1 FAMILIEBERICHTEN U een geroutineerde typiste PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE ai een klinisch-chemisch csrfsMe) Ui TROUW/KWARTET DONDERDAG 28 DECEMBER 1972 GEBOREN: Frans Zoon en broertje van Frans en Rla NIJssen Marie France Manon W. de Witte en F. de Witte-de Jong 25 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen: Jan en Thea Willem Corrie Gerda en Leo Marianne Naberstraat 101, Rotterdam-12. Op 29 december a.s. hopen onze ouders L. Hordijk en M. L. Hordijk-Troost De la Reystraat 31 - Ermelo 40 jaar getrouwd te zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen December 1972. De Here is mijn deel, zegt mijn ziel, daarom zal ik op Hem hopen. De Here is goed degenen, die Hem verwachten. Klaagliederen 3 24, 25a In de Kerstnacht nam God tot Zich, mijn innig geliefde Vrouw, onze onvergetelijke zorgzame Moeder en Oma Johanna van Gelderen echtgenote van Leendert Corstiaan Kleijwegt, op de leeftijd van 70 jaar. Maassluis: L. C. Kleijwegt A. Kleijwegt A. Kleijwegt-Brinkman C. E. Kledjwegt- van der Burg J. van der Burg-Kleijwegt A. van der Burg M. van Heijst-Kleijwegt L. van Heijst W. C. van Oostveen- Kleijwegt G. van Oostveen Gouda: T. Barg-Kleijwegt F. W. Barg I. van der Spek-Kleijwegt C. W. van der Spek M. M. Kleijwegt en kleinkinderen Maassluis, 24 december 1972, P. C. Hooftlaan 26. Geen bloemen. Gelegenheid voor condoleancebezoek donderdag 28 december a.s. van 20.00 tot 21.00 uur, in een zaal van de Immanëlkerk, aldaar vrijdag 29 december D.V. een rouwdienst zal gehouden wor den om 14.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Maassluis. Na de begrafenisplechtigheid is alsnog gelegen heid tot condoleren in de aula. Vlaardingen: Maassluis: Hoevelaken: Honselersdijk: Ede: Maassluis: Utrecht: Haar leven was Christus haar sterven gewin. Voor ons zeer onverwacht overleed in de Kerst nacht onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tan te Johanna van Gelderen echtgenote van de heer L. C. Kleijwegt. oud 70 jaar. We zullen haar in onze familiekring zeer missen. Amsterdam: T. de Bruijn-van Gelderen Breda: D. van Gelderen H. J. van Gelderen- Woortmeijer Maassluis: J. van Gelderen C. van Gelderen-Molenaar Velp (G.): N. van Gel deren N. van Gelderen- Dijkshoorn Maassluis: L. van Gelderen J. van Gelderen-Kalkman Maassluis: M. van Gelderen N. van Gelderen van Baaien Neven en nichten Maassluis. 27 december 1972. Condoleance-adres: P. C. Hooftlaan 26. Op vrijdag 29 dec. a.s. zal in de Geref. Imma- nuëlkerk om 2 uur n.m. de rouwdienst worden gehouden; aansluitend vindt de teraardebestel ling plaats op de Alg. Begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de aula. Heden ging geheel onverwacht naar 't Vaderhuis, mijn geliefde man en onze lieve vader en opa Gerrit van Ewijk echtgenoot van E. M. van den Berg eerder weduwnaar van C. M. Burggraaff in de ouderdom van 79 jaar. Heerde: E. M. van Ewijk- van den Berg Zuid-Laren: G. van Ewijk Z. van Ewijk-Kuiper Veessen: C. J. Spek van Ewijk .C. Spek Vorchten: M. van Ewijk N. van Ewijk-Bijsterbosch Winsum: J. Wonink-van Ewijk G. R. Wonink Zwolle: M. van Ewijk Veessen: W. Gelderman-van Ewijk D. J. A. Gelderman en kleinkinderen Heerde, 27 december 1972. Haneweg 3. Gelegenheid tot condoleren a.s. vrijdag 29 decem ber van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum Eperweg 1 te Heerde, waar de overledene is op gebaard. De begrafenis zal plaatsvinden a.s. zater dag 30 december om 12.00 uur op de Nieuwe Begraafplaats te Heerde. vanuit het rouwcentrum. Geen bloemen. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van de heer Hermanus Willem Versendaal ten gevolge van een noodlottig ongeval op een van onze werken. Wij verliezen in hem een trouw en vakbekwaam medewerker die lang in onze herinnering zal voortleven. Directie en medewerkers Van Swaay Airconditioning NV Den Haag, 27 december 1972. Op 2e Kerstdag nam de Here plotseling tot Zich onze lieve zorgzame man, vader, schoonzoon broer, zwager en oom Adrianus Kooijman op de leeftijd van 46 jaar. M. W. Kooijman-Baan Liesbeth Ad en verdere familie Barendrecht, 26 december 1972. Emmastraat 46. Geen bloemen - Geen toespraken De overledene is opgebaard in de aula van de begraafplaats, Scheldestraat. Rouwbezoek aldaar: vrijdagavond van 19.3020.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 30 december a.s. te Barendrecht, plm. 14.45 uur. Vooraf zal een rouw dienst worden gehouden in de aula, welke aan vangt 13.50 uur. Heden is ingegaan tot de Heerlijkheid Zijns Vaders, onze lieve Man, Vader en Grootvader Ali Marinus Brouwer oud-notaris te Gorinchem. eerder gehuwd met A. R. Weinberg. op de leeftijd van 86 jaar. Amersfoort: A. W. M. Brouwer- Vonkenberg G. Dicke-Brouwer C. M. Dicke W. M. Brouwer G. A. M. Fry-Brouwer A. J. Fry en kleinkinderen Amersfoort. Kerstmis 1972, Borgesiuslaan 7. Liever geen bezoek. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 30 de cember te 2 uur op „Rusthof" te Amersfoort Dordrecht: Amersfoort: Amsterdam: In Jezus ontslapen onze geliefde zwager en oom Ali Marinus Brouwer oud-notaris te Gorinchem Leiden: J. G. Bosch-Baarslag Zeist: J. M. W. Brouwer-van Houte Norg: H. A. M. Bosch-Lubbers neven en nichten Amersfoort. 26 december 1972. ENIGE KENNISGEVING Op 23 december 1972 ls on verwacht van ons heenge gaan onze zorgzame Moeder, Jacoba Hendrika Vermaak geb. Webbers, Rijswijk (Z.H.). 27 december 1972. Correspondentie-adres: Bunchestraat 20, Rijswijk (Z.H.). I)e begrafenis heeft heden plaats gehad. Heden overleed na een lang durige, geduldig gedragen ziekte mijn lieve, zorgiflme vrouw, moeder en oma, zus ter, behuwdzuster en tante. Geertje Naaktgeboren op de leeftijd van 59 Jaar. Dubbeldam: J. van Heeren Bleskensgraaf: M. A. De Jong- van Heeren C. de Jong Gery, Ageeth. Annette Dordrecht: A. M. van Chastelet- van Heeren L. van Chastelet Gerry, Cora J. P. van Heeren T. D. C. van Heeren- Meuzelaar C. G. de Koning van Heeren J. J. de Koning Regina P. van Heeren Dubbeldam, 25 december 1972. Goudenregcnstraat 24. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard ln de rouwkamer van do "Gravenhorst'. Vijverlaan l. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdagavond om 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsvin den vrijdag 29 december a.s. op de Algemene Begraaf plaats te Dubbeldam om 11 uur. Jezus. Uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van mijn hart. Het heeft God behaagd voor ons nog onverwacht tot Zich te roepen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moe der en Grootmoeder Anna Maria van der Giessen- Assies Uit aller naam: C. J. van der Giessen 's-Gravenhage, 24 december 1S72, Dierenselaan 3. Overeenkomstig haar wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. De Heere heeft gegeven, de Heere heeft genomen, de naam des Heeren zij geloofd- Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid geheel onverwacht uit ons midden weg mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en lieve Opa, de heer Klaas Wegman Dankbaar zijn wij dat wij Vader zo lang in ons midden mochten hebben. A. Wegman-Tijssen Kinderen en klein kinderen. Dordrecht, 27 december 1972. Anthonle Camerlingstraat 21. Correspondentie-adres Cornells Houtroanstraat s. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het Gemeenteziekenhuis. Banka- straat 57. Gelegenheid tot bezoek al daar vrijdagavond van 6.30 tot 7.