Camera volgde een week lang de huisarts TULPEN- CHRYSAL NIEUW Een valk voor 'n koningin Eenacter van Harold Pinter door Catherine Gaskin TROUW/KWARTET DONDERDAG 18 JANUARI 1978 BINNENLAND/RADIO EN TV TP MARY PERKINS LOW I ET JE Programma met veel reacties Van onze radio- en tv-redactie BUSSUM Een week lang heeft een camera-team van uc KRO op namen gemaakt in de spreekkamer van een Nederlandse huisarts, en van zijn werkzaamheden buitenshuis, tijdens huisbezoeken en op besprekingen. IN DE GOUDEN GAPER door W. C. VAN DER HULST, plaatjes van W. G. VAN DEK HULST Jr. 335. De stoet trekt voorbij. De meyer kijkt naar de Goude Gaper niet; de lansknechten al evenmin; en de prin ses achter de bijna dichtgeschoven gordijntjes van de reiskoets helemaal niet. De reis van 't kasteel naar het keizer lijk hof gaat door de stad heen, eigenlijk langs een omweg; maar voor een hobbelende reiskoets zijn de we gen hierlangs beter. Daarom heeft de meyer deze richting aanbevolen Luie Hannes is nu meyer in Taco's plaats. Hij heeft zichzelf al een erg rustige tijd beloofd. Wanneer de edel man. die de prinses bezocht heeft, zich weer meldt aan 't kasteel, moet Hannes hem een brief van de prinses overhandigen. Na enkele dagen reizen bereiken de reizigers de rijke keizerstad en het prachtige keizerspaleis met de spitse, vergulde torens in 't zichtIn de stille eenzaamheid van de reiskoets groeit de onrust, de vrees. Hoe zal de keizer de prinses, de dochter van zijn vroegere maarschalk, die nu al zoveel iaren in ongenade is. ontvangen? Zal hij haar wel ontvangen? Zal hij wil- 'en luisteren? Zal hij haar willen helpen? Zal hij haar kunnen helpen? KARELTJES GROTE AVONTUUR 126. 'Zo op het oog zit er ook niks misdadigs in die Sprookjeslandzaak', zei smidje Verholen. 'Maar nou ga ik overspringen op datgene, dat volgens mij wel degelijk misdadig is. Waar dacht u nou dat ze al dat personeel vandaan haalden? Wie dacht u, dat er voor kleermakertje, prinses, soldaat, koffermaker en koning speelden?' 'Lui van de Arbeidsbeurs natuurlijk', antwoordde detective Geurtjes. 'Dat zijn gehuurde lui. die daar een fat soenlijke boterham aan verdienen'. 'Vergeet het maar rustig', zei smidje Verholen. 'Het zijn allemaal gehypno tiseerde lui'. 'Wat?' riep de heer Geurtjes verbaasd uit. 'Ja, daar kijkt u van op hé?' zei smidje Verholen. 'Maar toch is het zo. U weet toch wel dat er in de laatste tijd zoveel rijke lieden spoorloos verdwenen zijn? Nou. die zijn allemaal onder hypnose gebracht en die spelen nou gedwon gen voor sprookjesfiguur. Ze weten helemaal niet meer wie ze zijn. Ze denken werkelijk, dat ze echt in Sprookjesland wonen'. 'Jonge, jon ge. zei detective Geurtjes verbaasd. 'Is dat even handig bekeken. Zo kos ten ze niets. Integendeel zelfs. Ze brengen een goed centje op, want Sprookjesland trekt bezoek genoeg. En als ze dan na verloop van tijd worden losgelaten tegen een hoog los geld, dan hebben de boeven dubbel aan die luidjes verdiend. Jonge, jon ge, jonge. Maar eh.mijnheer Ver holen, wat wilt u nu, dat ik doe? Moet ik voor u de bewijzen verzame len?' 'Nee, dat kan ik zelf wel', antwoordde de smid. 'Het gaat er nu alleen ma? om of u iemand mag arresteren'. 'Natuurlijk mag ik ie mand arresteren', zei J. J. Geurtjes. 