ZOEKTU EEN BEROEP FAMILIEBERICHTEN zo'n vouwblad kunt u vanaf 8 januari kosteloos krijgen op alle postkantoren in Nederland 8 Dat beroep kan voor u zijn VERPLEEGKUNDIGE ZON EN SCHILD te Amersfoort JONGELING TROUW/KWARTET MAANDAG 8 JANUARI 1973 KM „Want David, als hij in zijn tijd de Raad Gods gediend had. t3 ontslapen". Handelingen 13 36 A. Met droefheid geven wij kennis van het onver wacht overlijden van de hoogedelgestrenge heer Ir. C. N. van Dis Oud-hoofdbestuurslid, oud-lid der Tweede Kamer en lid der Eerste Kamer van de Staten-Generaal namens de Staatkundig Gereformeerde Partij. Zijn vele werkzaamheden en toewijding voor Staat en Partij zullen in onze dankbare herinne ring blijven voortleven. Moge de God aller Genade de familie vertroos ten. Het hoofdbestuur der Staatkundig Gereformeerde Partij Ds. H. G. Abma, voorzitter. C. G. Boender, secretaris. Grijpskerke, 5 januari 1973. Maar blij vooruitzicht dat mij streelt! Psalm 178 Na een rijk en gezegend leven in Jezus ontslapen onze lieve, zorgzame Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Aagje Los geboren Schuitman weduwe van Marinus Los in de ouderdom van 97 jaar. Poortugaal: Rotterdam: Rotterdam: Poortugaal: Poortugaal: K. Los-Wiebrens L. Los G. Los-Scholts P. G. Los C. G. M. Los-Drenth L. P. Los A. Los-Braat C. M. Los E. Los-van Noordt A. Los M. Los-Verschoor C. Visser-Los Jac. Visser Rotterdam: M. Los kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam-3022, 6 januari 1973. Slotsedijk 190. Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden woens dagmiddag 10 januari a.s. om 2.15 uur in het verenigingsgebouw „De Haven", Emmastraat 9 te Poortugaal, waarna dc teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Poortugaal omstreeks 3.00 uur. De Here nam tot Zich, voor ons nog onverwacht, mijn lieve man, onze zorgzame vader en groot vader Jan Ernst de Mare in de ouderdom van 79 jaar C. H. de Mare-Klijn H. de Mare J. de Mare-Bolink H. A. de Mare L. de Mare-Meijer J. E. de Mare H. S. de Marc-de Munck E. M. J. de Jong-de Mare C. de Jong en kleinkinderen 's-Gravenhage, 5 januari 1973. „Duinhage", De Savornin Lohmanlaan 202. Geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 10 januari om 14.00 uur „Duin hage", waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op Westduin, Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage-Loosduinen. Vertrek van „Duinhage" om 14.45 uur. In Zijn grote genade nam God tot Zich, Zijn kind, onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Cornelia Adriana van der Spek-van der Ree Zij werd 75 jaar. Gode zij dank, die ons de overwinning geeft door onze Here Jezus Christus. 1 Corinthiërs 15 57 's-Gravenhage: Amsterdam: Clarkson - Canada: Embro Canada: M. van Swigchem- van der Spek P. J. van Swigchem H. van der Spek J. M. van der Spek-Prins A. C. Smilde-van der Spek S. R. Smilde M. van der Spek M. van der Spek R. van der Spek-de Boer C. van der Spek A. van der Spek-Balkema Barendrecht: A. van der Spek H. van der Spek-Reese Rotterdam: H. J. van der Spek P. A. van der Spek kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, 5 januari 1973. Wolphaertsbocht 216. Vriendelijk verzoek: Geen toespraken - Geen bezoek - Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaats hebben woensdag 10 januari op de algemene be graafplaats „Crooswijk", na aankomst in de kapel om 3.30 uur. De Here heeft tot Zich genomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Gerrit van der Leeden drager van de eremedaille in goud van de orde van Oranje-Nassau in de ouderdom van 78 jaar. „Zalig zijn de doden die in de Here sterven" Schiedam: P. H. van der Leeden-Dansen Schiedam: J. G. van der Leeden M. van der Leeden-Schot Woerden: W. van der Leeden A. van der Lecden-van Woerkom Schiedam: M. van Ravens-van der Leeden J. van Ravens Gouda: P. A. Eikelboom-van der Leeden T. Eikelboom en kleinkinderen Schiedam, 5 januari 1973. Burg. van Haarenlaan 1310. