verkoop door, adverteren FAMILIEBERICHTEN GESPREKKEN MET EENZAMEN FIAT-AGENT 1'KOLW/K.W AKTcT DI.N-iDAG 19 DECEMBER 1972 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING 'Jezus, Uw verzoenend sterven Heden is, voor ons onverwacht, in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve Zuster, Behuwdzus ter en Tante Adriana Ketting weduwe van P. van der Ent in de ouderdom van 91 jaar. Uit aller naam: N. den Arend-Ketting Pernis, 18 december 1972. Bejaardencentrum "Het Havenlicht', Velsenaerstraat 4. Gelegenheid tot rouwbezoek woensdagavond van 7.30 uur to 8 uur aan 'Het Havenlicht'. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden donder dag 21 december a.s. om 2 uur in 'Het Haven licht', waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf 'Het Havenlicht' om 2.30 uur. Heden nam God tot Zich, in de volle zekerheid des geloofs, Zijn kind, onze lieve moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Be huwdzuster en Tante, Mevrouw Aria de Bruin weduwe van Antlionie Baan, op de leeftijd van 83 jaar. Dordrecht: A. Baan M. Baan-Baars L. Langevoort D. Langevoort-Kerssies M. Brand-Baan J. Brand L. C. Laan E. Baan-Dank Vlijmen: A. Nugteren-Baan A. Nugteren Klein- en achterkleinkinderen Dordrecht, 14 december 1972. Correspondentie-adres Damstraat 30. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 19 december a.s. om 10.30 uur in Huize Johanna, Groenmarkt 21, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, om 11.30 uur vanuit de aula. Na de teraardebestelling is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. De Heere is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 1. Heden heeft de Heere van ons genomen nog onverwacht onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Wilhelmina Maria Pronk weduwe yan Arend Harteveld, eerder weduwe van Comelis Johannes den Heijer, in de ouderdom van 78 jaar. J. Korving-Harteveld W. Korving en verdere familie Scheveningen, 17 december 1972. Correspondentie-adres: Westduinweg 1335. Gelegenheid tot condoleren, dinsdagmiddag van 56 uur in de rouwkamer. Van Boetzelaerlaan 292. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 20 december te 1.30 uur in de rouwkamer, waar na de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 2.30 uur. „In des Heren huis blijf ik tot in lengte van dagen." Nog geheel onverwacht is van ons heengegaan, onze lieve vader, grootvader en vriend Marcus van der Voet Emeritus Predikant op de leeftijd van 76 jaar 's-Gravenhage: M. J. D. van der Voet Y. van der Voet-Kok en kinderen I. F. G. de Koster van der Voet H. De Koster Voorburg: G. van Delden Voorburg, 14 december 1972. Huize „Rustoord", Herenstraat 4. Corr.-adres: Van Blankenburgstraat 38, 's-Gravenhage. Op uitdrukkelijk verzoek van de overledene heeft de begrafenis in alle stilte op de „Oosterbe graafplaats" aan de Rodelaan te Voorburg plaats gevonden. Psalm 23 De Heer is mijn Herder, mij ontbreek niets. Op 17 december 1972 nam de Heer tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoon-, groot- en overgrootvader Hendrik ALbertus Noordstar op de gezegende leeftijd van 92 jaar C. M. Noordstar-Langenbach kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen Amsterdam, Andreas Schelfhoutstraat 7-II. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers 'Pothoff', Valeriusstraat 137. Bezoek woensdagavond van 78 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 21 december te 11 uur op de Nieuwe Ooster- graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van de rouwkamer te 10.30 uur. Geen bloemen. Met verslagenheid namen wij kennis van het plot seling overlijden van Comelis Feenstra Ridder in de Orde van Oranje Nassau Voorzitter van de voormalige Protestants Christelijke Mijnwerkersbond Gedachtig ps. 119:105 „Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad" heeft