'Ik ben toch officieel erkend. Ik sta toch in het telefoonboek. Ik heb de status van onbezoldigd rijksveldwach ter. Ik mag dus aanhouden, voorgelei den en proces-verbaal opmaken. Kijk hiet is mijn officiële aanstelling'. De detective zwaaide een gewichtig gezegeld papier voor de neus van de smid heen en weer en dit papier zag er werkelijk indrukwekkend genoeg uit. De bedoeling was een beeld te geven van 'de huisdokter', zoals de eerstvol gende aflevering (op maandagavond 20.20 via Nederland 1) van de serie 'de volgende patiënt' over de gezond heidszorg in ons land, getiteld is. Maandagsavonds eens in de veertien dagen zendt de KRO een aflevering uit. Het was misschien beter over 'een' huisdokter te spreken, omdat het doen en laten van een bepaalde arts het onderwerp in deze film is. Over de man, die zich in telefoongesprek ken presenteert als 'Boot' wil Frans Wijsen, redacteur van de serie, verder geen bijzonderheden geven. De kans bestaat dan, dat veel mensen naar hem toe zullen stappen. 'Ik had het liefst een dokter gehad, maar dat ging natuurlijk niet.' 'Hoe we aan deze dokter komen? We zijn naar de huisartsenvereniging ge stapt met de vraag: we zouden dit willen doen, weten jullie iemand die geschikt is en die ook zicht heeft op de problematiek van de gezondheids zorg. We hebben toen een lijstje ge kregen van tien. Maar daarvan bleef er tenslotte maar één over, want de anderen wilden geen camera in de spreekkamer of er waren andere be zwaren. Nee, van de kant van de patiënten werden geen moeilijkheden ondervon den. Ik vond hun reacties zelfs wel eens beangstigend: als de dokter het goed vindt, dan zal het wel fn orde zijn.' 'Volgende patiënt' bestaat voorlopig uit vijf afleveringen: 'Je moet ermee leren leven'. 'De huisdokter'. 'Mense lijke verhoudingen in het ziekenhuis'. 'De specialist' en 'de Financiële aspec ten'. 'Op maandag 8 januari werd al met de eerste aflevering 'Je moet ermee le ren leven', een klachtenboek van pa tiënten, geselecteerd uit honderd brie ven. de start gemaakt. Niet zo'n ge lukkig begin volgens sommige kran tenkritieken. 'Schromelijk overdreven, jullie suggereren, dat de hele gezond heidszorg zo is.' Frans Wijsen is het met die opmer kingen allerminst eens. 'Het was een vrij harde collage, die bewust eenzij dig was. Maar we hebben duidelijk gezegd, dat het om ccn groep ging, die misschien niet groot is, maar die kwetsbaar is en dus aandacht moet hebben. Dat eerste programma maakte duidelijk waarom we gingen spitten in de materie van de gezondheidszorg. 'De aanleiding tot de serie is, dat het een beetje in de lucht hing. Het is in het nieuws. Je hoort verhalen van mensen, die stuk lopen. Je hebt vaak volstrekt niets te vertellen. Terwijl dit tevens een terrein is waar iedereen mee te maken heeft. De vereenzelvi ging bij de kijkers is dan ook groot.' Dat blijkt ook wel uit de reacties. Ruim honderd brieven kwamen naar aanleiding'van de uitzending binnen. De eerste groep vond het een over trokken programma, de tweede gaf daarentegen te kennen bijzonder ge lukkig te zijn dat er iets gedaan werd. En dan waren nog zo'n veertig tele foontjes van mensen, die informeer den naar het adres van een 'wonder- arts', die in het programma werd genoemd. Een week lang heeft ook het opname team op eenzelfde ziekenzaal gestaan voor de opnamen van 'menselijke ver houdingen