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Vader ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gemeente-Ziekenhuis, ingang Juliana van Stol bergstraat. Rouwbezoek aldaar: maandagavond van 6.006.30 uur. De begrafenis is bepaald op dinsdag 9 januari op de Algemene Begraafplaats aan de Spierings- hoeklaan. Aankomst in de kapel te 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Psalm 116 4 (berijmd) Heden nam de Heere van ons, na een korstondige ziekte, onze innig geliefde, zorgzame Broer. Zwa ger, Oom en Neef Wouter Blok in de ouderdom van 85 jaar. Mede namens verdere familie: A. Blok Scheveningen, 6 januari 1973. Menninckstraat 230. Cnodoleancebezoek van 24 cn van 79 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 10 januari te 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek Menninckstraat 230 te 11.30 uur. Gezang 1533a Nog onverwacht heeft de Heere van ons geno men, onze lieve vader, groot- en overgrootvader, broer, behuwdbroer en oom LeendercI de Kuiter weduwnaar van Huibertje Dijkhuizen eerder van Elisabeth Biever op de gezegende leeftijd van 93 jaar. Uit aller naam: C. de Ruiter Scheveningen. 5 januari 1973. „Duin en Bosch", Duinweg 35. Correspondentie-adres: Marcelisstraat 44. De overledene is opgebaard in de rouwkamer (Atropos) Van Boetzelaerlaan 292. Aldaar gele genheid de familie te condoleren maandag- en dinsdagavond van 6.307.30 uur. De rouw dienst zal gehouden worden woensdag 10 januari om 1.30 uur in „Duin en Bosch", Duinweg 35, waama de teraardebestelling om 2.30 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. In de verdrietige dagen, gedurende de ziekte en na het overlijden van onze lieve Man, Vader en Grootvader Jeen Kootstra was uw medeleven hartverwarmend. Het gemis is zeer groot, maar al uw bezoek, bloemen, brieven en overweldigende belangstelling bij de begra fenis waren ons tot grote steun en troost. Uit aller naam: J. M. Kootstra-Verwey Utrecht, januari 1973 Byronstraat 54. Ontslapen in haar Heer en Heiland onze lieve schoonzuster en tante Cornelia Adriana van der Spek-van der Ree in de ouderdom van 75 jaar P. Landwehr-v. d. Spek A. de Raadt-v. d. Spek P. v. d. Spek M. G. v. d. Spek-v. Leeuwen M. v. Drimmelen-v. d. Spek C. v. Drimmelen M. v. d. Spek L. v. d. Spek J. Huizenga-v. d. Spek nichten en neven Rotterdam, 5 januari 1973. Wolphaertsbocht 216. „De Heer is mijn Herder" (Psalm 23) De Centrale Kerkeraad der Herv. Gemeente te Hillegom geeft er met leedwezen kennis van dat na een moedig gedragen lijden is heengegaan, zijn predikant, dominee Jacobus Bronsgeest Hij bereikte de leeftijd van 50 jaar. De rouwdienst wordt gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Hillegom op maandag 8 januari des na middags om 2 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 3 uur op de Algemene Be graafplaats. Ds. H. L. Boonstra (pr.) C. F. Haijtink (scr.) Hillegom, 4 januari 1973. IN PLAATS VAN KAARTEN Het aardse leven van onze lieve Man, Vader en Grootvader is beëindigd. Jan Holtrust geb. 21 januari 1900 overleden 4 januari 1973. Wij blijven in liefde aan hem denken. N. Holtrust-Fonds Ina Langman-Holtrust Jan Langman Ronald. Juliet Onno Holtrust Liesbet Holtrust-Hop Elisabeth, Erald, Rebekka, Christiaan Robert Holtrust Gaby Holtrust-Bamberg Philip, Kathrin Elly Holtrust Nora Boots-Holtrust Beatrice, Marnix, Wendelmoet. Geen bloemen, geen bezoek. De begrafenis zal in stilte plaatsvinden. Heden heeft de Here plotseling tot Zich genomen mijn lieve Man Jan Knonpersen em. predikant van de Gereformeerde Kerk van Aalsmeer op de leeftijd van 78 jaar. Romeinen 8 38 en 39 W. Knoppersen-van der Zanden Putten. 