hij zich ingezet voor het werk van de Christelijke Vakbeweging in Limburg. De gehele christelijke vakbeweging. Vaste rots van mijn behoud. Na een geduldig gedragen lijden nam God tot Zich mijn geliefde Vrouw en der kinderen zorg zame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Aafje Heemskerk echtgenote van Arelis van Egmond, op de leeftijd van 68 jaar. Rijnsburg: A. van Egmond A. van Egmond- van Egmond Gb. van Egmond W. van Egmond G. W. van Egmond- v. d. Gugten Oegstgeest: J. A. v. d. Zwart- van Egmond F. v. d. Zwart Rijnsburg: Alb. van Egmond W. van Egmond-de Ruyter A. van Egmond P. van Egmond-Schaap Lisse: A. Oppelaar-van Egmond C. Oppelaar en kleinkinderen Rijnsburg, 18 december 1972, Sandtlaan 64. De begrafenis zal plaats hebben a.s. donderdag 21 december des nam. om 3.30 uur op de be graafplaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula op de begraafplaats welke aanvangt om 2.45 uur. Vertrek van het sterfhuis 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 8.00 tot 9.30 uur. De Raad der Geref. Kerk van Wassenaar nam met ontroering kennis van het heengaan van haar emeritus predikant M. P. Feringa Verbi Divini Minister op 12 december 1972. Dankbaar herinneren velen zich zijn ambtelijke arbeid, gedurende 22 jaar, in onze woonplaats verricht Zijllaankerk. Ds. D. van der Meulen, praeses. C. P. van Elk, scriba. Veilig in Jezus armen Door een noodlottig ongeval nam de Heere uit ons midden weg, onze geliefde zoon en broer Bart Jansen op de jeugdige leeftijd van 19 jaar C. A. Jansen W. Jansen-v. d. Heiden Adri, Cok en Gerrie Lisse, 17 december 1972. Witte de Withstraat 29. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 20 december a.s. des nam. 1.30 uur in de Pau- luskerk aan dè Ruishornlaan te Lise, waarna de begrafenis om plm. 2.30 uur zal plaatsvinden op de Prot. begraafplaats 'Duinhof' te Lisse. Gele genheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw dinsdagavond van 7.308.30 uur. Voor ons geheel onverwacht nam de Here van ons weg onze lieve zorgzame moeder en oma Jansje van Wageningen-Sprokkerieft weduwe van W. van Wageningen in de ouderdom van 81 jaar Hilversum: W. van Wageningen M. v. Wageningen-v. Niedek Alkmaar: M. C. Drenth-v. Wageningen H. J. Drenth Bodegraven: C. J. v. Wageningen C. v. Wageningen-Vermeulen klein- en achterkleinkinderen Alphen a.d. Rijn, 16 december 1972. Bosparkweg 2. Correspondentieadres: W. van Wageningen Lijsterweg 81, Hilversum. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. don derdag 21 december in de aula van het bejaar dencentrum 'Rijnzate', Bosparkweg 2, Alphen a.d. Rijn. Aanvang 1.30 uur nam., waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats Aankomst aula 2.30 uur. Gelegenheid tot condo leren na de begrafenis in de aula van de begraaf plaats. Zwitserland: Leiderdorp: Met droefheid geven wij u kennis dat geheel on verwacht van ons is heengegaan onze lieve, zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder en zus ter Elisabeth Blok-Braggaar weduwe van Jacob Blok op de leeftijd van 85 jaar M. Doorn-Blok W. Doorn E. Gorter-Blok W. E. Nievaart-Blok J. Nievaart klein- en achterkleinkinderen Leiderdorp, 18 december 1972. Bejaardencentrum 'De Dillenburg', Mauritssingel 29. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van 'De Dillenburg' waar gelegenheid is tot rouwbezoek dinsdagavond a.s. van 8.008.