in het ziekenhuis', dat op 5 februari wordt uitgezonden. Ook daarvonden de patiënten alles goed. Het vierde programma is gewijd aan de specialist en is meer zakelijk van opbouw. Uit de binnengekomen brie ven blijkt, dat veel klachten zich vooral richten op de specialisten, die op het ogenblik de meest discutabele groep in de gezondheidszorg wordt genoemd. Frans Wijsen: 'Als vHje ondernemer wenst hij noch verantwoording af te leggen naar de kant van de patiënt, noch naar het ziekenhuisbestuur. Vaak is er ook geen informatie naar de kant van de huisarts, die de pa tiënt heeft doorgestuurd. We willen het programma niet ophangen aan 'ze verdienen zoveel', maar aan de te onafhankelijke houding, de gesloten heid van de specialistengroepering.' Het vijfde orogramma gaat over de financiële aspecten van de gezond heidszorg, ook dit heeft een zakelijk karakter. Hete hangijzers in de ge zondheidszorg. die voorlopig blijven liggen zijn de verpleegster en de inspraak van patiënten. Ze passen niet in de lijn huisarts, ziekenhuis, specia list en financiën. Het is echter de bedoeling na een kleine pauze en nog in dit seizoen de verpleegsters en de patiënten aan bod te laten komen. Een van de belangrijkste conclusies die de makers van 'Volgende patiënt' hebben opgedaan is, dat de problemen van de gezondheidszorg zo weinig in de politieke discussie worden betrok ken. Het is opvallend dat deze zaken nog zo zelden in de Kamer aan de orde zijn geweest. Daarom zal in een afsluitend programma aan verschillen de politici gevraagd worden, waarom staat er zo weinig in jullie program ma? Vanavond zendt de KRO de eenacter 'Avondschool' van Harold Pinter eenacter houdt een rol in een tv-spel voor Cor Witschge, straks weer P Op de foto links Cor en rechts de hoofdrolspeler Bert van der Linden gor Saluut Deze recensie wil ik graag beginnen met een eresaluut aan mevrouw Betsy Dornay-Culp, Nederlands oudste nog optredende pianiste. Zij hoopt vrijdag 90 jaar te worden. In het aan haar ge wijde NCRV-programma vertelt zij bij een concert nog altijd innerlijk sterk gespannen te zijn. Dat zij deze spannin gen zo initaal, uiterlijk volkomen be heerst, de baas blijft en op haar hoge leeftijd zo een ijzersterk geheugen heeft dat zij zonder blad musiceert, dwingt respect af. Haar talrijke bewon deraars zullen er dan ook wel voor zorgen dat het Rosa Spier-huis vol bloe men staat. Met bewondering (zij het van een an dere soort), of misschien verwonde ring, zal woensdagavond zijn geluisterd naar prof. Arnoni. In Hier en Nu ont wikkelde deze markante, sinds kort in ons land gevestigde analist van het wereldgebeuren, zijn visie op de kwes tie-Vietnam. Hij zet originele denkbeel den uiteen met de levendige expressie van een groot acteur die weet te over tuigen Ileeft ooit een politieke com mentator in plaats van Kissinger de Rus Podgorny als Nixons 'eerste rech terhand' aangewezen? En heb ik eerder ergens kunnen lezen dat de sterke Rus sische vloot in de Middellandse Zee be slist geen bedreiging van Amerika kan betekenen en alleen mag worden uit gelegd als een steunen van Amerikaan se belangen? Behalve dat het betoog van prof. Ar noni bijzonder interessant ivas ook als je het niet in alles met hem eens kon zijn hield het tevens een ern- PI in stige waarschuwing in. Ik doe slot