welzijns-en vormingswerk Stichting „Het Hoogeland" Beekbergen a. 2 groepsleidsters b. assistent groeps leidster Algemeen Direkteur van de Stichting „Het Hoogeland", Loenenseweg 44, Beekbergen. „De Oranjehof" hoofdleidster groepsleidster groepsleid(st)er Stichting Voorzieningen voor Ouderen te 's-Gravenhage, a. Stedelijk projectleider(ster) b. Administrateur c. Wijkpostleiders(sters) „Stichting De Koepel" Zeist een mannelijke of vrouwelijke beroepskracht Gewaagd in de Service-flat „De Statenhof" te Leiden een hoofd van de huishouding tevens in staat de directrice bij afwezigheid te vervangen en leiding te geven aan circa 20 medewerkers. Bekendheid met eenvoudige verpleging is gewenst. Inwonend; flat beschikbaar. Salaris nader overeen te komen. Sollicitaties, met opgave van referenties, worden gaarne ingewacht binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad bü de Secretaris van het Bestuur van „De Statenhof", Bachstraat 748 te Leiden. Heldringstichtingen Zetten Wij zoeken op korte termijn ervaren medewerksters die in de behandelings- groepen als groepsleidster zullen worden aangesteld. Er zijn of ontstaan momenteel vakatures in de volgende paviljoens „De Leygraaf" Paviljoen voor buiten gewone behandeling (intensive-care) voor meisjes van 14-18 jaar. ,De Arenhorst" Observatie voor meisjes van 14-18 jaar. „Pella" Behandelingshuis voor minderjarige a.s. en ongeh. moeders met hun baby. TROUW/KWARTET ZATERDAG 13 JANUARI 1973 TK2( waagt voor het jongenshuis „De Beele" te Voorst: voor 2 paviljoens met 14 op debiel niveau funktionerende jongens van 7-10 jaar en van 17-21 jaar. Het bezit van het diploma Kinderbescherming A. en B. is vereist. voor een paviljoen met 14 jongens van 10-14 jaar. Bij voorkeur studerend voor het diploma Kinderbescherming A. of een gelijkwaardige opleiding. Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld op basis van de richtlijnen Nationale Federatie Kinderbescherming. Wanneer u in een nieuwe moderne inrichting wilt werken, kunt u uw sollicitatie richten aan de De direkteur van „De Beele" (telefoon 05758 - 265) is gaarne bereid u informatie te verstrekken. CP2 V 16 10 8 5 6 20 14 1 23 24 is een protestants kinderhuis voor 56 kinderen (jongens 614 jaar en meisjes 6—18 jaar) te Huizen (het Gooi). Onze kinderen zijn vooral in verstandelijk opzicht een paar jaar achter bij hun leeftijds genootjes. Milieufaktoren spe len hierbij vaak de belangrijk ste rol. Wie achter is kan in principe ook weer voor komen of in ieder geval een stuk inhalen. Dit waagt van de medewer kers een attitude waarbij de kinderen zekerheid, veiligheid, verantwoording en stimulan sen worden aangeboden. Het samenspel tussen deze faktoren brengt bij de kinde ren een psychische rijping op gang en dit zouden wij ons behandelingsklimaat willen noemen. Voor ons werk vragen wij een Zij zal in samenwerking en bij toerbeurt met de direkteur belast zijn met de dagelijkse leiding van het huis in al haar facetten. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die over ervaring beschikt, tussen 25 en 35 jaar is, in het bezit is van een diploma Sociale Academie inrichtingswerk (of studerend hiervoor) of vergelijkbare opleiding. Ook vragen wij een voor onze groep van 11 schoolgaande meisjes van 1318 jaar. Wij denken aan een leidster tussen 25 en 35 jaar, met ervaring en opleiding, en een voor een groep van 11 jongens en meisjes van 6—14 jaar. Leeftijd tussen 21 en 30 jaar. Ervaring en opleiding gewenst. Voor alle funkties is een Protestants Christelijke levensovertuiging vereist. Sollicitaties en inlichtingen bij de direkteur, Postbus 96 te Huizen N.H., telefoon 02152-3495. CP2 V 17 5 22 19 25 1 24 4 9 15 een stedelijk orgaan dat o.m. tot taak heeft het oprichten en beheren van dienstencentra en wijkposten voor bejaarden, vraagt voor spoedige indiensttreding Deze taak houdt o.m. in het begeleiden van diver se initiatieven van de stichting en de begeleiding van de wijkpostleiders (sters). Vereisten: 1. organisatorische en leidinggevende kwaliteiten 2. representatieve persoonlijkheid 3. bekendheid met bet werk 4. goede omgangsvormen. Salarisgrenzen: 1969,tot 2710,per maand, cxcl. vakantietoelage, afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring. Kandidaten dienen bereid te zijn zich aan een psychologisch onderzoek te onderwerpen. Deze functionaris zal worden belast met beheer en exploitatie van de dienstencentra en hulpposten. Vereisten: s.p.d.-niveau. Salarisgrenzen: ƒ1702,tot ƒ2392,per maand, excl. vakantietoelage. Kandidaten dienen bereid te zijn zich aan een psychologisch onderzoek te onderwerpen. Deze zullen worden belast met de uitvoerende werkzaamheden in de dienstencentra en de hulp posten. Vereisten: diploma Sociale Academie of gelijk waardige opleiding, bij voorkeur in sociaal-cultu rele richting. Bekendheid met het werk strekt tot aanbeveling. Salarisgrenzen: 1314,tot 2074,per maand, excl. vakantietoelage. Uitvoerige sollicitaties te richten tot het bestuur van de stichting, p/a Prinsestraat 57 te 's-Gravenhage. Wij zijn een stichting die zich inzet voor jeugd- en jongerenwerk, o.a. door het organiseren van jongens- en meisjesclubs, instuifwerk, etc. Het leidinggevende werk gebeurt door vrijwillige medewerk (st) ers. Wij zoeken: voor Methodiek, begeleiding en stimulering van de activiteiten. Wij vragen: iemand met een (bijna) voltooide opleiding aan een Sociale Academie of opleidingsinstituut voor Jeugdleiders (sters) of kerkelijk werk(st)er. Een positief Christelijke instelling. Wij bieden: een kring van enthousiaste vrijwilligers, een fijne streek om te wonen, een salaris- en pensioenregeling volgens landelijke normen. Sollicitaties kunt u zenden aan het secretariaat van „Stichting De Koepel", Fazantenlaan 71, Zeist. Wilt u eerst nadere informatie dan kunt u zich in verbinding stellen met Ds. A. Corporaal, Verlengde Slotlaan 20, telefoon 03404-14549. V 18 22 19 11 21 1 23 3 24 9 V 19 26 5 22 19 14 11 1 24 9 Orthopedagogisch en Jeugdpsychiatrisch Centrum Betrokkenen dienen bereid en in staat te zjjn tot werken in teamverband, aangezien alle pedagogische aangelegenheden in gezamenlijk overleg met de groepsleiding worden besproken en besluiten in gezamenlijke verantwoordelijkheid worden genomen. Minimum leeftijd: 22 jaar. Gewenste opleiding: NXX/K. en O. M.B.O. inrichtingswerk/ kinderbescherming B, Ziekenverpleging B of Z-opleiding. Salaris: overeenkomstig de richtlijnen van de Nationale Federatie voor Kinderbescherming of volgens de schalen voor de ziekenverpleging. Sollicitaties: te richten aan: Direktie-Sekretaris Heldringstichtingen, Wageningsestraat 93, Zetten. Informaties: Tel. 08880-3838, toestel 113. V 20 5 22 19 20 25 11 21 23 24 Ons instituut kent een horizontale overlegstructuur, waarin de multi-disciplinaire benadering van de problematiek centraal staat.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 20