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donder dag 21 december a.s. om circa 2.45 uur nam. op de begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Lei derdorp. Ps. 119:42 Berijmd Op de dag des Heren werd uit ons midden weg genomen. mijn innig geliefde man, onze zorg zame vader, behuwd- en grootvader, broer, zwa ger en oom Comelis Jonker in de ouderdom van 76 jaar Uit aller naam: H. Jonker-Varkevisser Katwijk, 17 december 1972. De Waal Malefijtstraat 126. Geen bloemen Bezoek aan huis gaarne dinsdag a.s. van 4.00 tot 5.00 en van 7.00 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 20 december a.s. in de aula van de begraafplaats 'Duinrust' te Katwijk aan Zee aanvang 15.30 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Veilig in Jezus' armen. De Heere nam van ons weg onze lieve Oma Aafje Heemskerk echtgenote van Opa van Egmond, op de leefUJd van 68 jaar. Mariëtte Aafje Silvia Cora Wilfred Annemieke Corinda Rijnsburg. 18 december 1972. Heden overleed door een auto-ongeluk mijn lieve Man. onze lieve Vader en Groot- Ds C. L. Ruben A. M. Ruben-Smit Marlje, Paul en Aldrik Aite Ruerd Rijswijk ZH. 14 december 1972, Prol. Meijerslaan 60. Liever geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvin den dinsdag 19 december a.s. om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Sir Winston Churchilllaan te Rijswijk ZH. Bemoediging voor vandaag en morgen Wika L A. C. van Ginkel Problemen van de persoon lijke eenzaamheid. Authentie ke brieven In uitvoerige ge sprekken beantwoord. Een boek waarin Wika Leen van Ginkel bij de geopende bijbel geestelijke steun biedt Be vat bovendien tal van prak tische, weldoordachte advie zen voor een nieuw leven in gemeenschap met de naaste. Paperback 9.50 Verkrijgbaar In de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN Bedorven maag en diarree Het gebeurt zo gemakkelijk. Te zwaar tafelen. Uitheemse gerechten. Scherpgekruide spijzen. Iets verkeerds eten of drinken. Of gewoon kou op maag en buik. Plotseling overkomt bet u. Bedorven maag. Diarree. £en nare maag- en darmstoomis heeft u in z'n greep. Neem dan ENTOSORBINE: witte aan gename tabletten. Met 6 snel werkende middelen. Brengt uw maag tot rust. Zuivert de ingewanden. Stopt diarree. ENTOSORBINE neemt pret tig in en helpt direkt. Zorg dat u zo'n buisje in huis hebt. ENTOSORBINE zuivert maag en ingewanden Ds. Hans Bouma HOOP DOET LEVEN Alles wordt nieuw!" De hoop die de christen leven, doet Overwegingen van bijbelge deelten die inspireren en be moedigen met betrekking tot de toekomst Goede woorden voor deze tijd. Bij elk hoofdstuk een passend lied van de predikant-dichter Hans Bouma. IN DE HORIZONREEKS f7,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN shodo hayakawa de japanse kunst van het bloemen schikken Artistieke bloemschlkkin- gen, afgebeeld In fraaie kleurenfoto's. Nieuwe en modernste toepassingen van Ikebana. Een volledi ge handleiding. Met vele schematische tekeningen. f6.90 Varkrljgbêf n <Ja baoMtnd*' Zom»r k Ktunlng - Wiginlngti Korevaargarage N.V. Korevaarstraat 43. Tel. 01710—42146 Automobielbedrijf H. Huisman B.V. Levendaal 80. Tel. 0171034000 (A. Kuyt) Katwijk aan Zee: Garage „Seinpost" Showroom: Nassaudreef 38 Garage: Drieplassenweg 7 Tel. 01718—71644 Alphen a/d Rijn: Auto Baay N.V. Van Foreestlaan 17 Tel. 01720—73841 Noordwijk: Voorhout/ Sassenheim: Autobedrijf Beuk C.V. Golfweg 19. Tel. 01719—4145 Loosterweg 2 Tel. 02522—12488 Wie nu nog aarzelt moet maar gaan f ietsenl Fiat 127 alweer U hebt het gelezen: in een onafhankelijk Europees onderzoek* werden de populairste auto's tot f7.000.-getest. Van alle onderzochte wagens bleek de Fiat 127 beslist de beste! Bovendien werd de veiligheid van de geteste auto's kritisch hekeken. Eri. ook hierbij werd de winnaar; Fiat 127. beslist de beste! veruit de veil ips Zoek dus niet langer, neem geen risico. Elke Fiat-dealer levert u snel uit voorraad deze ideale Fiat 127. v.a. f6726.- Test de Fiat 127 ook zelf en u ontdekt: comfortabel plaats voorvier, handig, zuinig, fel (0-100 in 20!/z sec.),snel (top 140km/u), ruim entree en met derde deur slechts f 7.125.- Imp, Leonard Lang B.V., Stadhouderskade 113} Amsterdam.Tel. (020) 73 08 67. Prijzen incL B.TÏW, en af Bom»

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12