van zijn verhaal. Als het dat Rusland en de Verenigde ten aanzien van Vietnam 's doen om het 'gele gevaarbii eioen grenzen te houden, kan volgen hebben voor Europa. Ht maar de vraag ivelk aandeel werelddeel in dit 'pandverbeui te spelen. Het was te voorzien dat u. aflevering van de Bavaria-se Rote Kapelle' voor een groot beslag zou worden genomen expositie van personen en spy De samenstellers slaagden er n se grondigheid in bij de kij ie langstelling te wekken voor Treppers werkwijze hij het ,6 seren van het geraffineerdst e j sche svionaaenet tijdens de wereldoorlog In het door Theo Olof geprest Huisconcert van de NCRV vorn van de opgesomde meereen )e tussen Beethoven en Bartok e tijd nogal gezocht. Best mogt ld. ze door de samenstellers als t~' waren bedoeld, maar zo kux niet over. Bij hei spelen strijkkwartet van Bartok kleurenkijker allerlei veran pc; Ie zien. Ik dacht eerst aan eer ^li bij de kleurenspots, maar het poging zijn geweest van Aridriessen om visueel althan - beleven te geven. Niet geslaatln' TON ADVERTENTIE FERDNAND Er is een nieuwe Chrysal, speciaal voor tulpen. Maakt stelen sterker, en kleuren mooier. Vi-aag bij bos een zakje Tulpen-Chrysal. Dan worden uw tulpen pas mooi. BENDIEN - NA ARDEN - HOLLAND 5 'Omdat, juffrouw Howard, u een Mac- donald bent, ook al wordt u niet zo genoemd. In de geschiedenis van Schotland, sinds de slachting bij Glen- coe en al eerder ook, trouwens worden de Campbells en de Macdo- nalds verondersteld gezworen vijan den te zijn. Dat waren ze natuurlijk niet altijd. Ze hebben meermalen aan dezelfde kant gevochten, even dikwijls als ze met getrokken zwaarden tegen over elkaar stonden. Dat geldt voor de meeste clans in Schotland. Ze roofden eikaars vee en bestookten eikaars kas telen. Ze namen eikaars vrouwen. Soms arrangeerden ze vreedzame hu welijken. Maar u en ik voor bui tenstaanders zijn wij erfvijanden, hoe wel andere takken van onze clans bij Glencoe betrokken waren. U bent een Macdonald van Clanranald en ik een Campbell van Cawdor. Niettemin wa ren het de Campbells die in 1691 ingekwartierd waren bij de Macdo- nalds in Glencoe, die hun gastvrijheid genoten en die hen afslachtten, die morgen in de februarisneeuw, alle maal, van zeven tot zeventig jaar oud. Om vijf uur 's morgens, en vele van hen tuimelden uit hun bedden en eindigden naakt en dood in de sneeuw. Het is niet vergeven, noch vergeten ook al waren de de Macdonalds rebellen tegen koning Willem van Oranje en voerden de Campbells, zoals men zei. slechts or ders uit. Dat het heimelijk werd ge daan, door mannen die in de huizen van hun slachtoffers vertoefden, ddt is wat nimmer werd vergeven. Het gebeurde meer dan tweehonderd jaar geleden, maar we worden nog altijd verondersteld elkaar te haten. Schot land kent nu al lange tijd vrede, en alleen de fanatici zeuren door over de Stuarts en Bonnie Prince Charlie. Onze oude Hannover-koningin woont hier in ons midden en geen mens zou het wagen haar kwaad te doen, of haar zoon. Maar wij Schotten spelen dat dwaze, romantische spel, dat alle clans verbonden zijn door bloed en broederschap. We hebben ons tegeno ver elkaar zo wreed gedragen als mensen maar kunnen zijn. Ballochtor- ra zou menig verhaal kunnen vertel len, en zijn kerkers waren er voor andere redenen dan om er wijn in te bewaren. Maar uw naam is Macdonald en mijn naam is Campbell, en we worden verondersteld de herinnering aan Glencoe levend te houden. Ook al zijn we verre neef en nicht.' Ik zat rechtop. 