5 januari 1973. Stationsstraat 122. Liever eeen bezoek aan huis Geen bloemen De beerafenis zal D.V. plaatsvinden a.s. dinsdag 9 januari 1973 om half drie op de Nieuwe Alge mene BeeraafDlaats te Putten. Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in 't Jeugdhuis. Kerkstraat 67. om half twee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Jeugdhuis. Dan ga ik op tot Gods al taren. tot God. mijn God. de bron van vreugd. Psalm 43:4. Op Zijn tijd nam God tot Zich onze lieve Moeder, Schoon moeder, Groot- en Over grootmoeder Willemijntje Wiethoff-Binnendijk weduwe van Willem Wiet- hoff, op de leeftijd van bijna 93 iaar. Woubrugge: M. C. Wiethoff 's-Gravenhage: J J. Grandia-Wlethoff J. C. Grandia Bennekom: M W. Ansink-Grandla G Ansink Peter en Ingrid Zoetermeer: W. J. Grandia 's-Gravenhage: G. M. van Baalen-Grandla J. van Baaien Marielle. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden dinsdag 9 januari a s. tussen 13 en 14 uur np de Algemene Begraaf plaats te Woubrugge. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 19.30- 21.30 uur, Coinriekade 1 In Jezus ontslapen onze zeer geliefde Zuster. Schoonzus ter en Tante Pietertje van Beek weduwe van L. van Aalst, op de leeftijd van 68 jaar. Haar leven was Christus, haar sterven gewin. Familie Van Beek Familie van Aalst De Raad van de Gerefor meerde Kerk van Aalsmeer geeft met droefheid kennis van hot overlijden van haar emeritus predikant, Ds. J. Knoppersen Hij heeft de kerk van Aals meer van 1932 tot 1949 met grote trouw cn toewijding gediend Moge God zijn echtgenote troosten door Zijn Heilige Geest Namens de Kerkeraad: Ds T B. van Houten B. Biesheuvel, scriba Aalsmeer. 6 januari 1973 De Here heeft tot Zich ge nomen op de leeftijd van 84 jaren onze geiefdé Schoon zuster en Tante Maria Mulder sedert 24 febr. 1934 weduwe van de heer Pieter de Nooij Ede. C. de Nooij-Cozijnsen Heesum. H. de Nooij Balkbrug. M. Snoek-de Nooij Oosterbeek. J. W. de Nooij H de Nooij-Buter Ede. J. de Nooij A N. G. de Nooij-Snoek C. de Nooij neven en nichten Ede. s jan. 1973. weet dat er een nieuwe schoolgeldwet is voor leerlingdn van het voortgezet onderwijs?Q dat veel meer ouders met lagere inkomens geen schoolgeld meer hoeven te betalen maar dat ouders met grotere financiële draag kracht meer moeten gaan betalen? Qdat u onder bepaalde voorwaarden korting kunt krijgen?^ dat de nieuwe wet al geldt voor het schooljaar 1972/'73?Q dat het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen een vouwblad heeft samengesteld waarin u in grote lij'nen kunt nagaan of en zo ja hoeveel schoolgeld u moet gaan betalen? De vouwbladen zijn niet voorradig bij postagentschappen in winkels. o^T ZON EN SCHILD TE AMERSFOORT ZON EN SCHILD TE AMERSFOORT dat een zeker aanzien heeft? dat een goed salaris biedt? w met goede promotiekansen? uj in de sociale sector? Z b CC O O Li. w CC uj UI I- -I X O m (P 0 1 In ons psychiatrisch centrum begint in februari a.s. een oplei ding voor leerling-verpleegkun digen. De opleidingsduur is minimaal drie jaar. Als schoolopleiding is H.A.V.O., MAV.O. of een gelijkwaardige opleiding