10.-4.- 99.50109.-89.50 9.-12.- 59.- 29.- Lampe HART BROOD TROUW/KWARTET WOENSDAG 27 DECEMBER 1972 Dt. J.J. BUSKES T10/DI p. VOORHE7T Bijbels dagboek f 15.90 Wat vindt u van de kerkdienst? Nieuwe ge«i>oen ove* oe 1>enat roei; die -hi roe runnen zigrt fwaa'i auteur* ur verschillende «erken 0« vj Dekkei Or C Graanano Os a j Hoorn Pro» Di H jonker O ven Katwijk Proi O» ia N Lammens Os. j Overoum Os R. j. van Pagóe timen pruim Prot. Or. P. Smits Herman Vat beek en Os. H A Visser ervaringen inz'chten idealen suggesties uturgie. oreer. *acramenrst>e diening. nuisdienst leugddiens ei ot met exoenmenree er. aitematiei aiies <om< aan a« orde in dit interessante ooex da veie persoectieven jpem oaoerbock f 3.90 Varkri/gDao> r< je ooex/ionor ZOMER KEUNINC- WAGENINGEN Familieberichten ^a. Lampe doet dit maar één keer: Heden behaagde het de Here uit dit leven geheel onverwacht weg te nemen mijn Innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader Frits Schuil echtgenoot van Kornella Verbart ln de ouderdom van 79 Jaar K. Schuil-Verbart 's-Gravenhage. 23 december 1972 Melis Stokelaan 54. Geen bezoek aan huls Geen bloemen De overledene ts opgebaard in het rouwcentrum van Dlemenstraat 187. Bezoekuren van 57 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag 28 december a.s. om 3 uur op de begraafplaats ..Nieuw Eykenduynen". Kampcrfoe- liestraat 2a. Vertrek van Melis Stokelaan 54 te 2.30 uur. Warme meisjesmode. Warm nylon jack mctkapuchon voor meisjes, ook al voor 'n zacht prijsje. Eronder'n geruite broek met wijd uitlopende pijp. Jack: mt. 92 (10.-) t/m 167 (22.-). Broek: mt. 86(14.-) tlni 167 (20.-). Warme kolpullovcr om goedkoop met van alles te kombineren. Bijvoorbeeld met deze sportieve denim rok. Pullover: mt. 92 (4.-) t/m 164 (7.-). Rok: mt.116 (12.-) t/m 104(16.-). Korte coatjes. Ook onze coats doen mee, zoals dit zwarte of bruine f lanncl jasje met leuke ritsen. Mt. 36 t/m 44 f 99-50. Borg, flannel en houtje touwtje. Samen 'n 3-kwart tent- jasje in zwart of bruin. Mt. 36 t/m 44 f 109.-. Dit 3-kwart flannel tentjasje met diepe rugplooi is er in veel vrolijke kleuren. Mt. 36 t/m 44 f 89.50. Kombinatiemode. Kombineren is dit keer extra voordelig: 'n gebloemde bloes van voile imprimc, waarover 'n acryl ribpullovcr; eronder 'n achtbaans klokrok van flannel en Terlcnka. Bloes: mt. 40 t/m 48 f 9.-. Pullover: mt. S-M-L f.9.-. Rok: mt. 34 t/m 42 f 19.-. Bloezen en broeken. Zoals deze getailleerde bloes met sicrplooien, boven een velours pantalon met wijd uitlopende pijp. Bloes: mt. 38 t/m 46 f i2*-w Broek: mt. 34 t/m 46 f20.-. Stijlvolle japonnen. Zwart wollen jersey japon als voorbeeld uit een grote kollcktic stijlvolle merkjaponnen. Mt. 40 t/m 46. Een kollcktic vol verrassende prijzen: f59--. Jonge jurkjes. In vele kleuren en modellen. Mt. 34 t/m 42. Voor bijzondere prijzen: f29.-,f39.-en f49.-. Dé Op dc dag vóór het Kerstfeest overleed stil en vredig, op de hoge leeftijd van 93 jaar, onze lie ve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Pieternella Adriana Nagel geb. Colijn „ik ga naar Jezus". J. Millenaar-Nagel K. Millenaar J. G. Millenaar A. Millenaar-van der Veen eri Mathilde P. Millenaar O. Offringa-Millenaar D. C. Offringa 's-Gravenhage, 24 december 1972. „Duinhage", De Savornin Lohmanlaan 202. Correspondentie-adres: Laan van Poot 282. Donderdag 28 december zal om 13.