welzijns- en vormingswerk Hervormde Stichting Bejaardencentrum „Sparrenheide" Melvill van Carnbeelaan 77 te Driebergen Bij genoemd bejaardencentrum, dat thans twee jaar in gebruik is en 125 bewoners telt, kunnen geplaatst worden 2 assistenten in de huishouding 1 bejaardenhelpster met diploma 1 leerling bejaarden helpster Voor personeel dat inwonend wil zijn is een kamer beschikbaar op de personeels afdeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktrice van het tehuis, Melvill van Carnbeelaan 77 te Driebergen. Prot. Chr. Stichting voor Bejaardenzorg te Ommen directeur directrice Het tehuis heeft het afgelopen jaar een uitbreiding ondergaan, waardoor het aantal bedden van 88 op 130 is gekomen. De opname van bejaarden in de nieuwe vleugel vindt in de eerste maanden van 1973 plaats. Gewenst zijn: Ervaring in een soortgelijke funktie en leidinggevende capaciteiten alsmede sociale belangstelling. Het diploma-A ziekenverpleging strekt tot aanbeveling voor deze funktie. Stichting Gezinsverzorging IJmond zoekt hoofdleidster Onze Stichting is een Interkerkelijke instelling op het gebied van gezins- en bejaarden zorg in de IJmond met een totaal van ca. 300 medewerksters. U zult belast worden met de begeleiding van een groep leidsters, waarvan het merendeel met beroeps opleiding. Bi id agen aan werk-, team- en groeps besprekingen vormen een wezenlijk facet van deze taak. U wordt geacht bereid te zijn evt. een voortgezette opleiding te volgen. Goede contactuele en agogische kwaliteiten zijn onmisbaar, diploma Sociale Academie of HSA is vereist, ervaring met gezinsverzorging is gewenst. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens landelijke regeling. Sollicitaties aan A. J. Allan, Ir. Justus Dirksstraat 12, postbus 548, IJmuiden. „De Wilbert" Overrjjn 7, Katwijk a/d Rijn. Telefoon 01718-16041. „Mariënhaven" Bisschopslaan 1, Warmond. Telefoon 01711-3741. ziekenverzorgende Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Midden-Overijssel" te Raalte, direkteur I TROÜ-W/KWARTET ZATERDAG 13 JANUARI 1973 TK18 Het bestuur van de roept sollicitanten op voor haar bejaardentehuis „Oldenhaghen" voor de funktie van: of Omtrent de huisvesting kan nader overleg gepleegd worden. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de richtlijnen van de L.S.B. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Bestuur van bovengenoemde Stichting, p/a Lodderholt 8 te Ommen. In onze verpleegtehuizen voor bejaarden beginnen op 1 maart a.s. de opleidingen tot het wette lijk erkende diploma Aan deze cursus, die twee jaar duurt, kunnen jonge mensen deelnemen, die op 1 maart min stens 17 jaar oud zjjn en de O.V.B.- of Inas-opleiding heb ben gevolgd of na de lagere school minstens 3 jaar voortge zet onderwijs hebben genoten (dispensatie hiervan is moge lijk). Zolang de opleiding duurt bent u bij ons in loondienst, dat wil zeggen, dat u een aantrekkelijk salaris verdient plus-14% on regelmatigheidstoeslag en 7% vakantietoeslag; 2x per maand vergoeden wij de reiskosten voor bezoek ouderlijk huis, voor zover deze meer dan ƒ2,50 be dragen, en de eerste aanschaf dienstkleding wordt gratis ver strekt. Wjj beschikken over goede huis- vestingsmogelijkheden. (Een prettige bijkomstigheid is nog, dat „De Wilbert" dicht bij strand en duinen is gelegen en „Mariënhaven" dicht bij de Kagerplassen). Voelt u voor dit mooie beroep, waarin ruime promotiekansen aanwezig zijn, of wilt u nadere inlichtingen, schrijft u dan een briefje aan de directrice van het tehuis, waarnaar uw voorkeur uitgaat. Voor informatie kunt u ook telefonisch contact op nemen. De in oprichting zijnde een samenwerkingsverband van een vijftal regionale instellingen, roept sollicitanten op voor de funktie van De Stichting zal zich bezighou- den met de werksoorten Alge meen Maatschappelijk Werk S Gezinsverzorging en Bejaarden zorg. De erkenning als A-instel ling die door één der instellin gen is verkregen, is voor d( nieuwe Stichting aangevraagd Het werkgebied omvat de ge meenten Heino, Hellendooni Holten, Raalte en Wijhe, me# een inwonertal van ca. 75.000, Aan de instelling zijn 10 maat schappelijk werkenden en leidinggevende funktionarissei voor gezinsverzorging verbon den. Tot de taak van de direkteui behoort: de algemene leiding van de organisatie het leveren van een bjjdragi aan de beleidsontwikkeling van de instelling het bevorderen en onderhou den van een goede communi catie tussen bestuur medewerkers het onderhouden en intensi veren van goede externe contacten. Vereisten: ervaring in een organisato rische en leidinggevende funktie academische of daarmee ver gelijkbare opleiding bekendheid met de welzijns zorg. Salariëring: COAM-regeling. Informaties kunnen worden in gewonnen bij de direkteur vai het Provinciaal Sociaal Charita tief Centrum te Zwolle, mr. J. B- M. van Buuren, tel. 05200-18012 Sollicitaties worden binnen 1' dagen gaarne verwacht bij de secretaris van het voorlopig be stuur: J. B. M. van der Linden Burg. Kerssemakersstraat Raalte.

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 18