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaats hebben zaterdag 30 decem ber a.s. op de Algemene Begraafplaats vanuit de aula. Vertrek vanaf Anthonle Ca merlingstraat 21 te 9-45 uur. Heden behaagde het de He- re van leven en dood na een kortstondige ziekte in het Refaja ziekenhuis te Dordrecht van onze zijde weg te nemen onze geliefde zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader. Zwager en Oom Jan Krijgsman wedn. van H. van Dalen, op de leeftijd van 79 Jaar. Ps. 73 onber. L. de Koning-Krijgsman C. de Koning G. Krijgsman P. N. Krijgsman-Dekker C. van der Herik- Krljgsman C. van der Herik Hellevoetsluis: P. H. Penning- Krijgsman J. D. Penning Klein- en achterkleinkinderen Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de aula bij het bejaar dentehuis, Badhuisstraat 2, alwaar gelegenheid tot con doleren, vrijdagavond van 7.308.30 uur en na de be grafenis In de aula der be graafplaats. De teraardebestelling is be paald op a.s. zaterdag v.m. 10.30 uur op de Algemene Begraafplaats. Vertrek van het bejaardentehuis te 10.15 uur. Op 24 december 1972 nam de Here zacht en kalm tot Zich, onze beste moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Ariaantjc Verkuil op de leeftijd van 84 Jaar. Oegstgeest: M. Smit C. Smit-Profijt Velp: A. Smit C. Smit-van der Nat Arnhem: H. E. Smit-Passchler klein- en achterkleinkinderen. Leiden, 27 december. Huize Groenhoven, Witte Ro zenstraat 21. Corr. adres: Floxlaan 2. Oegstgeest. De begrafenis heeft .in alle stilte plaats gevonden op de begraafplaats 'Rhijnhof' te Lelden. Alles is genade, hoe strafschuldig ik ook zij, ja mijn Vader, ik geloof het, al mijn schuld vergeeft Gij mij. Op Eerste Kerstdag is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve Moeder, Groot- en Over grootmoeder Theodora Johanna van Eijkern geb. Van Beek, ln de gezegende ouderdom van 90 Jaar. Heiloo: Joh. van Eijkern E. van Eijkern-Swaan M. Peursum-van Eijkern P. N. Peursum L Middelie-Horensma Jac. van Eijkern U. van Eijkern-Valk Th. J. Valk-van Eijkern P. C. Valk Klein- en achterkleinkinderen Westzaan, 25 december 1972, Torenstraat 9. De overledene ls opgebaard In de aula van huize „Lambert Melisz", ingang de Peereboomstraat te Westzaan. Condoleantiebezoek aldaar donderdag 28 december a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vrij dag 29 december a.s. om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Westzaan, waarna de begrafenis is bepaald omstreeks 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Westzaan. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Westzaan: Zaandam: Beverwijk: Westzaan: Met droefheid geven wij u kennis van het over lijden van onze Zuster, Schoonzuster en Tante Henriëtte Vredenrika Ruys in de ouderdom van 86 jaar. Velp (Gld.): W. L. Ruys-Barger Bulowaijo: M. H. V. Ruys-Speltie (Rhodesië) Den Haag: G. C. Ruys sr. B. L. J. Ruys-Vervloet Amersfoort: J. A. van Hoften-Ruys Neven en nichten Utrecht, 24 december 1972, Huize „Henriëtte Swellengrebel", Burg. Fockema Andreaelaan 10. Corr.adres: De Schuilenburght B 78, Amersfoort De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 29 december om 11.30 uur bij het Groene Kerk je te Oegstgeest. Na afloop gelegenheid tot condoleren. Op Eerste Kerstdag ontvingen wij uit Canada het bericht dat in Jezus is ontslapen onze lieve 'Zuster. Schoonzuster en Tante Riemke van Kuiken-van der Zee echtgenote van ds. J. van Kuiken, em. pred. van de Reformed Curch in Toronto Uit aller naam: Sjoerd van der Zee E.zn. Correspondentie-adres: mevr. H. Ramaker-van der Zee, Prins Bernhardlaan 26, Bilthoven. 