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats „Zorgvlied", Amsteldijk te Amster dam, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. In Jezus ontslapen onze lieve Schoonzuster en Tante Petronella Adriana Nagel-Colijn in de ouderdom van 92 jaar Sinds 1923 weduwe van Gerrit Nagel Diemen: M. Nagel-Wolvetang Maarssen: J. Nagel-den Hartogh neven en nichten Den Haag, 24 december 1972. Voor ons geheel onverwacht is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve Moeder en Oma Gerarda van Arkel weduwe van M. de Jong eerder weduwe van E. D. Kruyswijk in de ouderdom van 82 jaar. Familie Kruyswijk Familie de Jong Klein- en achterkleinkinderen. Alphen aan den Rijn, 24 december 1972. Van Eeghenstraat 11. Correspondentieadres: W. Kruyswijk, Korte Conradstraat 17. Alphen aan den Rijn. Aan huis geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. don derdag 28 december a.s. op de Oosterbegraaf plaats aankomst aula 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Op eerste kerstdag ging tot onze grote droefheid geheel onverwacht van ons heen onze lieve zorg zame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoe der. Zuster. Behuwdzuster en Tante Johanna Elisabeth Kluivers-Slingerland weduwe van Petrus Paulus Kluivers in de leeftijd van 76 jaar. Leiden: P. van Dam-Kluivers P. P. Kluivers L. E. Kluivers-Boter A. Kluivers M. Kluivers-van Loef Oegstgeest: B. Neuteboom J. E. Neuteboom-Kluivers Leiden: E. Mulder-Kluivers B. F. Mulder Vlaardingen: P. van Ravens J. van Ravens-Kluivers P. J. van der Eist Noordwijkerhout: C. M. van der Eist-Kluivers Leiden: M. E. Overduin-Kluivers H. J. Overduin Alphen aan den Rijn: J. Kluivers T. M. A. Kluivers-v. d. Eist klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Leiden, 25 december 1972 Herengracht 35 Correspondentie-adres: Topaaslaan 78. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31, Leiden. Bezoek woensdagavond van 77.30 uur. Thuis geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op donderdag 28 de cember a.s. om 1.30 uur in de aula van de be graafplaats „Rhijnhof" te Leiden waarna de be grafenis zal plaatsvinden. 'Want al zo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn enig geboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die in Hem gelooft niet verloren ga, maar eeuwig leven hebbe'. Johannes 3 16. God heeft heden thuisgehaald Zijn moegestreden Kind, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Bouke van Ketel ou de leeftijd van 71 jaar. Hij is langdurig, maar liefdevol verzorgd in het ziekenhuis 'Vogelenzang' te Bennebroek. Uit aller naam: C. van Ketel-Bakker. Haarlem, 23 december 1972. Vinkenstraat 37. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden, donderdag 28 december om 14.00 uur op de Noorderbe graafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem-N. Vertrek van Vinkenstraat 37 om plm. 13.45 uur. Liever geen bloemen. „Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren". In Jezus ontslapen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Arie van Engeldorp Gastelaars op de leeftijd van 78 jaar. Heelsum: G. H. van Engeldorp Gastelaars-Snellenburg Wapenveld: A. van Engeldorp Gastelaars-Hermans Zutphen: J. H. van Engeldorp Gastelaars B. van Engeldorp Gastelaars-van Hall Oosterbeek: Ph. van Engeldorp Gastelaars F. van Engeldorp Gastelaars-Venema Heelsum: G. J. van Engeldorp Gastelaars C. M. van Engeldorp Gastelaars-Verhage Ede: P. van Engeldorp Gastelaars C. van Engeldorp Gastelaars-Verhey Renkum: F. E. van Bruxvoort-van Engeldorp Gastelaars B. van Bruxvoort Drunen: A. van Engeldorp Gastelaars H. D. van Engeldorp Gastelaars-Loenen Deventer: G. H. van Dam-van Engeldorp Gastelaars A. van Dam en kleinkinderen Heelsum, 24 december 1972. Parallelweg 21. Geen bloemen Geen toespraken Vader is thuis opgebaard. Parallelweg 21. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag en donderdag a.s. van 19.3020.30 uur. De rouwdienst zal worden geleid door cis. D, van Santen op vrijdag 29 december, in de Gere formeerde Kerk van Renkum en Heelsum om 11.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Bijzondere Begraafplaats te Heelsum om 12.00 uur. Voorafgaande aan de rouwdienst: gelegenheid tot condoleren in „De Sprong", achter de Gerefor meerde Kerk, vanaf 10.15 uur. De raad der Gereformeerde kerk te Rijsoord nam met ontroering kennis van het plotselinge heengaan van de heer A. Bakker op 24 december 1972. Met dankbaarheid denken wij aan hetgeen hij gedurende vele jaren als diaken voor onze ge meente heeft gedaan. Namens de Gereformeerde Kerk, Ds. J. J. H. Hofland, praeses, M. van der Linden-van Wingerden scriba Namens de diakonie, J. H. van Bruggen, voorzitter Cl. Bezemer. secretaris Rijsoord. 