welzijns- en vormingswerk De Algemene Stichting voor Maatschappelijk Werk en Gezinszorg Wassenaar zoekt naar twee maatschappelijke werk(st)ers die met een DERDE reeds jaren in functie zijnde collega de zorg voor het algemeen maatschappelijk werk in Wassenaar op zich willen nemen. Tezamen met haar zusterinstellingen in naburige gemeenten streeft de Stichting ernaar om in de loop van 1973 een nauwe samenwerking tot stand te brengen in een regionale organisatie. Deze organisatie zal dan een gebied van ongeveer 100.000 inwoners bestrijken. Salaris volgens de regels van de C.O.A.M. Ervaring strekt tot aanbeveling. Brieven te richten aan: Het Bestuur der Stichting, p/a Gezondheidscentrum, Hofeamnweg 65, Wassenaar. Staffunktionaris (M. of Vr.) Gezinsverzorging Haarlemmermeer e.o. Onze instelling is op 1 januari 1971 tot stand gekomen door fusie van een vijftal kleine instellingen. Sinds 1 januari 1972 zijn we een A-instelling en sinds 1 juli hebben we een direkteur. Er zijn verder 4 leidsters gezinsverzorging, 4 leidsters bejaardenhulp, 55 full-time krachten en ruim 100 part-time krachten. Na uitgebreid intern overleg zijn we tot de konklusie gekomen dat nu een staffunktionaris aangetrokken moet worden. Wij denken aan iemand die op basis van bekwaam heid en plezier in het werk kan zorgdragen voor de koördinatie van werkzaamheden, de bevordering van de deskundigheid, en naast de vele andere welbekende taken ook nog een bijdrage wil leveren aan de totstandkoming van een samenhangend geheel van maatschappelijke dienst verlening in het werkgebied. We zoeken iemand met liefst V.O. en ervaring in de gezinsverzorging. Salaris volgens COAM-regeling voor zover subsidiabel. Goede pensioenregeling en secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen telefoon (02503) 3380. Sollicitaties te richten aan de Stichting voor Gezinsverzorging en Gezinshulp Haarlemmermeer e.o., Nieuweweg 45, Hoofddorp. Scouting Nederland Gevraagd wordt een stafmedewerkster voor - training, vorming en begeleiding van de vrijwillige leiding (in eerste instantie oud-leden van het Nederlandse Pad- vindsters Gilde) op plaatselijk-, districts- en gewestelijk niveau in de provincies Noord-Holland en Utrecht of in de provincies Groningen, Friesland en Drente. Zij zal deel uitmaken van een team van medewerk(st)ers en dient in dit team verband mee te werken aan de ontwikkeling en uitvoering van de leid(st)ers training en -vorming. Wij denken aan een medewerkster die Wij bieden haar: Schriftelijke sollicitaties te richten aan Scouting Nederland, p/a Raam- weg 2, Den Haag. Binnen 10 dagen reflecteren. Bij de Stichting „Beileroord" te Beilen kunnen voor de kursus per 1 maart a.s. worden geplaatst leerling-verpleegsters en leerl i n <?■-ver nl egers Vereisten: Min. leeftijd 17 jaar en 7 maanden. Diploma M.A.V.O.-4 of soortgelijke opleiding (bijv. Inas) vereist. Degenen, die in het bezit zijn van het diploma I.V.I.O.-deel 2 of diploma A.V.V.-2 of gelijkwaardige opleiding kunnen eveneens solliciteren. Opleiding Volledige opleiding voor het Staatsdiploma B. Ziekenverpleging. Eerste aanschaf van dienstkleding gratis. Salariëring: le jaars leerling- verplegende ƒ704- bruto per maand. Reiskosten naar ouderlijke woning worden eens per 14 dagen boven ƒ2.50 vergoed. Sollicitaties met referenties of verzoeken om nadere inlichtingen worden met belangstelling tegemoet gezien door het Hoofd Personeelszaken van de Stichting „Beileroord" te Beilen, (tel. 05930-2541). Stichting voor maatschappelijk en sociaal werk in de gemeente Goedereede vraagt wegens pensionering van de huidige funktionaris een leidster voor de gezinsverzorging en bejaardenhulp in de gemeente Goedereede. Diploma Sociale Academie, H.S.A., M.S.A., N. 19, N. 20 of genegen een opleiding te volgen. Enige jaren ervaring (niet vereist) en prot. chr. levensovertuiging. Wij bieden u: - werken in een jonge stichting waar nog veel mogelijk is; - medewerking bij huisvesting; - uitstekende pensioen voorziening; auto-onkostenvergoedin] volgens rijksregeling; - salaris volgens rijks regeling. Inlichtingen bij de leidster mej. E. v.d. Starre, tel. (01878) 654. Sollicitaties te richten: aan het bestuur, Hoge Pad 2, Ouddorp (Z-H), tel. (01878) 777. TROUW/KWARTET ZATERDAG 20 JANUARI 1973 is de naam van een nieuwe landelijke organisatie waar binnen in 1973 ruim 100.000 meisjes en jongens het Spel van Verkennen zullen spelen. liefst enige ervaring heeft met padvinderij een opleiding heeft in een sociaal/pedagogische richting er niet tegenop ziet om op onregelmatige tijden te werken een max. leeftijd van 30 jaar heeft zeer afwisselend en zelf standig uit te voeren werk een salaris, afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding vlg. schaal 27/33 een rechtspositieregeling. (interkerkelijk en in samenwerking met de gemeente)

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 20