad Utrecht, p/a Prins Hendriklaan 83 te Utrecht. 0

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 22