24 december 1972 „Loof de Heer, mijn ziel, en vergeet niet één van Zijn iveldaden". Psalm 103 2 Dankbaar ging op de Eerste Kerstdag in tot de Vrede onze lieve Vader. Grootvader en Over grootvader dr. Willem Silvester van Leeuwen Weduwnaar van Cornelia van Dijk Emeritus predikant van de Nederlandse Hervormde Kerk Officier in de Orde van Oranje-Nassau in de ouderdom van 78 jaar. Nieuwerkerk H. J. van Leeuwen aan den IJssel: G. C. van Leeuwen-Creutzberg Bosveen 12 Rotterdam: W. C. Versluys-van Leeuwen A. van N. A. Versluys 's Gravesandestr. 17 Burgh (Zld): A. A. van Leeuwen Kerkstraat 20 Rotterdam: D. J. van Leeuwen Rozenburglaan 28 J. I. van Leeuwen-Walkate Klein- en Achterkleinkinderen. Rotterdam, 25 december 1972. De Lairesselaan 199. De dankdienst wordt gehouden vrijdag 29 de cember in de Grote Kerk (Grote Kerkplein) te Rotterdam om 13.00 uur. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om te condoleren. De begrafenis zal hierna in intieme kring plaats vinden op 'Oud-Kralingen'. God nam tot Zich voor ons geheel onverwacht onze zeei geliefde Vader en Opa, onze beste Zwa ger en Oom Meindert Aits weduwnaar van Berendina G. Veenemans in de ouderdom van 78 jaar. Oosterbeek: G. J. de Graaf-Venderbosch J. C. Venderbosch N. Venderbosch-van de Kraats A. B. Venderbosch Amerika: S. Coster-Aits W. A. Coster Oosterbeek: J. D. Aits M. Aits-van der Loo C. Vleesch du Bois-Aits P. Vleesch du Bois België: M. Aits M. Aits-Andriessen Oosterbeek: W. Ails J. E. Aits-Barends Klein-achtêrkleinkinderen en verdere Familie Oosterbeok. 22 december 1972 Paul Krugerstraat 11 Geen bezoek De teraardebestelling is bepaald op woensdag 27 december a.s. om plm. 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats (Zuid) te Oosterbeek. Vertrek vanaf de aula aan de Annastraat 39 om 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de ter aardebestelling. In blijmoedig geloofsvertrouwen is van ons hecjg t gegaan onze lieve, zorgzame Vader, Grootvadfoti en Overgrootvader Pieler Stephanus Henrik Ouboter weduwnaar van Adriana Verheul, oud 86 jaar C. Ouboter H. L. F. Ouboter- van Wijngaardèoti G. C. Ouboter S. Ouboter-Buytelaar P S. H. Ouboter C. L. Ouboter-Penning Ermelo: N. Verbaas^Ouboter P. G. Verbaas A. P. Westerhoud-Ouboter D. Westerhoud kleinkindeern en achterkleinkinderen. Rotterdam. 23 december 1972. Huize 'Borgsate'. Meidoornsingel 181. len Correspondentie-adres: Rotterdam-6. Burg. Meineszlaan 11 ,W vief Gelegenheid tot condoleren woensdagavond vl( 7.30-8.30 uur in de rouwkamer van Huize 'Bo sate', ingang Meidoornsingel 183. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdjsu 28 december om 11.00 uur in de rouwkamer v Huize 'Borgsate'. waarna de bijzetting in het miliegraf zal plaatsvinden op de Algemene graafplaats 'Hofwijk'. Delftweg 230, Oversch na aankomst aldaar om ca. 12.00 uur. God nam in Christus tot Zich in Zijn eeuwi ƒ- heerlijkheid onze tante Pietronella Ilogcnbirk-Stam in de ouderdom van 79 jaar Uit aller naam: C. Griffioen Amstelveen, 22 december 1972. 't Huis aan de Poel, Populierenlaan 21. Correspond e nti e-ad res Trompstraat 28, Huizen N.-H. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 27 cember om 15.00 uur op de begraafplaats „Zo vlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. die Met droefheid geven wij kennis dat onverwa^CU te Heerhugowaard is overleden Klaaske Kamstra weduwe van Tiemen Corporaal in de ouderdom van 84 jaar Namens de families Corporaal en Kamstra Scheemda. 23 december 1972. Kerklaan 104. Corr.-adres: R. Kamstra, De Koog K 97a, Tex De crematie zal plaatsvinden te Westerve woensdag 27 december 1972 na aankomst trip1 15.56 uur de lei dat sen cke 5rn< icht aar iter

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10