25 december 1972. Daar het mij onmogelijk is om een ieder persoonlijk dank te zeggen voor de vele blijken van welgemeende belangstelling betoond tijdens ziekte en na het over lijden van mijn geliefde Vrouw, Moeder en Oma Grietje Rous geb. Haasnoot, willen wij langs deze weg aan allen onze oprechte dank betuigen. In het bijzonder de dominees der Geref. Kerk, huisarts dr. J. C. J. Lodder, doktoren en verplegend personeel van het Acad. Ziekenhuis, de Zusters van het Groene Kruis, de gezinshulp alsmede begrafenisonder nemer C. v. d. Plas voor de goede verzorging van haar begrafenis. Katwijk, december 1972. Fam. W. Rous en kinderen, Adrianastraat 43. Voor de vele blijken van medeleven, welke wij monde ling, telefonisch of schriftelijk van u ontvingen, na het overlijden van onze lieve zorgzame Vader en Opa Hendrik Heesberge betuigen wij u onze hartelijke dank. C. H. Wemecamp -H eesberge H. J. Wemecamp en kinderen Ommen, december 1972, Dwarsweg 2. In Jezus is heden ontslapen onze lieve zorgzame Man, Vader en Grootvader Adriaan Bakker op de leeftijd van 69 jaar. A. Bakker-van Ooijen Jaap en Bep Janny en Sipke Ad en Adrie Cor en Janny Ria en Wim Sjanie en Arie en kleinkinderen Rijsoord, 24 december 1972. Voorweg 4 a. De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref. Opstandingskerk te Rijsoord, donderdag 28 de cember a.s., aanvang 13.15 uur, waarna de begra fenis zal plaatsvinden ca. 14.00 uur op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. Heden nam God tot Zich mijn lieve Man, onze geliefde Vader en Opa Johannes Henricus Eland in de ouderdom van 89 jaar. J. M. Eland-van Wijk Kijkduin: R. B. Eland W. N. Eland-de Wolff Eddy en Helma Voorburg: E. Eland A. Eland-Boel Rudi 's-Gravenhage, 26 december 1972, Laan van Meerdervoort 294. Corr.adres: Zandvoortselaan 48, Kijkduin. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen trum", Bautersemstraat 1 (zijstraat Van Boecop- kade). Bezoek aldaar: donderdag van 19—20 uur. De crematie zal plaatshebben vrijdag 29 decem ber om 14.00 uur in het Crematorium „Ocken- burgh", Kijkduinsestraat te 's-Gravenhage/ Loosduinen. Vertrek vanaf Zandvoortselaan 48 te Kijkduin om 13.45 uur. Bijna 2 maanden na het overlijden van onze vader en opa, moeten wij u mededelen, dat onze lieve, onvergetelijke moeder en oma Francientje Janneke Voogt-Elve op 77-jarige leeftijd, na een rijk leven, haar Heer en Heiland heeft ontmoet. Tot op het laatste ogenblik heeft zij getuigd van haar rotsvast geloof. Delft: N. Berkhout-Voogt C. A. Berkhout J. C. Th. Voogt J. N. W. Voogt-van Rensen Jolanthe René C. F. Berkhout 's-Hertogenbosch: F. J. van Nes-Berkhout C. R. van Nes Delft: A. Berkhout Delft, 27 december 1972. Cort v.d. Lindestraat 4. Correspondentie-adres: N. Berkhout-Voogt, van Beresteynstraat 53. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het rouwcentrum, Oostsingel 146, alwaar gelegenheid is tot condoleren vrijdagavond van 7—8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Gere formeerde Kerk „Het Open Huis", Storklaan 1, zaterdag 30 december a.s. om 11 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Jaffa" om ca. 12 uur. Liever geen bezoek aan huis. Naar wij vast mogen geloven is mijn lieve Mai onze zorgzame Vader en Opa Willem Boer Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 69 jaar in zijn Heer en Heilai ontslapen. J. I. Boer-Bloem J. C. van Felius-Boer W. J. van Felius Annelies en René P. E. Boer E. W. Boer-Milner Willem C. J. Boer E. D. Boer M. A. Boer-Gulden Annemarie Heerjansdam: Billericay (Eng.): Rotterdam: Spijkenisse: PA aat: IP ede Rotterdam. 26 december 1972. Olmendaal 231. Geen bloemen - Geen bezoek aan huis Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek iniert de rouwkamer van de O R.V., Goereestraat 10 tejDi£ Rotterdam-Zuid, vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur-^( De teraardebestelling in het familiegraf zal plaats-krt vinden zaterdag 30 december a.s. op de Zuider-f begraafplaats. Slinge 50. Rotterdam-Zuid. !erti De dienst in de aula begint om 14.45 uur. Vertrek van Goereesestraat 10 om 14.15 uur. ufe 61ai lan( Ureneei onverwaent neett ae nere, aie nij ais: zijn Verlosser beleed, tot Zich genomen onzeLfl Broer en Zwager jai Marinus Lein Boogaard op de leeftijd van 45 jaar. Zijn broers en zusters: 's-Gravenhage: C. M. Boogaard T. Boogaard-v. d. Wees Heiloo: L. A. Boogaard W. D. A. C. Boogaard- v. d. Hout 's-Gravenhage: A. P. Boogaard Rotterdam: J. P. Boogaard Breda, 26 december 1972, Doorwerthstraat 42. De rouwdienst zal gehouden worden op zaterdaj 30 deceniber a.s. om 11 uur in de Gereformeerc" Zandberglaankerk, Zandberglaan 31 te Bi waarna de teraardebestelling zal plaatsvindel om ca. 12 uur op de begraafplaats „De Biebf te Breda. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid to condoleren in de kapel van de begraafplaat! Geen bloemen. Geen toespraken. Igen Eil rb< ift ;it Idie b< Heden is geheel onverwacht van ons heen gegaanferd mijn lieve Man en onze zorgzame Vader, Schoon-»! g er 1 pile [stei ichr i b'f zoon, Broer, Zwager en Oom Thomas Fyan op de leeftijd van 45 jaar- „Ken hem in al uw wegen dan zal Hij uw paden recht maken". Spreuken 36 P. F. Fyan-Hoogland Tom Dick Kitty en verdere familie Rotterdam. 20 december 1972, Sinclair Lewisplaats 425. De teraardebestelling heeft zaterdag 23 decem ber op de begraafplaats van de Ned. Herv. G „Oud Kralingen" inmiddels plaats gevonden. Rijkswaterstaat - Directie Overijssel te Zwolle vraagt: V ereisten diploma Mavo en typen of gelijkwaardige op leiding. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen 752,en 1124,p.m. bruto. (Voor perso nen beneden 21 jaar wordt jeugd-aftrek toe past.) Sollicitaties schriftelijk aan de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Overijssel, Ter- borchstraat 12 te Zwolle. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Het verplegen en begeleiden van zieke en hulpbehoevende medemensen is een beroep, waar niet iedereen geschikt voor is. Jonge mensen, ouder dan 17 jaar, die echter menen dat een dergelijke beroepskeuze voor hen de juiste is, en die in het bezit zijn van het diploma MAVO (4) of INAS of een daarmee gelijk te stellen opleiding, nodigen wij uit voor een oriëntatiebezoek aan ons psychiatrisch centrum. Indien de wederzijdse kennismaking goed bevalt, kan worden beslist over deelname aan de vooropleiding tot (Staatsdiploma Ziekenverpleging B). Belangstelling? Bel dan voor nadere informatie of voor het maken van een afspraak 05920 -11777, toestel 113, of schrijf een brief aan het hoofd van de afdeling personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen. x Dr. 1. Butler AFWEZIG tot 8 januari Christelijke Scholengemeenschap "Zandvliet" lyceum - havo Bezuidenhoutseweg 40 - Telef. 070 - 85 32 53 's-Gravenhage Gevraagd DOCENTEN A. per 24 april 1973 voor 17 uur Aardrijkskunde Per 1 aug. 1973 zijn maximaal 24 uui te vervullen; k. B. per 1 aug. 1973 voor Scheikunde in een volledige betrekking; voor Biologie in een volledige betrekking. Inlichtingen te verkrijgen bij en sollicitatie! te richten aan de rector, de heer J. Jansen. ACADEMISCH ZIEKENHUIS UTRECHT Het Academisch Ziekenhuis Utrecht vraagt voor het Bio- J chemisch laboratorium van de Neurologische Kliniek: fiJ Ruime toeslag voor onre- Terd gelmatige diensten nalf de duren Schriftelijke sollicitaties kun- rinnin nen worden gericht aan het ig m; Hoofd van de afdeling Perso- 'ersi1" neelszaken van het Acade- Ire^ Taak: het verrichten van kli- nisch-chemische en haema- tologische bepalingen in een routinelaboratorium. Vereist: analistendiploma (HBO-A), of gelijkwaardig diploma. Arbeidsvoorwaarden: Salaris volgens Rijks regeling Op het salaris wordt geen premie AOW/AWW ingehouden Op het ziekenhuisperso neel zijn de bepalingen van de Algemeen Burger lijke Pensioenwet van toe passing Vakantieuitkering 7°/o misch Ziekenhuis Utrecht, Catharijnesingel 101, Utrecht. Op brief en envelop vermel den kenmerk 630. de een rg-spi sch: ritte Op inds en oorbr iiko parti iaan erhaa ren z die I n de irkrijj

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12