'Neef en nicht? Hoezo?' Hij haalde zijn schouders op. 'Die dingen gebeuren. Ach, het is een dwaas verhaal, en uw grootvader wordt er graag aan herinnerd omdat het een persoonlijke overwinning voor hem betekende. Hij won er het beste stuk van Ballochtorra mee. Hij won het weduwgoed van Ballochtorra, en dat is Cluain. Daarmee won hij tevens het beste land van de streek, het land dat vroeger Ballochtorra zijn graan en vee schonk, dat bewerkt werd door pachtboeren die op hun beurt de Campbells terzijde stonden in moeilijke tijden, zodat het hoofd van de Campbells hun land en huizen en vrouwen en kinderen beschermde. De meesten van hen noemden zich Campbell, of Macdonald of Frazer of Grant, of hoe hun clanhoofd ook heette. Zo werkte het clansysteem in die tijd omdat het een bittere nood zaak was geen versiering. Ze hingen aan elkaar om elkaar te beschermen net als families. En ze maakten zoals families dat doen nogal eens ruzie. Het was een systeem dat in zijn tijd werkte. Maar die tijd is nu voorbij. Toen de laatste hoop van de Stu arts met prins Charlie bij Culloden verdween werd het clansysteem op last van de Engelsen gebroken. Jaren lang mocht geen enkele Hooglander zijn tartan dragen laat staan wapens. Maar we konden beter dat alles maar vergeten of minstens begrijpen waar het thuishoort. Het was beter als men niet verwachtte dat u en ik elkaar zouden wantrouwen en haten alleen maar om onze namen.' 'Montague en Capulet Hij zuchtte hoorbaar ondanks de wind. 'Ja Montague en Capulet zo u wilt. Vergeef me als ik u dingen vertel die u wellicht al wist maar misschien zult u hier gelukkiger zijn als u zich een paar van die dingen herinnert.' We reden over een sierlijk gebogen stenen brug en hij keek omhoog naar Ballochtorra. 'Dat was een van Williams aantrekke lijke kanten hij had veel kwalitei ten waar we allemaal van hielden. Hij was als een frisse wind die door al die onzin blies. Hij kwam zonder enige vooringenomen gedachte. Hij haatte de Campbells niet om hun naam. En hij ging dwars tegen alles in waar uw grootvader in geloofde door Ballochtorra te komen bezoeken.' 'Hij heeft altijd gezegd dat hij alleen zichzelf zou toebehoren.' 'Dat deed hij. Ik geloof dat hij nooit iets zou doen dat hij niet wilde. U was erg op William gesteld.' Het klonk niet als een vraag. 'Ik had maar één broer. In China ben je erg op elkaar aangewezen. Ik heb geen idee hoe andere broers en zus ters over elkaar denken wat ze voor elkaar voelen of ze elkaar zo nabij staan als wij deden. Hij was de oud ste hij leidde me. Lange tijd wist ik niet wat ik moest denken zonder het eerst aan William te vragen. Hij was als vader maar meer van mijn eigen leeftijd.' 'En hij leidde u hierheen?' 