ver eist. De lessen worden in dienst tijd gegeven. Het netto salaris bedraagt tijdens het eerste leerjaar f 513,39 per maand, voor leerlingen van 23 jaar en ouder netto 588,79 per maand (exclusief de verho ging per 1 Januari 1973). Ned. Hervormd psychiatrisch centrum °^*20N EN SCHILD TE AMERSFOORT «ZON EN SCHILD TE AMERSFOORT De mogelijkheid van huis- pjj vesting is aanwezig; de aftrek jj voor huisvesting en voeding CO bedraagt f 165,- per maand, q Voor avond-, nacht- en week- enddiensten wordt een on- -j regelmatigheidstoeslag geno- ,en' Eerste aanscht- an dienst- Z kleding is graus. GJ Nadere inlichtingen worden CD gaarne verstrekt door de ver- Q pleegkundig adjunct-directrice, telefoon (03490) 1 60 43. Schrif- g telijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, m Utrechtseweg 266 te Amers- foort ÏT m ,0° Heden overleed in de volle zekerheid des geloofs mijn innig geliefde Man. onze zorgzame Vader cn Grootvader Willem Bassie echtgenoot van M. de Vente op de leeftijd van 66 jaar. "Hij is verlost, God heeft hem welgedaan". Utrecht: M. Bassie-De Vente Aalst (N.-B.): P. Bassie G. J. Bassie-Daum Canada: Z. J. Bassie E. Bassie-Van Voornveld Utrecht: D. W. Bassie Ammerstol: B. Bassie Klundert: C. K. Bassie C. J. Bassie-Van Bree De Bilt: W. Bassie G. Stoop (verloofde) en kleinkinderen Utrecht. 4 januari 1973. Tigrisdreef 184. Geen bezoek aan huis. De begrafenis is bepaald op dinsdag 9 januari 1973 op de algemene begraafplaats "Daelwijck" aan de Floridadreef om 13 uur. Vertrek van het woonhuis om 12.45 uur. „De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken." Na een kortstondige ziekte nam de Here in stil geloofsvertrouwen tot Zich, onze lieve vader, be huwd-, groot en overrgootvader Cornelis van der Ende weduwnaar van Anna Johanna Benjamina van Geest Drager van de eremedaille in zilver verbonden aan de orde van Oranje-Nassau cn drager van het witte mobilisatiekruis in de ouderdom van 88 jaar Maasdijk: L. F. Noordam-v. d. Ende L. Noordam Naaldwijk: F. van Daalen-v. d. Ende A. van Daalen 's-Gravenzande: J. C. de Witt-v. d. Ende F. N. de Witt M. v. d. Ende H. v. d. Ende-v. d. Wel 's-Gravenzande: W. v. d. Ende P. S. v. d. Ende-Groenheide Rijswijk (Z.-H.): G. v. d. Ende N. v. d. Ende-den Ouden Poeldijk: A. J. B. Knoppert-v. d. Ende J. Knoppert klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenzande, 5 januari 1973. Zuidwind 20. Gelegenheid tot condoleantie maandag 8 januari a.s. vanaf 1 uur n.m. en na de begrafenisplech tigheid in de aula van de Algemene Begraafplaats De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 9 januari ajs. des namiddags 2 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenzande, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden. 's-Gravenzande: Het bestuur van de kiesvereniging „Willem de Zwijger" der Staatkundig Gereformeerde Partij geeft met leedwezen kennis van het overlijden in de ouderdom van 79 jaar van zijn oud-voorzit ter, de heer Ir. C. N. van Dis Hij diende onze vereniging als voorzitter van 1955—1970. Wij gedenken met dankbaarheid wat hij voor de doorwerking van onze beginselen in het publieke leven heeft gedaan. J. C. Uithol, voorzitter A. H. Fraanje, secretaris 's-Gravenhage, 5 januari 1973. Heden heeft God tot Zich genomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Jan Jacob Hangelbroek weduwnaar van A. P. Faberij de Jonge op de leeftijd van 70 jaar C. C. Hangelbroek-Kruuk H. J. Hangelbroek P. B. Hangelbroek C. L. G. Hangelbroek- van Leeuwen E. M. Kramer-Hangelbroek J. H. Kramer W. K. F. Hangelbroek L. Y. Hangelbroek L. G. de Kramer J. J. Hangelbroek R. M. Hangelbroek en kleinkinderen 's-Gravenhage, 6 januari 1973. Fuutlaan 9. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Geen toespraken De overledene is opgebaard Frederik Hendrik- laan 7. Bezoek aldaar: maandag en dinsdag van 19.0020.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden woensdag 10 januari, om 10.00 uur in de Opstandingskerk, Daal en Bergse- laan 50, waarna de crematie in stilte zal plaats vinden. Met groot leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze medewerker W. Brink Azn. Zijn heengaan betekent voor ons een groot ver lies. De grote toewijding waarmede hij de belan gen van ons bedrijf heeft gediend zal bij ons in dankbare herinnering blijven. Directie en commissarissen Brink/Molijn BV Lak- en Verffabrieken Groot-Ammers, 6 januari 1973. God nam heden tot Zich In Zijn Heerlijkheid onze lieve, zorgzame en moedige Moe der Groot- en Overgroot moeder Maria Mulder sedert 24 februari 1934 Pieter de Nooij op de leeftijd van 84 jaar „Veilig in Jezus' armen, veilig aan Jezus' hart" Ede, W. de Nooij G. M. de Nooij-Melissen H de Nooij Ugchelen. M. van Ark-de Nooij J. van Ark Ede. D. de Nooij W. de Nooij-van Nes M. A. de Nooij A. do Nooij-Weijland Bennekom. Z. do Nooij C. B. dc Nooij- Veenendaal New Vork. J. A de Nooij E. de Nooij-Thompson klein- en achterkleinkinderen Ede. 5 Januari 1973 „De Klinkenberg", van Heutszlaan 1450 Corr.adres: Molenstraat 57. Ede. De bijzetting in het familie graf zal plaatshebben op dinsdag 9 januari a.s. om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Ede. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. ten voeten uit door Rik Valkenburg ben geschreven poruei vee Kamerled GPV. Wie is hij? Wat m zijn koer*7 Wat heeft hij m de mors? Wet t zijn achterland? Wat drijft ham? U ziet Jongeling in dri r 17 toto's f 12.60 ZOMER Cr KEUN1NG WAGENINGEN S*1 I;: Ja, dat is een heel ver schil met een paar weken geleden na die gemene griepaanval. Toen waren de mooiste japon en het aardigste kapsel aan mij verspild. En de beste secretaresse van Nederland was ik in die tijd - ondanks mijn lange ervaring - beslist ook al niet! Ik had wel over Sanatogen horen praten (dat het zo goed was en zo),maar zulke dingen vergeet jé weer. Todat ik iets las over Sanatogen. „Met natuurlijke eiwitten en vitaminen" stond er. Ik ben het gaan proberen en laat het nu precies zijn wat ik nodig had! Ik voel me weer uitste kend en zie er prima uit. Bovendien gaat het werk ook weer van een leien dakje. Maar Sanatogen is er heus niet alleen voor vrouwen die buitenshuis werken. Ik denk dat ook heel wat huisvrouwen nu en dan zo'n energie-kuur ondergaan. En gelijk hebben ze CASA-REEKS Boeken over bouwen en wonee De beste informatie ais u een huis wilt kopen of els u onderhouds- en ver- nieuwingsprobJemen hebt George F. Haspels Huizen kijken - huizen kope* George F. Haspels Uw tweede woning onder de zon Gerhard Werkman Hoe betaal ik mijn huis JeUe Vier stro Over vloerbedekking gesproken A. Robbert de Borst Een vochtig huis. wet doe je eraan tr. H. van Bremen Een gehorig huis, wat doe je eraan RoeDart/ Doe wst met uw zolder L. Mol en I. Tammes-Te Pot Doe wat met uw keukee S. Leidekker Hoe onderhoud ik mijn be* prijs per deel f 11.90 Uitgegeven in samenwerk**! met het Bouwcentrum doe» KlUWER Wageningen Verkrijgbaar ia de boekhand* it S. - afwezig ivegens ziektt waarneming dokterspost Tel.: 42.29.02 Dr. F. C. van Tongen vrouwenarts praktijk hervat

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 14