'Misschien.' Sinaasappelsla 4 grote sinaasappelen vers gemalen peper olijfolie olijven Schil de sinaasappelen en peuter alle witte velletjes er voorzichtig af. Snijd de vruchten in plakken en haal de pitten eruit. Leg ze naast elkaar op een platte schaal en meng wat olijfo lie met versgemalen peper. Bedruppel hiermee de schijven sinaasappel. Zet de schaal koel weg en doe er vlakvoor het serveren nog wat in stukjes ge sneden olijven over. Mcnutip: varkenskarbonade, sinaasap pelsla, aardappelpuree, fruit. TROS wordt nog geen a-omroep HILVERSUM Hoewel de TROS van alle omroepen het afgelopen jaar de grootste winst heeft geboekt is bij de jaarwisseling toch niet het vereiste getal van 400.000, nodig voor een a- omroep bereikt. In september sprak de heer J. Landré, directeur van de TROS de verwachting uit, dat dit naar zijn mening wel het geval zou zijn. Met aftrek van 15 pet. zwart kijkers zouden er 400.000 overblijven, meende hij. De brutostand is op dit ogenblik echter 393.000 na een leden winst van 61.500. Andere omroepen die erop vootuit gingen waren de VARA, die met 3875 leden erbij op 492.146 leden in totaal staat en de NCRV, die met een winst van 1262 op totaal 480.492 is gekomen. Grote verliezer is de AVRO, die 17.750 leden zag vertrekken. Toch heeft deze a-omroep met een bestand van 830.000 nog ruim tweemaal zoveel leden als nodig is om a-omroep te zijn. Ook de KRO verloor, en wel 2.606 leden en heeft een totaal van 544.179. Bij de VPRO is men nog steeds aan het tellen na de vele mutaties ten gevolge van de Servet show zodat de stand nog niet is mee te delen. De EO heeft rond 100.000 leden. Radio vandaag HILVERSUM I AVROO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (Si Dag met een gaatje. (8.0 ONws; 8.11 Radiojournaal; 8.50 Morgenwijding.) 9.00 Toppers van toen. 9.35 Waterst. 9.40 School radio. 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.10 Arbeids vitaminen. (11.00 Nws; 11.03 Radiojournaal.) 11.30 (S) Rondom twaalf: een uur allerlei voor iedereen. (11.55 Beursber.) 12.30 Mod. platteland. 12.35 (S) Sportrevue. 13.00 Nws 13.11 Radiojournaal. 13.21 (Si Zweeds stu dentenkoor; muz. uit Zweden. 14.00 De Notedup. gevar. progr. 15.00 (S) V.d. zie ken. 16 00 Nws. 16.03 Radiojournaal. 16.05 (Si Aspecten: kunstrubr. 17.00 (Si Mobiel- een beweeglijk progr. voor beweeglijke mensen 17.55 Med. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. P.P.: 18.20 Uiiz van de P. van de A. 1KOR: 18 30 Kleur: vragen rondom schrift en samenl. NCRV: 19.00 Zonder vijven en zessen: inf. over mod. ontwikkelingen in het onderwijs. 19.20 De kerk vandaag: nws en comm. 19.30 Beter samen: progr. over onderlinge hulp verlening. 19.55 Kunst- en vliegwerk: lnf. over act. tentoonstellingen. 20.00 (S) Veel gevraagde gewijde muz. 20.39 (S) De laars op.de nek, seriehoorspel. 21.00 (S) Reg. rechtstreeks: gevar. progr. 22.20 Avondover denking. 22.30 Nws. 22.40 Hier en Nu. 22.50 Wereldpanorama. 23.00 Het verschijnsel Stigmatisering, lezing. 23.20 (S) Promenade Ork. en zangsol.: amusementsmuz. 23.55 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.08 (S) Preludium: klass.muz. 7.30 Nws. 7.41 Hier en Nu. 7.55 Progr. overz. 8.00 Te Deum laudamus: gewijde muz. 8.24 Op de man af: kort evangelisch comm. 8.30 Nws. 8.36 Gymn v.d. huisvrouw. 8.45 (S) Mod.- muz. 10 00 Schoolradio. 10.30 Nws. 10.33 (SI Podium v.d. vrouw: maatschappij-inf 11.05 tvo ach ai ren b( iet z! In- iel TV vandaag <S) V.d. zieken. 11.40 Luister naa poezieprogr. 11.55 Med. 12.00 Cecilia: volksmuz. 12.15 (S) Van 1 boerinnen: NCRV-kinderkoor en i ani taal ensemble. 12?26 Med. t.b.v. tuinb. 12.30 Nws. 12.41 Hier en Middagpauzcdst. 13.10 (S> Lichte 13.20 Licht ensemble. 13 45 (S) atl parade. 14 05 Schoolradio. 14.25 kleine bezetting: A. Cello en pi: en mod. muz.: B. Planorec.: mod. De Bijbel maakt nieuwsgierig: ges schriftwoorden 15.30 Nws. 15.33 6: middagmag. met verstrooiing en Hier en Nu. 16.32 (S) Regio- ree gevar. muz., regio- en nat. allei Nws. 17.32 Hier en Nu. (17.57 NO Hoogoven Schaaktoernooi.) 18.00 (S) Tijd vrij voor muz. in 18.30 Nws. 18.41 (S) Leger des 18.54 Zojuist verschenen: boekb AVRO: 19.00 (SI 0: jongerenpr Trefpunt act. zaken ter disc Den Haag vandaag. AVRO: 20.00 Radiojournaal. 20.10 (Si Omroep groot omroepkoor en sol.: klass.i (Si Oorlog en Vrede, hoorspelsf 22.24 (S) Muz. zonder podium: ele muz, 22.55 (S) Dichter bij de mui>31 liedjes, chansons of songs. 23.20 tpr, progr. waarin over kunst word L praat. 23.50 Radiojournaal. 23.55 N StL HILVERSUM III TROS: 7.00 Nws. 7.02 D Gelderen Show. (8.00 Nws.) KRO: 9.03 KRO-op-Drie: dlscjockeyshow. 11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Van twee: KRO's pauzeprogr. (13.00 Raden maar). 14.00 Nws. 14.03 - - show. (15.00 Nws.). NOS: 16.00 Nwillie! daverende dertig. (17.00 Nws.) 18.00 Nws. 18.02 Joost de Dra» TROS; 19.00 Nws. 19.02 U spreekt 20.00 Nws. 20.02 Poster. 21.00 Apollo XGIverv. hoorspel. 21.30 ketet. 22.00 Nws. 22.02 De Hugo ren Show. 22.55 Med. 23.00 T.S.T.: Tros-Sport-Tijd. 24.00 N ëO Aktua. 00.12 Jazz-Sir. 00.55 Nws. rel iide tig ?rai it d Wgi Ooi De troi dee i »g« afv r I oorl «t NEDERLAND I NOS NOT 10.45-11.35 Schooltelevisie 14.00-14.50 Schooltelevisie NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal EO 19.05 EO-Kinderkrant 19.30 Land Inzicht, vragenspel NOS 20.00 Journaal EO 20.20 Nader Bekeken 20.45 Koorzang 21.20 EO-Metterdaad: programma over christelijke hulpverlening 21.55 Tenslotte VPRO 22.00 Het gat van Nederland NOS 23.15 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal KRO 19.05 Daktari NOS 20.00 Journaal KRO 20.20 Filmportret v.d. zangeres Liesbeth List 21.10 Interview 21.40 Avondschool, van Harold Pinter NOS 22.25 Den Haag vandaag 22.35 Journaal DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Journaal vond. 10.30 Doe TV-spcl 11.55 meningen over act. thema's. 12 persoverz. 13.00-13.20 Journaal. 1 naai. 16.20 Podium. 17.05 Film 17.55 Journaal. (Reg. progr.: NDR: 9.30-10.00 Se advi se. 18.00 TV-vcrslag. 18.30 Act. 1 mannetje. 18.55 Nordschau-Mag. Fall von nebcnan. 19,59 Progr. ov 8 20-8 50, 8 55-9.25 Schooltelevisie, Sesamstrasse. 11.00-11.30, 11.45-12. n.x televisie. 18.00 Nws uit Noordrijn e 18.10 V.d. kinderen. 18.15 Mussa, reg, TV-seric 18.40 Hier und Hi Mussa. der Tuareg, TV-serie. 19.1 kingsprogr.) 20.00 Journaal 20.15 Himmcl auf Erdcn, speel Kontraste. 22.25 Journaal, comm.lke ber. 22.45 Das Ende elner Fhicht,| DUITSLAND II 14 30-15.05 Testproduktion progr. 17.25 Wintersportber. 17.31 >t en weerber. 17.35 Volksmuz. 18.05 Act. en muz. 19.10 Mat« TV-spel. 19.45 Journaal, act. en 20.15 Showspel. 21.45 Aktlon Sorgi Oslo kort Journaal. 22.00 Inf. het econ. leven. 22.45 Journal weerber. en wintersportber. (ADVERTENTIE) Ruwe Handen?. -* Alléén glyca Schraal Gezicht? Voorkomt u mot IA«B i mnuNE CRtMI fkéYcfótaaÉ AmstartW nen sp elt nge sta; oro< Po ■if 'dei e n w iltisi in I enot ■Uni oslo reld d st< et d Dok Ij ode vol! on\ e S !iny

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 6